Wewnętrzne problemy zespołu 43273 491

O temacie

Autor Jakub91

Zaczęty 6.03.2018 roku

Wyświetleń 43273

Odpowiedzi 491

Ambrose

Ambrose

Użytkownicy
posty9
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Kompletnie spierdoliliście sprawę publikując te oświadczenia na fb oraz yt zamiast załatwić to między sobą. Zjebaliście reputacje całego projektu, a teraz marnotrawicie pracę każdego zaangażowanego w projekt od zwykłego moddera zajmującego się teksturami po aktorów dubbingowych.

Normalnie zgodziłbym się, ale część zespołu chciała wydymać po cichu Darka i udawać, że nic się nie stało. Wobec takiej inby pranie było nieuniknione
Wobec tego lepsze byłoby wyciągnięcie tego gdziekolwiek indziej, choćby tu,  a nie na social media modyfikacji, które śledzą tysiące osób. Największą farsą są na pewno komentarze obcokrajowców pod filmem na YT z prośbami o przetłumaczenie tego.

Bright Lord

Bright Lord

Użytkownicy
Cień Mordoru
posty2
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Cień Mordoru
Kompletnie spierdoliliście sprawę publikując te oświadczenia na fb oraz yt zamiast załatwić to między sobą. Zjebaliście reputacje całego projektu, a teraz marnotrawicie pracę każdego zaangażowanego w projekt od zwykłego moddera zajmującego się teksturami po aktorów dubbingowych.

Normalnie zgodziłbym się, ale część zespołu chciała wydymać po cichu Darka i udawać, że nic się nie stało. Wobec takiej inby pranie było nieuniknione
Wobec tego lepsze byłoby wyciągnięcie tego gdziekolwiek indziej, choćby tu,  a nie na social media modyfikacji, które śledzą tysiące osób. Największą farsą są na pewno komentarze obcokrajowców pod filmem na YT z prośbami o przetłumaczenie tego.
Zgadzam się, przykro się tłumaczy tym ludziom, że mod na którego czekają być może nigdy nie wyjdzie, albo wyjdzie słaby i niegrywalny.

angarus

angarus

Użytkownicy
posty89
Propsy21
  • Użytkownicy

Niestety - zaczęła klika, która zaatakowała Darka bezczelnym wpisem na FB. Nie można byłe tego zostawić, do samego Darka nie można mieć pretensji

Gawaan

Gawaan

Złote Wrota
posty7
Propsy11
ProfesjaGrafik 3D
  • Złote Wrota
A co z komuchem? Avallach wywalony a to niedobrze, jeśli komuch tez to pozostaje wam czekać na coś innego ale napewno nie dzieje.

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty625
Propsy766
Nagrody
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
Dodatkowo pomysłodawcy projektu grozi się publikacjami rozmów – co jest toporem obusiecznym, i nikt z koordynatorów nie chce nawet słyszeć o w/w kompromisie. Ostrzegamy również fanów jako cały dział filmowy i dubbingowy, że styczniowe (ponad 6 godzinne spotkanie) zostało nagrane kamerą i istnieje realna groźba manipulowania tym materiałem i wycinania przez nowe szefostwo zespołu wybranych fragmentów do własnych celów.

Szmyk wiem że to ty jesteś sprawcą tego całego zamieszania, jebany uselessie. To wszystko razem z pewnym użytkownikiem przewidzielismy juz prawie półtora roku temu. Żałuję że wtedy nie wysłaliśmy Darkowi ciekawych materiałów ale nie martw się one nadal istnieją.

Tak dla jasności to Dark stworzył ten cały team to dzięki jego uporowi istnieje i nawet jeżeli nie bierze udziału w produkcji moda tak często jak jakis alexik czy Szmyk to dzięki niemu macie te jebane 45 k na yt i fb bo za jego sprawa i jego kontaktów ściągnął śmietankę polskiego dubbingu do nic nie wartego moda do gry sprzed prawie dwóch dekad. Jesteś żałosny typie.

Gawaan

Gawaan

Złote Wrota
posty7
Propsy11
ProfesjaGrafik 3D
  • Złote Wrota
@Paradoxal ale spójrz się na to z tej strony że napisanie mu ze jest żałosny nic nie da... On jest z takich ludzi co podniecaja się ludzkim gniewem i nienawiścią.

RychuKapucino

RychuKapucino

Złote Wrota
posty24
Propsy78
ProfesjaGrafik 3D
  • Złote Wrota
Dorzucę coś jeszcze, ale już kompletnie nie zależenie od afery (więc praktycznie nie łamie poprzedniej deklaracji :P)

Nowe szefostwo - jak to wygląda? Kto zarządza, kto jest zastępcą, koordynatorami? Ilu was zostaje w teamie? Macie jakikolwiek plan na rozwój moda który planujecie przedstawić w formie raportu, filmiku? Czy po prostu udajemy, że nic się nie stało? Coś się zmieni w formie komunikacji z graczami?
 Żeby nikt mnie źle nie zrozumiał, w sumie lotto mi jak sobie z tym poradzicie, ale są to podstawowe pytania na które możecie odpowiedzieć jak najszybciej bo pewnie ciekawią masy osób.

@Simen z tego co rozumiem wszystkim zależy aby Dark zrzekł się praw do marki i wtedy faktycznie jest problem. I brawo za bana.

Dark nie odszedł dzisiaj czy wczoraj, tylko jakiś czas temu. Team ciągle jest ten sam i prace idą dalej. Koordynatorzy czuwają nad swoimi działami. Brak Darka nie wypłynął w znaczący sposób na rozwój modyfikacji. Nie mówię przez to oczywiście, że Dark nic nie robił, nic nie wnosił, ani nic w tym stylu. Sam jestem zwykłym grafikiem 3D i moja praca po odejściu Darka wygląda tak samo. Tego moda nie tworzyła i nie tworzy jedna osoba, tylko cały zespół. Aktualnie nadal trwają prace tak samo jak wcześniej. I jeszcze co do późniejszego pytania to Komuch ciągle jest koordynatorem 3D, nie musicie się tym martwić. Co do nowych filmów itp. nie wypowiem się, tak jak wcześniej wspominałem jestem tylko grafikiem 3D i nie chcę nikogo wprowadzić w błąd. No i tak to wygląda z perspektywy zwykłego członka zespołu :)

Loop

Loop

Użytkownicy
posty861
Propsy172
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Przekalkulował sobie że w sumie włożył w to tyle pracy i czasu i gówno z tego będzie miał że postanowił w końcu olać, jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze - proste  :D . Tematu modyfikacji nie śledziłem, poza tymi kilkoma video na youtube i już zdązyłem dawno temu zapomnieć.

O i oczywiście proszę o wypisanie listy zasług tego pana @Dark bez którego Dzieje będą teraz w ogóle niegrywalne, pozbawione wszystkiego i tylko o kant dupy rozbić. Z czystej ciekawości, bo co niektórzy tutaj traktują go jak jakiegoś bożka  :F

Uprzedzając, nie bronie tych idiotów

Centuris

Centuris

Użytkownicy
Prokrastynator
posty25
Propsy57
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
  • Prokrastynator
Przekalkulował sobie że w sumie włożył w to tyle pracy i czasu i gówno z tego będzie miał że postanowił w końcu olać, jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze - proste  :D

W takim razie, dlaczego nie zrobił tego po 2-3 latach pracy nad modyfikacją (zwłaszcza w momencie, gdy był jedynym członkiem SoulFire ze starej ekipy i zaczynał wszystko praktycznie od zera), tylko jako dorosły i dojrzały chłop zwlekał z tą życiową decyzją ponad 10 lat? W dodatku podejmując ją w momencie, gdy projekt zaczął nabierać konkretnych kształtów?

I o jakich pieniądzach ty rozmawiasz gościu? XD

Tematu modyfikacji nie śledziłem, poza tymi kilkoma video na youtube i już zdązyłem dawno temu zapomnieć.

No i może właśnie między innymi dlatego nie powinieneś pierdolić takich bzdur :lol:

Jurigag

Jurigag

Użytkownicy
posty871
Propsy279
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Jakie pieniądze w darmowym modzie? Że te grosze z patronite ? XD

Skrypter/Tester - Szukasz testera/skryptera - Pisz !

Splash

Splash

The Modders
And i said...
posty3813
Propsy3034
ProfesjaNierób
  • The Modders
  • And i said...
Mod będzie potajemnie kopać bitcoiny xD

Nie, nie pomogę ci z GMP.

Komuchpl

Komuchpl

Użytkownicy
Co? Ja?
posty159
Propsy129
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Co? Ja?
Skoro już ktoś mnie wspomniał, to może określe swoje stanowisko.

Jestem w sf od 2012(nie wiem czy to ta wasza 'stara ekipa' czy nie), znam całą "nowożytną" historię tego teamu i niesamowicie boli mnie jak wiele nietrafnych "faktów" jest tu teraz przedstawianych.

Szmyk bynajmniej nie jest sprawcą całego zamieszania(bo już widziałem takie głosy). Cała sytuacja ciągnie się od momentu przed dołączeniem Szmyka do sf, tylko teraz przybrała dramatyczne rozmiary.

Szmyka denerwowało nic nierobienie Avallacha, który wtedy nosił miano 'szefa programistów' i postanowił coś z tym zrobić. Nie zachował się specjalnie odpowiednio, fakt, ale w aktualnym buildzie moda jest tylko dosłownie kilka rzeczy autorstwa Avallacha. Czy Avallach faktycznie nic nie robił? Nie wiem. W styczniu po odejściu Darka mielismy przypadek osoby, która była uważana za nieroba, a koniec końców okazało się, że cały czas coś robiła, tylko nikt o tym nie wiedział, a 'twory' tej osoby nigdy nie ujrzały światła dziennego. Może w tym przypadku też zaistniała taka sytuacja?

Pewne osoby może to zdziwić, ale zaczęło się to od pewnej sytuacji, która zaistniała pomiędzy darkiem, a mną. Sprawa ciągnęła się dość długo, ale koniec końców doszliśmy jako tako do porozumienia. Wynikiem tej sytuacji była zmiana nastawienia pewnych osób i z biegiem czasu inne spory między innymi członkami. Kulminacją tego wszystkiego było to całe spotkanie, które odbyło się 27.01. Resztę historii znacie z posta #16.

Jak aktualnie wygląda praca w dev teamie? Dokładnie tak samo jak wyglądała "za Darka". Z tym, że konsultacje koordynatorów nie są prowadzone na linii Darka - koordynator, a koordynator - reszta koordynatorów. To jest jedyna różnica. Nawet "za Darka" część decyzji była podejmowana w ten sposób ze względu na to, że on większość swojego czasu przeznaczał na aktorów, a pewne decyzje trzeba było podejmować szybko.

"Poszło o pieniądze". Nie poszło, pierwsza 'wypłata' poszła na mikrofony dla osób uczestniczących w streamach, cała reszta na sprzęt do nagrań, transport, itp.

Prosiłbym moderacje/administracje o zrobienie czegoś z całym wątkiem.

//edit: zmieniłem numer posta dotyczący 'dalszej historii'

Centuris

Centuris

Użytkownicy
Prokrastynator
posty25
Propsy57
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
  • Prokrastynator
Prosiłbym moderacje/administracje o zrobienie czegoś z całym wątkiem.

Prosiłbyś moderację o zrobienie czegoś z całym wątkiem? To może zaczniecie od swojego fanpage:

Nic dodać, nic ująć.

TheKetrab

TheKetrab

Użytkownicy
posty314
Propsy153
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
Czy tylko mi główny bohater, Lars, przypomina z twarzy Darka? Skoro tak plują, po jednym z ojców polskiego moddingu, to czy też zmienią twarz Larsowi? :D

Fabio

Fabio

White&Red
posty2922
Propsy1711
ProfesjaScenarzysta
  • White&Red

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty521
Propsy766
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
https://gamerweb.pl/powazne-klotnie-wsrod-tworcow-dziejow-khorinis/ - Zaczyna się.

Problemy trzeciego świata i wyciąganie dalszych brudów poprzez "fachowe" strony ciąg dalszy.

Fabio

Fabio

White&Red
posty2922
Propsy1711
ProfesjaScenarzysta
  • White&Red
"Nie, dubbing będzie ciągle robiony, tyle, że bez nestorów, z którymi kontakt miała osoba odpowiedzialna za usunięcie filmów na kanale." - Odpowiedź  na fanpage. Weźcie Szmyk I reszta się nie kompromitujcie, projekt jest przez sytuację na dnie. Nie widziałem przychylnych komentarzy w Waszą stronę i wątpię żeby to się zmieniło. Dzieje Khorinis R.I.P.

Simen

Simen

Moderator
Nilfgaard
posty5856
Propsy2639
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Do jakiego stopnia trzeba być głupim, żeby czarny koń tej modyfikacji, czyli dubbing nestorów, przez który jest główny hype na moda, nie został wprowadzony do moda? No najwidoczniej trzeba być głupim na poziomie Szmyka. Wywołaliście awanturę na wielu płaszczyznach, skompromitowaliście się na różnych stronach internetowych i biorąc pod uwagę pytania ze strony zagranicznej społeczności, to również i na arenie międzynarodowej. Jesteście śmieciami, najgorszymi łajzami jakie pojawiły się w moddingu od wielu lat, których działania, początkowo odbieranie pozytywne, ostatecznie prowadzą do upadku tak fantastycznego projektu, jakim są Dzieje Khorinis. Wasze działania są bezczelne, skandaliczne i zasługują na potępienie ze strony wszystkich inteligentnych osób.

http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu

Fabio

Fabio

White&Red
posty2922
Propsy1711
ProfesjaScenarzysta
  • White&Red
Zmieńcie od razu nazwę moda na Potępienie :D

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth