Mass Effect 43166 224

O temacie

Autor Squerol

Zaczęty 6.01.2017 roku

Wyświetleń 43166

Odpowiedzi 224

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Lek na Genofagium zawsze jest wynaleziony. Zarówno Mordin, jak i ten drugi go robią. Tylko Shepard może zdecydować, by zatruć lek, ale wtedy musi zabić Wrexa.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
Cytuj
*z góry zaznaczam że ostatnio grałem w czasie premiery to mogę nie pamietac tego i owego.
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany

Maciej

Mass Effect
#222 2017-08-05, 20:55(Ostatnia zmiana: 2017-08-05, 22:02)
W grze mówiono, że istoty silne (chyba w kwestii umysłu) są w stanie odeprzeć kontrolę, np. matki asari.
Shepard przy matce asari wypada, jak noworodek przy pudzianie ;V
Shepard byl jakiś wyjątkowy? Bo byl tylko zwykły żołnierz ...
Ale do tego co cytowałem to się nawet nie odniosłeś...
To flota zadała obrażenia które zniszczyły suwerena, bo przecież człowiek nie zniszczyłby statku
Skoro shepard w ME3 jednoczy floty to logiczne że ich potrzebował, do szturmu na cytadele, widać ze mnie lepszy taktyk niż z maszyn  :F     Co zrobiłby shepard bez wsparcia? Nic. A tak w ogóle to shepard nie jest najpotężniejszą istotą organiczną ... -,-  Jego dwa zwycięstwa w ME 1 i ME 2 to dzieło przypadku, gdy każdy ignorował informację o żniwiarzach


@  DOWN

Cytuj
Skoro shepard w ME3 jednoczy floty to logiczne że ich potrzebował, do szturmu na cytadele, widać ze mnie lepszy taktyk niż z maszyn  :F     Co zrobiłby shepard bez wsparcia? Nic. A tak w ogóle to shepard nie jest najpotężniejszą istotą organiczną ... -,-  Jego dwa zwycięstwa w ME 1 i ME 2 to dzieło przypadku, gdy każdy ignorował informację o żniwiarzach
 

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)

WinterKing Kereth
Gry (themodders@telegram)

Mass Effect
#223 2017-08-05, 20:57(Ostatnia zmiana: 2017-08-05, 21:42)
Ale do tego co cytowałem to się nawet nie odniosłeś...


@Maciej

A Ty na pewno przeczyytałeś, to po angielsku? Może Ci to wyjasnić? Tak, flota dokonała zniszczeń Żniwiarza, ale Żniwiarz miał tarcze, a tarcze działały dopóki Shepard nie zniszczył Sarena kontrolowanego przez Suwerena. Przekaźnik między Suwerenem a Sarenem-Suwerenem doprowadził do zaburzeń systemów Suwerena, co pozwoliło na zniszczenie go przez flotę. Czyli tak - to Shepard się przyczynił do pokonania Suwerena. Skończ pierdolić i się pogrążać, bo widać, że gre przechodziłeś z niechęcią.

Cytuj
A tak w ogóle to shepard nie jest najpotężniejszą istotą organiczną ... -,-

A to ciekawe, że Shepard od drugiej części nie jest istotą organiczną a syntetykiem.
 

Zireael

Zireael

Użytkownicy
Przezorny
posty387
Propsy304
NagrodyV
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Przezorny
Maciej, powiem krótko. Nie spodobała ci się, ponieważ nie zrozumiałeś historii oraz fabuły. Niektórzy lubią skomplikowaną fabułę, nieznane pochodzenie żniwiarzy i ich cel. Ty natomiast wolałbyś żeby wszystko było wyłożone na tacy.
 
Ludzie (...) lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni (...) Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry