Wewnętrzne problemy zespołu 37266 491

O temacie

Autor Jakub91

Zaczęty 6.03.2018 roku

Wyświetleń 37266

Odpowiedzi 491

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty497
Propsy743
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
Może chciał zagrać w pomidora z widzami? :lol2:

tldr

tldr

Użytkownicy
posty629
Propsy93
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ale masakra.

boguc

boguc

Użytkownicy
posty191
Propsy297
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
@Alexik i co, to stawia Was w lepszym świetle?
Temat komedia, żenada na maksa.

Gothic najlepszy

Alexik

Alexik

Użytkownicy
posty405
Propsy147
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
///////////////////////////////////

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty533
Propsy660
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
Zamykajcie ten temat bo smieciowa dyskusja się zaczęła toczyć. Poki Dark nie wystosował jeszcze swojego "oświadczenia" temat powinien być zamknięty. A i ten patronite niech ktoś zdejmie bo jest to w tym momencie oszustwo i podchodzi pod kk.

angarus

angarus

Użytkownicy
posty81
Propsy20
  • Użytkownicy
Ktoś śledzi wewnętrzne sprawy niemieckich i rosyjskich modderów? Bo mam wrażenie, że oni jakoś potrafią wydawać dobre mody bez dram... Z resztą Polacy też, Złote Wrota np. to wspaniała robota i nie pamiętam takich jazd. Co do Dziejów... Współczuję ojcom projektu takiego obrotu sytuacji. Szkoda, że w polskim środowisku modderskim jest tylu dzieciuchów.

scarr

scarr

Użytkownicy
posty15
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy

scarr

Wewnętrzne problemy zespołu
#46 2018-03-06, 18:24(Ostatnia zmiana: 2018-03-06, 18:51)
Już to widzę jak profesjonalni aktorzy biorą udział w projekcie którego sprawy wewnętrzne wywleka się do internetu :v poza tym, to obecność starszych aktorów była tą wisienką na torcie której nie miał i nie będzie miał żaden inny polski mod.
A ciekawe co mogą pomyśleć aktorzy, gdy zobaczą że na ich fejmie po streamie odpalany jest kolejny stream z telefonu Darka pod tytulem "Test4" na którym widzimy jego, który pokazuje zegarek i turla pomidorem albo pokazuje garnek. Rzeczywiście profesjonalna robota.
Wedlug was, tak powinien zachowywac sie szef?
Pomińmy bezsensowne filmy Szmyka np. "darek otwórz",gdzie bił npcta w mieście z DK. Jak chcecie kogoś tu winić, to każdy z was powinien dostać rozprawkę nt. tego co robicie źle na pw, oczywiście od was samych.

I puenta na koniec: https://imgur.com/a/aVerq

I kolejna puenta dla Ice`a https://imgur.com/a/UCNTf

Fire Storm

Fire Storm

Użytkownicy
🐖
posty4
Propsy4
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
  • 🐖

wstyd na całą polskę to akurat jest wtedy, gdy shitpostuje się na kanale z 45 tysiącami subskrybcji.
z tego co wiem, Szmyk miał swoje filmiki na swoim prywatnym kanale, w dodatku nawet niepubliczne

i puenta na koniec: https://imgur.com/a/ygF5E

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Władca ciśnienia wewnątrz ziemskiego
posty250
Propsy112
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Władca ciśnienia wewnątrz ziemskiego

wstyd na całą polskę to akurat jest wtedy, gdy shitpostuje się na kanale z 45 tysiącami subskrybcji.
z tego co wiem, Szmyk miał swoje filmiki na swoim prywatnym kanale, w dodatku nawet niepubliczne

i puenta na koniec: https://imgur.com/a/ygF5E
Co też on ma do Łotyszy XD

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

posty497
Propsy743
Profesjabrak
Pewnie to samo co Ty do Ukraińców.

tldr

tldr

Użytkownicy
posty629
Propsy93
Profesjabrak
  • Użytkownicy
a miało być tak pięknie.. gg

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Władca ciśnienia wewnątrz ziemskiego
posty250
Propsy112
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Władca ciśnienia wewnątrz ziemskiego
Pewnie to samo co Ty do Ukraińców.
Tyle że z Łotwą Polska miała i ma dobre stosunki  :lol2:

Zdunek

Zdunek

Administrator
Ken'Udz mistrz stali i runy
posty669
Propsy123
Profesjabrak
  • Administrator
  • Ken'Udz mistrz stali i runy
@Alexik i co, to stawia Was w lepszym świetle?
Temat komedia, żenada na maksa.
Nikt tak nie twierdzi :) Ale śmieszne, jest jak tutaj wszyscy go bronią jakby wiedzieli co naprawdę się działo w teamie. Tyle co mam do powiedzenia ;)
a co się naprawdę działo w teamie? Słowo przeciw słowu. I niestety dziecinada niesamowita. Przypominają mi się czasy pracy nad dubbingiem do Mrocznych Tajemnic i tego jak działali antyfani i hejterzy, poziom jest podobny.

Nie rozumiem także tego spinania dup jakbyście robili niewiadomo co, lek na raka albo rakieta na marsa... To jest tylko mod do starej gry i nieważne jak będzie dobry, to ciągle będzie tylko mod do gry. Ani na tym nie zarobicie kokosów, ani chwały nie zdobędziecie, a przez takie akcje jak ta to jedyne co może się stać to wszystko pójść w cholerę, dziecinada...

Po co utrudniać coś co jest proste?

Agencja Interaktywna - CreaWeb.

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1146
Propsy459
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Nie będę nawet udawał, że rozumiem 3/4 z tego potoku wzajemnych oskarżeń, relacji ze spisków, przewrotów etc. Powiem tylko to co wydaje mi się raczej oczywiste.

Panowie, mogę wiedzieć co robią tu te wszystkie screeny, wyliczanki i przepychanki? I jeszcze zapowiedź kolejnego projektu? To są rzeczy do załatwiania wewnątrz teamu. Zawsze ceniłem was za profesjonalizm a tutaj nagle taki ostry burdel. Komu będziecie teraz udowadniać racje? Ostatnie strony do wywalenia i wszystko do zamknięcia aż przyjdzie ostateczne oświadczenie dotyczące najważniejszych rzeczy, bez żadnych wykłóceń na forum.

Kwestia Darka - bez względu na to jakim był szefem (nie wiem) to szkoda mi chłopa. Nikt z was nie miał prawa by starać się go usunąć ze stanowiska. Co to w ogóle znaczy? Jeszcze jakby to była robota za którą ktoś wam płaci na którą MUSICIE przeznaczyć czas...okej. Ale czy ja dobrze rozumiem, ale właśnie z powodu grupy idiotów gość który 13 lat (!!) pracował nad modyfikacją (!!!) do Gothica (!!!!!!!!!) był jej duszą i motorem napędowym  odszedł od niej? Niesamowicie śmieszą mnie wszelkie pojęcia typu "zażądali oddania władzy", "wrogość wśród kordynatorów". Wtf. Tworzycie moda, fajny projekt a przy tym duży i prestiżowy który każdy chciałby sobie wpisać do portfolio, ale nadal mod, właściwie projekt przede wszystkim do zabawy, zdobycia jakiegoś doświadczenia. Poznania nowych ludzi i zrobienia czegoś dla siebie przede wszystkim.  Póki co, z tego co rozumiem, jedyne co osiągnęliście to zjebaliście człowiekowi lata pracy.
Jeśli dubbing aktorów też się nie pojawi to sorry, ale to już jest skurwysyństwo wobec aktorów. W takim przypadku, bez względu na - raczej średni - poziom reszty projektu, będę pierwszym który ruszy z pochodnią.

Ode mnie tyle. Jak mówiłem, burdel w temacie jest tak wielki, że boję się coś przekręcić. Póki co bez Darka i z takim pokazem wieśniactwa (A ktoś tam- do ciebie mówię) mam ten mod gdzieś. Nawet już mnie przestało interesować czy kiedykolwiek wyjdzie.
Sugeruje wszystkim liderom teamów po prostu wywalać ludzi na zbity pysk za jakieś absurdalne żądania. 

boguc

boguc

Użytkownicy
posty191
Propsy297
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
Zawsze ceniłem was za profesjonalizm
No teraz to profesjonalistów w sf chyba już nie ma, patrząc na poziom dyskusji  :trollface:

Gothic najlepszy

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

posty497
Propsy743
Profesjabrak
(A ktoś tam- do ciebie mówię)

Pomogę Ci @Kuba i wskaże tego "A ktoś tam" - @Alexik , nazywaj ludzi po imieniu, znaczy się nicku.  :lol2:

Zireael

Zireael

Użytkownicy
Czempion Odium
posty367
Propsy293
Nagrody
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Czempion Odium
Jestem zaskoczony wewnętrzną aferą w teamie. Od początku obserwowałem ten projekt z dużym zainteresowaniem. Czułem, że ta modyfikacja może być najbardziej zbliżona do oryginalnego gothiczka, pod względem klimatu, ciekawego wątku fabularnego i przede wszystkim polskiego dubbingu, który jest największym atutem. Nie znam dobrze p. Darka, ale miałem okazję zadać mu parę pytań odnośnie rozgrywki DK. Wydawał się bardzo w porządku i jest mi trochę żal, że zrezygnował z pełnionej funkcji i odszedł. Jego odejście na pewno znacząco wpłynie na niekorzyść studia. Nie wiem co tak naprawdę się tam wydarzyło, wszystkie tutejsze wpisy są różne i ciężko jednoznacznie stwierdzić cokolwiek. Nie wnikam za bardzo w konflikt wewnętrzny, czekam tylko na wyjaśnienie od p. Darka, oczywiście jestem po jego stronie i nie chce mi się wierzyć, żeby on ponosił jakąś winę za całe zamieszanie. Chcę tylko wyrazić smutek, gdyż aktorzy na pewno poczują się urażeni, jeżeli dojdzie w końcu do takiej sytuacji, że dubbingu nie będzie w ogóle. (A może samej modyfikacji DK?) W tym i na pewno my jako gracze. Jestem niezmiernie wkurwiony do szpiku kości, że zawsze znajdzie się grupka zjebanych idiotów, którzy zrobią wszystko aby doprowadzić do rozłamu w teamie i wyrządzić szkodę.

"Zrodzi się mściciel z mojej krwi - zakrzyknęła w głos. - Zrodzi się ze skalanej Starszej Krwi niszczyciel narodów i światów! On pomści mękę moją! Śmierć, śmierć i pomsta wam wszystkim i pokoleniom waszym!"

Fabio

Fabio

The Modders
posty2817
Propsy1645
ProfesjaProducent
  • The Modders

Tworzycie moda, fajny projekt a przy tym duży i prestiżowy który każdy chciałby sobie wpisać do portfolio[...],

Ja bym nie chciał.

Gothic II:
Z życia złodzieja
The Vulcano Quest - Dubbing PL

Gothic I:
Orcades

Simen to taki nilfgard, za proste przestepstwa ucina rece ~ Mac Dun

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1146
Propsy459
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Chcę tylko wyrazić smutek, gdyż aktorzy na pewno poczują się urażeni, jeżeli dojdzie w końcu do takiej sytuacji, że dubbingu nie będzie w ogóle.

Jeden z aktorów z tego co wiem ma raka.
No na jego miejscu to już bym się konkretnie wkurwił. Bo, ja wiem, że to nie jest wina Darka, ale akcja zalatuje typową akcją na nastolatka z cyklu "miałem zajebisty pomysł, ale mi się znudziło więc pierdole". Więc nie wątpię, że wszystko zostanie im wyjaśnione, ale nie zdziwię się jak wielu z nich się tak poczuje.

Arkadikuss

Arkadikuss

Użytkownicy
posty4
Propsy33
  • Użytkownicy
Panowie.
Te oświadczenia (I te z Youtube, jak i z Facebooka, oraz strony Soulfire) powinny zostać natychmiastowo skasowane, a ten wątek - usunięty. Zarżniecie PR'owo własny projekt, wyciągając na światło dzienne to, że Jasio się z Mariuszkiem nie lubią.

Wybaczcie za być może trochę chamskie słowa. Może jestem i tylko lektorem, malutkim puzelkiem tej całej układanki, ale...

TAKICH RZECZY SIĘ KURWA ZWYCZAJNIE NIE PUBLIKUJE!

Takie rzeczy się wyjaśnia między sobą. Nawet jeśli i rozmowy miałyby trwać kilka tygodni, czy miesięcy. Ale nigdy - przenigdy się nie wywleka tego na publikę. Chyba, że ktoś celowo chce po prostu ten projekt uwalić.

Ech...

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry