Modding Gothica > Przeznaczenie
Pytania i problemy techniczne
Teemozpiekłarodem:
Hej ktos moze by pomogl nie wiem gdzie i jak w modzie mozna tworzyc łuki czy jest jakis warsztat czy co z gory dzieki za pomoc :D
Delph(Delphoxed):
Łuki tworzysz na kowadle, podobnie jak resztę, z tego co pamiętam.
Teemozpiekłarodem:
Dziala dzieki wielkie :D
Nawigacja
Idź do wersji pełnej