Modding Gothica > Przeznaczenie

Pytania i problemy techniczne

<< < (44/44)

Teemozpiekłarodem:
Hej ktos moze by pomogl nie wiem gdzie i jak w modzie mozna tworzyc łuki czy jest jakis warsztat czy co z gory dzieki za pomoc :D

Delph(Delphoxed):
Łuki tworzysz na kowadle, podobnie jak resztę, z tego co pamiętam.

Teemozpiekłarodem:
Dziala dzieki wielkie :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej