Modding Gothica > Przeznaczenie

Pytania i problemy techniczne

<< < (2/44) > >>

dinozaur7:
Polecam zainstalować wszystko co jest potrzebne. Mianowicie GMDK, wersję raportową i tak dalej.

Sapharan:
Witam. Mam zainstalowalem wszystko wg instrukcji ze strony druzyna spolszczenia, uruchamiam przeznaczenie w trypie zgodnosci z xpsp3 oraz jako administrator. Po wybraniu nowej gry pokazuja mi sie intra a potem wywala mnie do puplitu. Ktos wie w czym moze lezec przyczyna? Instalowalem swierzego gothica ii zlota edycje (wersja pl ze steama), a nastepnie dokladnie po kolei jak w instrucji:

--- Kod: ---2. GMDK: http://www.worldofgothic.de/dl/download_94.htm
3. Patch do GMDK: http://www.worldofgothic.de/dl/download_99.htm
4. Wersja raportowa do G2NK: http://www.worldofgothic.de/dl/download_278.htm
5. Gothic Stater: http://www.worldofgothic.de/dl/download_168.htm
6. System Pack:g2notr-systempack-1.5.exe 
7. Mod

--- Koniec kodu ---

Allbelcik84:
Zainstaluj jeszcze raz wszystko, ja tak miałem jak nie zainstalowałem GMDK.

Sapharan:
Mówie ze zainstalowalem wszystko po kolei, niczego nie pominalem.

Bosper:
Gothic Starter uruchamiasz jako administrator i w trybie zgodności z xp?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej