[AB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 60053 2617

O temacie

Autor Loop

Zaczęty 3.04.2018 roku

Wyświetleń 60053

Odpowiedzi 2617

Kruchna

Kruchna

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jest jakiś sposób, by zmienić przycisk szybkiego zbierania. Bo w domyśle jest on ustawiony jako PPM, a ja przywykłem grać w Gothica strzałkami + control, więc niezbyt mi ten PPM jest na rękę.

Arturion

Arturion

Użytkownicy
posty21
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
gdzie znajde pancerz lepszy niz lowcy smokow w r3?

Zaginiony brachol albo Dolina Cienia?

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty3529
Propsy701
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Zaginiony brat jest dostępny dopiero od 4 rozdziału, a z Doliny Cieni (chyba, już nie jestem pewien) żadnego armora się nie zdobędzie (ktoś nawet pisał, że "Mocy rudy" tam już nie ma), wobec tego... może orkowa zbroja?

O DISCORDIA

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4027
Propsy1018
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
W R3 najlepsza możliwa zbroja to średni łs i to ofc jest tylko dla łs

Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

W dupie mam goticzka nie odpowiadam na żadne pytania elo

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty167
Propsy35
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Przycisk szybkiego zbierania masz pod "v".

Kruchna

Kruchna

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak wziąć dary od Innosa? Bo wejścia do pomieszczenia obok Talamona, pilnuje jakiś rycerz, do którego jak podchodzę, każe mi zawrócić i moja postać to robi. Będzie to odblokowane później, czy co mam zrobić? Czy może to pomieszczenie jest gdzie indziej?

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty3529
Propsy701
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Będzie to odblokowane w ramach questa w 2 rozdziale.

O DISCORDIA

TuzikxD

TuzikxD

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie dokładnie jest notatka w tunelu między Słonecznym Kręgiem, a wschodnim lasem do zadania Tajemnica Kapitana Straży ? Gdzieś leży czy jest w którymś mobie, ponieważ wybiłem wszystkie moby przed rozpoczęciem questa i nie wiem czy nie straciłem notatki.

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4027
Propsy1018
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Wiesz gdzie w g2nk jest smocza zguba?

Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

W dupie mam goticzka nie odpowiadam na żadne pytania elo

TuzikxD

TuzikxD

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Okej, czyli czyściłem nie tą jaskinie co trzeba, dzięki.

Masmix

Masmix

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
1. Czy mogę poprosić Laresa o wskazanie drogi do farmy Onara, czy spowoduje to później problemy z ornamentem tak jak w czystym G2 NK?
2. Czy z oddawaniem tabliczek Vatrasowi dalej trzeba czekać, aby dostać jednorazowy bonus do many za 20+ tabliczek? Jak to jest zrobione w modzie?

Delth

Delth

Użytkownicy
posty160
Propsy41
  • Użytkownicy
@Masmix Lares działa jak trzeba. A tabliczki chyba można oddawać po jednej - możesz zawsze sprawdzić z kodami jeśli to dla Ciebie ważne.

Masmix

Masmix

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Masmix Lares działa jak trzeba. A tabliczki chyba można oddawać po jednej - możesz zawsze sprawdzić z kodami jeśli to dla Ciebie ważne.

Dzięki za odpowiedź. Kodów wolę w ogóle nie wpisywać żeby nic nie popsuć  :D

aranes010

aranes010

Użytkownicy
posty39
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak mam odpalic cutscene walki tiamanta z haniarem? Stoje obok nich na placu od 22, zagaduje, wczytuje na nowo kombinuej i nic, stoja i pala sobie ziolo.
Predzej wykonalem zadanie z tym luka i o wszystkim powiedzialem haniarowi.

Delth

Delth

Użytkownicy
posty160
Propsy41
  • Użytkownicy
@aranes010 byłeś już odprowadzić niewolników z Joaquinem? Solucja ma złą kolejność zdarzeń w tym miejscu.

xardas33

xardas33

Użytkownicy
Łowca Smoków
posty419
Propsy81
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Łowca Smoków
Panowie, jak to jest z nauką atrybutów? Siła, zręczność, mana zawsze jest 5pn za 5 w nieskończoność?

R.Loos

R.Loos

Użytkownicy
posty306
Propsy61
Profesjabrak
  • Użytkownicy
oczywiście, że nie, są progi tylko trochę zmienione.
5 za 5 jest do 50 (i nie można zrobić tricku jak w zwykłym G2Nk, że bijesz 29->34)
później 10 za 5 jest do 100
później 15 za 5 jest do 200 i tak dalej po stówce kolejny próg.
Ważny szczegół to to, że do progów wchodzą tylko nauczone punkty, a nie te nabyte poprzez mikstury, tabliczki itp

Pół litra na dwóch jest dobre kiedy jedna osoba nie pije

Delth

Delth

Użytkownicy
posty160
Propsy41
  • Użytkownicy
@xardas33 plus, atrybut który ma pref ma progi przesunięte w przód, nie jestem pewien o ile, o cały stopień chyba (czyli 5 za 5 do 100?). pref dostaje ten którego najwięcej nauczyłeś się za PN, może się zmienić (choć jeśli się zmieni to prawdopodobnie źle budujesz postać).

A, i mana ma inne progi niż siła/zręczność. Też się pojawiają, ale jeszcze dalej.

Keldorn

Keldorn

Użytkownicy
posty424
Propsy75
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam pytanie o q Względy Canthara, wg. poradnika ze Steam i info z neta w tym zadaniu lepiej wsadzić Sarę do pierdla bo dotychczas w Ret2 wkopanie Canthara powodowało jakiś bug uniemożliwiający przejście wątku kupców, czy w AB ten bug dalej występuje czy mogę spokojnie wsadzić Canthara do pierdla i nie martwić się o to co ma być w 3 czy 4 akcie?

xardas33

xardas33

Użytkownicy
Łowca Smoków
posty419
Propsy81
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Łowca Smoków
@R.Loos @Delth
Ograłem R2.0 dwukrotnie to tam wiem jak było z progami i nauką statystyk. teraz podchodzę do AB, dlatego pytam o te progi. Bo idę swoim zwyczajowym buildem [pod klasę maga] i podbiłem zręke do 60 (przy 50 wskoczyło PRF i 10pn za 5). Później zamierzam pakować w manę i jestem ciekawy głównie do jakiej ilości many będę mógł iść w ilości 5 za 5, na forum gdzieś czytałem, że ktoś pisał że dobił mnóstwo many nauką i ciągle miał 5/5.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry