Wewnętrzne problemy zespołu 43228 491

O temacie

Autor Jakub91

Zaczęty 6.03.2018 roku

Wyświetleń 43228

Odpowiedzi 491

Anoax

Anoax

Użytkownicy
Nie ma sensu przejmować się czymś na co nie ma się żadnego wpływu
posty30
Propsy11
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Nie ma sensu przejmować się czymś na co nie ma się żadnego wpływu
Wszystko stoi pod znakiem zapytania. Która ze stron ma racje? Czy którakolwiek ze stron ma racje? Może to wszystko jest ukantowane? Może tylko Soul Fire robi pozory że ma zamiar coś robić żeby wkopać Darkowi za to co zrobił. Może coś się stało z plikami i teraz wszyscy robią "dobrą" minę do złej gry. Może Soul Fire chce dokopać Darkowi w taki sposób, że zrobią te Dzieje przed Darkiem? Czy mod który wyjdzie z rąk Soul Fire i/lub Darka będzie na wystarczająco wysokim poziomie? Czy ten kebab z ostrym sosem którego jadłem będzie piekł dwa razy? Moim zdaniem nie ma sensu się nad tym zastanawiać, choć z pozoru mogłoby się wydawać że odpowiedź jest prosta, ale taka nie jest. Wszystko zależy od tego gdzie był robiony ten kebab i przez kogo.

Edit: Mam nadzieje, że jeśli obie strony wydadzą te mody to nie będą one wyglądać jak to co zostanie z tego kebaba. Obu team'om życzę jak najlepiej, a najbardziej życzyłbym żeby Dark dostał prawa do nazwy, SoulFire przyzna się do porażki, zmienią nazwę i koncept moda. Przez co dostalibyśmy dwa różne mody pokazujące historię Gothic'a na różne sposoby! ...Taa... Marzenia ściętej głowy... Nawet jeśli Dark dostanie prawa do znaku towarowego NA NAZWĘ MODYFIKACJI(co samo w sobie już brzmi śmiesznie) to tamci będą kombinować jak zjeść ciastko i mieć ciastko. Prawdopodobnie będą jedynie pozornie wprowadzać zmiany tak na prawdę nic nie zmieniając(choć nie wiem czy ich mózgi są na tyle rozwinięte żeby wiedzieć jak tego nie zepsuć). Dark, proszę cię, jeśli wystąpi taka sytuacja, nie patyczkuj się, zgłoś ich, bo inaczej nie będą brać Cię na poważnie.

Edit2: Dark, wydaje mi się, że zmiana konceptu moda na ten Avallach'a byłaby dobrym pomysłem, ponieważ, jeśli Soul Fire wydaliby moda przed wami, to wszyscy którzy im uwierzyli uważaliby twojego moda za plagiat. Z racji tego, że oni mają już tyle rzeczy nie wydaje mi się, że będą chcieli zmieniać koncept i zaczynać od początku, a raczej będą starali się jak najszybciej wydać modyfikacje przed wami żeby sami nie zostali posądzeni o plagiat.

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty625
Propsy766
Nagrody
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy

Fabio

Fabio

White&Red
posty2922
Propsy1711
ProfesjaScenarzysta
  • White&Red
@Anoax ox, zjedź Kebaba, bo chyba jesteś głodny :D

Zucklov

Zucklov

Quest Pack Team
Deep dark fantasies
posty1239
Propsy1218
ProfesjaSkrypter
  • Quest Pack Team
  • Deep dark fantasies
srogie grzyby
mam wrażenie że niektóre osoby są tutaj bardziej zaangażowane emocjonalnie w ten shitstorm od zainteresowanych xD

Lieb Vaterland magst ruhig sein

Darkmodders

Darkmodders

DarkModders Team
Mistrz mrocznych sztuk
posty803
Propsy210
ProfesjaProducent
  • DarkModders Team
  • Mistrz mrocznych sztuk
@Anoax zjedz snickersa, bo gwiazdorzysz xD

Blog grupy DarkModders Team.

http://darkmodders.pl/

Strona na facebook'u:

https://www.facebook.com/DarkModdersTeam/

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7619
Propsy5100
Nagrody
ProfesjaProgramista
  • Administrator
Szczerze mówiąc to cieszyłem się że mogę z czystym sumieniem przesiąść się na Unity i tworzyć historię ambitniejszą niż o osieroconym synu kowala spotykającym magów i przemieniającym się w bohatera.

Teraz przez to że znowu pomagam trochę Darkowi w kwestiach technicznych nie mam czasu na Kharynic. Ale plus jest taki że mam więcej czasu na przemyślenie designu i fabuły, dzięki czemu projekt ładnie ewoluuje mi w gotycki horror. Ciemność, lochy, okrutny kościół, może trochę czarnej magii, krwawa wojna, te klimaty.

Anoax

Anoax

Użytkownicy
posty30
Propsy11
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Oczywiście wojna tylko w dialogach/na cutscence/level designie bo Gothic by nie uciągnął tyle postaci na ekranie i nie wyglądałoby to za dobrze xd

mathsicist

mathsicist

Użytkownicy
posty213
Propsy269
Nagrody
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Szczerze mówiąc to cieszyłem się że mogę z czystym sumieniem przesiąść się na Unity i tworzyć historię ambitniejszą niż o osieroconym synu kowala spotykającym magów i przemieniającym się w bohatera.

Teraz przez to że znowu pomagam trochę Darkowi w kwestiach technicznych nie mam czasu na Kharynic. Ale plus jest taki że mam więcej czasu na przemyślenie designu i fabuły, dzięki czemu projekt ładnie ewoluuje mi w gotycki horror. Ciemność, lochy, okrutny kościół, może trochę czarnej magii, krwawa wojna, te klimaty.

Właśnie zauważyłem że od dawna nie było żadnych commitów ;)

Anoax

Anoax

Użytkownicy
posty30
Propsy11
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
LINK -> TVGRY w swoim flashu o ostatnim rozłamie Dziejów Khorinis. Czyli w skrócie: "Klasycznie powstał podział na frakcje. Do którego obozu dołączysz bezimienny?"

Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty298
Propsy141
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Dzieje Kharynic :F Mimo to miło z Twojej strony, że będziesz pomagał przy tym projekcie.

while (!success) try{...}

Dark

Dark

Moderator działu
posty1076
Propsy2171
Profesjabrak
  • Moderator działu

Dark
Moderator działu

Wewnętrzne problemy zespołu
#491 2018-04-12, 22:07(Ostatnia zmiana: 2018-06-02, 17:16)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry