Gothic sequel....dokończenie 12899 39

O temacie

Autor pawel5428

Zaczęty 16.04.2018 roku

Wyświetleń 12899

Odpowiedzi 39

pawel5428

pawel5428

Użytkownicy
posty11
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Rozumiem Hastor. No ok.Masz rację.Ale co byłoby łatwiej? Dokończyć czy odtworzyć?
 

Fors

Fors

Użytkownicy
Chrząszcz
posty190
Propsy14
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Chrząszcz
Rozumiem Hastor. No ok.Masz rację.Ale co byłoby łatwiej? Dokończyć czy odtworzyć?

Zdecydowanie odtworzyć. Bez kodu źródłowego nie jest możliwe dokończenie.
 

Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Untersturmfuhrer
posty2143
Propsy1151
ProfesjaProgramista
  • Złote Wrota
  • Untersturmfuhrer
Może powstanie Ikarus do Sequela xD
 

P.S A Splash w szafie i nie ma psychy by mi dać bana.

pawel5428

pawel5428

Użytkownicy
posty11
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ale to znaczy że trzeba całość stworzyć od podstaw,modele,świat,postacie...itp.
 

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
Ale to znaczy że trzeba całość stworzyć od podstaw,modele,świat,postacie...itp.
I tak wszystkie postacie bez imion mają ten sam ryj i musiałbyś to zmieniać
 

Loop

Loop

Użytkownicy
posty859
Propsy173
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Czemu robicie chłopakowi jakiekolwiek nadzieje, spadnie mu podniecenie i więcej tu nie zajrzy, nie ukrywajmy tego

Spoiler
i tak tego nie zrobisz :F
 

pawel5428

pawel5428

Użytkownicy
posty11
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nieźle Loop mnie podpuściłeś.:) Jeszcze trochę a zaraz się spuszcze. Jest 2.50 w nocy a ja nie mam pojęcia o modowaniu. Ale jest podobno powiedzenie ....jak ono leciało??? Mnooo,ten.

No że jak czegoś nie ma co chcesz mieć,zrób to sam...czy jakoś w ten deseń.
W końcu od czegoś trzeba zacząć.Ale przecież nie napiszę książki lepszej od Spielberga skoro nie umiem pisać.
Najpierw alfabet a potem zobaczy się co dalej. Na razie uczę się pisać komputerowe AAAA. :D


No dobra.Na razie mam tylko programy potrzebne do modowania,grę i ten niedokończony sequel.
Chyba to będzie dłuuuuga droga ale coś może z tego będzie. :D

Nie wiem od czegoś zacząć.Najbardziej ciągnie mnie do tworzenia animacji,potem do dodawania nowych elementów/budowania świata,potem to dialogi,później tworzenie npc a na koniec nowe przedmioty(zbroje.miecze itp.)
 

TheKetrab

TheKetrab

Użytkownicy
posty334
Propsy217
ProfesjaProducent
  • Użytkownicy
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Jeśli uważasz, że Stephen Spielberg pisze książki to może powinieneś bardziej skupić się na rozwoju własnej wiedzy, a nie moddingu.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



pawel5428

pawel5428

Użytkownicy
posty11
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Spielberg to amerykański reżyser odznaczony medalem wolności.I co z tego? W moim świecie pisze i jeździ na kucyku. :D
 

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ale przecież nie napiszę książki lepszej od Spielberga skoro nie umiem pisać.
Najpierw alfabet a potem zobaczy się co dalej. Na razie uczę się pisać komputerowe AAAA. :D


No dobra.Na razie mam tylko programy potrzebne do modowania,grę i ten niedokończony sequel.
Chyba to będzie dłuuuuga droga ale coś może z tego będzie. :D

Nie wiem od czegoś zacząć.Najbardziej ciągnie mnie do tworzenia animacji,potem do dodawania nowych elementów/budowania świata,potem to dialogi,później tworzenie npc a na koniec nowe przedmioty(zbroje.miecze itp.)

Ale Piranhia mogliby wolnym czasem poświęcić godzinkę a nawet miej dziennie aby go dokończyć.To przecież w ciągu roku może by go zrobili.

Piszesz straszne bzdury. Podejrzewam że nie posiadasz żadnych umiejętności w zakresie potrzebnym do wykończenia owego sequela a twoja fascynacja tym tematem skończy sie w momencie gdy natrafisz na pierwsze trudności.
 

Zucklov

Zucklov

Quest Pack Team
Sztywniutko
posty1220
Propsy1241
ProfesjaSkrypter
  • Quest Pack Team
  • Sztywniutko
Dlaczego wszyscy nowi na tym forum uważają się za specjalistów, a potem przylatują tu z setnym problemem o brakującym średniku? A w takim wypadku branie się za niedokończony projekt BEZ oficjalnych narzędzi to jest już jakiś wyższy poziom słomianego zapału.
 
Lieb Vaterland magst ruhig sein

TheKetrab

TheKetrab

Użytkownicy
posty334
Propsy217
ProfesjaProducent
  • Użytkownicy
Cytuj
to jak, pomozecie?
Oraz dlaczego tylu nowych myśli, że zbierze team i ludzi do spełniania swoich wymysłów nie mając żadnej wiedzy o tym, jak to wszystko wygląda xD
 

pawel5428

pawel5428

Użytkownicy
posty11
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Po pierwsze : założyłem temat aby się właśnie dowiedzieć czy jest szansa/możliwość ukończenia sequela i czy tu trudne,

Po drugie:jasne że nie mam pojęcia o modowaniu.Wy też kiedyś nie mieliście,

Po trzecie: nie napisałem i nie uważam się za specjalistę.

TheKetrab,wcale nie szukam żadnego teamu i nie mam zamiaru.Nie napisałem nawet tego więc nie pisz za mnie co myślę.No chyba że masz jakieś nadludzkie zdolności i umiesz czytać w myślach na odległość a i tak nie działa bo nie myślałem o tym. i wiem o co chodzi ze średnikiem( czytałem trochę).

Mój słomiany zapał nie ma zamiaru się skończyć na oglądaniu programów do tworzenia i popatrzeniu jak to fajnie.Wiem że to trudne i wymaga sporo czasu.Porządna modyfikacja może powstawać na prawdę długo.Przecież wiecie że to nie w jeden dzień czy nawet tydzień tylko to może być miesiąc a nawet rok.I nie mam na myśli wrzucenia kilku obiektów żeby fajnie było i stworzenie linii dialogowej trzymającej się jakoś kupy i ...już.Tu trzeba coś lepszego.

No ale dziękuję wam za wsparcie i okazanie pomocy.
Teraz na pewno z przyjemnością zasiądę do nauki i tworzenia :/


Poza tym ktoś napisał że Spielberg nie pisze książek tylko robi filmy.
Zauważcie że ja napisałem że pisze właśnie książki.Potem że jeździ na kucyku.Dodam coś więcej,on jeździ na kucyku który ma koła.Spielberg maluje,rysuuuje i nawet tworzy postaci gothic z origami. Heeheh!

A czy nie o to właśnie chodzi?
W  Gothic wszyscy znamy historię i świat gry.A trzeba zrobić tak,żeby było jeszcze ciekawiej i się nie nudziło.

Uprzedzam,jeśli chodzi o sequel to nie napisałem że już na pewno go ukończę i stanę się superbohaterem.
Skoro potrzebna jest zaawansowana wiedza i dużo jest przy tym problemów to jasne że jeśli to jest nie możliwe to absolutnie nie dam rady.Co nie znaczy że nie zagram wam na nosie i nie stworzę czegoś własnego :)
 

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
No teraz to brzmisz jak jakiś psimgot albo inne gówno. Przestań sie pogrążać bo już próbujesz coś insynuować, każdy ma wylane na to co robisz i to czy ci sie uda czy nie nikogo nie obchodzi.
Jeżeli tak bardzo ci zależy na tworzeniu tego to jedynym sensownym rozwiązaniem jest przeniesienie tego wszystkiego na moda do G1 oczywiście w formie repliki. Zajmij sie wertowaniem tutoriali i dopytywaniem modderów o ważne kwestie z tym związane a bezsensowne kłótnie sobie daruj bo skończysz z bólem tyłka i banem w końcu.
 

pawel5428

pawel5428

Użytkownicy
posty11
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A kto zaczął być bezczelny?Ja ładnie się wyrażam a wy mi cały czas docinacie.Za co mam dostać bana?Nikogo nie obraziłem.Nie jestem psim gmotem ani gównem.Czytaj uważnie.Napisałem że jeśli to trudne to po prostu tego nie zrobię a skoro wiesz to znasz odpowiedź.

Tak czy siak wolnym czasem sobie przy tym posiedzę.Paczkę tutoriali mam offline +opisy+programy.Wszystko mam.

I ja bym prosił o zaprzestanie docinek.A ja się nie kłócę.
I ja też mam wylane z góry na dół! To był temat z zapytaniem.Niczym się nie popisuję
 

Fayors

Fayors

Użytkownicy
posty259
Propsy34
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Lepiej sobie odpuść powstaje już modyfikacja, która ma odtworzyć sequela - Nyx
 

pawel5428

pawel5428

Użytkownicy
posty11
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dziękuję bardzo Fayors! Ja jeszcze podam odnośnik do tematu dalej.

http://bractwospolszczenia.pl/showthread.php?tid=135

Także nic tylko trzymać kciuki. :D
 

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
Ta Niemka robi moda dość luźno opartego na Sequelu
Nie wiem jak Ruscy bo nie ma żadnych wieści o tym co oni majstrują
 

MaGoth

MaGoth

Użytkownicy
WoG.ru Admin
posty129
Propsy205
  • Użytkownicy
  • WoG.ru Admin
Ta Niemka robi moda dość luźno opartego na Sequelu
Nie wiem jak Ruscy bo nie ma żadnych wieści o tym co oni majstrują
Они что-то делают..  ^^ :lol:
 
|: WOG.de :|: WOG.en :|: WOG.ru :|: WOG.ro :|||: MAGIC-Team :|



|: WOR.de :|: WOR.en :|: WOR.ru :|: WOR.ro :|||: Piranha-Bytes :|

Дитетка ночи... погибель миров... светильник Теней... сокроет света покров... (Песнь MaGoth'a)

-=GOTHIC UND DIE FREUNDSCHAFT FÜR ALLE ZEITEN!=-


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry