[G2NK] Odyssee - Im Auftrag des Königs/Odyseja - W imię Króla 2.0 DE 8145 42

O temacie

Autor Simen

Zaczęty 24.12.2016 roku

Wyświetleń 8145

Odpowiedzi 42

Simen

Simen

Moderator
Nilfgaard
posty5994
Propsy2703
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard

Fabuła:

Odyseja rozpoczyna się wraz z chwilą, gdy bezimienny bohater wypływa z Khorinis i rusza na Myrtanę. W tym czasie nasz bohater, Roland, przebywa w twierdzy paladynów na Athanos. Jak dotąd, wojna z orkami mijała z daleka tą wyspę. Ponieważ Roland chce zostać Paladynem i walczyć z orkami, decyduje się opuścić wyspę, by osiągnąć swój cel. Nie jest to jednak tak proste, jakby mu się wydawało i w celu osiągnięcia swojego marzenia, będzie czekało go wiele ciekawych przygód.

Choć zostanie rycerzem było jego początkowym celem, zobaczy i doświadczy on o wiele więcej na swojej drodze, niżby sobie początkowo wyobrażał. Pozna wrogów królestwa i ich działania, by osiągnąć swoje mroczne cele, czyli zbudowanie imperium Beliara i zniewolenie rasy ludzkiej, a jeśli to się nie uda, całkowita ich eksterminacja. Roland szybko uświadomi sobie, że zostanie Paladynem nie jest jedynie jego celem, a misją wymagającą poświęcenia. Decyduje się sam wytoczyć sobie ścieżkę i działać przeciwko istotom zagrażającym wolności mieszkańcom Myrtany.

Cechy modyfikacji:
 - ekscytująca i bogata fabuła
- wiarygodne i rozbudowane dialogi u NPC
- co najmniej 200 godzin rozgrywki
- 565 zadań
- ponad 1000 NPC
- wiele dokładnych i sporych światów o różnym klimacie i z ciekawymi podziemiami.
- starzy przyjaciele z Gothic II i NPC z różnych znanych modyfikacji
- kompletne udźwiękowanie z ponad 39950 plikami dialogowymi, a także z nową muzyką dla Varantu, Myrtany i Nordmaru.
- pięć różnych poziomów trudności
- wiele nowych animacji m.in. ostrzenie broni, picie z beczki, produkacja zwojów, otwieranie trumien i grobów
- produkcja strzał i bełtów, a także ich specjalnych odmian, jak na przykład ognistych, zatrutych, wybuchających, magicznych i lodowych; specjalne strzały i bełty mogą powodować różnego rodzaje obrażeń
- wydobywanie rudy żelaza, złota, srebra, siarki, węgla, akwamarynu i wielu więcej
- nowe potwory np. żółw, ogr, gryf
- mnóstwo nowych tekstur dla potworów
- rozległy respawn potworów
- wiele potworów to niebezpieczni przeciwnicy do samego końca
- potężni magowie, potrafiący się leczyć
- wiele nowych pancerzy
- mnóstwo ugrupowań, takich jak najemnicy orków, Asasyni, Koczownicy i Nordmarczycy
- wiele nowych modeli i przedmiotów m.in. otwierane pudełka
- nauka pływania i nurkowania
- mnóstwo loadscreenów
- wiele nowych talentów, których można się nauczyć m.in. zabójca orków, łowca orków, ostrzenie, zatruwanie
- hełmy i tarcze obecne w grze
- potwory, które mogą zatruć gracza
- kompletna solucja (Odyssee_2.0_Komplettlösung.pdf) i lista instancji NPC (Odyssee_2.0_NPCs.pdf)
- i wiele więcej

Kompletna lista zmian w stosunku wersji 1.3 wymieniona w changelogu (Odyssee_2.0_Changelog.pdf).

Wymagania:
Do pełnej funkcjonalności gry zalecana jest instalacja wersji raportowej 2.6.0.0, posiadanie GothicStartera w najnowszej wersji oraz SystemPacka. SystemPack, autorstwa MaGotha, dostępny jest w dwóch wersjach: dla gry lub dostosowany bezpośrednio do modyfikacji.

Instrukcja instalacji:
- wersja raportowa 2.6.0.0
- playerkit 2.6f
- ODYSSEE_2.0.exe (modyfikacja bez dubbingu)
- Odyssee_2.0_Speech.exe (dubbing, opcjonalny)
- SystemPack
Opcjonalnie dla graczy z DX11: Odyssee_D3D11_Texturen_v2.exe

Animowany dziennik: http://odysseemodteam.worldofgothic.com/rauhbein.html

Galeria: http://www.worldofgothic.de/screens.htm?dir=mods_G2_Odyssee

Download: http://www.worldofgothic.de/dl/download_522.htm (na samym dole)

http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu

Marid

Marid

Użytkownicy
Filozofia "xD"
posty658
Propsy256
Profesjabrak
  • Zbanowany
  • Filozofia "xD"

"Philosophia. Znaczy po Grecku "miłość do mądrości". Myślisz, że teraz jeździlibyśmy mercami i beemkami gdyby nie Grecy? Albo gapili się w płaskie ekrany telewizorków plazmowych?"

Squerol

Squerol

Użytkownicy
twój stary
posty718
Propsy546
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • twój stary
@Simen  nie orientujesz się może czy ktoś będzie robić "pseudo-english" wersję, np. jak tą od Marcelo do Returna 2.0?

Nie no narobiłeś smaka jak japierdole tym opisem moda, już się pobira żeby polatać marvinem :)

Fayors

Fayors

Użytkownicy
posty256
Propsy32
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Simen

Simen

Moderator
Nilfgaard
posty5994
Propsy2703
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Skoro jest autotranslate do 1.3 to myślę, że do 2.0 też powstanie.

http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6141
Propsy2439
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
1.3 było miodzio, 2.0 to podobno ogrom nowych przyjemności :D

http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Allbelcik84

Allbelcik84

Użytkownicy
posty356
Propsy97
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Podobno ma być profesionalny Angielski Patch który już wyszedł do wersji 1.3 ale nie został opublikowany, bo autor zaczął prace na wersją 2.0.

= D

K0nopa

K0nopa

Użytkownicy
Barbarzyńca
posty699
Propsy278
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Barbarzyńca
Profesjonalny? Czyli? Wersja z google tłumacz +poprawki?

sebogothic

sebogothic

Użytkownicy
posty383
Propsy244
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cytując klasyka: Pięknie, kurwa, pięknie. Patrząc na rozmiary to otrzymaliśmy nie moda, a fanowską grę z serii Gothic. To teraz czekać na spolszczenie. :P

Seth77

Seth77

Użytkownicy
posty24
Propsy28
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dla ciekawych jak narazie nie ma chętnych do robienia pseudo angielskiej wersji tej modyfikacji.

wiwi

wiwi

Użytkownicy
posty154
Propsy36
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Bractwo Gothic'a  miało w planach spolszczenie ale chyba się wycofali  -czy znajdzie się jakaś ekipa aby to spolszczyć  .

matekacp

matekacp

Użytkownicy
posty130
Propsy75
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Narazie i tak nie ma sensu tlumaczyc, lepiej poczekac z pol roku na latki najpowazniejszych bledow i dopiero wziac sie za tlumaczenie. Miejmy nadzieje ze ktos sie znajdzie zeby tego giganta przetlumaczyl :P

tldr

tldr

Użytkownicy
posty713
Propsy110
Profesjabrak
  • Użytkownicy
ja pierdole, mają rozmach. A ten screen z umiejętnościami aż się ugina. Chyba mocny kandydat do deklasacji Returninga. Ciekawe jak na to odpowiedzą Rosjanie :D Ciekawe jakie lvle da się w tym modzie wykręcić na end game.

Allbelcik84

Allbelcik84

Użytkownicy
posty356
Propsy97
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Na 1.3 wbiłem 103 lvl więc pewnie tutaj jeszcze większy.

= D

bogu9821

bogu9821

Użytkownicy
posty135
Propsy38
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Witam!
Zainstalowałem grę według instrukcji oraz zainstalowałem angielski napisy, a mam dalej wszystko po niemiecku.
Wie ktoś jak zrobić, aby nie było niemiecki napisów?
(jak ktoś ma z tym problem, to musi Gothicvdfs wypakować ODYSSEY.2.4.1.EN.mod i od nowa zrobić paczkę z modem)

while(false) do();

Nylfaen

Nylfaen

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam!
Zainstalowałem grę według instrukcji oraz zainstalowałem angielski napisy, a mam dalej wszystko po niemiecku.
Wie ktoś jak zrobić, aby nie było niemiecki napisów?
(jak ktoś ma z tym problem, to musi gothic sourcerem wypakować ODYSSEY.2.4.1.EN.mod i od nowa zrobić paczkę z modem)

Mógłbyś rozwinąć krok po krokach jak to zrobić? Albo nawet, jeżeli posiadasz taki poprawiony plik wrzucić na jakiś serwer i podać link? Ten problem wydaje się być częstszy, pytałem się nawet na niemieckim oficjalnym forum i wychodzi na to, że nie przetestowali go dobrze... Sam, niestety, jestem laikiem w tych sprawach, spróbowałem wczytać ten plik .mod Gothic Sourcerem, ale wyczytuje tylko jako tekst, nie da się zrobić żadnej dekompilacji z opcji które widzę, a po zwykłym zapisaniu tego ponownie jako drugi plik napisów nadal nie czyta. Próbowałem również poprzez vdfs editor, rozpakowałem tam i spakowałem plik ponownie, dodając oczywiście nowy do pliku .ini moda, ale nadal wszystko jest po niemiecku. Jakieś dokładniejsze instrukcje?

bogu9821

bogu9821

Użytkownicy
posty135
Propsy38
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
@Nylfaen
Podeślij mi plik ODYSSEE.2.4.1.EN.mod, to ci to zrobię.
Potem wytłumaczę to.

while(false) do();

bogu9821

bogu9821

Użytkownicy
posty135
Propsy38
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Link do Napisów ENG, naprawionych przeze mnie.
https://mega.nz/#!5YEhyaQY!TP7O_lxx5ZKqPO_I_6_PnlJ66lqDXh5CJduDUZOTwqs

Link do pliku .ini (gdy wcześniej nie instalowaliśmy nie działającego tłumaczenia)
https://mega.nz/#!UAkw1azZ!sXfXRN3GLyZRsaD5uTSXMYad39m5igFSotu6ust6sKI

Plik .mod wrzucić do gothic/data/modvdf, a .ini do gothic/system
Odpalać gothicstarterem Odyssey (EN).

while(false) do();

Rockplat

Rockplat

Użytkownicy
posty92
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

bogu9821

bogu9821

Użytkownicy
posty135
Propsy38
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
To wiadomo jak to wgrac?
Wrzuć ten plik .mod do gothic/data/modvdf i pobierz plik .ini z mojego posta (edytowałem go) i wrzuć to do gothic/system

while(false) do();

vilkumen

vilkumen

Użytkownicy
posty94
Propsy11
Profesjabrak
  • Zbanowany
Gdzie jakieś polskie let's play'e na YT ? Ogółem jest ich marna ilość.

bogu9821

bogu9821

Użytkownicy
posty135
Propsy38
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy

while(false) do();

vilkumen

vilkumen

Użytkownicy
posty94
Propsy11
Profesjabrak
  • Zbanowany
@bogu9821

Nadal potrzebuję tych twoich poprawionych skryptów angielskiego google patcha ? czy "ODYSSEY.2.4.1.EN.exe " już dobrze działa ?

bogu9821

bogu9821

Użytkownicy
posty135
Propsy38
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy

while(false) do();

vilkumen

vilkumen

Użytkownicy
posty94
Propsy11
Profesjabrak
  • Zbanowany
@bogu9821

To ciekawe jak inni grają po angielsku bez twoich  :lol2:

bogu9821

bogu9821

Użytkownicy
posty135
Propsy38
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
@vilkumen oni chyba grają na wersji starszej, bo spotkałem się z pewną osobą, która grała na starszej wersji (to jest 2.4.3) i tłumaczenie jej działało. Ja instalowałem i przeinstalowałem wiele razy, ale nic to nie dało. Przykładem takiej osoby jak ja jest Nylfaen. Mógłbyś podać przykład kto jeszcze gra po angielsku w 2.4.3?
Dowód, że moja paczka z tłumaczenie jest potrzebna: https://mega.nz/#!RY9kSZ5T!0rmJO5sHEPAGyPBVDmWMO4l9XezJE08sQTHDwbnFVcs (nie musisz pobierać, dajesz view video tylko).

while(false) do();

vilkumen

vilkumen

Użytkownicy
posty94
Propsy11
Profesjabrak
  • Zbanowany
@bogu9821

Z kogo debila robisz ? zmieniłeś rozszerzenie pliku, co to ma znaczyć???

bogu9821

bogu9821

Użytkownicy
posty135
Propsy38
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Zmieniłem rozszerzenie mojej paczki z modem, bo nie chciałem jej zastępować, tylko ją "wyłączyłem" i wgrałem tą z instalatora ;)
Teraz jak chcesz możesz już z ODYSSEY.2.4.1.EN.exe zainstalować to tłumaczenie, bo je już twórcy moda moją paczkę zaaplikowali do instalatora (zostało to im wysłane). Wtedy na tym filmiku starą instalką to instalowałem i nie było to naprawione widocznie.
Dowód na to, że ja to naprawiłem jest ten screen, na którym pobrałem to 5 listopada, a naprawiłem i wrzuciłem link 6 listopada.

while(false) do();

Squerol

Squerol

Użytkownicy
twój stary
posty718
Propsy546
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • twój stary
To da się grać po angielsku czy nie? Jak w ogóle wrażenia z modyfikacji? Daje rade?

bogu9821

bogu9821

Użytkownicy
posty135
Propsy38
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
@Squerol da się, na początku może się wydawać trochę nudna, ale potem jest bardzo fajna. Jak chcesz, to pobierz z mojego linku, a jak chcesz, to możesz z woga instalkę, bo już me skrypty w końcu do niej włożyli.

while(false) do();

Squerol

Squerol

Użytkownicy
twój stary
posty718
Propsy546
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • twój stary
@Squerol da się, na początku może się wydawać trochę nudna, ale potem jest bardzo fajna. Jak chcesz, to pobierz z mojego linku, a jak chcesz, to możesz z woga instalkę, bo już me skrypty w końcu do niej włożyli.

Ok, dzięki, już zasysam.

Tak poza tym - przeszedłeś tą modyfikację?

NoWy96

NoWy96

Użytkownicy
posty17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
czy miał ktoś problem z misją malarza?

Spoiler
gdy ubieram zbroje niewolnika i ściągam broń, orkowie i tak mnie atakują, grant też

Razakel

Razakel

Quest Pack Team
Dużo gada, mało robi
posty305
Propsy58
ProfesjaTester
  • Quest Pack Team
  • Dużo gada, mało robi
czy miał ktoś problem z misją malarza?

Spoiler
gdy ubieram zbroje niewolnika i ściągam broń, orkowie i tak mnie atakują, grant też

Mam ten sam problem, ktoś wie jak to naprawić, czy może robię coś źle?

Gorys211034

Gorys211034

Użytkownicy
posty218
Propsy22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Pytanko ten dubbing to jest w wersji angielskiej czy tylko i wyłącznie w niemieckiej?
A i jeszcze jak trudna jest ta modyfikacja?Coś jak returning 2.0 czy dość łatwa (wybrałem legendarny poziom i nie wiem czy to nie strzal w kolano i nie bede sie meczył 500 h, w returningu gralem na normalu i hard)

bogu9821

bogu9821

Użytkownicy
posty135
Propsy38
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Pytanko ten dubbing to jest w wersji angielskiej czy tylko i wyłącznie w niemieckiej?
A i jeszcze jak trudna jest ta modyfikacja?Coś jak returning 2.0 czy dość łatwa (wybrałem legendarny poziom i nie wiem czy to nie strzal w kolano i nie bede sie meczył 500 h, w returningu gralem na normalu i hard)

Jak chcesz mieć dubbing, to instalujesz go z instalki i w odysee.ini dodajesz VDF=...  ODYSSEY.2.4.1.EN.MOD i odpalasz przez zwykłe OD
YSEE, nie ODYSEY(en).
Poziom na początku jest łatwy dosyć, potem trudnieszy się staje.

while(false) do();

matekacp

matekacp

Użytkownicy
posty130
Propsy75
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Co do tłumaczenia angielskiego jest sredniawe jak mój angielski ale mimo to da sie wszystko  zrozumiec. Modyfikacja jest dobra naprawde polecam czasami az przytlacza wielkosc i sie nudzi ale wtedy robie przerwe i wracam niedlugo po to zeby przejsc. Obecnie jestem na 3/4 rozdziale. W Khorinis przeszedlem glowne misje i powrocilem do Tamory. Jedno Wam powiem pomimo tego ze lokacje moga wydawac sie duze i eksploracja moze nuzyc to fabula i niektore zadania sa tak gothicowe ( nie w sensie ze odgrzewany kotlet, tylko taki powiew swiezosci z klimatem goticzka) ze warto sie pomeczyc !

Corypheus

Corypheus

Użytkownicy
Posąg Beliara
posty118
Propsy13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Posąg Beliara
Byłby ktoś zainteresowany autotranslatem deepla/googla, z niemieckiego na angielski, oficjalnej, pdf'owej solucji do moda Odyseja? Oczywiście nic profesjonalnego - ale całość jak najbardziej da się zrozumieć. Nie byłoby tylko screenów czy różnych spisów, które to są w oficjalnym, pdf'owym poradniku, same questy tylko i byłby to plik co najwyżej .txt.

Bo dłubię sobie coś takiego dla siebie, od czasu do czasu wrzucając niektóre misje w deepla z niemieckiego na angielski i wrzucam do notatnika, a szkoda, żeby tylko jedna osoba z czegoś takiego korzystała i żeby miało się zmarnować, jak kiedyś będę robił format. Także, jak ktoś jest zainteresowany, to "ożywiam temat" xD.

Warto zagrać? Moim zdaniem warto. Mod trochę ciężki w odbiorze, głównie przez zbyt duży jak na mój gusty rozmiar świata względem przedstawionej historii (zwłaszcza przesadnie nasrana Tamora), ale pograć warto choćby dla historii, która jest naprawdę ciekawa, nawet z auto-translatorowymi dialogami z niemieckiego na angielski. I sam gameplay też jest przyjemny. I dużo różnych rozbudowanych funkcji. No ogólnie plusy zasłaniają minusy.

Jesteśmy ludem wybranym. Bogactwo dla nas, władza dla Beliara. A jego królestwo nastanie, i zadrżą ci ku którym skieruje swój gniew! Więc zapłać propsem, bo inaczej zapłacisz krwią!

SkyneR

SkyneR

Użytkownicy
Kabaneri
posty15
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Kabaneri

Gaxio

Gaxio

Użytkownicy
posty40
Profesjabrak
  • Użytkownicy
możesz to zuploadowac na google drive bądź coś podobnego ?

Pozdrawiam

SkyneR

SkyneR

Użytkownicy
Kabaneri
posty15
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Kabaneri

Corypheus

Corypheus

Użytkownicy
Posąg Beliara
posty118
Propsy13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Posąg Beliara
Nie żeby coś, doceniam, ale brakuje kilku(nastu) zadań, co za tym, idzie wrodzona podejrzliwość pozwala mi sądzić, że brakuje również zmienionej zawartości, która to została dodana na bieżąco przy dodawaniu misji do poradnika. Co z kolei pozwala mi sądzić, że poradnik wrzucony przez @SkyneR jest poradnikiem dość przestarzałym. Więc jednak postaram się zrobić swój. Ile mi to zajmie? Całe przejście gry xD. Także, no myślę, że przy moim tempie przechodzenia (pół, góra jedna wyspa dziennie, zależy ile zawartości, np. Tamorę to z tydzień będę męczył) poradnika (aktualnego xD) nie skończę za wcześniej jak 3/4 miesiące xD. Ale zrobię. Powiedziałem sobie i napisałem na forum, że zrobię, to zrobię. Nie trzeba mi będzie co pół roku przypominać xD.

Jesteśmy ludem wybranym. Bogactwo dla nas, władza dla Beliara. A jego królestwo nastanie, i zadrżą ci ku którym skieruje swój gniew! Więc zapłać propsem, bo inaczej zapłacisz krwią!

Hatapon

Hatapon

Użytkownicy
posty124
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam mały problem przy którym nawet poradnik nic nie pomaga

Spoiler
Wie ktoś dlaczego malarz nie chcę mi dać misji po przyniesieniu mu kartek papieru? Powinienem dostać misję na sprzedaż portretów a tu nic

Corypheus

Corypheus

Użytkownicy
Posąg Beliara
posty118
Propsy13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Posąg Beliara
Żeby nie było - poradnika z mojej strony nie będzie. A to ci niespodzianka, nie? he he he. A tak na poważnie to dla mnie rozgrywka skończyła się na 4 rozdziale i pustyni - przez pewną osobliwą, acz dotkliwie irytującą i godzącą w mój sposób rozgrywki pierdołę, straciłem chęć, zapał i niejako możliwość dalszej gry. Także, jak ktoś chce - wszystko, włącznie z 4 rozdziałem mu podeślę. Dalszych - rozdział 5+ - misji, raczej już nie.

Jak ogólnie oceniam modyfikację (w końcu chyba po 70 godzinach rozgrywki i 4 rozdziałach mam prawo do oceny)?. Nie jest źle. Mogło by być lepiej, ale serio, poważnie, nie jest źle. Czasami przytłaczają niespodziewane crashe (zwłaszcza, jak wyskoczył ci crash "no dialogue line" a ostatni zapis zrobiłeś godzinę/dwie temu xD), czy posranie, przesadnie napieprzona ilość potworów (przeciętne stado zwierząt/bestii/potworków/orków/bandytów to +/- 10 osobników, rzadko kiedy spotyka się mniej), ale ogólnie gra się przyjemnie. Na plus na pewno oczywiście ilość misji, na minus niestety ich jakość, która mimo, że ciekawa, interesująca i dopełniająca wątku głównego rzekłbym, to Niemcy wzięli chyba przykład z Ruskich i za punkt honoru ustawili sobie najebanie jak największej ilości misji "idź po pierdołę na drugi koniec wyspy, a ja łaskawie dam ci za nią 50 sztuk złota, które możesz wsadzić sobie w dupę". I historia, czyli to co w grach i modach moje ulubiene - jak dotąd, czyli, powtarzam - do 4 rozdziału - też na plus. Spójna, mocna, solidna, jak statek Albatros, widać napracowanie.

Ogólna, moja, więc raczej nie obiektywna, ocena modyfikacji ? 6/10. Czyli nie jest źle. Czemu nie obiektywna? Bo prawdziwy obiektywizm raczej trudno dostrzec, choćby przez wkurwienie na limit 1025 okienek, ale to nie wina moda, a kochanych naszych Piranii, którzy zapomnieli wyłączyć limit okienek po tym, jak odpadł pomysł dawania w Gothicu limitu udźwigu.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry