DUBBING [Temat zbiorczy] 117242 241

O temacie

Autor Dark

Zaczęty 22.10.2016 roku

Wyświetleń 117242

Odpowiedzi 241

Dark

Dark

Moderator działu
posty1052
Propsy2197
Profesjabrak
  • Moderator działu
'Złapać' mnie jest bardzo łatwo, wszystko jest tylko kwestią pilności sprawy jaką ktoś do mnie ma. Ostatnio na brak obowiązków nie narzekam i właściwie nie dostaje już pytań o DK drogą prywatną (co jest dobre, bo drogami 'oficjalnymi' sprawnie może odpowiadać naraz kilka osób)..
Kiedyś wysłałem zapytanie do pana Dark i nie otrzymałem wiadomości... pewnie są pochłonięci robieniem gry i osobistymi obowiązkami... więc myślę, że trochę poczekasz...
.. no ale pytanie o rolę Rodrigueza w modzie i poziom rozwinięcia jego wątku (z całym szacunkiem) można zaliczyć do pytań kategorii 'łuk czy miecz', albo 'xardas vs pyrokar' - i tylko to jest powód dla którego nie udzieliłem odpowiedzi od razu, po prostu nie wierzę żeby była to kwestia paląca/życia i śmierci, czy czegokolwiek. A nie mam w zwyczaju odpisywać na odczepnego jednym zdaniem.
 Rozumiem oczywiście Twoje argumenty za tym pytaniem i miło mi, że masz takie zdanie o DK - jednak nie jesteśmy oficjalnym kanonem.

Odpowiadając publicznie na Twoje pytanie - tak, sama postać Rodrigueza zostanie rozwinięta (o to nietrudno zważywszy na ilość jego dialogów w G1 i fakt, że większość z Magów pełniło tam głównie funkcje dekoracyjne). Rodriguez nie stanie się w związku z tym postacią pierwszo czy drugoplanową, raczej porównałbym go do postaci typu bodaj.. Orik? (ten z g2). W jakiś głębszy sposób poznamy wszystkich 12 twórców bariery, jednych bardzo mocno, innych mniej.

Mam nadzieję, że odpowiedziałem wyczerpująco na pytanie - a jeśli chcesz znać konkrety to od razu zaznaczam, że podobnie jak było w G1/2 konkretów za wiele w dialogach postaci z lore nie będzie. Tak więc Rodriguez nie oświadczy, że skończył Akademię Magów w Laran czy kontynencie.

Laren

Laren

Użytkownicy
posty183
Propsy54
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
Dziękuję Dark za odpowiedź :) Jednakże miałbym pewną sugestię co do roli Rodrigueza, biorąc pod uwagę moją fabułę. A po za tym wprowadzi to do waszej gry ciekawy wątek ;) Jednakże prosiłbym, żebyśmy porozmawiali o tym na PW nie chciałbym zdradzać wszystkim nad jakim projektem pracuję.
 

DarthWojt

DarthWojt

Użytkownicy
posty135
Propsy24
Profesjabrak
  • Użytkownicy

DarthWojt

DUBBING [Temat zbiorczy]
#222 2017-06-28, 21:04(Ostatnia zmiana: 2017-06-28, 21:10)
Fajnie gdyby obok profesjonalnych aktorów dubbingowych pojawili się także w dubbingu znani YTberzy jak np.Remigiusz "ROCK" Maciaszek i Patryk "ROJO" Rojewski, co jeszcze bardziej zwiększało by promocję i fajnie gdyby ktoś z tego grona zrobił gameplay, ale to już inny temat, w dalszej przyszłości. Co do starszej dobrze znanej kadry aktorów kultowych mam jeszcze kilka propozycji jak Wojciech Pokora, Stanisław Tym, świetnym wyzwaniem byłby Franciszek Pieczka, Marek Frąckowiak, czy Wiktor Zborowski. Można to przemyśleć co do 2 części. :)
 

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Fajnie gdyby obok głosów gothicowych postaci pojawili się także w dubbingu znani YTberzy jak np.Remigiusz "ROCK" Maciaszek i Patryk "ROJO" Rojewski, co jeszcze bardziej zwiększało by promocję i fajnie gdyby ktoś z tego grona zrobił gameplay, ale to już inny temat, w dalszej przyszłości...
"Yutuberzy" :lol2:
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
@DarthWojt, sorry, ale większość z nich nie nadaje się na aktorów głosowych. Może z tych co wymieniłeś to jeszcze Rock by dal radę, ma dosyć spokojną i miłą w odsłuchu barwę głosu, ale reszta, to pchanie się w zbędną promocję. Wystarczająca jest ta, która jest pokazana teraz, poza tym tamci nie mają zbytniego doświadczenia, a to, że wystąpili w BF1, to po prostu był marketing bez baczenia na konsekwencje - chodzi o jakość.

DarthWojt

DarthWojt

Użytkownicy
posty135
Propsy24
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@DarthWojt, sorry, ale większość z nich nie nadaje się na aktorów głosowych. Może z tych co wymieniłeś to jeszcze Rock by dal radę, ma dosyć spokojną i miłą w odsłuchu barwę głosu, ale reszta, to pchanie się w zbędną promocję. Wystarczająca jest ta, która jest pokazana teraz, poza tym tamci nie mają zbytniego doświadczenia, a to, że wystąpili w BF1, to po prostu był marketing bez baczenia na konsekwencje - chodzi o jakość.

Hmm... Co do youtuberów masz rację, że wkładanie tych głosów na siłę mogłoby się skończyć czymś mało oczekującym, ale jeśli znajdzie się kogoś nadającego się, to mógłby być to niezły marketing. W każdym razie rozumiem tą obawę.
 

pirotechnik22

pirotechnik22

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam

Lekki off-top. Mam problem przy instalacji moda MT. Mam Win10 i po instalacji oryginalnego gothic, następnie playerkita i na końcu moda, przy uruchomieniu gothicstarter.exe uruchamiam gothic MT obojętnie jaki poziom i uruchamia się zwykły gothic. Pytanie-dlaczego?
 

sebogothic

sebogothic

Użytkownicy
posty381
Propsy244
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Fajnie gdyby obok profesjonalnych aktorów dubbingowych pojawili się także w dubbingu znani YTberzy jak np.Remigiusz "ROCK" Maciaszek i Patryk "ROJO" Rojewski, co jeszcze bardziej zwiększało by promocję i fajnie gdyby ktoś z tego grona zrobił gameplay, ale to już inny temat, w dalszej przyszłości. Co do starszej dobrze znanej kadry aktorów kultowych mam jeszcze kilka propozycji jak Wojciech Pokora, Stanisław Tym, świetnym wyzwaniem byłby Franciszek Pieczka, Marek Frąckowiak, czy Wiktor Zborowski. Można to przemyśleć co do 2 części. :)
Na uj? Nie po to ekipa SoulFire jakimś cudem załatwiła profesjonalną obsadę (której pozazdrościć może niejedna pełnoprawna i wysokobudżetowa gra) by wciskać do nich jakichś amatorów tylko dlatego, żeby gimbusiarnia się jarała. Już widzę jak Rojo się drze: "Tarcza szmato!!11!". Klimat over9000.  :lol2:
 

TheKetrab

TheKetrab

Użytkownicy
posty334
Propsy217
ProfesjaProducent
  • Użytkownicy
Witam

Lekki off-top. Mam problem przy instalacji moda MT. Mam Win10 i po instalacji oryginalnego gothic, następnie playerkita i na końcu moda, przy uruchomieniu gothicstarter.exe uruchamiam gothic MT obojętnie jaki poziom i uruchamia się zwykły gothic. Pytanie-dlaczego?

Ale dałeś czadu z tym offtopem  :facepalm: uruchom Gothic startera jako administrator (PPM -> Uruchom jako administrator).
 

RychuKapucino

RychuKapucino

Złote Wrota
posty27
Propsy78
ProfesjaGrafik 3D
  • Złote Wrota
Zapraszamy do oglądania nowego materiału!  :)

https://www.youtube.com/watch?v=gxqIevNcAd4

 

sebogothic

sebogothic

Użytkownicy
posty381
Propsy244
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Świetny film, jak zawsze zresztą! Widzę, że DK to już nie tylko modyfikacja, skoro wokół niej wyrastają tak wspaniałe inicjatywy jak uhonorowanie nestorów polskiego dubbingu na co zdecydowanie zasługują.
 

Laren

Laren

Użytkownicy
posty183
Propsy54
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
 

Dark

Dark

Moderator działu
posty1052
Propsy2197
Profesjabrak
  • Moderator działu
Dziś w ramach filmowej części "Dziejów" zapraszamy na kolejną produkcję z serii "Nestorzy".

Dzisiejszym bohaterem jest 88 letni Stanisław Brudny znany m.in. jako Zami z Gumisów, oraz Mistrz z serii "Był Sobie Człowiek", "Było Sobie Życie" i "Byli Sobie Odkrywcy" ;) Miłego seansu!

https://www.youtube.com/watch?v=gBCaq83grgo

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Bardzo podobał mi się ten film, chwila oglądania i minęły pięćdziesiąt dwie minuty. Pozytywny i na luzie, ciekawy i merytoryczny.  Pozdrowienia dla aktora.

zibert

zibert

Użytkownicy
posty1
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Żeby człowiek dopiero po takim dokumencie zauważył człowieka który co chwila był obok ciebie. Jeśli chodzi o mnie to mi przypomina dzieciństwo (bajeczki) no a teraz odświeżam pamięć z synkiem :-) to jest głos który gościł  w każdym domu!!! Pozdrowienia  dla wspaniałego aktora! Panie Stanisławie, jest Pan wielki.
 

Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty666
Propsy232
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Muszę przyznać, że widząc ile trwa film, przez długi czas nie mogłem się zebrać do oglądania, bo to jednak sporo czasu. Ale gdy już zacząłem, stało się jak w przypadku Fabio. Cały czas upłynął momentalnie. Bardzo miło słuchało mi się tego materiału. Fantastyczna robota z Waszej strony i genialny aktor to dobre połączenie.
 
while (!success) try{...}

Najlepszy modder od gothic multiplayer - polecam pytać go o wszystko!

Leiwark

Leiwark

Użytkownicy
Kapitan Itharu Team
posty229
Propsy38
ProfesjaAktor głosowy
  • Zbanowany
  • Kapitan Itharu Team
Ciekawy, wciągający materiał.
 

Dark

Dark

Moderator działu
posty1052
Propsy2197
Profesjabrak
  • Moderator działu
Aktor Krzysztof Zakrzewski o pomoc dla którego apelowaliśmy w ostatnim raporcie z prac ma dla was życzenia świąteczne oraz podziękowania za wsparcie finansowe w jego walce z powikłaniami nowotworowymi. Ilość wpłat zaskoczyła wszystkich i dziękujemy serdecznie za wsparcie jakie okazaliście ;)
Zbiórka prowadzona jest cały czas, a szczegóły tutaj: http://bit.ly/2Iq5fVn

https://www.youtube.com/watch?v=y9hJRFCYJmM

Sttark

Sttark

Użytkownicy
posty52
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Dark

Hej, wiadomo może kiedy będzie następny film z aktorem dubbingowym? Uda się wam wyrobić z tym do czerwca, czy trzeba będzie dłużej poczekać?
 

Dark

Dark

Moderator działu
posty1052
Propsy2197
Profesjabrak
  • Moderator działu
Cześć @Sttark

Kolejnego filmu z aktorem (tym razem będzie to Włodzimierz Bednarski) można spodziewać się na początku maja ;)


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry