[AB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 969992 5178

O temacie

Autor Loop

Zaczęty 3.04.2018 roku

Wyświetleń 969992

Odpowiedzi 5178

mikele

mikele

Użytkownicy
posty10
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Jao gram na buildzie z 30.03.19 ze spolszczeniem Majesa i Ventrue
 

Subuki

Subuki

Użytkownicy
posty163
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam ponownie !
Gdy próbuję się pomodlić przy kapliczce innosa dla Gomeza wyskakuje mi informacja że mam pierw się za siebie pomodlić..
O co w tym chodzi? W solucji nic na ten temat nie ma.

Ktoś coś?
Gdy próbuje się pomodlić pisze "lepiej pomódl się za siebie grzeszniku" o co w tym chodzi?
Przez to nie dam rady ukończyć zadania z gomezem xp
 

SonGoku

SonGoku

Użytkownicy
posty123
Propsy46
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Subuki
Masz karme u Innosa na minusie
 

R.Loos

R.Loos

Użytkownicy
posty373
Propsy66
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak grałem nekromantą to chyba nawet 50 karmy musiałem mieć
 
Pół litra na dwóch jest dobre kiedy jedna osoba nie pije

Enaxe

Enaxe

Użytkownicy
posty102
Propsy10
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam ponownie !
Gdy próbuję się pomodlić przy kapliczce innosa dla Gomeza wyskakuje mi informacja że mam pierw się za siebie pomodlić..
O co w tym chodzi? W solucji nic na ten temat nie ma.

Ktoś coś?
Gdy próbuje się pomodlić pisze "lepiej pomódl się za siebie grzeszniku" o co w tym chodzi?
Przez to nie dam rady ukończyć zadania z gomezem xp

Do tego zadania jest wymagane mieć karmę u obu bogów na określonym poziomie ( chyba powyżej 50, ja zazwyczaj do tego momentu mam karmę u obu bogów na +150 z zabijania bandytów etc. więc nigdy nie miałem z tym problemu ).
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@mikele To na co ci klucz, jak tam nie ma drzwi? o.O
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Subuki

Subuki

Użytkownicy
posty163
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Subuki
Masz karme u Innosa na minusie

Karmę u innosa mam 40 ale jak koledzy doradzili zdobędę ponad 50 i zobaczę.
Dzięki za rady.

Post połączony: 2019-04-25, 14:24
@Subuki
Masz karme u Innosa na minusie

Karmę u innosa mam 40 ale jak koledzy doradzili zdobędę ponad 50 i zobaczę.
Dzięki za rady.

Podrasowałem karmę do 75 i dalej to samo... Chcę żebym pierw za siebie się pomodlił ale nawet tego nie mogę zrobić bo jest tylko opcja "Módl się","Dary Bogów" i oczywiście pomodlić się za gomeza.
Jakieś inne pomysły?


A tak przy okazji wiecie czemu beziemu się głowa poszerzyła bo jak zakładam byle jaki hełm to wygląda to tak jakby część hełmu siedziała mu w głowie :P
 

BezimiennyImienny

BezimiennyImienny

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam bardziej prośbę niż pytanie. Chodzi o spotkanie Pyrokara i Xardasa przy słonecznym kręgu. Mógłby ktoś przetłumaczyć ich dialog? Albo podać linka do tłumaczenia tego dialogu? Bo jestem ciekawy co tam mówią a nie znam rosyjskiego.
 

hollow93

hollow93

Użytkownicy
posty46
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
hejka. zadanie Mroczna sieć. Przeszukałem miejsce zbrodni, znalazłem pierścień, dałem go vatrasowi i ten mi powiedział ze potrzebuje jakiegoś przedmiotu tego maga ale nie mam zielonego pojęcia co dalej. Przepytałem Benneta i Hodghesa, przy tym drugim mam tylko opcje "kłamiesz" i tyle, bo nic nie moge mu udowodnić. Co dalej? mam 46 retoryki
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@hollow93 Potrzebujesz 50.
@BezimiennyImienny Nie mam co robić najwidoczniej:
X: Witaj, magu.
P: Argh... Widać starczyło ci śmiałości, żeby się tu pojawić!
X: Zaproszono mnie. Mam obowiązek tu być, a śmiałości starczyło mi na odwiedzanie miejsc, których ty nie widziałeś w najgorszych koszmarach.
P: Kiedyś miałeś obowiązek służyć świętemu ogniu, ale zdecydowałeś, że nie musisz go jednak wypełniać! Samowolnie opuściłeś Krąg Ognia. I po co? By oddać się studiom nad magią demonów! Hańba ci, niegodziwcze! Innos poddaje mnie okropnej próbie, zmuszając mnie do spotkania z tobą. I klnę się na jego imię, że bodajbym został wrzucony w zaświaty, byleby nie doświadczać tego, czego teraz doświadczam. Byleby nie patrzeć w twoje bezwstydne ślepia, tak śmiało spoglądające w moje, byleby nie widzieć tego tak szybko odwróconego od wiary niegdyś pierwszego spośród sług Innosa, w którego oddanie kościołowi i świętemu płomieniowi nikt, od nowoprzyjętego nowicjusza do króla, nie wątpił, nikt!
X: Wszystko na świecie dzieje się z woli bogów. Nie nam decydować o naszym losie.
P: O czym ty mówisz?
X: Śmiałka, który pokonał Śniącego i zniszczył Barierę, ja prowadziłem po jego ścieżce, wszystko dzięki wiedzy, którą dał mi Beliar. Ja wyrwałem go ze szponów śmierci, by uchronił nas przed smokami, wszystko dzięki mocy, którą dał mi Beliar. Dziś na wezwanie bohatera przybyłem tutaj jako przedstawiciel Beliara, by pomóc odnowić moc artefaktu niebezpiecznego dla mrocznego boga. Znasz innego czarnego maga, który by się na to zgodził, zamiast od razu obrócić cię w proch? Niech wypowie się szanowny sługa Innosa.
P: Nie waż się przywoływać imienia naszego pana, odstępco! Twoja...
X: Stać cię na więcej niż frazesy, wielki magu? Kto zostawił dla ciebie pusty tron w klasztorze? Rozsiadłeś się tam w klasztornym kościele, podczas gdy ja wyruszyłem stworzyć Barierę.
P: Zawsze byłem temu przeciwny! Wyzwolenie takiej ilości energii magicznej od początku niosło za sobą wielkie ryzyko! Do tego moje obawy się sprawdziły. Wszyscy ugrzęźliście pod kopułą, pod którą narodziło się zło!
X: Och, Śniący narodził się o wiele wcześniej. My byliśmy zaledwie świadkami jego przebudzenia.
P: Tak, ale ty jesteś winien narodzinom Sekty, która go obudziła! Nie powstrzymałeś ich, gdy odchodzili ze Starego Obozu, o wszechwiedzący!
X: Skończ... Już dawno mnie tam nie było, zajmowałem się badaniem błędów w rytuale utworzenia bariery. Nie miałem czasu ganiać za bandą oszalałych skazańców.
P: Choć w czymś przyznajesz się do winy.
X: Bredzisz. Wędrowałem przez niebezpieczne orkowe terytoria, by znaleźć odpowiedzi. Ty tymczasem grzałeś zad. Tobie raczej niż mnie przystoi zamilknąć i okazać skruchę.
P: A zatem nic nie robiłem? To ja dałem wybrańcowi list, w którym opisałem ci, jakie niebezpieczeństwo groziło ze strony mieszkańców bagien...
X: Ha! Wtedy po mnie nie było już w Starym Obozie śladu, a sekciarze byli już o krok od przeprowadzenia rytuału, już szukali kamienia ogniskującego. Ot, dziękuję uniżenie. Twoje pismo trafiło do biednego Corristo - kolejnego bezczynnego kunktatora. Siedział sobie wygodnie na zamku po prawicy Gomeza jakby był jego dworakiem, po to tylko, by zginąć z rąk jego zbójów.
P: Ty jesteś winny śmierci Corristo i pozostałych braci, ty!
X: Nie. Byli dorośli, byli magami. Sami mogli o siebie zadbać. Ja wyruszyłem w podróż, by rozwiązać problem, a oni zostali. I za to spotkała ich kara boga światła i ognia. Ogień jest żywiołem bujnym, ruchliwym, tedy i jego kapłani winni być ludźmi czynu, ludźmi zaradnymi i zdecydowanymi, nie siedzącymi bezczynnie w jednym miejscu. Dokonaj zatem choć jednego czynu godnego tej wysokiej szaty, weź udział w odnowieniu Oka... waszego pana, którego imienia według ciebie nie wolno mi przywoływać.
V: Chwała Adanosowi... Zaczynajmy.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Enaxe

Enaxe

Użytkownicy
posty102
Propsy10
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jest może gdzieś lista przedmiotów i ich miejsc, którymi można ulepszyć ognika?
EDIT:
Albo może ktoś wie, po oddaniu jakiego przedmiotu ognik zaczyna zbierać tabliczki? Zalicza je jako dokumenty czy magiczne przedmioty?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
27. post w temacie z poradnikiem.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Enaxe

Enaxe

Użytkownicy
posty102
Propsy10
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Chyba tamten spis jest nieaktualny co do samego działania przedmiotów, bo np. twardy węgiel od Thatcha zdobyłem ale szukania broni nie mam, a szponu z zębacza z Doliny Cienia nie zdobyłem, ale szukanie run i zwoi mam. Lokacje się zgadzają, tylko opisy tego, co robią już nie.
 

hollow93

hollow93

Użytkownicy
posty46
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Jao dziekuje. a co z zadaniem z Ur Shakiem? mam zabic Hosz Paka jak w podstawce i potem ulumulu?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Tak. Oczywiście pamiętaj o zwoju niepamięci.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Enaxe

Enaxe

Użytkownicy
posty102
Propsy10
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy niezakupione tabliczki liczą się jako niezbadane? W Jharkendarze skanuje ognikiem i wyszukuje mi 2 tabliczki, ale przeleciałem już całą mapę wzdłuż i wrzesz i nie mogę ich znaleźć.
 

Fanatykox

Fanatykox

Użytkownicy
posty54
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Na nowym zapisie, po dojściu do jarkendaru pierwszy raz, mam wzsystko odblokowane jak to możliwe?
 

komandos59

komandos59

Użytkownicy
posty139
Propsy16
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hej, mam dwa pytania związane z 1h+tarcza.

Po pierwsze: czy w ogóle warto? Animacje na 30% tarczy są strasznie słabe i powolne w porównaniu do 30% 1h, nie idzie bić się.
Po drugie: Jak skaluje się dmg, czy trzeba inwestować zarówno w 1h jak i w tarczę aby to miało sens?

@edit: jeszcze jedno szybkie pytanie, czy można popchnąć do przodu gildię dołączyć do straży miejskiej przed wątkiem zabójców? Generalnie pewnie by dało radę go jakoś zrobić ale bez palenia spelli nie da rady, pykam sobie khorinis co się da póki co, ale tak jak bandytów jeszcze jako tako idzie wybijać, tak już w 1q z gildii zabójców gość jest w ch silny.
 

Pulaski

Pulaski

Użytkownicy
Złodziej Z Hogwartu
posty520
Propsy17
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Złodziej Z Hogwartu
Ogarnia ktoś czemu mi się nie pojawia boss polna bestia pod ziemią przed farmą Onara?<to zależy od poziomu trudności?> na starszej wersji był normalnie.
 
Jeszcze  dostaniesz za swoje Bękarcie

WojownikAdanosa

WojownikAdanosa

Użytkownicy
posty77
Propsy17
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam , mam pytanie czemu nie mam celownika jak strzelam z łuku ? nie mam ustawionego auto namierzania ...

Ps.
nie ważne znalazłem "stary system celowania" to ten Rethurninga 2.0 ... 
 


0 użytkowników i 5 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry