[G2NK] L'Hiver Edition 0.9.6 49126 149

O temacie

Autor Nefario

Zaczęty 5.01.2017 roku

Wyświetleń 49126

Odpowiedzi 149

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Na razie nic mi nie wiadomo.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



smox

smox

Użytkownicy
posty162
Propsy149
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Rosyjscy moderzy mają bardzo wkurzający zwyczaj wydawania nie dokończonych modów. Potem co jakiś czas wydają kolejną wersję z jakimiś drobnymi dodatkami.
Pomiędzy spolszczoną wersją 0.9.6 a wersją 0.9.9 nie ma jakichś zasadniczych różnic. Dopasowanie spolszczenia nie było by problemem. Pytanie tylko - czy warto.
Jestem wielkim fanem tego moda i jak pojawi się wersja FINALNA, to z pewnością rozpatrzymy jego spolszczenie.
 

Rivet

Rivet

Użytkownicy
posty102
Propsy30
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@smox myślę, że mimo wszystko warto spolszczyć wersję 0.9.9 , skoro i tak jak napisałeś nie byłby to zbyt duży problem,  a z tego co pamiętam autor moda pisał, że wyjście wersji 1.0.0 to kwestia 2-8 miesięcy 
 

smox

smox

Użytkownicy
posty162
Propsy149
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
To nie jest takie proste. Tłumacze, to tylko część zespołu. Napisałem, że problem nie byłby duży, ale to jednak masa roboty. Trzeba by porównać wszystkie plik i wnieść poprawki. Wcześniej ktoś inny z ekipy musiał by moda wypakować, a potem spakować.

Teraz jesteśmy zajęci tłumaczeniem moda Odyseja 1.3, więc mamy co robić.
 

podkopek

podkopek

Użytkownicy
posty89
Propsy15
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Odpowie mi ktoś jak to jest z tym płatnerstwem?
 

Halicor

Halicor

Użytkownicy
Hauptsturmfuhrer
posty365
Propsy57
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Hauptsturmfuhrer
Nie wiem jak na obecnych wersjach ale jak wszedło płatnerstwo to się bardzo opłacało(akurat mi, nie wiem jak inni)gdzie są schematy itp. to nie pamiętam ;/ które pancki można ulepszać to dokładnie nie wiem ale wiem że można ulepszać ten nowy pancerz ala pancerz z Wieśka. No i jest pancerz z Czarnej Rudy ^^

tomek007

tomek007

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hej Panowie.
Nie wiedziałem czy zamieścić posta tutaj czy w "Problemy i Porady". Już kiedyś grałem na L'hiver, chyba w wersji 0.9.3 i było wszystko w porządku. W tym momencie, jak wchodzę do miasta to jest jakiś koszmar. strasznie wszystki muli, jakby wczytywały się jakieś odległe tekstury, ustawiłem w opcjach gry widoczność na 180% jak sugerują inni, mimo to nie da rady grać. Gra co chwile ma freezy, a raz nawet mnie wywaliło z błędem " Out Of Memory".
Myślę że na bank nie jest to kwestia bebechów, ponieważ inne gry ( SW Battlefront, Shadow of Mordor) chodzą na wysokich z 50+ fps.
Wyłączyłem SMAA, trochę pomogło ale w mieście i tak jest dramat.
Pozdro!
Wszystkie patche i Visuale poinstalowane.

Wykorzystanie GPU i CPU mam bardzo małe - więc czemu tak mało FPSów?? Ramu mam 8gb, więc zostaje spory zapas.



 

Halicor

Halicor

Użytkownicy
Hauptsturmfuhrer
posty365
Propsy57
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Hauptsturmfuhrer
Jaki procek ? Jaka karta ?

Thalias

Thalias

Użytkownicy
posty75
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Hej, od 2 rozdziału mam problem z oknami dialogowymi np. przy kowadle, smażeniu mięska, przy łóżku. Wczytanie save przed 2 rozdziałem nic nie dało, jakieś porady? Widziałem, że nie tylko ja mam z tym problem.
 

podkopek

podkopek

Użytkownicy
posty89
Propsy15
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Czy Diego ma zmienione waypointy w khorinis w 3 rodziale? Bo wrocilem z Gd i nie mogę go znalezc
Dobra znalazłem, jest przed sklepem zaklincacza
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry