Gothic 1.01d beta (REMAKE - 24 MIN FILMU) 37897 114

O temacie

Autor Digger

Zaczęty 25.07.2017 roku

Wyświetleń 37897

Odpowiedzi 114

Digger

Digger

Użytkownicy
posty32
Propsy17
Profesjabrak
  • Zbanowany
https://www.youtube.com/watch?v=jkrmS7OWPcA



Psimgoth obiecał i zrobił. Poświęcił cały tydzień na zebraniu informacji abyśmy mogli obejrzeć ten materiał.
Zachęcam do komentowania i subskrybowania kanału. Życzę miłego filmu :)

@MacDun mam nadzieje że w końcu Ci się spodoba.

@Simen w razie kolidowania się tematów, poprzedni proszę usunąc.


Osoba która podkładała głos nigdy nie grala w gothica. Za jakiekolwiek błędy przepraszamy.

Post połączony: 2017-07-25, 14:58
@avallach @gothic1210  coś dla was :)
 

TheBezimienny1999

TheBezimienny1999

Użytkownicy
posty2
Propsy6
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Dobra robota! Lepsze niż moje i bardziej profesjonalne od arhn.eu
 

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
bardziej profesjonalne od arhn.eu

Chyba jesteś śmieszny.
 

Digger

Digger

Użytkownicy
posty32
Propsy17
Profesjabrak
  • Zbanowany
co do arhn.eu to jest różnica klas niestety :( Więc ja się nie porównuje do niego.
 

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem
Gościu ma zjebany akcent, a tak to ok. Na tempie 2x aż tak bardzo nie było tego słychać.
 
 

Digger

Digger

Użytkownicy
posty32
Propsy17
Profesjabrak
  • Zbanowany
to był 2 film Psimgotha... postarał się jak mógł aby podzielić się z wami tą wiedzą.
 

Zucklov

Zucklov

Quest Pack Team
Sztywniutko
posty1220
Propsy1241
ProfesjaSkrypter
  • Quest Pack Team
  • Sztywniutko
Szczerze to zastanawiałem się momentami, czy to nie jakiś syntezator mowy :lol2:
 
Lieb Vaterland magst ruhig sein

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem
to był 2 film Psimgotha... postarał się jak mógł aby podzielić się z wami tą wiedzą.

No i dobrze się postarał. Wszystko fajnie zmontowane itp. ale typ co o tym mówi jest dziwny. Ja rozumiem, że pewnie chciał aby ktoś kto o tym opowiada miał ciepły głos i ogólnie dobry do słuchania czy coś, ale nie musi przy tym mieć dziwnego akcentu.
 
 

Digger

Digger

Użytkownicy
posty32
Propsy17
Profesjabrak
  • Zbanowany
nie wsyzstkim jednak musi się podobać głos. Niestety osoba która to nagrywala nigdy nie grała w gothica. Masz w opisie filmu. Mimo wszystko Duke, dziękuję za krytyczną wypowiedź w której to nikogo nie obrażasz :)
 

Kelten

Kelten

Gry (themodders@telegram)
posty640
Propsy514
ProfesjaKompozytor
  • Gry (themodders@telegram)
Dobry materiał good job!
 

Digger

Digger

Użytkownicy
posty32
Propsy17
Profesjabrak
  • Zbanowany
 

Gothicbeta

Gothicbeta

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ma ktoś pliki do gothic beta? Idzie skądś pobrać?
 

sebogothic

sebogothic

Użytkownicy
posty381
Propsy244
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Digger

Digger

Użytkownicy
posty32
Propsy17
Profesjabrak
  • Zbanowany
dzięki :) Za niedługo będzie o sequelu.
 

sebogothic

sebogothic

Użytkownicy
posty381
Propsy244
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A tak w ogóle to Psimgoth dorwał się do tej wersji beta? Można się gdzieś do niej dorwać?
 

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
dzięki :) Za niedługo będzie o sequelu.

Czy to co będziecie mieli o Sequelu, to coś więdzej niż ahrn.eu nam zaserwowało? Jestem zaciekawiony.
 

Digger

Digger

Użytkownicy
posty32
Propsy17
Profesjabrak
  • Zbanowany
jak myślisz?... Każde gówno za przeproszeniem zostanie omówione.

Post połączony: 2017-07-28, 18:40
każdy kawałek mapy, skrypt, zadanie wszystko zostanie w DOKŁADNY  sposób omówione. Prawdziwy fan gothica interesuje się wszystkim. Rosjanie już to mają. muszę tylko z nimi uzgodnić pewne "zasady"
 

Caesum

Caesum

Użytkownicy
posty1727
Propsy2215
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gościu ma zjebany akcent, a tak to ok. Na tempie 2x aż tak bardzo nie było tego słychać.
Chciałem na początku zjechać w/w posty za to, że narzekają na głos zamiast czepiać się części merytorycznej filmiku, ale faktycznie przy tempie 1.25x słucha się znacznie lepiej i przyjemniej. xD

Przyczepiłbym się kilku szczegółów i w ten sposób przedłużył sobie kutasa (co zapewne zrobiły gobliny), ale w sumie video jest całkiem spoko. Generalnie jedyne co mi nie pasuje w tym filmiku, to to że większość opisów różnic kończy się na "wygląda inaczej" i tak w kółko. Lepiej by było zrobić po prostu jakąś pauzę i zbliżenie na omawiany pancerz/teksturę.  :ok: No i darowałbym sobie niektóre informacje typu "chatę pilnuje wilk, ale trochę dalej niż w finalnej wersji".

Swoją drogą, jest jakieś oddzielne opracowanie mapy świata z wersji beta? Pierwszy raz ją widzę.

jak myślisz?... Każde gówno za przeproszeniem zostanie omówione.

Post połączony: 2017-07-28, 18:40
każdy kawałek mapy, skrypt, zadanie wszystko zostanie w DOKŁADNY  sposób omówione. Prawdziwy fan gothica interesuje się wszystkim. Rosjanie już to mają. muszę tylko z nimi uzgodnić pewne "zasady"
Przecież to jest dość pobieżnie omówione. xD

EDIT: A tak w ogóle to po co kolejny temat o tej samej becie gothica? xD
 

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
Prawdziwy fan gothica interesuje się wszystkim. Rosjanie już to mają. muszę tylko z nimi uzgodnić pewne "zasady"

Nie wiem do czego pijesz z tym prawdziwym fanem. Jestem fanej tej gry, ale czy mam się podniecać i interesować zmienioną animacją goblina trzepiącego kapucyna by być prawdziwym fanem? Don't think so.

Poza tym - napisałem grzecznie co zostanie pokazane. Nie musiałeś być tak obsceniczny. 
 

Digger

Digger

Użytkownicy
posty32
Propsy17
Profesjabrak
  • Zbanowany
@Caesum dobrze że nie widziales 1 filmu Psimgotha na yt. To jest jego drugi. Sam pisał tekst, montaż, szukał lektora, lecz ten niestety przejęzyczał nazwy postaci. Wimem że do doskonałego filmu mu daleko, ale myślę że nawet w porządku się oglądało :) Chłopak się starał jak mógł i chciał zrobić coś co żaden yt o gothicu nie zrobił i tyle.

Post połączony: 2017-07-28, 19:00
@winter nie każdy fan gothica interesuje się wszystkim. Ja jestem z tej grupy fanów że nawet najdrobniejszy skrypt mnie obchodzi :)

Post połączony: 2017-07-28, 19:01
@Caesum. Nie ma.

Post połączony: 2017-07-28, 19:03
żeby nikt się nie poczuł urażony że jeśli ktoś się nie zaininteresuje czymś to nie jest fanem. Owszem jest.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry