[Nieaktualne] Rekrutacja do Verve Bytes 1104 0

O temacie

Autor Gertwick

Zaczęty 8.03.2018 roku

Wyświetleń 1104

Odpowiedzi 0

Gertwick

Gertwick

Użytkownicy
Doic
posty17
Propsy14
ProfesjaSkrypter
 • Użytkownicy
 • Doic
Rekrutacja do Verve Bytes
Projekt non-profit
Silnik: RPG Maker XP
Przewidywana data premiery: 2018-2019r.
Typ gry: cRPG

Krótki opis:
Gra cRPG w klimatach Dark Fantasy, opowiadająca historię w świecie Athanory. Ivenhart – posłaniec z Północnego Archipelagu zostaje wysłany przez swojego władcę z misją sprowadzenia pomocy z Kontynentu. Jest to spowodowane atakiem armii nieumarłych pod wodzą grupy nekromantów, zwących się uczniami Ard'Shakra (pierwszego czarnoksiężnika). Bohater wyrusza na specjalnym okręcie do Królewskiego Portu, stolicy Cesarstwa Neviryjskiego - największego mocarstwa położonego w centralnej części Anathory. Jednak nie wszystko idzie zgodnie z planem, sztorm zatapia statek a goniec trafia daleko od celu swojej podróży. Musi za wszelką cenę się tam dostać, pytanie czy mu się to uda...

Spoiler


Gra The Sundered Eternity to debiutancki projekt młodego zespołu deweloperskiego jakim jest Verve Bytes. Planowaliśmy wydać naszą produkcję w 2017 roku lecz okazało się to niemożliwe. Dlatego przewidywaną datą premiery gry jest rok 2018-2019.
Nasza gra jest niekomercyjna, więc ludzie którzy pomagają nam przy produkcji robią to zupełnie non-profit. Nie posiadamy siedziby z powodu braku środków finansowych oraz czasu, który nam na to nie pozwala. Tworzymy więc ten projekt czysto hobbystycznie. Wielu z nas nadal się uczy i znajdując czas dokłada cegiełkę po cegiełce do gry. W naszym wypadku działamy pracując zdalnie. Kontaktujemy się za pomocą Discorda. Dbając o jak najlepszą jakość naszego produktu ciężko pracujemy ale to nie wystarcza. Potrzebujemy więcej ludzi, którzy zgodzą się nam pomóc z dobrego serca. Może naiwnie to brzmi ale w mojej (mówię o sobie) karierze w branży gier komputerowych poznałem wielu ludzi dobrej woli, którzy nie bacząc na profity zgodzili się wspomóc naszą sprawę. Są jeszcze tacy ludzie na świecie.

A teraz do sedna, poszukujemy ludzi do pomocy przy tym projekcie. Zapowiada się długa gra i jeszcze dużo pracy przed nami a my jesteśmy małą grupą. Dlatego też szukamy:
 • grafików 2D (koncept arystów)
  • rysowanie postaci, lokacji itp.
  • umiejętność tworzenia, np.: ikon, menu itd.
 • pixel arystów
  • umiejętność rysowania postaci, obiektów (assetów)
 • kompozytorów/dźwiękowców
  • tworzenie muzyki min. na „średnim poziomie”
  • posiadanie różnorodnych zasobów dźwiękowych

Chętnie przyjmiemy także kogoś kto chciałby jakoś inaczej pomóc przy projekcie, np. zostać Community Managerem.
O kontakt prosimy zgłaszać się na podany mail: vervebytes@gmail.com.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry