Dziewczyny 46198 131

O temacie

Autor Cragann

Zaczęty 23.09.2017 roku

Wyświetleń 46198

Odpowiedzi 131

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
Po prostu jesteś mało dynamicznym anonem + słabe towarzystwo. Wyjście z domu - protip
Uwaga ten protip nie zawsze działa  :F
 

Cragann

Cragann

Użytkownicy
posty766
Propsy602
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Well, mógłbym napisać coś od siebie... ale taki Rafał Żuber na yt jest całkiem niezły.
Z domu wyjebać i się nie bać, wystarczy  :I
 

boguc

boguc

Użytkownicy
posty205
Propsy343
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
 
Gothic najlepszy

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Tez nie mam zamiaru byc kims kim nie jestem po prostu nie potrafie byc kims innym niz jestem a nawet gdybym udawal to czulbym sie tym bardzo zmeczony, odpowiada mi to jaki jestem a jesli dla kogos jestem nudny i "czlowiek niskiej jakosci" to trudno. Dzis kobiety sa bardzo chciwe i nie zawsze chodzi o bogacto tylko wymagaja charyzmy over 10000, super ciekawego charakteru, kogos jakby z tv (wyglad tez ma znaczenie) wiec trzeba byc naprawde dobrym sprzedawca aby sie sprzedac na dzisiejszym rynku matrymonialnym i nie kazdy sie do tego nadaje. Moda? z tego co widze teraz panuje moda wsrod kobiet na ogladanie innych kobiet na yt gdzie ow kobiety pokazuja jakie to sa bogate i na co je stac a te ktore ogladaja chca tego samego, jesli same nie potrafia sie dorobic to chca "meskiego zaradnego faceta" Bardzo atrakcyje sa pewne siebie "bo je stac na dobra partie" i tak to sie kreci, dodam jeszcze ze zyjemy w Polszy a nie na zachodzie a kobietom sie wydaje ze zyjemy na zachodzie. Raczej nie jestem "scisieniowany" bardziej zawiedziony, dzifki mnie nie kreca, to nie to samo i nie o to chodzi.
Jak masz takie doświadczenia to jestem w stanie zrozumieć takie podejście ale jeżeli pisząc taki wylew żali bazujesz na czyiś domniemaniach czego pragną dziewczyny i tworzysz sobie w bani jakiś zjebany obraz fałszywej rzeczywistości unikając płci przeciwnej i wolisz walić w worek jak werewolf to mi cie nawet nie żal. Po pierwsze wyjdź z piwnicy i zmień podejście do lasek. Po drugie zadbaj o schludny wygląd, ogarnięcie kołtuna na głowie i uśmiech. Nie ma nic gorszego niż krzywe jedynki z przodu albo śmierdząca japa  :ok:. Laski lubią jak facet jest po prostu ogarnięty, ma poczucie humoru i jest zaradny życiowo, tyle. A jakieś kwestie góry pieniędzy fejmów i innych takich gównien to raczej marzenia nastolatki a nie dorosłej kobiety (no chyba że dziwki  :lol2:)
 

boguc

boguc

Użytkownicy
posty205
Propsy343
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
Dziwki maja akurat swoj honor I swoje zasady. W gumie 50 bez gumy stuwa.
 
Gothic najlepszy

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Dziwki maja akurat swoj honor I swoje zasady. W gumie 50 bez gumy stuwa.

Skąd znasz stawki?  :lol:

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
https://www.youtube.com/watch?v=_9HbqjV_s_4

pewnie stąd (3:20)
 

kremuwkarz

kremuwkarz

Użytkownicy
posty54
Propsy9
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
Tez nie mam zamiaru byc kims kim nie jestem po prostu nie potrafie byc kims innym niz jestem a nawet gdybym udawal to czulbym sie tym bardzo zmeczony, odpowiada mi to jaki jestem a jesli dla kogos jestem nudny i "czlowiek niskiej jakosci" to trudno. Dzis kobiety sa bardzo chciwe i nie zawsze chodzi o bogacto tylko wymagaja charyzmy over 10000, super ciekawego charakteru, kogos jakby z tv (wyglad tez ma znaczenie) wiec trzeba byc naprawde dobrym sprzedawca aby sie sprzedac na dzisiejszym rynku matrymonialnym i nie kazdy sie do tego nadaje. Moda? z tego co widze teraz panuje moda wsrod kobiet na ogladanie innych kobiet na yt gdzie ow kobiety pokazuja jakie to sa bogate i na co je stac a te ktore ogladaja chca tego samego, jesli same nie potrafia sie dorobic to chca "meskiego zaradnego faceta" Bardzo atrakcyje sa pewne siebie "bo je stac na dobra partie" i tak to sie kreci, dodam jeszcze ze zyjemy w Polszy a nie na zachodzie a kobietom sie wydaje ze zyjemy na zachodzie. Raczej nie jestem "scisieniowany" bardziej zawiedziony, dzifki mnie nie kreca, to nie to samo i nie o to chodzi.
Jak masz takie doświadczenia to jestem w stanie zrozumieć takie podejście ale jeżeli pisząc taki wylew żali bazujesz na czyiś domniemaniach czego pragną dziewczyny i tworzysz sobie w bani jakiś zjebany obraz fałszywej rzeczywistości unikając płci przeciwnej i wolisz walić w worek jak werewolf to mi cie nawet nie żal. Po pierwsze wyjdź z piwnicy i zmień podejście do lasek. Po drugie zadbaj o schludny wygląd, ogarnięcie kołtuna na głowie i uśmiech. Nie ma nic gorszego niż krzywe jedynki z przodu albo śmierdząca japa  :ok:. Laski lubią jak facet jest po prostu ogarnięty, ma poczucie humoru i jest zaradny życiowo, tyle. A jakieś kwestie góry pieniędzy fejmów i innych takich gównien to raczej marzenia nastolatki a nie dorosłej kobiety (no chyba że dziwki  :lol2:)

Ja bym tego wylewem zalu nie nazywal, (za stary juz jestem na gorzkie zale) raczej sa to moje obserwacje i wnioski do ktorych doszedlem po wielu latach. W moim swiecie sprawdza sie to zawsze (czasem chcialbym sie mylic). Nie mam problemu z jedynkami ani ze smierdzaca japa aczkolwiek pewnie nie jestem wystarczajaco ciekawy i zaradny (teraz napewno po tym jak juz zamknalem dzialalnosc) Trudno, pogodzilem sie z realiami, wazne ze mnie samym ze soba jest dobrze. Taki jest swiat bo nie kazdy moze byc dobrym towarem na rynku matrymonialnym, nawet to kwestia genow i chemii mozgu. Wychodzenie z domu ? jak najbardziej jesli ma sie znajomych a wsrod nich duze ilosci kobiet natomiast w mojej "koloni gorniczej" czegos takiego nie ma a zaczepianie obcych ludzi na ulicach jest bardzo zlym pomyslem wzbudzajacym agresje u polactwa lol.
 

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
Ja tam mogę się jeszcze łudzić, młody jestem  :lol2:
 

boguc

boguc

Użytkownicy
posty205
Propsy343
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
Wowoz w punkt
 
Gothic najlepszy

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ja bym tego wylewem zalu nie nazywal, (za stary juz jestem na gorzkie zale) raczej sa to moje obserwacje i wnioski do ktorych doszedlem po wielu latach. W moim swiecie sprawdza sie to zawsze (czasem chcialbym sie mylic). Nie mam problemu z jedynkami ani ze smierdzaca japa aczkolwiek pewnie nie jestem wystarczajaco ciekawy i zaradny (teraz napewno po tym jak juz zamknalem dzialalnosc) Trudno, pogodzilem sie z realiami, wazne ze mnie samym ze soba jest dobrze. Taki jest swiat bo nie kazdy moze byc dobrym towarem na rynku matrymonialnym, nawet to kwestia genow i chemii mozgu. Wychodzenie z domu ? jak najbardziej jesli ma sie znajomych a wsrod nich duze ilosci kobiet natomiast w mojej "koloni gorniczej" czegos takiego nie ma a zaczepianie obcych ludzi na ulicach jest bardzo zlym pomyslem wzbudzajacym agresje u polactwa lol.

W sumie to z opisu pasujesz do takiego starego pierdziela w czapeczce, który niegdyś tutaj przesiadywał :lol2:
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
xDD
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
Panie kremuwka ile masz lat bo brzmisz jakbyś był trochę jak mój ojciec  :F
A tak serio to obecnie ciężko o "dobrą partię" jeszcze żeby miała mózg nadający na normalnych falach
Do tego dochodzą manipulatorki i dominy(wolałbym unikać tych dwóch) a przez sitko niewiele przejdzie  ;=(
 

kremuwkarz

kremuwkarz

Użytkownicy
posty54
Propsy9
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
Bedzie juz 31lv, nie, nie jestem "macdunem" czy innym takim, szanuje wszystkich z tego forum xd a konto mam od niedawna ale forum przegladam w sumie od lat, jako zrodlo modow do g1 i g2, czyli sens zycia   :F
 

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
Bedzie juz 31lv, nie, nie jestem "macdunem" czy innym takim, szanuje wszystkich z tego forum xd a konto mam od niedawna ale forum przegladam w sumie od lat, jako zrodlo modow do g1 i g2, czyli sens zycia   :F
Co rozumiesz przez kolonię górniczą, mieszkasz na jakimś wypizdowiu?
 

kremuwkarz

kremuwkarz

Użytkownicy
posty54
Propsy9
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
Dokladnie tak , 50tys i gdzie by nie wyjsc to sami faceci wszedzie, typiary uciekly do wiekszych miast a te ktore zostaly sa objete programem 500plus.
 

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
Dokladnie tak , 50tys i gdzie by nie wyjsc to sami faceci wszedzie, typiary uciekly do wiekszych miast a te ktore zostaly sa objete programem 500plus.
Wynieś się do większego miasta albo kup konto premium na brazzers
 

Vincent93

Vincent93

Użytkownicy
posty103
Propsy82
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dla kobiet nie ma brzydkich facetów , są tylko bez kasy :)
 

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wspaniała mądrość
http://jastrzebie-gramatyki.pl/cytat/890981

(chyba strona troche jębła, trzeba zaczekać chwilkę na pełny efekt)
 

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dla kobiet nie ma brzydkich facetów , są tylko bez kasy :)

Dzięki za protip stary.

ps. Ktoś tu dziś zarucha, nara przegrywy.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry