Gothic Sequel - wydzielony spam 64750 345

O temacie

Autor Maciej

Zaczęty 17.01.2017 roku

Wyświetleń 64750

Odpowiedzi 345

Kogaan

Kogaan

Użytkownicy
Yellow color.
posty561
Propsy33
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Yellow color.
No znaczy model jest podobny do tego z sequel tylko textura psuje cały efekt bo nie umiem ich robić jak bym miał orginalną texturę to bym do niej dostosował siatkę i by było super. @JohnnyB jak by mi przypadkiem w ręce wpadła ta textura to nikt by się nie dowiedział.
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Jeszcze umiem czytać Kuba :|   :facepalm:
 

Kogaan

Kogaan

Użytkownicy
Yellow color.
posty561
Propsy33
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Yellow color.
Gdyby wywalić ten kołnierz przy szyi to wyglądałaby zbroja ok :)
Jak będe miał okazję usiąść do komputera ( bo niestety mam kare a teraz nie było rodziców) to poprawię.
 

MaGoth

MaGoth

Użytkownicy
WoG.ru Admin
posty129
Propsy205
  • Użytkownicy
  • WoG.ru Admin
A ruscy nie tworzą przypadkiem czegoś takiego?
Nie.
Оригинальное мнение.

Мда.. это не излечимо...
 
|: WOG.de :|: WOG.en :|: WOG.ru :|: WOG.ro :|||: MAGIC-Team :|



|: WOR.de :|: WOR.en :|: WOR.ru :|: WOR.ro :|||: Piranha-Bytes :|

Дитетка ночи... погибель миров... светильник Теней... сокроет света покров... (Песнь MaGoth'a)

-=GOTHIC UND DIE FREUNDSCHAFT FÜR ALLE ZEITEN!=-

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
Ja mam dla was jedna rade, nie próbujcie odwzorowywać modelu ciężkiej (i sredniej tez) zbroi bo wygląda ona kiczowato, a helm o zgrozo jeszcze gorzej
Ale bardziej pasuje do klimatów G1 niż zbroje paladynów z G2
 

Kogaan

Kogaan

Użytkownicy
Yellow color.
posty561
Propsy33
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Yellow color.
Draks zrobił taką.
 

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
Macie "niusa"
https://www.youtube.com/watch?v=X-q5BBfWNqg
 

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
Się rozpisałeś
Fiu fiu  :F
 

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
DK jest robione w sprawdzonym schemacie (G1, G2NK).  Myślę że ogrywając tak profesjonalnego moda będziemy się czuli tak jakbyśmy nie znając dwójki odpalili ją po raz pierwszy. Sądząc po materiale DK i arhn.eu sequel zmienia sprawę. Kilka pomysłów kompletnie odbiega od tego co znamy co też czyni go wyjątkowym (niespotykanym) i oczywiście przemawia również fakt że tworzyła go PB. Osobiście choć mega chciałbym zagrać to chyba wystarczy mi ekranizacja gry którą sądząc po postach pokaże nam dokładniej swoją drogą @JohnnyB pamiętajmy również że te projekty nie mają ze sobą niczego wspólnego i choć osobiście wolę ten surowy klimat kolonii i nie przeszkadza mi "mały" na dzisiejsze standardy świat to uważam że przez 15lat wszystko poszło do przodu dlatego @Dark z ekipą wcale nie trzymają gorszego poziomu a sądząc po tym co widziałem sądzę że wręcz przeciwnie :) Swoją drogą ciekawi mnie czy ktoś podejmie się zduplikowania Sequela w formie modyfikacji cóż byłoby ciekawie aczkolwiek bardzo wątpię że gdyby ktoś taki się jednak znalazł to wykorzystywałby pliki z obecnej wersji a bardziej skupiłby się na odwzorowaniu trochę chaotycznej lecz całkiem ciekawej fabuły która oczywiście została przedstawiona na filmie arhn.eu.
Odwzorowanie Sequela niezbyt się opłaca
Lepiej poczekać i zobaczyć czy PB się zreflektuje i to udostępni a raczej jak przestanie nad tym wisieć groźba sądu
Z tego co można zrozumieć to 2 rozdział byłby do dokończenia bo niektóre questy są zaczęte itd a dokumentacja jest dokładna dopiero z rozdziałem 3 mogłyby być kłopoty
 

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Simen zamknął, ale Dark zostawił aby było gdzie o tym pisać. Ostatecznie wyszła gównoburza godna tematów o DS.
 

Kogaan

Kogaan

Użytkownicy
Yellow color.
posty561
Propsy33
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Yellow color.
Na YouTube pokazali tylko dwuch jakiś dziadków w dodatku kwestie które przy okazji zaprezentowali w ogule do klimatu gothic nie pasują.
 

K0nopa

K0nopa

Użytkownicy
Barbarzyńca
posty700
Propsy278
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Barbarzyńca
Zrobiła się tutaj dyskusja(a raczej spam) trzech osób.
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Tak ogulnie to mówią że mają całą ekipe od dubbingu a ja widziałem tylko dwuch dziadków którzy mówią głosem jak by w operze byli.

O tym, że obsada będzie większa, wspominaliśmy nie raz. A ci jak się wyraziłeś "dziadkowie" to znane i cenione nazwiska, ale co ty możesz o tym wiedzieć skoro po ortografii i wcześniejszym poście w którym pisałeś, że masz "karę na komputer od rodziców" (widzę, że post już wyedytowany) idzie wywnioskować, że jesteś maksymalnie w gimnazjum (ale mentalnie wciąż w podstawówce). Sprawdź sobie dorobek aktorski tychże panów. Masz internet, masz wikipedię.

Albo jest jedną z osób Was dymających, o karze na komputer wspomniał celowo, żebyście brali to na serio.

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Liczylem, że "taktyk" podeśle, jak zreszta wyraźnie pisałem. No in raczej w zaufaniu tego nie dostał :P

Post połączony: 2017-01-22, 18:15
Gdybym tak bardzo potrzebował tego dodatku jak twierdzisz to napisałbym do Nico czy nawet do ARCHIEGo.
 

hastor

hastor

Użytkownicy
<tu podaj nazwę własnej modyfikacji>
posty24
Propsy40
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • <tu podaj nazwę własnej modyfikacji>
Ja uważam, że skoro alpha HL1, beta HL2 i chyba niewydana część Resident Evil została opubliczniona to co to za problem, aby GS udostępnili. Ale skoro nie mogą nic z tym zrobić, "bo go nie mają", a osoby które dostały od innych ludzi tego Sequela nie pozwalają fizycznej kopii przekazywać to mi zostaje pogodzić się z faktem.

[...]na tym ten temat polega, żeby pierdolić to samo tylko w inny sposób i trochę z innymi słowami.

Później będzie fala tekstu do przeczytania, tylko po to bo ktoś se założył konto aby pisać to samo tylko w inny sposób.
Uroki forum xD
 

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem
Dobra WhiteKing to wszystko już było pierdolone wczoraj i kilka dni wcześniej, ale w sumie na tym ten temat polega, żeby pierdolić to samo tylko w inny sposób i trochę z innymi słowami.

Później będzie fala tekstu do przeczytania, tylko po to bo ktoś se założył konto aby pisać to samo tylko w inny sposób.
 
 

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
Gdybym tak bardzo potrzebował tego dodatku jak twierdzisz to napisałbym do Nico czy nawet do ARCHIEGo.

Oczywiście - robiąc kolejną błazenadę, jak poprzednicy, którzy próbowali również napisać do Nico czy ARCHIEGo.

@Duke Nukem

Nie do Ciebie piję, więc spadaj. Forum jest po to bym mógł wyrazić swoją opinię na ten temat. Jak Ci się nie podoba, to droga wolna. I nie żaden WhiteKing jak juz.
 

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Ja tam proponowałem zamknięcie tematu bo uzależniający jest.




@WinterKing Dlatego nie napisałem  :facepalm:
Forum jest po ti by wyrażac opinie więc i Duke może ją wyrazić a ludzie mogą płakać o Sequel.
 

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem

Nie do Ciebie piję, więc spadaj. Forum jest po to bym mógł wyrazić swoją opinię na ten temat. Jak Ci się nie podoba, to droga wolna. I nie żaden WhiteKing jak juz.

Jak se tam chcesz, tylko robiąc takie posty robisz spam taki sam jak inni, ale ok :) no i tym samo mogę wyrazić opinie o twoim eseju, ale dobra dobra nie mogę tego zrobić, tylko muszę spadać

Dobra, WinterKing sorry, ale nicków to ja pisać nie umiem i nigdy nie będę
 
 

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
Wszystko rozumiem. Mogę nawet i zrozumieć wasze/ich (niepotrzebne skreślić) rozgoryczenie, ale miejcie litość. Wylewanie żalu na to, że prawdopodobnie nie otrzymacie dostępu do GS nic nie da. To nie lepiej się już cieszyć tym co jest i jak normalna społeczność dyskutować na KONKRETNY temat, a nie na jakieś PIERDOŁY że ktoś ma GS a inne mają?
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry