[G2NK] Rozszerzenie 18589 24

O temacie

Autor MrEltrys

Zaczęty 27.01.2017 roku

Wyświetleń 18589

Odpowiedzi 24

K4R0L111

K4R0L111

Użytkownicy
posty31
Propsy14
ProfesjaSkrypter
  • Zbanowany

K4R0L111

[G2NK] Rozszerzenie
2017-01-27, 19:37(Ostatnia zmiana: 2017-05-05, 22:33)

W Rozszerzeniu będzie można ujrzeć ciekawe nowinki skryptowe, usprawnienia rozgrywki a także poziomy trudności. Nie zabraknie też nowych przedmiotów, zadań i postaci. A temu wszystkiemu będzie towarzyszyła nowa grafika.

Zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć z modyfikacji.


Co jakiś czas będą dodawane nowe screeny wraz z informacjami o postępach. ;)
Jeśli macie jakieś ciekawe pomysły lub propozycje to piszcie :)

Niektóre materiały nie są mojego autorstwa. Wszystkich autorów podam gdy modyfikacja będzie ukończona.

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Mam pytanie: Czy Górnicza Dolina jest Twojego autorstwa?
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



K4R0L111

K4R0L111

Użytkownicy
posty31
Propsy14
ProfesjaSkrypter
  • Zbanowany
Nie, pochodzi z Wasteland Moda autorstwa Caesuma.

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
To dlaczego taka informacja nie znalazła się w opisie modyfikacji?
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



K4R0L111

K4R0L111

Użytkownicy
posty31
Propsy14
ProfesjaSkrypter
  • Zbanowany
Wszyscy autorzy materiałów zawartych w modzie znajdą się w creditsach gdy modyfikacja będzie ukończona.

Frizbick
  • Gość
Nie, pochodzi z Wasteland Moda autorstwa Caesuma.
Niby fajny modzik się zapowiada, dość minimalistyczny ale dobry jak ktoś chce przejść Gothica po raz kolejny chociaż tak szczerze...Ile już takich modów było? Bo nic nowego to nie wnosi, ledwie 30 zadań i kilka przedmiotów.
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
@MrEltrys Co sądzisz, aby knechtom w Górniczej dolinie dać zamiast pancerza straży, zbroje gwardzisty. W końcu pochodzili od króla :P

http://pl.gothic.wikia.com/wiki/Pancerz_Stra%C5%BCy_Kr%C3%B3lewskiej
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Wszyscy autorzy materiałów zawartych w modzie znajdą się w creditsach gdy modyfikacja będzie ukończona.

Ukończenie modyfikacji nie jest dla mnie ważne w chwili, gdy dajesz zapowiedź. A zapowiedź bez wskazania choćby ogólnie tego, że bierzesz pracę od innych osób, sugeruje że jest ona Twojego autorstwa, a to z kolei oznacza, że przywłaszczasz sobie czyjąś pracę lub próbujesz sprawiać wrażenie, że jest Twoja. W prawdziwym życiu, gdybyś zrobił coś takiego mogłaby Ci grozić odpowiedzialność karna. Miej to na uwadze.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



K4R0L111

K4R0L111

Użytkownicy
posty31
Propsy14
ProfesjaSkrypter
  • Zbanowany
@MrEltrys Co sądzisz, aby knechtom w Górniczej dolinie dać zamiast pancerza straży, zbroje gwardzisty. W końcu pochodzili od króla :P

http://pl.gothic.wikia.com/wiki/Pancerz_Stra%C5%BCy_Kr%C3%B3lewskiej
Sam nie wiem co o tym myśleć.


Wszyscy autorzy materiałów zawartych w modzie znajdą się w creditsach gdy modyfikacja będzie ukończona.

Ukończenie modyfikacji nie jest dla mnie ważne w chwili, gdy dajesz zapowiedź. A zapowiedź bez wskazania choćby ogólnie tego, że bierzesz pracę od innych osób, sugeruje że jest ona Twojego autorstwa, a to z kolei oznacza, że przywłaszczasz sobie czyjąś pracę lub próbujesz sprawiać wrażenie, że jest Twoja. W prawdziwym życiu, gdybyś zrobił coś takiego mogłaby Ci grozić odpowiedzialność karna. Miej to na uwadze.
Niektóre materiały nie są mojego autorstwa. Wszystkich autorów podam gdy modyfikacja będzie ukończona.
Poprawiłem.

Barnaba

Barnaba

Użytkownicy
posty276
Propsy288
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
@MrEltrys ja tobie radziłbym zrobić moda total conversion, ponieważ w addony, które dodają 30 questów raczej nikt nie zagra skoro są takie mody jak Returning 2.0 i Przeznaczenie, które dodają dużo więcej.
 

boguc

boguc

Użytkownicy
posty205
Propsy343
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
Póki co, to ilość zmian jest trochę za mała żeby przechodzić gierkę jeszcze raz. Taka prawda.
Ale powodzenia w pracach, obyś ukończył to
 
Gothic najlepszy

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem
Mi tam taki mod pasi, lhviera komputer nie uciągnie, a returninga nie za bardzo lubię. Czekam na premierę z niecierpliwością :).

Przeznaczenie ma podobno jakieś bugi czy coś(przynajmniej wtedy gdy chciałem grać) + za takim rozmachem nie przepadam jak tam.

Ano i żebyś ukończył, trzymam kciuki.
 
 

Barnaba

Barnaba

Użytkownicy
posty276
Propsy288
ProfesjaTester
  • Użytkownicy


Przeznaczenie ma podobno jakieś bugi czy coś(przynajmniej wtedy gdy chciałem grać) + za takim rozmachem nie przepadam jak tam.


Z tego co widzę to ludzie już nie skarżą się na błędy, więc raczej wszelkie poprawili.
 

K4R0L111

K4R0L111

Użytkownicy
posty31
Propsy14
ProfesjaSkrypter
  • Zbanowany

K4R0L111

[G2NK] Rozszerzenie
#13 2017-01-27, 21:13(Ostatnia zmiana: 2017-01-27, 21:34)
@MrEltrys ja tobie radziłbym zrobić moda total conversion, ponieważ w addony, które dodają 30 questów raczej nikt nie zagra skoro są takie mody jak Returning 2.0 i Przeznaczenie, które dodają dużo więcej.
Kiedyś może spróbuję z Total Converison. Ale robię tego moda dlatego że nie lubię mieć za dużo zadań. W tym modzie zadania będą  tylko tam gdzie ich nie było.

Póki co, to ilość zmian jest trochę za mała żeby przechodzić gierkę jeszcze raz. Taka prawda.
Ale powodzenia w pracach, obyś ukończył to
Tydzień temu zacząłem prace. Dzięki ;)

Mi tam taki mod pasi, lhviera komputer nie uciągnie, a returninga nie za bardzo lubię. Czekam na premierę z niecierpliwością :).

Przeznaczenie ma podobno jakieś bugi czy coś(przynajmniej wtedy gdy chciałem grać) + za takim rozmachem nie przepadam jak tam.

Ano i żebyś ukończył, trzymam kciuki.
Ja z graniem w L'Hivera trochę poczekam bo zawsze gdy zaczynam to wychodzi nowa wersja :rotfl:. A co do Returninga to przeraża mnie ilość zmian no i jeszcze spolszczenia nie ma więc jeszcze trochę poczekam :) Dzięki  :ok:

Post połączony: 2017-01-27, 21:34
Jeśli chodzi o balans broni i pancerzy to mogę wam zdradzić jak to będzie wyglądać.

Najemnik i Strażnik - Pancerze mają taką samą ochronę. Brak broni gildyjnych.
Nowicjusz - Gorszy pancerz. Brak broni gildyjnych.
Łowca Smoków - Najepszy pancerz, najlepsza broń.
Paladyn - Trochę gorszy pancerz, trochę gorsza broń. Może wspomagać się magią.
Mag Ognia - Gorszy pancerz. Brak broni gildyjnych. Może w pełni korzystać z magii.

Topór berserkera już nie jest najlepszą bronią w grze.
Od teraz najlepszymi broniami są bronie gildyjne.

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem
Z tego co widzę to ludzie już nie skarżą się na błędy, więc raczej wszelkie poprawili.

No to może sobie przejdę, ale najpierw poczekam na tego moda.

Wątek magów wody nie będzie rozwinięty jako osobna gildia itd. ?
 
 

K4R0L111

K4R0L111

Użytkownicy
posty31
Propsy14
ProfesjaSkrypter
  • Zbanowany
Z tego co widzę to ludzie już nie skarżą się na błędy, więc raczej wszelkie poprawili.

No to może sobie przejdę, ale najpierw poczekam na tego moda.

Wątek magów wody nie będzie rozwinięty jako osobna gildia itd. ?
Podstawy tej gildii są domyślnie stworzone. Dodanie jej jako główna gildia to kilka godzin roboty.
Ale jeszcze nie wiem czy ją ostatecznie dodać. Muszę to przemyśleć.

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem
Podstawy tej gildii są domyślnie stworzone. Dodanie jej jako główna gildia to kilka godzin roboty.
Ale jeszcze nie wiem czy ją ostatecznie dodać. Muszę to przemyśleć.

No i dobra, dla mnie świetnie by było gdybyś dodał, ale jak nie dodasz to ubolewać nad tym nie będę :)
 
 

K4R0L111

K4R0L111

Użytkownicy
posty31
Propsy14
ProfesjaSkrypter
  • Zbanowany
No to może ją dodam. Tylko tym się na koniec będę zajmował :)

K4R0L111

K4R0L111

Użytkownicy
posty31
Propsy14
ProfesjaSkrypter
  • Zbanowany
Nie będę mówił że mi się dysk spalił tylko po prostu nie chciało mi się moddować.
Ale teraz już mam czas i zabieram się do roboty. Modyfikacja będzie tworzona od nowa i tak do tej pory gówno dodałem :D
Niedługo napiszę więcej informacji i prześlę jakieś screeny :)

K4R0L111

K4R0L111

Użytkownicy
posty31
Propsy14
ProfesjaSkrypter
  • Zbanowany

K4R0L111

[G2NK] Rozszerzenie
#19 2017-05-04, 22:59(Ostatnia zmiana: 2017-05-05, 22:32)
Z takich większych zmian to zmieniłem wszystkie informacje na SoftPrint, zintegrowałem 2 modyfikacje graficzne i przebudowałem menu statysyk.

Screeny

Od teraz zmiany na bieżąco będą dodawane do changelogu online.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry