Wewnętrzne problemy zespołu 47973 491

O temacie

Autor Jakub91

Zaczęty 6.03.2018 roku

Wyświetleń 47973

Odpowiedzi 491

boguc

boguc

Użytkownicy
posty211
Propsy328
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
No niestety paradoxal ma rację, wystarczy przejrzeć komentarze na yt. Dla masy osób dubbing to jedyna rzecz która wyróżnia te modyfikację i zachęca śledzenia tematu. Więc w zasadzie teraz została już tylko równia pochyla, w dół oczywiście jeśli nic się nie zmieni w tym temacie.

Gothic najlepszy

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7624
Propsy5114
Nagrody
ProfesjaProgramista
  • Administrator

inż. Avallach
Administrator

Wewnętrzne problemy zespołu
#21 2018-03-06, 16:45(Ostatnia zmiana: 2018-03-06, 16:51)
Może nie powinienem tego pisać, ale jako zwykły noname z internetu, fan Gothic'a muszę zadać to jakże ważne pytanie, zespołowi pracującymi nad Dziejami Khorinis, mianowicie - Czy projekt ujrzy światło dzienne w niezmienionym, pierwotnym założeniu? Zdaję sobie sprawię, że odpowiedz na to pytanie została udzielona zarówno na kanale YT oraz fanpage’u, lecz w toku dyskusji oba te źródła wydają się mało wiarygodne.

Jeśli wpis zostanie uznany z zbędny, proszę o jego usunięcie.

Tak - prace będą kontynuowane przez obie strony - na silniku G2NK i Unity. Prawdopodobnie zmieni się jedynie nazwa projektu.

No niestety paradoxal ma rację, wystarczy przejrzeć komentarze na yt. Dla masy osób dubbing to jedyna rzecz która wyróżnia te modyfikację i zachęca śledzenia tematu. Więc w zasadzie teraz została już tylko równia pochyla, w dół oczywiście jeśli nic się nie zmieni w tym temacie.
Racja, projekt mocno dostał w mordę tą całą akcją
Jeśli to co przedstawia Allah jest prawdą to Dark miał prawo się wkurwić ale czy rozszarpywanie projektu na dwoje ma jakikolwiek sens?
Pracuję w publicznym repozytorium. Każdy kto chce może w dowolnym momencie coś dodać, stworzyć kopię projektu albo odpalić go w przeglądarce.
Tamci odebrali mi dostęp do forum i jakichkolwiek plików (w tym wszystkiego co ja napisałem i stworzyłem) i pilnie strzegą projektu przed kimkolwiek kto nie stoi po ich stronie. Oczywiście mam swoją kopię, ale uczciwość nie pozwala mi niczego z nią zrobić. Pracuję kompletnie od zera, używając jedynie zasobów które stworzyłem dla mojej poprzedniej grupy (Nordmarians Team), którą porzuciłem pracując nad DK.
Kto tu rozszarpuje projekt na dwoje?

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Władca ciśnienia wewnątrz ziemskiego
posty253
Propsy114
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Władca ciśnienia wewnątrz ziemskiego
Jeśli to co przedstawia Allah jest prawdą to Dark miał prawo się wkurwić ale czy rozszarpywanie projektu na dwoje ma jakikolwiek sens?

Fabio

Fabio

White&Red
posty2950
Propsy1732
ProfesjaScenarzysta
  • White&Red

A czy współpraca z osobami niezaufanymi, które mają inne poglądy ma sens?

tldr

tldr

Użytkownicy
posty711
Propsy110
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Może nie powinienem tego pisać, ale jako zwykły noname z internetu, fan Gothic'a muszę zadać to jakże ważne pytanie, zespołowi pracującymi nad Dziejami Khorinis, mianowicie - Czy projekt ujrzy światło dzienne w niezmienionym, pierwotnym założeniu? Zdaję sobie sprawię, że odpowiedz na to pytanie została udzielona zarówno na kanale YT oraz fanpage’u, lecz w toku dyskusji oba te źródła wydają się mało wiarygodne.

Tak - prace będą kontynuowane przez obie strony - na silniku G2NK i Unity. Prawdopodobnie zmieni się jedynie nazwa projektu.

A co na tym Unity ma niby powstać? Bo nie rozumiem jak wy chcecie ten projekt podzielić.

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Władca ciśnienia wewnątrz ziemskiego
posty253
Propsy114
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Władca ciśnienia wewnątrz ziemskiego

A czy współpraca z osobami niezaufanymi, które mają inne poglądy ma sens?
Trudne pytanie zważywszy że dotychczas jakoś się to turlało(a przynajmniej tak miało to wyglądać)
Najprostszym byłoby nie zawiązywać współpracy skoro nie umieją się dogadać a tak to zupa się wylała i trzeba sprzątnąć zanim zaschnie i będą ślady

Post połączony: 2018-03-06, 16:51

A co na tym Unity ma niby powstać? Bo nie rozumiem jak wy chcecie ten projekt podzielić.
Przekładanie modów na inne silniki chyba nigdy nie skończyło się sukcesem a Diccuric padł przez takie coś

Alexik

Alexik

Użytkownicy
posty405
Propsy149
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
//////////////////////////////////////

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7624
Propsy5114
Nagrody
ProfesjaProgramista
  • Administrator

inż. Avallach
Administrator

#27 2018-03-06, 16:53(Ostatnia zmiana: 2018-03-06, 17:21)
Nie dzielimy. Pracuję od zera, utrzymując jedynie ducha projektu - prequel Gothica I opowiadający historię Górniczej Doliny Khorinis przed powstaniem magicznej bariery. Zarówno nazwa, fabuła jak i wszelkie zasoby są całkowicie oddzielne. Nie ma mowy o przekładaniu moda na nowy silnik, to zupełnie niezależna produkcja. Oni też powinni uszanować to, że skoro nie chcą pracować z kimś kto zbudował markę, to powinni stworzyć własną i pokazać co sami potrafią.

nawet dodanie kogoś do githuba zajmowało ci pare dni, podczas gdy Szmyk robił to w pare minut lub co najwyżej tego samego dnia i dziwisz się, że odwalił Ci coś takiego?
Udowodnij - niech pokaże te sytuacje.
https://imgur.com/a/avnCJ
Tutaj wszystkie przypadki które na szybko znalazłem kiedy byłem proszony o dodanie kogoś. Wszystkie załatwione w ciągu minut.

Poza tym, tak, dziwię się.
Całe przenosiny z DropBoxa do repozytorium a GitHubie, jego struktura i dokumentacja były moją inicjatywą. To że na początku, kiedy w zespole są 2-3 osoby korzystające z repozytorium jest o rzędy wielkości mniejsza aktywność niż kiedy ma się ich kilkanaście, jest oczywiste. O tym że w 2017 nie będę miał czasu na projekt informowałem z góry.

Cragann

Cragann

Użytkownicy
inżynieria relacyjna
posty753
Propsy584
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
  • inżynieria relacyjna
Zostawcie Avallacha, jak DK ma być bez dubbingu przez to że Dark odchodzi (co wydaje sie dziwne, nikt nie może przejąć jego obowiązków?) to ja nawołuje
Dawać mi tu @Dark

Współcześnie model patriarchalny został nieco zmodyfikowany przez nadanie kobietom praw obywatelskich, prawa do własnego majątku, ochrony prawnej i możliwości rozwodu. Ale ich status jest nadal przedmiotowy, co wyraża się m.in. w konieczności zmiany nazwiska wraz z zamążpojściem, zobowiązaniem do zamieszkania tam, gdzie mieszka mąż, generalnym założeniu, że małżeństwo pociąga za sobą świadczenie usług domowych przez kobietę i wspólnotę seksualną z mężczyzna w zamian za utrzymanie finansowe

Alexik

Alexik

Użytkownicy
posty405
Propsy149
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
//////////////////////////

Ali G

Ali G

Użytkownicy
Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.
posty677
Propsy721
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.
Kupicie mikrofony w biedronce i sami zaczniecie nagrywać?

Fabio

Fabio

White&Red
posty2950
Propsy1732
ProfesjaScenarzysta
  • White&Red
Zostawcie Avallacha, jak DK ma być bez dubbingu przez to że Dark odchodzi (co wydaje sie dziwne, nikt nie może przejąć jego obowiązków?) to ja nawołuje
Dawać mi tu @Dark
Nikt nie mówił, że nie będzie dubbingu, poradzimy sobie bez Darka

A co z aktorami, którzy byli w trakcie podkładania głosów bądź już podłożyli? Jakie by to wojny w teamie nie były, to najbardziej szkoda mi tych aktorów.

Alexik

Alexik

Użytkownicy
posty405
Propsy149
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
///////////////////////////

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty526
Propsy783
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
A co z aktorami, którzy byli w trakcie podkładania głosów bądź już podłożyli? Jakie by to wojny w teamie nie były, to najbardziej szkoda mi tych aktorów.

Tym bardziej, że robili to za darmo. Byłby to cios w twarz dla ich pracy, jeśli ich nagrań nie będzie w modzie.

Alexik

Alexik

Użytkownicy
posty405
Propsy149
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
/////////////////////////////////////////

boguc

boguc

Użytkownicy
posty211
Propsy328
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy

boguc

#35 2018-03-06, 17:20(Ostatnia zmiana: 2018-03-06, 17:27)
Kupicie mikrofony w biedronce i sami zaczniecie nagrywać?
Haha, niestety nie zgadles. Akurat Dark byl od zalatwienia starszych aktorów. Cala reszte sobie ogarniemy z pomocą naszego kompozytora Kamila :)
Już to widzę jak profesjonalni aktorzy biorą udział w projekcie którego sprawy wewnętrzne wywleka się do internetu :v poza tym, to obecność starszych aktorów była tą wisienką na torcie której nie miał i nie będzie miał żaden inny polski mod.

Zmarnowany potencjał i kolejny blamaż polskiej sceny modderskiej, tyle na ten temat. Publikowanie screenów z prywatnych z rozmów... No ładny poziom, Jak na pro developerow przystało.

Gothic najlepszy

Cragann

Cragann

Użytkownicy
inżynieria relacyjna
posty753
Propsy584
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
  • inżynieria relacyjna
Całe szczęście, że mieliśmy ciebie bo to ty zrobiłeś gmbt, i to dzięki tobie używamy teraz wiki.
Nie wiem czy to ciebie wysłali do reprezentowania grupy.
Ale jeśli tak, to strasznie tam u was dziecinnie.

Współcześnie model patriarchalny został nieco zmodyfikowany przez nadanie kobietom praw obywatelskich, prawa do własnego majątku, ochrony prawnej i możliwości rozwodu. Ale ich status jest nadal przedmiotowy, co wyraża się m.in. w konieczności zmiany nazwiska wraz z zamążpojściem, zobowiązaniem do zamieszkania tam, gdzie mieszka mąż, generalnym założeniu, że małżeństwo pociąga za sobą świadczenie usług domowych przez kobietę i wspólnotę seksualną z mężczyzna w zamian za utrzymanie finansowe

Alexik

Alexik

Użytkownicy
posty405
Propsy149
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
//////////////////////////////

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7624
Propsy5114
Nagrody
ProfesjaProgramista
  • Administrator

inż. Avallach
Administrator

#38 2018-03-06, 17:36(Ostatnia zmiana: 2018-03-06, 17:41)
nawet dodanie kogoś do githuba zajmowało ci pare dni, podczas gdy Szmyk robił to w pare minut lub co najwyżej tego samego dnia i dziwisz się, że odwalił Ci coś takiego?
Udowodnij - niech pokaże te sytuacje.
https://imgur.com/a/avnCJ
Tutaj wszystkie przypadki które na szybko znalazłem kiedy byłem proszony o dodanie kogoś. Wszystkie załatwione w ciągu minut.
Owszem ty tez.
Ma ktoś ochotę policzyć mój średni czas odpowiedzi?

Masz coś do dodania?

Cragann

Cragann

Użytkownicy
inżynieria relacyjna
posty753
Propsy584
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
  • inżynieria relacyjna
z tym garnkiem to xD

edit: ja chce link

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry