[AB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 969815 5178

O temacie

Autor Loop

Zaczęty 3.04.2018 roku

Wyświetleń 969815

Odpowiedzi 5178

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Podstawowe pytanie pogadałeś z nim? Jeśli to atakujesz bez dialogu to po tobie.
 

birkut

birkut

Użytkownicy
posty42
  • Użytkownicy
No tak :) z góry założyłem, że trzeba go szybko przenieść do Beliara hehe. Na szczęście jest zawsze mozliwość wgrania poprzedniego zapisu. Dzięki bardzo.
Wcześniej jeszcze stał jakiś pomylony Rycerz - zakładam, ze tego można zatłuc skoro jest za niego osiągniecie..?
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

GregaPoki

GregaPoki

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, mam pytanie.
Mam zadanie od Gallahada zeby zdobyc listy polecajace. Niestety zanim zauwazylem ze potrzebuje list od Fernando, on juz siedzial w wiezieniu. List mimo tego dalem Gallahadowi ale z tego co zrozumialem nie ma on juz wartosci. Wszystkie inny listy zalatwilem ale nie mam zadnych opcji dialogowych z Gallahadem wiec zakladam ze chyba nie zrobie juz tego zadania?
Jest jakis sposob zeby mimo tego zakonczyc zadanie? (przez konsole)
 

Jacob1393

Jacob1393

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cześć, mam pytanie odnośnie zadania w 7 rozdziale - Wola Innosa. Pogadałem już z Netbekiem po zabiciu Śniącego. Pozostało mi zabicie Kreola, ale skurczybyk jest nieśmiertelny. Gdy zadaję mu DMG to regeneruje sobie HP i te obrażenia przechodzą na mnie. Próbowałem mieczem, kuszą, magią - nic nie działa. Jest na niego jakiś sposób?

BTW. Gram Returning 2.0 AB.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Ale rozmawiasz z Kreolem, a nie rzucasz się na niego od razu?
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Jacob1393

Jacob1393

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Rozmawiam, dostaję expa, on się na mnie rzuca i umieram.
 

lugo144

lugo144

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanie odnośnie zadania dowody, bowiem dostaję list od Garonda, który mam zanieść Hagenowi ale niestety nie mam z nim żadnej opcji dialogowej na ten temat, a zadanie dowody znika mi z dziennika gdy zaczyna się 3 rozdział i wchodzę z GD do Khorinis, ktoś wie dlaczego tak się dzieje?
 

MaRsXzU

MaRsXzU

Użytkownicy
posty55
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Siemka,
Droga Nekromanty:
Czym jest demoniczny sługa, którego uczy Xardas za pokaźną sumkę?
 

Verdil

Verdil

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam cieplutko.

Czy jest JAKIKOLWIEK sposób na rozpoczęcie wątku Opiekunów po odrzuceniu propozycji dagotha w 1szym rozdziale? (Kody, bugi, dosłownie cokolwiek)

Z góry dzięki za odpowiedź
 

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty207
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie, tracisz wtedy bardzo dużo. Jedynie kiedy wątek opiekunów wraca bez względu na decyzję to po zabiciu smoka-ożywieńca ale to w sprawie ich zabicia niż współpracy z nimi.
 

papintos

papintos

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
1.Jak nie wsadziłem sary do więzienia to zepsułem wątek kupców i nie zostanę mistrzem gildii?

2. Jak zostanę szamanem to stracę możliwość dołączenia do którejś gildii dodatkowej? (Jakieś poisonous czy coś takiego gdzieś wyczytałem nie wiem co to,1szy raz gram)
 

marjan99

marjan99

Użytkownicy
posty9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Siemka.Grałem w Returninga baaaardzo dawno chyba w ta wersje 1.1 (2.1).Teraz mam ta najnowsza wersje NB , ustawilem poziom Gothic i ustawilem wszystkie opcje rozgrywki na zalecane ( np:punkty nauki ,doswiadczenie ect wiecie o co chodzi ) .
I teraz tak juz na wstepie widze ze no gra sie inaczej i troszke ciezej niz pamietam na tej starej wersji.Chciałbym zagrac Magiem Wody ale z tego co widze to bedzie duzo trudniej grajac nowicjuszem zrobic te wszystkie zadania zeby tym Magiem zostac i tu wlasnie chcialem Was zapytac o mala rade jako ze znacie bardzo dobrze mechanike Returninga :
Czego sie uczyc bedac nowicjuszem zeby moc w miare sprawnie robic te zadania przyblizajace mnie do zostania Magiem.Narazie jestem dopiero w Khorinis zbieram punkty nauki mam ich z 50 narazie no i teraz nie wiem w co pakowac dopoki nie uda mi sie zostac Magiem ?
Z góry dziekuje za kazda podpowiedz
 

OlekToPies

OlekToPies

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W górach orków po rozmowie z szamanem nie pojawiają się orkowie przed obozem z którymi mogę porozmawiać i dać im rudę. Wszyscy orkowie są w jednej jaskini w obozie i atakują mnie od razu. Da się coś na to poradzić czy zepsułem sobie grę?
 

Gumish

Gumish

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam

Wiem, że temat się przewijał wielokrotnie ale może od czasu ostatniej odpowiedzi coś się zmieniło (nadzieja umiera ostatnia ;))

Czy da się jakoś "naprawić" questa z gildią zabójców ? Jakimś kodem, cokolwiek ?
Zrobiłem klasyczny błąd czyli nie przyszedłem tego samego dnia wieczorem do górnego miasta po pierwszym zadaniu w karczmie.

Może da się jakoś marvinem zaliczyć ten quest / zmienić dzień / przywołać odpowiednią postać cokolwiek ?

Niestety zanim zauważyłem swój błąd to już z 10-15h przegrałem więc cofnięcie się nie wchodzi w grę, a serduszko które chce skończyć każdego questa mocno cierpi :D


I drugie zupełnie nie związane pytanie bo nie do końca udało mi się z for to zrozumieć:
Czy umiejętności których mogę nauczyć ognika za złoto to te same które mogą rozwinąć za przedmioty z bossów ?
Czy rozwijanie przedmiotami z bossów to jakaś poprzednia wersja lub to inny ognik  lub jeszcze coś innego :D ?
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Masz 2 opcje i tyle  one są możliwe, albo zacznij od nowa albo nie zrobisz z tym nic i to zignorujesz inaczej się nie da.
Tak to te same umiejętności
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Wojowniq

Wojowniq

Użytkownicy
posty17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ja mam pytanie czy po ukończeniu gry można zaimportować postać która się ja ukończyło i zacząć od nowa nią grać w sensie 1 rozdzialu
 

arto

arto

Tester Złotych Wrót
posty292
Propsy20
ProfesjaTester
  • Tester Złotych Wrót
Witam! Mam pytanko odnośnie zostania Mrocznym Rycerzem, otóż to przeczytałem notatkę z ciała Rigeliona, byłem w tej opuszczonej kaplicy za farmą Onara i Mroczny Mentor się nie pojawia, tak samo w tej jaskini przy klasztorze, niedaleko Marduka też nic :( Wie, ktoś co można z tym zrobić?
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Bo to jest jaskinia doslownie obok klasztoru. Jak sa drzwi do klasztoru, te glowne przed ktorymi stoi pedro, to ta jaskinia jest po lewej.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio


0 użytkowników i 5 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry