[AB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 969636 5178

O temacie

Autor Loop

Zaczęty 3.04.2018 roku

Wyświetleń 969636

Odpowiedzi 5178

Namiot

Namiot

Użytkownicy
posty399
Propsy48
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
W obozie Bractwa Śniącego w GD. Tylko tam potrzba 3 rozdziału, co nie zmienia faktu, że jest w 2 rozdziale.
 

Mraug

Mraug

Użytkownicy
posty264
Propsy27
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy w AB jest możliwość zdobycia sztaby magicznej rudy w pierwszym rozdziale ? Niestety nie wiedziałem że będzie potrzebna do mieczyka złodziei, no a Lehmar gryzie ziemię.
 

Belket

Belket

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Pytanie związane z szukającym ognikiem, jak otworzyć okno nauki dla niego ? Riordian uczy tylko zwykłego ognika.  Lewy,prawy przycisk myszy kiedy stoje przed ognikiem nie działa czy mam buga czy jest jeszcze opcja ze muszę czekać aż Vatras dostanie jakieś infomacje od Riordiana ?
 

Namiot

Namiot

Użytkownicy
posty399
Propsy48
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Mraug Witamy w Returningu ... :) Kharim najprędzej odpali sztabe za puchar.  Może były w skarbcu Wulfgara, ale nie napalałbym się.

@Belket Tego od Lshift+F5 uczysz w  taki spósób, że klikasz na niego LPM i otwiera się lista umiejętności, ą żeby nauczyć skórkobańca to musisz mieć odpowiedni przedmiot. Np. syf z bossa krwiopijcy albo złom zakopany przez piratów.
 

Belket

Belket

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy

@Belket Tego od Lshift+F5 uczysz w  taki spósób, że klikasz na niego LPM i otwiera się lista umiejętności, ą żeby nauczyć skórkobańca to musisz mieć odpowiedni przedmiot. Np. syf z bossa krwiopijcy albo złom zakopany przez piratów.
[/quote]

Tak wiem to wszystko , nawet mam 2 przedmioty wymagane do ulepszenia problem polega na tym ze po jego przyzwaniu i nakierowaniu na niego i wciśnięciu LPM  lub PMP nie pojawia się żadne okno.
 

Namiot

Namiot

Użytkownicy
posty399
Propsy48
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
 

Mraug

Mraug

Użytkownicy
posty264
Propsy27
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Namiot No cóż, niestety w skarbcu też nie było bo wziąłem tam wszystko, no ale trudno, mój błąd, mogłem to przewidzieć. Dzięki za odpowiedź.
 

Papopik

Papopik

Użytkownicy
posty72
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wioska orków gdzie teraz ? Niby na bagnie, ale nic tam nie widzę oprócz umarlakow
 

Delth

Delth

Użytkownicy
posty193
Propsy48
  • Użytkownicy
@Papopik na ex-bagnie, gdzie bagienny smok był w Gothicu 2.
@Belket jest możliwe, że masz wyłączone nakierowanie na małe istoty, wtedy nigdy nie wejdzie w focus żeby go clicknąć. A jak nie, to nie wiem.
 

TuzikxD

TuzikxD

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy po wzięciu questa od Sary na jej pierścień rodowy, trzeba od razu iść do Xardasa jeśli się wcześniej posłało Boltana na śmierć ? Ponieważ u Xardasa nie mam żadnej kwestii z tym związanej.
 

Papopik

Papopik

Użytkownicy
posty72
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zrobiłem 1 zadanie  dla Urkrasa z muritanem i nie mam żadnych opcji dialogowych dalej.. przeczekalem nawet 2 dni Ale nie chce dac kolejnego zadania. Jak to ruszyć dalej? W dzienniku mi pisze że mam się zgłaszac do niego po kolejne questy.

Edit: jak przejdę do 4 rozdziału to normalnie wątek Asasyni I orkow skończę? Może zmiana rozdziału odblokuje urkasa
Edit2: zmiana nic nie dała.
Edit3: to jak uzyskać dostęp do świątyni śniacego? Ten główny szef orków mówi mi że to nie sprawia dla ludzi :D
 

Namiot

Namiot

Użytkownicy
posty399
Propsy48
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Wątpie bo robiłem w rozdziale zadanie żeby pójśc do Nowego Obozu. w GVe popatrz.

PS. dzięki za przypomnienie. Właśnie kończę 4 rozdział a nawet nie pogadałem z Bractwem o nowicjuszach.
 

Mystoo

Mystoo

Użytkownicy
posty244
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czemu erol do mnie nie zagaduje o znalezienie zielarki i ochroniarzy do obozu kiedy zroiblem wszystko co trzeba przed tym czekalem 5 dni albo i wiecej a on nic :C
 

Arturion

Arturion

Użytkownicy
posty21
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W sensie przyprowadziłeś ochroniarzy? Bo oni są potrzebni chyba do tego żeby dostać zadanie na zielarkę.
 

Papopik

Papopik

Użytkownicy
posty72
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wątek orków, misja "mroczne rytuały" (misja w której mamy oczyścić obóz), no właśnie problem w tym że zabiłem wszystkich jeszcze zanim questa przyjąłem. Gadam z szamanem że potrzebne będą posiłki, pojawiają się orkowie na bagnie no i brak opcji dialogowych. Demona jak nie było, tak nie ma i questa nie mogę ukończyć, a co za tym idzie całego wątku orków. Jakieś pomysły? Sejw niestety odpada.
 

Arturion

Arturion

Użytkownicy
posty21
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Z mrocznego Gurciu wypada księga przyzwania demona i musisz jej użyć na pentagramie. Wtedy ci się demon pojawi.
 

Papopik

Papopik

Użytkownicy
posty72
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dzięki, już się bałem że zwalilem coś.

Następny problem to boss duch w śś.  Gram 2h, ale ten meczyk dwureczny jest za słaby, A magiczne strzały go nie mroza I nie daje rady .. jest gdzieś mocniejszy mieczyk 2h albo jakieś rady na niego?
 

PablooooSSS

PablooooSSS

Użytkownicy
posty22
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Mraug jedna możesz kupić od lehmara w zadaniu Parlafa (gdy wejdziez do klasztoru dachem)
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

TuzikxD

TuzikxD

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy mógłbym od kogoś poprosić kod na pierścień sary ? W 1 rozd zabiłem tego strażnika (wysłałem go do Xardasa i zabiły go szkielety) w solucji każą spytać Xardasa ale on nic nie wie. Bez tego nie da się dokończyć wątku kupców.
 


0 użytkowników i 3 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry