[AB] Dyskusja na temat modyfikacji 366299 1735

O temacie

Autor Maciuś

Zaczęty 28.01.2018 roku

Wyświetleń 366299

Odpowiedzi 1735

Mraug

Mraug

Użytkownicy
posty264
Propsy27
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Jao Akurat niedawno robiłem to mogę potwierdzić, z Przeklętego Księżyca bodaj wypada takowy.
 

Trixtah

Trixtah

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam nie grałem jeszcze w gothic 2 nk wogóle , zobaczyłem streamy na yt z modem returning 2.0 ab . Już zainstalowałem moda i będę grać sobie . Poradzę sobie bez żadnych poradników ? Czy lepiej najpierw przejść czystego g2 nk . Chciałem z modem bo to daje więcej godzin rozrywki ;)
 

Keldorn

Keldorn

Użytkownicy
posty439
Propsy77
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam nie grałem jeszcze w gothic 2 nk wogóle , zobaczyłem streamy na yt z modem returning 2.0 ab . Już zainstalowałem moda i będę grać sobie . Poradzę sobie bez żadnych poradników ? Czy lepiej najpierw przejść czystego g2 nk . Chciałem z modem bo to daje więcej godzin rozrywki ;)

Rób jak uważasz ale podstawkę powinieneś chociaż raz skończyć. Do returninga nie podchodź bez tego https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1497870430
 

UmeczekPL

UmeczekPL

Użytkownicy
posty439
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z zadaniem "Przeklęta Latarnia", otóż oddałem pierścień(tak myślę bo te zadanie robiłem w 1 rozdziale) idę do Xardasa i nie mam żadnych opcji dialogowych. Też gadałem z Halvorem, Haradem i Hakonem. Ostatni wpis w dzienniku był że Hanna mówi że nie wiadomo kto zabił Stefana. Teraz jestem w 2 rozdziale i mam 60 retoryki.

Post połączony: 2019-03-16, 17:31
Nieważne, problem rozwiązany.
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Śmieszną rzecz zauważyłem gdy walczyłem z bossem zębaczy w GD, podczas tej walki leciała muzyka z Diablo 3, nie wiem czemu akurat ona, no ale ok nie powiem zaskoczyło mnie.
 

UmeczekPL

UmeczekPL

Użytkownicy
posty439
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak się wchodzi do zamku w GD? :F
 

JDOrka

JDOrka

Użytkownicy
posty42
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@UmeczekPL Rozmawiasz z Jerganem, a następnie wpływasz do ukrytego tunelu przez jaskinię obok mostu. W podstawce jest tam zwój przemiany w smoczego zebacza.
 

UmeczekPL

UmeczekPL

Użytkownicy
posty439
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

miqku

miqku

Użytkownicy
posty34
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Pytanie do was pierwszy raz przechodzę wersję ab , wiecie gdzie jest lokacja gildii zabójców ,problemem jest zadanie gdzie mam się spotkać z gillianem na molo koło chatki. Wgl nie przychodzi .

 

JDOrka

JDOrka

Użytkownicy
posty42
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@miqku Gildia zabójców znajduje się w chatce z drzwiami obok ławeczki, na której siedzi Jack. Gillian powinien pojawić się między 22 a 24.
 

UmeczekPL

UmeczekPL

Użytkownicy
posty439
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie bym mógł znaleźć lepszy mieczyk niż "Egzekutor Sprawiedliwośći"? Ma 253 obrażeń i jest całkiem słaby. Jestem akurat w GD jeżeli tam jakieś są, mów. :) 2 rozdział btw

Post połączony: 2019-03-16, 22:11
Aha i jakieś questy mi zginą jak przejdę do 3 rozdziału? Chciałbym najszybciej zostać paladynem. :)
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Gdzie bym mógł znaleźć lepszy mieczyk niż "Egzekutor Sprawiedliwośći"? Ma 253 obrażeń i jest całkiem słaby. Jestem akurat w GD jeżeli tam jakieś są, mów. :) 2 rozdział btw

Post połączony: 2019-03-16, 22:11
Aha i jakieś questy mi zginą jak przejdę do 3 rozdziału? Chciałbym najszybciej zostać paladynem. :)

Z ciekawości gdzie znalazłeś tego egzekutora sprawiedliwości ? :]
 

UmeczekPL

UmeczekPL

Użytkownicy
posty439
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W Jarkendarze tam gdzie jest ten Eremita i jak idziesz do jednych ze Świątyń i tam masz taki zepsuty most. On wypada z bossa piratów jak odkopiesz taki grób. Boss ma całkiem sporo hp ale bije słabo.

Post połączony: 2019-03-17, 14:48
I już nie potrzebuje lepszego miecza, mam już Wole Rhobara ale troszeczkę siły brakuje więc używam Konsekrowanego Miecza ;)
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Tak ja też uzywam teraz konsekrowanego miecza :]

Kolejne pytanie, według solucji Hagen powinien sprzedawac paladynowi Hełm, jednak umnie ma on tylko jakiś armor pod zręczność, gdzie można zdobyć hełm dla paladyna oraz pas?
 

UmeczekPL

UmeczekPL

Użytkownicy
posty439
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wiem że Hełm można zdobyć jak skończysz zadanie "Dark web" lub mroczna sieć. Może w 4 rozdziale coś Hagen sprzedaje. :)

Post połączony: 2019-03-17, 17:10
Ale Wola Rhobara lepsza niż hełm moim zdaniem. Teraz używam tego Hełmu od Hakona który jest całkiem dobry.

Post połączony: 2019-03-17, 17:12


Post połączony: 2019-03-17, 17:13
Jak oceniacie staty na początek 3 rozdziału? xDD
 

WhiskasReturn

WhiskasReturn

Użytkownicy
posty213
Propsy40
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@UmeczekPL A na jakich ustawieniach?
@garry18 Może Martin ma coś na handel. W końcu jego jedyne zadanie to pilnowanie "skrzyń" paladynów.  :trollface:
 

UmeczekPL

UmeczekPL

Użytkownicy
posty439
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Na "Gothic" wszystkie te inne  opcje to zalecane.
 

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Był ktoś ostatnio w koszmarze Kruka na poziomie koszmar? Dowiedziałem się właśnie, że potrzeba spełnić kilka warunków by tam wejść i jednym z nich jest posiadanie 3000HP. Potwierdzi ktoś tą liczbę, bo ledwo uzbierałem 1,5tyś. i będę musiał chyba poświecić PN, że podbić sobie życie by tam wejść.
 

templartitan

templartitan

Użytkownicy
posty882
Propsy96
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
2k hp i 600 many w przypadku magów
 
Procek - i5-4460 3.9 GHZ
Karta Graficzna -GTX 970 MSI
Pamięć Ram - 16GB
https://steamcommunity.com/id/templartitan/

Kyubie

Kyubie

Użytkownicy
posty389
Propsy32
  • Użytkownicy
Był ktoś ostatnio w koszmarze Kruka na poziomie koszmar? Dowiedziałem się właśnie, że potrzeba spełnić kilka warunków by tam wejść i jednym z nich jest posiadanie 3000HP. Potwierdzi ktoś tą liczbę, bo ledwo uzbierałem 1,5tyś. i będę musiał chyba poświecić PN, że podbić sobie życie by tam wejść.
Wyjanisz delikatnie o co chodzi z koszmaremm kruka? Że niby nie zabijamy go tak jak poprzednio tylko coś się zmienia?
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry