Lincz: Fareus vs Mac Dun 24623 101

Ankieta

Kto ma dostać bana?

Fareus (powód)
19 (33.9%)
Mac Dun (pozwany)
37 (66.1%)

Głosów w sumie: 55

O temacie

Autor Fareus

Zaczęty 3.05.2017 roku

Wyświetleń 24623

Odpowiedzi 101

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Ty fabiosek jesteś zwykłym, rakotwórczym hejterem, który uprzykrza życie innym  True story :ok:
 

Squerol

Squerol

Użytkownicy
twój stary
posty712
Propsy547
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • twój stary
Ty fabiosek jesteś zwykłym, rakotwórczym hejterem, który uprzykrza życie innym  True story :ok:

Opowiedziałbyś jakieś true-story o sobie pls mac dun

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Ty fabiosek jesteś zwykłym, rakotwórczym hejterem, który uprzykrza życie innym  True story :ok:

Ja swoje "hejty" uzasadniam, ty nie. Jakoś nie przypominam sobie, żebym dostał bana na tym forum, w przeciwieństwie do Ciebie lub był szykowany tak jak ty, poza tym ja nie chodzę po forach i nie pierdole o banie na innym, bo mi takie rzeczy zwisają i nie mam na nie czasu, to jest moje true story. A i dodam, że ja w przeciwieństwie do Ciebie, nie piszę do Ciebie tak jak ty do mnie na GG o rzeczach typu "siema, co robisz?"  :lol2:

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem
"siema, co robisz?"  :lol2:

Dokąd idziemy? XD
 
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
"siema, co robisz?"  :lol2:

Dokąd idziemy? XD

No niestety, są ludzie i są taborety  :lol2:

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Ja swoje "hejty" uzasadniam, ty nie.
Fajnie, ale zasadnicza kwestia jest taka że ja hejtów nie piszę żadnych w przeciwieństwie do ciebie czy waszych kolegów    Widziałeś żebym chamsko do kogoś pisał, wyzywał kogoś od kutasów, spierdolin  czy innych epitetów podobnych?  Bo u niektórych z was to norma


A co pisanie w gg jest złe, to tylko tacy geniuszy jak ty chyba potrafią napisać ...  :huh:

 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Ja swoje "hejty" uzasadniam, ty nie.
Fajnie, ale zasadnicza kwestia jest taka że ja hejtów nie piszę żadnych w przeciwieństwie do ciebie czy waszych kolegów    Widziałeś żebym chamsko do kogoś pisał, wyzywał kogoś od kutasów, spierdolin  czy innych epitetów podobnych?  Bo u niektórych z was to norma


A co pisanie w gg jest złe, to tylko tacy geniuszy jak ty chyba potrafią napisać ...  :huh:

A widziałeś, żebym ja wyzywał kogoś od "kutasów,spierdolin, czy innych epitetów podobnych?". Chodzi o to, że tutaj zgrywasz chuj wie kogo, a na GG piszesz jakbyśmy byli ziomkami, nie jesteśmy i nie będziemy, nie szukaj kolegów na siłę. Poza tym ja zacytowałem słowo "hejty", bo jak mi się coś nie podoba to to uzasadniam w miarę prosty sposób, mam prawo do wyrażania własnej opinii.

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem
Widziałeś żebym chamsko do kogoś pisał, wyzywał kogoś od kutasów, spierdolin  czy innych epitetów podobnych?  Bo u niektórych z was to norma




A nie sry trzeba to wydedukować.
 
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany

Maciej

Lincz: Fareus vs Mac Dun
#28 2017-05-07, 20:25(Ostatnia zmiana: 2017-05-07, 20:40)
a na GG piszesz jakbyśmy byli ziomkami, nie jesteśmy i nie będziemy, nie szukaj kolegów na siłę.
No kurwa wcale bym się tego nie domyślił, po tym w jaki sposób traktujesz mnie chamsko , jakim cudem wpadłeś na taki durny pomysł to nawet ciężko mi sobie wyobrazić  :lol2:    Nie martw się, nienawidzę cię i tylko napisałem do ciebie z nudów, bo nie miałem neta a nikt na gg nie był dostępny  ; d


@ down  Ciekawy w jaki sposób przegrany :facepalm:
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
a na GG piszesz jakbyśmy byli ziomkami, nie jesteśmy i nie będziemy, nie szukaj kolegów na siłę.
Nie martw się, nienawidzę cię

"Nienawiść do Fabioska, tak zostałem wychowany, jestem Mac Dunem, jestem przegrany. HWTM."  :lol2:

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
  Nie martw się, nienawidzę cię

https://www.youtube.com/watch?v=e3yiZWRAKAk
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja


https://www.youtube.com/watch?v=bB7fgX6H9_M

Kazzmir

Kazzmir

O.D.A.L.
posty1003
Propsy1681
ProfesjaProducent
  • O.D.A.L.
nienawidzę cię i tylko napisałem do ciebie z nudów
miałem napisać coś okropnego ale to nie ma sensu  :facepalm:
 
rekrutacja O.D.A.L, po 18:00 gg:10135138

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
xDDDDDDDDDDDDDDD tylko tyle mam do dodania


Mac kupa odłącz neta skoro forum wywołuje u ciebie tak silne emocje jak nienawiść do drugiego człowieka xD
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

RazorLive

RazorLive

Użytkownicy
posty65
Propsy56
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W sumie na tym forum jestem krótko. Ale ban dla Mac Duna byłby uzasadniony, wkurzasz nie tylko mnie, ale innych tym swoim "wiem wszystko najlepiej". Jeżęli Tobie się coś nie podoba, to wszystkim dookoła też ma się nie podobać. O to Nam poszło w temacie o Gothic Sequel ;)
 
Ciekawostka - Juzio Stalin nie był złym człowiekiem. Głodził ludzi tylko po to, by nauczyć ich patriotyzmu i wzięcia w dłoń broni za obronę Ojczyzny.

Zucklov

Zucklov

Quest Pack Team
Sztywniutko
posty1220
Propsy1241
ProfesjaSkrypter
  • Quest Pack Team
  • Sztywniutko
Nie martw się, nienawidzę cię i tylko napisałem do ciebie z nudów, bo nie miałem neta a nikt na gg nie był dostępny  ; d
Czyli, idąc tym tropem, wróciłbyś do swojej byłej tylko dlatego, że nie miałbyś do kogo? xDD
 
Lieb Vaterland magst ruhig sein

Czarnoksiężnik z Angmaru

Czarnoksiężnik z Angmaru

Użytkownicy
Nowy Aryabhata
posty48
Propsy47
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Nowy Aryabhata
Mac Dun ja nic do ciebie nie mam, ale odpowiedz mi na jedno pytanie. Skoro na tym forum praktycznie nikt cię nie lubi i praktycznie każdy po tobie jeździ i hejtuje cie, to czemu tutaj jesteś aktywny? Zastanów się, może zmiana forum i nicku to dla cb dobra alternatywa ? Natomiast jeśli w innej grupie, na innych forum będzie tak samo, to poważnie zastanów się gdzie leży problem i postaraj się go wyeliminować, popracować nad sobą. Bo z twoimi postami jest coś nie tak.
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Mac Dun ja nic do ciebie nie mam, ale odpowiedz mi na jedno pytanie. Skoro na tym forum praktycznie nikt cię nie lubi i praktycznie każdy po tobie jeździ i hejtuje cie, to czemu tutaj jesteś aktywny? To tak jak byś miał grupę kolegów, którzy się z ciebie nabijają i ty byś na siłę za nimi chodził, lepiej znajdź innych. Zastanów się, może zmiana forum i nicku to dla cb dobra alternatywa ? Natomiast jeśli w innej grupie, na innych forum będzie tak samo, to poważnie zastanów się gdzie leży problem i postaraj się go wyeliminować, popracować nad sobą.

Ale on już był na innych forach i skończył tak, że ma tam bany  :lol2:

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
Dzieci skończcie dokuczać koledze  :trollface:
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Mac Dun ja nic do ciebie nie mam, ale odpowiedz mi na jedno pytanie. Skoro na tym forum praktycznie nikt cię nie lubi i praktycznie każdy po tobie jeździ i hejtuje cie, to czemu tutaj jesteś aktywny? Zastanów się, może zmiana forum i nicku to dla cb dobra alternatywa ? Natomiast jeśli w innej grupie, na innych forum będzie tak samo, to poważnie zastanów się gdzie leży problem i postaraj się go wyeliminować, popracować nad sobą. Bo z twoimi postami jest coś nie tak.

I tu jest pies pogrzebany - on nie widzi problemu u siebie, on widzi u wszystkich innych.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry