[G3] Adrenaline Mode 63659 130

O temacie

Autor Squerol

Zaczęty 27.01.2017 roku

Wyświetleń 63659

Odpowiedzi 130

Squerol

Squerol

Użytkownicy
twój stary
posty712
Propsy547
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • twój stary

Squerol

[GOTHIC 3] Adrenaline Mode
#40 2017-03-01, 18:22(Ostatnia zmiana: 2017-03-01, 18:46)
To da się z tymi zwłokami?

Nico. Nie mam ochoty nawet próbować coś z tym zrobić - nie obraź się ale ta sprawa ze zwłokami kompletnie mi wisi i powiewa.

Mod się prezentuje epicko, ten smok co prawda wzięty i przerobiony ale super wygląda. Powodzenia w pracy nad modem  :ok: .

Dzięki.

Co prawda to prawda, tak naprawdę w modzie niemalże nie ma żadnego modelu stworzonego prze ze mnie kompletnie od podstaw. Grafik komputerowy ze mnie jak z koziej dupy trąba. Albo przerobione z innych gier, albo zbudowane z przerobionych elementów z podstawki.
Jak ktoś szuka rzeczy stworzonych od podstaw zapraszam do teczek użytkowników w dziale "Grafika komputerowa".
W pierwszym poście oznaczyłem na czerwono skąd "pożyczam" materiały.

Za to do zmian w gameplay'u nikt oprócz mnie nie przykładał ręki. Modele z innych gier są ich idealnym uzupełnieniem. Żeby tylko nikt mnie nie capnął lol

Hmmm... co mógłbym zaproponować..
1. Daruj sobie pomysł z ogniskami xD serio Runy>Ogniska
2. Szpon beliara ze starą mocą i ulepszaniem co tam parę lev, jak w G2 i też zależność, czy jest dwu i jedno ręczny
3. Ubrania mieszkańców z G2
4. Więcej zbroi z G1/G2
5. Jaszczuroludzie przy smokach
6. Jakaś postać, która poinformowałaby cię co się działo na wyspie khorinis po wyjeździe obecnych postaci z G2
7. KRWAWE OGARY <3 (ogólnie potworki z poprzednich części)
8. Głupie orki z gór (Khorinis)
9. Może inna tekstura i dźwięki dla orków z gór?
Na razie tyle xD

1. A widzisz, dla mnie na odwrót Ognicha>oklepane Runy :)
2. Jak to ulepszanie niby miało by się odbywać, wyglądać?
3. Po kiego grzyba?
4. Tak jak pan Draks wspomniał, te co są wystarczy, i w dodatku są świetne (zrobione od podstaw przez joey1990). Może jeszcze tą z Rudy i Kruka zobaczę.
5. Jeszcze nie wiem gdzie ich wcisnę.
6. Co się stało każdy przecież wie...
7. Najpierw bym musiał sprawdzić jak jakościowo by się w G3 prezentowały.
8. i 9. Niech sobie zostaną w Khorinis  :) W sumie to przecież CM dodał coś w tym stylu, jest nawet dodana księga w grze opowiadająca o dwóch rodzajach orków  :P

Myślałeś o orężu i pancerzach z Wiedźmina 3 krew i wino? Moim zdaniem wpasowałoby się, piękne płytowe pancerze i dwuręczne miecze :D

http://polygamia.pl/wp-content/uploads/2016/05/The_Witcher_3_Wild_Hunt_Statistics_NEW_RGB.jpg
To miałem na myśli :D

uuuu będzie ciężko - mój komp z GeForcem 9600 GT na pokładzie nie uciągnie Wieśka trzeciego (ale za kilka miesięcy prawdopodobnie zmienię kompa w końcu pierwszy raz od ponad 8 lat, trochę się to już przeciąga lol). Bear Armor lvl 3 i pare innych wcześniej pokazanego dorwałem z innych źródeł a tam pokazanego przez ciebie pancerza nie znalazłem. Nie wiem czy wcześniej podawałem źródło, jeśli nie to bardzo przepraszam http://moogleoutfitters.deviantart.com/

Co do Wieśka 3 - naprawdę grafa i design robią wrażenie.

Mam nadzieję, że w najgorszym wypadku do wakacji projekt będzie gotowy :P

haha

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
Ło kurwa ale zajebista stronka internetowa :P Powodzenia w dalszych pracach ^^ :P
 

Slejduxx

Slejduxx

Użytkownicy
posty76
Propsy20
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
A czy dasz rade wyeksportować pancerz np. Lekki pancerz strażnika z SO do G3, albo jakieś bronie z G1/G2?

I czy te pancerze oraz nowe bronie będą tylko dostępne dla Beziego czy też jakieś npc będą je miały
 

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
Autor potrafi to zrobić, wysłałem mu zbroje łowcy demonów z gothica 1 do gothica 3 i działało :D Ale raczej nie ma sensu przenosić pancerzy z gothic 1 do gothic 3 bo po prostu nie pasują, ale to już od autora zależy ;)
 

Slejduxx

Slejduxx

Użytkownicy
posty76
Propsy20
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ja bym chciał jeden pancerz. Jak tobie się udało to MOŻE mi się uda.
 

Squerol

Squerol

Użytkownicy
twój stary
posty712
Propsy547
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • twój stary

Squerol

[GOTHIC 3] Adrenaline Mode
#45 2017-03-05, 13:35(Ostatnia zmiana: 2017-03-05, 14:40)
A czy dasz rade wyeksportować pancerz np. Lekki pancerz strażnika z SO do G3, albo jakieś bronie z G1/G2?

I czy te pancerze oraz nowe bronie będą tylko dostępne dla Beziego czy też jakieś npc będą je miały

Raczej do niczego w G3 się on nie nada, nie widzę dla niego miejsca. Dać radę dam, ale nie chcę.
Z G2 bronie oczywiście będą - fajne są.

Standardowo i dla NPC'tów i dla gracza.

Ale raczej nie ma sensu przenosić pancerzy z gothic 1 do gothic 3 bo po prostu nie pasują

No z G2 to jeszcze jako tako, ale z G1 to wątpię żeby to jakoś wyglądało, z jakością modelu problemu by nie było ale i tak pozostaje problem z teksturą - ja na pewno nie dam rady odnowić ich czy zrobić od nowa pod wysoką rozdzielczość żeby nie były rozmazane w G3.

Taki Lekki Łowcy Smoków z G2 też nie jest zły, dałem mu teselację w GMaxie (podsłuchałem o tym "czymś" rozmowę w pewnym wątku G2 DX11  :P) i pobawiłem się lekko z teksturą. Wiadomo, odbiega jakościowo od pancerzy z G3, ale jak się nadto nie zbliża kamery to w oczy aż tak nie razi  :lol2:

Spoiler




StoryHelper

StoryHelper

Użytkownicy
posty34
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Walka z "prawdziwym" smokiem

https://www.youtube.com/watch?v=TVM5_md9A7I


Wysłałbyś jakieś screeny z samą zbroją z tego filmu?
 

Slejduxx

Slejduxx

Użytkownicy
posty76
Propsy20
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ło cię luj ten miecz jest zajebiaszczy :O

Post połączony: 2017-03-05, 20:19
PS. Czy zrobienie przeniesienie miecza z G2 jest trudniejsze niż z Risena?

P.S.2. Czy zrobisz tak aby ludzie nosili te nowe pancerze?
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
jakościowo od pancerzy z G3, ale jak się nadto nie zbliża kamery to w oczy aż tak nie razi  :lol2:
Akurat pancerze g3 org wyglądają bardzo brzydko
 

Squerol

Squerol

Użytkownicy
twój stary
posty712
Propsy547
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • twój stary
https://www.youtube.com/watch?v=EjzJKKVp3D4


Walka z Echinopsem

Echinops może robić "podkopy" pod bohatera (czyli teleport  :)),
Może też przysyłać swoje "korzenie",
Korzenie będą ustawione żeby ginąć od 1 ciosu nawet od słabo rozwiniętej i wyposażonej postaci.

Jakoś jeszcze muszę wyłączyć doświadczenie za korzenie.
Prawdopodobnie zwiększę też czas pomiędzy przyzwaniami/podkopami, patrząc po nagrywaniu na filmik za duży kocioł chyba jest  :|

Echinops - oryginał wyciągnięty przez MoogleOutFitters
http://moogleoutfitters.deviantart.com/art/The-Witcher-3-Echinops-625542188

Wysłałbyś jakieś screeny z samą zbroją z tego filmu?

Niestety, przykro mi bardzo - ta zbroja, jak i kilka innych zbroi i innych różnorakich przedmiotów wcześniej być może pokazanych trafiła do kosza. Mogę ci dać jedynie link do jej oryginału
http://moogleoutfitters.deviantart.com/art/Geralt-of-Rivia-Bear-Armor-Lv-3-624061583

Akurat pancerze g3 org wyglądają bardzo brzydko

Chodziło mi bardziej o jakość wykonania modeli (kształty itp.) i tekstur (min. wyższa rozdzielczość)
Co do stylu - styl G1/G2 też bardziej przypadł mi do gustu (potwory, zbroje, bronie, itp.)

Ło cię luj ten miecz jest zajebiaszczy :O

PS. Czy zrobienie przeniesienie miecza z G2 jest trudniejsze niż z Risena?

P.S.2. Czy zrobisz tak aby ludzie nosili te nowe pancerze?

Dzięki.

PS Jeden uj - statyczne modele to błachostka, nie ważne z jakiej gierki, żadnej trudności w tym nie widzę.

PS2 tak (ciężko zliczyć ile razy to pytanie już padło, ale mogłeś nie widzieć, zrozumiem)

R4zor

R4zor

Użytkownicy
posty456
Propsy141
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Śmiesznie się trochę poruszają (korzenie i boss) ale ogólnie fajnie, że próbujesz urozmaicić rozgrywkę (walka z królową pełzaczy :ok:). :)

StoryHelper

StoryHelper

Użytkownicy
posty34
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam jeszcze pytanie. Czy ze Zmierzchu Bogów będą wszystkie nowe zbroje i bronie?
 

Squerol

Squerol

Użytkownicy
twój stary
posty712
Propsy547
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • twój stary
Mam jeszcze pytanie. Czy ze Zmierzchu Bogów będą wszystkie nowe zbroje i bronie?

Większość nowych rzeczy wyciągnąłem już w tamtym roku (wszystko poza krótkimi pałkami i kilkoma okropnymi rzeczami). Troglodyci i Bestia też przeniesione.

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
Dlaczego usunąć te pancerze? :p
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
@Squerol ostatnio zagrałem w Enclave. Gra ma całkiem fajny zbiór pancerzy, możesz obczaić jak chcesz.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Squerol

Squerol

Użytkownicy
twój stary
posty712
Propsy547
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • twój stary
Dlaczego usunąć te pancerze? :p

Bo brzydko wyszły niektóre. Ale chcę kilka z nich odratować.

@Squerol ostatnio zagrałem w Enclave. Gra ma całkiem fajny zbiór pancerzy, możesz obczaić jak chcesz.

uuuuu patrząc na yt na tą gierkę to wątpię czy się skuszę   :P



Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Jak na 2002 wygląda graficznie bardzo przyzwoicie.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Slejduxx

Slejduxx

Użytkownicy
posty76
Propsy20
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ups Squerol sorry za to ponowne napisanie o tych pancerzach nie zauważyłem tego, że to napisałem wcześniej
 

Navaris

Navaris

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Navaris

[GOTHIC 3] Adrenaline Mode
#58 2017-03-14, 21:50(Ostatnia zmiana: 2017-03-14, 23:04)
Mod zapowiada się świetnie! Samemu na pewno jest ciężko wszystko ogarnąć chyba, że udało Ci się zwerbować kogoś do pomocy :D Do tych najbardziej rzadkich przedmiotów przydały by się jakieś wzmianki w lore mam tu na myśli jakieś notatki w skrzyni z przedmiotem czy coś w tym rodzaju. Fajnie, że czytasz opinie innych i wdrażasz ciekawe pomysły. Powodzenia w dalszej pracy.

EDIT: Wiem, że ataki "spin to win" z broni 2h i 2 mieczy były OP, ale nie wiem czy usunięcie ich kompletnie to dobry pomysł. Bez tych ataków zostaje nam opcja spam lewym unik spam lewym i tak dalej (może stać się to monotonne po jakimś czasie), tym bardziej ze poziom trudności i tak wzrósł kilkukrotnie. Może by tak zostawić te ataki, ale znerfić ich obrażenia?

BTW z pewnością znalazł by się ktoś kto wspierał by twój projekt wiec może jakiś paypal czy coś? :D
 

SanTiago

SanTiago

Użytkownicy
posty212
Propsy47
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
Squerol, a możliwa jest zmiana animacji stania z bronią białą w zależności od poziomu zaawansowania umiejętności?
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry