[G2NK] Korzenie Zła v1.1 18001 38

O temacie

Autor Tituf

Zaczęty 14.02.2018 roku

Wyświetleń 18001

Odpowiedzi 38

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1481
Propsy813
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Tituf

[G2NK] Korzenie Zła v1.1
2018-02-14, 08:13(Ostatnia zmiana: 2020-07-13, 16:44)
Korzenie Zła to trzecia z kolei część do Przeznaczenia będąca kontynuacją przygód Bezimiennego, tym razem rozgrywająca się w Dolnie Przodków.
W Dolinie pojawia się tajemniczy artefakt, który zaburza czasoprzestrzeń i Bezimienny Bohater nagle staje przy wejściu do Doliny, równocześnie jednak pozostając na "Esmeraldzie". Tym razem musi nie tylko uporać się z problemami, jakie artefakt i jego tajemniczy właściciele stwarzają dla całej wyspy, ale i walczyć o integralność własnej osoby.
Magiczne sprawy Universum przeplatają się z codziennością Doliny i jej mieszkańcami, a Bezimienny będzie musiał ich wspomóc, ryzykując życiem w sprawach prostych i skomplikowanych, tajemniczych i ponurych, a czasem zabawnych.
Będzie musiał stawić czoło nie tylko wrogom, ale nawet tym, których do tej pory uważał za swoich sojuszników.
Spotkamy mnóstwo pięknych dziewcząt, będzie i radość, i smutek, karkołomne zwroty akcji i pełne zadumy rozważania nad istotą świata.
Będzie jak zwykle spora dawka humoru i brawurowych dialogów oraz e.e. w naszym typowym stylu.
Zobaczymy wielu znajomych z poprzednich części, ale poznamy także liczne nowe, wielowymiarowe postacie.
Spotkamy także tych, których wydawać by się mogło, że już nigdy nie spotkamy...
Pojawią się nowe bronie, pancerze i stroje, nowe zaklęcia i nowi, nie widziani dotąd w grze przeciwnicy i potwory oraz miejsca pokazane z zupełnie nowej perspektywy.
Po raz kolejny gracz zostanie przykuty do monitora na co najmniej 40 godzin, wykonując 35 zadań plus zadania specjalne i bonusowe.

Oprócz Obozu Myśliwych w grze gracz spotka:
*Zgromadzenie w Wieży Starca
*nową Bandę
*Osadników w obozie Przybyszów
*Królewskich Leśników
*Robina i jego przyjaciół
*Nocnych Łowców
*Farmerów
*Poszukiwaczy Artefaktów
*Niezłomnych
i inne frakcje oraz wiele postaci niezależnych, w tym takich, których zawsze chętnie spotykaliście w naszych produkcjach.
To ostatnia już modyfikacja spod szyldu Destiny Team. Nie wykluczamy jednak, ba - jesteśmy już nawet w trakcie organizacji nowego Teamu i kolejnego projektu...

Screeny:

Spoiler











Link bezpośredni do pobrania: http://www.mediafire.com/file/x983l9l7nf5u92i/Korzenie1.1.exe/file
A pod tym adresem - link do forum DT, gdzie również znajdziecie adres downloadu oraz pełny support i pomoc w grze - http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=180

Poprawki i zmiany w wersji 1.1:
Spoiler
by Michał:
- dodano do Menu możliwość ustawiania zanikania i sterowanie z G1,
- ujednolicono opisy i nazwy przedmiotów,
- poprawiono 'Złe Oko',
- poprawka przy jednej recepturze przy stole alchemicznym,
- poprawiono błąd, że nie można było sprzedać Okrutnika Sarufowi,
- Outro pojawia się już na końcu gry,
- naprawiono znikanie oddziałów Jarkendarczyków - trzeba było dorobić rutyny wszystkim NPC,
- nazwy plików zmieniono na 'Korzenie' zamiast 'Korzenie Zła', żeby działało na obcojęzycznych Windowsach.

Leiwark

Leiwark

Użytkownicy
Kapitan Itharu Team
posty229
Propsy38
ProfesjaAktor głosowy
  • Zbanowany
  • Kapitan Itharu Team
Oho, wygląda ciekawie. Zagram. Props. :)
 

RoQus

RoQus

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Będzie na Spine?
 

lee27

lee27

Użytkownicy
posty85
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
pobrałem zacząłem się bawić i polecam
 

Bajceps

Bajceps

Użytkownicy
posty15
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Problem.. Dar druida ? nie wiem oco chodzi dokładnie, a przyzwany już jest opiekun lasu.
 

PanSreberko

PanSreberko

Użytkownicy
posty394
Propsy63
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Klucz kup od Farettiego?
 

pawbuj

pawbuj

Użytkownicy
posty1623
Propsy135
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
czy kazda część  Przeznaczenia to oddzielny download, czy wystarczy ta 3cia część na pełną grę?

*Robina i jego przyjaciół

chodzi o tego z Sherwood?
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
To osobne mody.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Paradoxal

[G2NK] Korzenie Zła
#8 2018-03-05, 14:25(Ostatnia zmiana: 2018-03-05, 14:47)
Pograłem chwile i stwierdzam że zostałem oszukany xD. Na screenach mod wygląda w miarę normalnie ale po odpaleniu gry i przejściu paru metrów wita mnie maksymalnie rozciągnięta tekstura skały ale nie tylko ona bo wszędzie jest podobnie, każdy obiekt jest zmapowany co najmniej źle. No ale dobra gram dalej, po krótkim dialogu z jakimś baronem zostałem zaprowadzony pod jakiś kibel, może to te tekstury albo ten piękny inaczej model świata zgubił moją uwagę i nie wczytałem sie w dialog, sprawdziłem czy w dzienniku nie ma jakiegoś wpisu, pustka. Dobra to otwieram te drzwi od kibla a tam teleport z witrażem po środku xD. Zakręciłem sie wokół, ubiłem polną bestie ale zobaczyłem wieże Xardasa. Przed nią stoi Fortuno dobry ziomeczek 420wieszocochodzimordeczko. Jego dialog musiał pisać jakiś nastolatek bo nie wierze że ktoś pełnoletni świadomie napisałby coś takiego pod gre w takim uniwersum. Brzmiał dosłownie jak typowy seba. Dobra wbijam do środka. Tam w miarę spoko, model stworzony i oteksturowany poprawnie bo pochodzi z oryginalnej gry, zmieniono tam tylko tekstury i w sumie fajnie to ovobowali. I na tym zakończyłem przygode z fabułą i oddałem sie eksploracji świata. Opuściłem wieżę i na kodach powędrowałem w rejon jakiegoś większego jeziora,wchodzę na łódź i cyk fajny ficzer bo można nią pływać, wykonanie modelu średnie ale plus za całokształt. Po tym ruszyłem do czegoś na kształt obozu i tam była kopalnia beki. Wbijam do chaty a tam facet kręci mięso nad ogniskiem na drewnianej podłodze :lol2: a obok stoi fotel. Po ochłonięciu z wrażeń szukam dalej, wchodze do kolejnej chaty a tam okna jak trzy razy drzwi xD, jedną teksture rozciągneli i oteksturowali dwa piętra xD idę dalej patrze a tam kwadratowy szałas z teksturą kamienia xD wbijam tam a wewnątrz dwa piętra i drewniane podpory xDD schody w wieżach po których postać wchodzi z ogromnym trudem o npc już nie wspomnę bo oni w ogóle po nich nie wejdą a jakakolwiek próba wejścia razem z nim w trakcie questa skończy sie bugiem. I w sumie na tym zakończyłem gre bo obrzydliwa grafika sukcesywnie odebrała mi chęci do dalszej gry i poznawania fabuły. Wyjątkowo brzydki i syfiasty mod może gdybym miał dwanaście albo trzynaście lat to ten mod wzbudziłby u mnie jakikolwiek zachwyt, może. Oceny końcowej nie wystawie bo nie poznałem fabuły ale i tak byłaby w dolnych granicach skali. Pozdrawiam
 

Bajceps

Bajceps

Użytkownicy
posty15
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Ma ktoś odpowiedzi dla maga ognia który poszukuje spokoju ?
 

Sigmor

Sigmor

Użytkownicy
posty7
Propsy1
  • Użytkownicy
Ma ktoś odpowiedzi dla maga ognia który poszukuje spokoju ?

Również poszukuje odpowiedzi na te pytania, jest ktoś w stanie pomóc?
 

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1481
Propsy813
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Post #0 został zaktualizowany o link do wersji 1.1 - już ostatecznej. Tam znajdziecie też listę poprawek.

pudzianek1

pudzianek1

Użytkownicy
posty206
Propsy11
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam właśnie dzisiaj zaczynam przygodę z tym modem czy w razie problemów mogę liczyć na pomoc
 

SparrowJacek

SparrowJacek

Użytkownicy
Why is the rum gone?
posty368
Propsy78
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Why is the rum gone?
Hej. Też go teraz przechodzę, więc możliwe, że będę w stanie pomóc. Jak nie, to autorzy na swoim forum udzielają szybkich odpowiedzi. Grałeś w poprzednie części?
 
Zapamiętajcie dzień, w którym nie schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa

pudzianek1

pudzianek1

Użytkownicy
posty206
Propsy11
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
nie grałem własnie a powinienem jesli tak to która jest pierwsza
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Destiny zasadniczo nieraz układa nawet questy poboczne w taki sposób, że żeby wiedzieć, o co chodzi, a nawet wiedzieć, co robić dalej, musisz pamiętać coś z poprzedniej części. No więc pierwsze jest Przeznaczenie, potem Epilog, potem Przebudzenie, wreszcie Korzenie zła.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

pudzianek1

pudzianek1

Użytkownicy
posty206
Propsy11
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Dzięki widzę ze spora przygoda mnie czeka
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Odradzam, jeśli nie jesteś zbyt inteligentny, ponieważ to modyfikacje przeznaczone dla osób, które muszą mieć bardzo wysokie IQ. Tak przynajmniej kreują je autorzy.

pudzianek1

pudzianek1

Użytkownicy
posty206
Propsy11
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
hm a jakie polecasz  Mody do g 2nk

Post połączony: 2020-05-24, 18:26
Bo naszła mnie chęć na gothica ale nievwiem w jakiego moda  zagrać
 

SparrowJacek

SparrowJacek

Użytkownicy
Why is the rum gone?
posty368
Propsy78
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Why is the rum gone?
Ja polecam Przeznaczenie i kontynuacje. W większości przypadków wystarczy czytać uważnie dialogi, we wszystkim innym pomogą użytkownicy jeśli będzie trzeba. Baza pytań na forum jest spora też :)
 
Zapamiętajcie dzień, w którym nie schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry