[AB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 970349 5178

O temacie

Autor Loop

Zaczęty 3.04.2018 roku

Wyświetleń 970349

Odpowiedzi 5178

xxxspier1

xxxspier1

Użytkownicy
posty93
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
co do opiekunow, zacialem sie na ostatnim , mianowicie na farmie onara, na rozstaju , zleca zadanie z  duchem powiazanym z orkami, grubsza sprawa, bo u mnie, doslownie kazdy ork jest martwy w GD, procz ur shaka, ktorego nie moge znalezc. (:  a orkow gnoje jak te ostatnie k....y, dla mnie sa zli, moze dla innych nie sa zli, lecz maja inny punkt widzenia, jak np. w wow'ie horde. ja tam wyznaje strone dobra i nie wyobrazam sobie (nie chce spoilerowac), jak mi te brudasy zamek zajmuja w GD , o nie :D

i najwiekszy blad zrobilem grajac bez solucji, watki orkow, gildii zabojcow itp.  pouciekaly, ale nie chcialem smaczka sobie psuc, granie z solucja, mowie... a tera dupa blada.
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
co do opiekunow, zacialem sie na ostatnim , mianowicie na farmie onara, na rozstaju , zleca zadanie z  duchem powiazanym z orkami, grubsza sprawa, bo u mnie, doslownie kazdy ork jest martwy w GD, procz ur shaka, ktorego nie moge znalezc. (:  a orkow gnoje jak te ostatnie k....y, dla mnie sa zli, moze dla innych nie sa zli, lecz maja inny punkt widzenia, jak np. w wow'ie horde. ja tam wyznaje strone dobra i nie wyobrazam sobie (nie chce spoilerowac), jak mi te brudasy zamek zajmuja w GD , o nie :D

i najwiekszy blad zrobilem grajac bez solucji, watki orkow, gildii zabojcow itp.  pouciekaly, ale nie chcialem smaczka sobie psuc, granie z solucja, mowie... a tera dupa blada.

Granie bez solucji w returning grę to jak z motyką na słońce więc o czym piszę.. zdążyłem sie o tym przekonać osobiście spierdzielając sobie sporo wątków i save kilkadziesiąt godzin poszedł się je... ać  ale tak można wygrać bez oczywiście przy okazji ominiesz/spierdolisz sporo wątków i zadań(czytałem ponoć jak nie zrobisz zadania piratów więcej niż ileś tam to 7rozdziału nie zrobisz) ale z drugiej strony one nie oferują nic więcej prócz expa, fabuła nie jest wciągająca że np będę płakać za wątkiem zabójców albo orków (orków to ja wyrzynam, układy tylko z urshakiem) nie dziwię się że ktoś zabiję orka innego niż Ur-shak :D znanego z gothic 1...  jak ktoś przeczytał wszystkie dialogi returning to podziwiam
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

Gościo1

Gościo1

Użytkownicy
posty180
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie jest ten teleport w mieście do aktywowania? mam płytkę runiczną i chciałbym sobie aktywować
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Gdzie jest ten teleport w mieście do aktywowania? mam płytkę runiczną i chciałbym sobie aktywować

Targowisko
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@Sorfarius Akurat za wątkiem orków to byś płakał, bo trzy duże lokacje tracisz, bezmyślnie ich wybijając, oznacza to multum expa w dupie, bronie, nawet wątek Opiekunów można skreślić, bo nie zdobędziesz jednej ze sfer potrzebnych w ostatniej ich misji.
@xxxspier1 Akurat do tej misji orkowie ci niepotrzebni (choć delikatnie zjebałeś zabijając Ur-Thralla, i tak musiałbyś go zabić w 7 rozdziale, a teraz Dolina Cieni poszła; zresztą nie wspomniałeś nawet, czy zrobiłeś kopalnię - jak nie, to wątek Opiekunów możesz sobie i tak darować). Musisz zdobyć itemy, które mają przy sobie Hosh-Pak, demon ze świątyni Adanosa i nieumarły Malbar (pojawi się, gdy otworzysz zamkniętą skrzynię w górskiej fortecy kluczem ze skrzyni piętro niżej). Wtedy idziesz za grotę lodowego smoka, wspinasz się po półkach skalnych na prawo od drogi do Kotła i Wolnej Kopalni i tam wchodzisz w interakcję z kamiennym filarem. To jest chyba mniej więcej opisane w dzienniku.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
1.Jak wejść na ten budynek gdzie saturas w jarkendarzę obok stoi i śpią tam magowie? tam wyżej jest mieszek i jakieś fanty ale za nic nie potrafiłem tam wejść
2.Lepsze duale od tych od drake z jarka? ktoś coś wie na ten temat :)?
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Tak samo jak w g2nk  wyrzucamy sobie pod niego pancerz np pancerz najemnika lekki idealnie się nadaje, jak jego nie mamy to jakiś bandycki tez da rade i  z niego wskakujemy
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

YoungBezimienny

YoungBezimienny

Użytkownicy
posty13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam mam pytanie. Otóż wiem że w Returningu AB była taka trofka jak Dark Grimoire. Dropiła ona z Ahirona. Ubiłem go i nigdzie przy nim jej nie widzę. Została ona usunięta lub przeniesiona gdzieś indziej?
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Pytanie co do doliny asthara.. jest tam zaraz na prawo skrzynka po której otworzeniu pojawia się grom z nieba i umieram (brak pułapek w grze) więc co mam zrobić? wrócić gdy wbije więcej hp? albo zręki?

W sumie to tam gadka o wejście na pustynie adanosa.. wrócę tam jak podbije hp chyba taka kolejność że po jarkendarzę wchodzimy w rozdział 3 i expimy w GD a potem tam wracamy kolejność jest też ważna 

Magiem to na pewno bym tak rozjebał sobie na luzie ale granie pod duale to już inna sprawa taka postać dostaję kopa dopiero później a mag bardzo szybko staję się mocny w sensie możliwości walki z przeciwnikami mającymi bardzo dużu hp na dystants wchodząc na coś i tylko spamić, już nie piszę o tym że rozjebałem bandę hansa mając jakieś 180 many i runę 2kręgu (bandyci mający 2k hp) fakt faktem mają słabe AI ale wojem bym takiego czegoś nie miał szans zrobić
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

Mraug

Mraug

Użytkownicy
posty264
Propsy27
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Sorfarius Lepsze duale ma pająk w przejściu do zamku do GD, skrzynkę możesz otworzyć tylko swojej profesji, tam na pulpitach masz napisane co dla kogo mniej więcej.
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Udało mi się zebrać wszystkie rośliny z jarkendaru prócz 4tablic co dziwne najwięcej miałem do hp i kuszy a tylko dwie do walki bronią 1h mam 75% reszta pn poszła w łuk na ciężkie sytuacje

1.Dostałem schemat na ostrzę wymagające ektoplazmy jedną kupiłem od constantino gdzie znajdę dwię kolejne?
3.Czy mag wody będzie miał możliwość nauki magi guru u opiekunów? muszę mieć pewność (widziałem jak mag wody używał magi guru chyba to była fala uderzeniowa albo był guru i po prostu miał szatę maga wody)
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

seba290669

seba290669

Użytkownicy
posty72
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jestem w Jarkendarze, mam 2 rozdział.

Nie mogę spać, bo "koszmary senne nie pozwalają mi wypocząć", oraz spada mi hp co jakiś czas. Nie mam krawienia,ani zatrucia chyba.
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Jestem w Jarkendarze, mam 2 rozdział.

Nie mogę spać, bo "koszmary senne nie pozwalają mi wypocząć", oraz spada mi hp co jakiś czas. Nie mam krawienia,ani zatrucia chyba.

Woda święcona w klastorze ewentualnie potka na leczenie z opętania od pyrokara a co do hp, to głód pragnienie? albo jakaś choroba? odtrutka na trucizny? myślę że sen rozwiąże problem spadającego hp bo to pewnie przez brak regeneracji wytrzyzmałości
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

seba290669

seba290669

Użytkownicy
posty72
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ja mam 2 rozdział. Nie jestem opętany :)
Odtrutka na trucizny nie działa.
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Ja mam 2 rozdział. Nie jestem opętany :)
Odtrutka na trucizny nie działa.

A to dziwne bo koszmary senne są właśnie przez opętanie przez poszukiwacza a ty ich nie masz więc nie wiem napij się ewentualnie w klastorze tusz obok wejścia tej wody święconej

Ewentualnie ktoś wie czy opiekunowie uczą magi (guru,wody,ognia) zależnie od wybranej drogi czy to tylko jest bonus?
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

SolariS

SolariS

Użytkownicy
posty361
Propsy77
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Mraug mordo jestem retardem dzięki. Nie zajrzałem dosłownie za wodospad a tam leży
 

domix

domix

Użytkownicy
posty237
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Kto może mnie nauczyć robić strzały kerenowe ? U bospera nie mam takiej opcji
 

aranes010

aranes010

Użytkownicy
posty53
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Co jest potrzebne do stworzenia trucizny z zadla krwiopijcy? Mam wyuczona ta umiejetnosc zabijam krwiopijce ale dalej tego nie mam, na stole alchemii nic nie mam w tworzenie trucizn...
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Może ktoś miał; styczność z tym problemem ale misja fortuna, zielony nowicjusz nie mam opcji zrobienia na stole alchemicznym pomimo przeczytania receptury 10razy oraz znam podstawy alchemii typu mogę zrobić mikstury lecznicze i potke na wytrzymałość stałą, składniki mam na pewno ponad 100, bagiennego ziela oraz fajek czy rdestów polnych więc ja już nie wiem co mogę źle robić
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Skręty robisz nie przy stole alchemicznym, tylko w naczyniu do ugniatania ziela, co obok Fortuna stoi.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.


0 użytkowników i 3 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry