[AB] Dyskusja na temat modyfikacji 366415 1735

O temacie

Autor Maciuś

Zaczęty 28.01.2018 roku

Wyświetleń 366415

Odpowiedzi 1735

Buub

Buub

Użytkownicy
posty302
Propsy53
  • Użytkownicy
@xMefistox Jeśli na początku pomogłeś Cantharowi i Sara poszła siedzieć nic sobie nie zablokujesz. Warto dostać się do klasztoru po dachu i wziąć questa od Parlana, kupić wszystko od Lehmara, ukraść mu książkę i pożyczyć 1000 zł po rozmowie z Laresem mając 10 retoryki przed zabiciem go. Nigela nie zabijamy tylko zgadzamy się mu pomóc. Zabójcy po dołączeniu do nich siedzą sobie w chatce w porcie blisko 'morskich' drzwi do kanałów. Cały wątek da się ukończyć w II rozdziale. Obelisk jest obok straganu Sary/Canthara. Dodano trochę kamieni, więcej zmian nie zauważyłem.
@Subuki
https://forum.worldofplayers.de/forum/threads/1533915-RETURNING-v2-0-Stand-Fragen-Antworten-25
 

RV_wana

RV_wana

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
zainstalowalem ret 2.0 + ab na czysto, gra sie odpala ale po rozpoczęciu rozgrywki w czasie wstępu wyswietla sie komunikat:

hero is dead, exiting game in 4...

odlicza do 1 i wracam do menu. Ma ktos pomysl jak sobie z tym poradzic?

Podłączam się do pytania, gdyż mam problem tej samej natury co kolega  ;(
 

Roman Reigns

Roman Reigns

Użytkownicy
posty138
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Halo ? Powie mi ktoś dlaczegu rosjanie nie dają jakiegoś texture pack'a ? :)
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Przecież jest Texture Replacer który działa zarówno z AB jak i z samym Retem 2.0 bez żadnych problemów.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Dobra, co do zapętlenia to albo jest to naprawione w nowej wersji, albo ja po prostu jestem takim tłukiem, że tak szybko to zjechałem. Działa ono dobrze, tylko czasem (zwłaszcza przy walkach ze smokami) buguje się, przez co muzyka zaczyna grać od nowa.
No i koszmar Kruka. Koszmar Kruka...
Spoiler
Biorąc pod uwagę wybór zena na loch z Ile'Silem nikogo nie zaskoczy, gdzie walczymy z Krukiem - jest to dobrze znana (zbyt dobrze powiedziałbym, zepsuło mi to większość niespodzianek, acz nie było całkowitego BRAKU nowości) Świątynia Czaszki. Muzyka bardzo na miejscu, z początku miałem nawet twórcom za złe, że w 0065 usunęli ją z siedziby Haniara, miło znowu znaleźć się w akcji i słyszeć otoczenie o tym przypominające. Nawiązania do G3 są miłym smaczkiem i czymś całkowicie niespodziewanym. Ale ja tu dywaguję, a dobrze wiemy, co jest istotne - bossy. Tutaj, kurrrrrwa, aplauz na stojąco. Wszyscy, co gadali, że na silniku Gotuka nie da się zrobić ciekawej walki z bossem mają odszczekać - rzekłem ja, który ma tak wiele wpływów politycznych, że nie posłucha mnie nawet dzieciak, który wsiadłby do samochodu z nieznajomym wyglądającym jak Voldemort w książkach. Bossowie używają oskryptowanych sztuczek, które może w większości sprowadzają się do teleportacji po polu walki i przyzywania minionów, ale ostatecznie potrafią uczynić walki ciekawszymi niż te w poprzednim lochu czy całym Returnie. Najbardziej, rzecz jasna, intrygują przeciwnicy, z którymi mierzymy się pod koniec: druid, który zmienia się w kolejne zwierzęta, by wreszcie zdechnąć jako przerośnięty kretoszczur, przedostatni boss, którego każdy musi poznać sam, wreszcie sam Kruk - ten może jest mniej oryginalny niż dwaj poprzedni, ale wyciśnie z każdego siódme poty - co chwila wręcz przyzywa minionów i każe nam walczyć z nimi jednocześnie unikając jego pocisków, do tego podczas trwania walki ni stąd, ni zowąd wysysa naszemu bohaterowi życie... słowem, no, ciężki jest, ale na koniec w sposób dość satysfakcjonujący przegrywa, gdy dostajemy wsparcie.
Wspominałem o trujących zombiakach?
Aha, no i Xardas sam kazał zdobyć Szpon Beliara, a potem marudzi, że nie idziemy na smoki. Jak żyć.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

sonic212

sonic212

Użytkownicy
posty16
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Spolszczenie już zostało wydane ;) ? jeśli tak to proszę o link, jeśli nie to prosiłbym powiedzieć czy Rosyjskie będę miał tylko napisy dodatkowe (dialogi dodane przez patch) no i poprosiłbym o jakiś link :*
 

Wujek416

Wujek416

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
z tego co wiem to spolszczenia nie ma narazie, ktoś nad tym pracuje. zaś możesz sobie wgrać angielskie skrypty itd. więc nie musisz mieć po rosyjsku.
 

sonic212

sonic212

Użytkownicy
posty16
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Tak tak, ale to co udało się przetłumaczyć będzie dalej wyświetlane po polsku ? No to instaluje ;)
 

xMefistox

xMefistox

Użytkownicy
posty312
Propsy17
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy

xMefistox

Alternatywny Balans
#1308 2019-02-19, 10:14(Ostatnia zmiana: 2019-02-19, 19:17)
Do stworzenia runy przyzwania szkieletu powinno wystarczyć, oprócz samej runy, kość szkieletu według książki. Jednak wyskakuje mi, ze nie mam odpowiedniego przedmiotu. Coś się zmieniło względem tej runy?
Dobra. Miałem nie tej zwój. Ktoś wie o co chodzi w quescie " the riddle of the guard captain" oraz "in seath of relicts"?
 

Buub

Buub

Użytkownicy
posty302
Propsy53
  • Użytkownicy
W poszukiwaniu skarbów chodzi o zdobycie 2 pierścieni i amuletu. Zaczynasz od rybaka Farima i zbierasz pierścień z okolic wraku statku obok nawiedzonej latarni. O resztę spytaj Laresa, nie chce spoilerowac. Jeden z tych trzech jest powiązany z tym drugim zadaniem. Zaczyna się go po zabiciu bandytów z jaskini kolo wschodniej bramy miasta, tych z tunelu prowadzącego na plaże. Czytasz notatkę i ona cie dalej skieruje, najpierw do koszar i piętra kapitana straży a potem gdzieś dalej.
 

xMefistox

xMefistox

Użytkownicy
posty312
Propsy17
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Byłem w pokoju wulfgara. W wiadomości chodzi o jaskinie pod słonecznym kregiem? Ta, w której jest super ciężko?
 

Buub

Buub

Użytkownicy
posty302
Propsy53
  • Użytkownicy
Ta po drodze do kręgu od czarnego trolla. Widmo i szkielety. Nie musisz ich zabijać.  Wyciągnij z jaskini i wymanewruj.
 

xMefistox

xMefistox

Użytkownicy
posty312
Propsy17
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy

xMefistox

Alternatywny Balans
#1312 2019-02-20, 16:11(Ostatnia zmiana: 2019-02-20, 16:20)
Widzę, że doszło całkiem sporo questow w AB. Zadanie z Blackiem i z zaginionym paladynem bardzo przyjemne. Jednak mam problem z dwoma zdaniami, oczywiście narazie xd. Pierwsze, to polowanie na rzadkie potwory. Nie umiem znaleźć "glorcha" z polną bestia i zebaczem nie miałem problemu. Drugi to problem z zadaniem od orlana, z zadania kręgu wody. Byłem u Falka i dalej nie wiem co robić z tą skórą.
Edit. Byłem po notatkę. Pomogła ona w tym quescie, nie powiem xddd teraz muszę czekać, aż samo się coś pojawi xd
 

Buub

Buub

Użytkownicy
posty302
Propsy53
  • Użytkownicy
Nie rozumiem. Jeśli nie pomogla to wróć do pokoju kapitana, rozejrzyj się i przeczytaj ja jeszcze raz. Zębacz z polowania jest koło kamienia teleport. w lesie koło jaskini z gorzelnia.

Musisz od miejsca gdzie znalazłeś szukać dalszych kawałków skóry aż dojdziesz do jej właściciela. W stronę w którą prowadzi np. lares przy odnoszeniu ornamentu.
 

xMefistox

xMefistox

Użytkownicy
posty312
Propsy17
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Jesteś wielki! Bardzo podoba mi się przerobiony obóz piratów, chociaż wolałbym, by zmienili trochę zen, jak w lhiverze. Ktoś wie o co chodzi z tym demonem, asystentem? Mogę go ekspic, czy co z nim robić? I o co chodzi z tym "enchanting" u gallahada?
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Przywolance są expione, oczywiście mowa o necro reszta może co najwyżej expic kyrata
Wizualna pierdołą nic nie daje po za tym ze się świeci
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Mraug

Mraug

Użytkownicy
posty264
Propsy27
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Pytanko - czy przemiana w ognistego jaszczura nadal jest tak OP że ma ogra na hita z podpaleniem ?
 

xMefistox

xMefistox

Użytkownicy
posty312
Propsy17
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Teraz pytanie z kategorii tych głupich. Co jest potrzebne, by móc się bawić w przetapianie? Nie wydaje mi się, by w podstawce było coś do tego potrzebne, a w AB pisze, że brak mi odpowiedniego przedmiotu.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Odpowiedź też z kategorii tych głupich, ale... Może zapomniałeś o kupnie szczypiec? xD
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

UmeczekPL

UmeczekPL

Użytkownicy
posty439
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy

UmeczekPL

Alternatywny Balans
#1319 2019-02-20, 23:48(Ostatnia zmiana: 2019-02-20, 23:56)
@xMefistox I jak udało ci się zadanie zakończyć? Bo mi jak klikam w obraz Rhobara pisze "Nie mam odpowiedniego przedmiotu" czy coś takiego. :F

Post połączony: 2019-02-20, 23:52
Nieważne, wróciłem do krypty i znalazłem klucz...

Post połączony: 2019-02-20, 23:56
Aha i skoro tworzenie eliksirów na HP wymaga szczawia, to najlepiej się uczyć hp?
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry