Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 848505 3362

O temacie

Autor Simon Said

Zaczęty 29.07.2016 roku

Wyświetleń 848505

Odpowiedzi 3362

RCzarny

RCzarny

Użytkownicy
posty32
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Skąd wziąć łój kretoszczura w zadanie Krem dla Gainy? Byłem u Farettiego, ale nie mam żadnych opcji dialogowych, jestem w 2R
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ładownia Esmeraldy, u Martina kupisz, w DP na dachu chatki jak od Erwina idziesz do goblinów obok windy.
 

Reynevan

Reynevan

Użytkownicy
posty45
Propsy5
  • Użytkownicy
Co mam zrobić, by pojawiła się możliwość rozmowy z Farettim w zadaniu Szczęśliwe perły?
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Pogadać z Farimem i Apolinarym, kupić od Farettiego łój kretoszczura.
 

ArcyDemon

ArcyDemon

Użytkownicy
posty18
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Sławne zadanie Zbrodnia i kara - Mam taki problem/ nie problem bo zadanie mogę zakończyć ale nie mam tego motywu z pierścieniem Kiranora. O zadaniu dowiedziałem się od Andre. Jak grałem ostatnio to zadanie zaczynał Kiranor bug czy nie? Gram w najnowszą wersję.
 

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1481
Propsy813
Profesjabrak
  • Użytkownicy
To nie bug. Są dwie możliwości rozpoczęcia tego zadania. Ty zacząłeś od Andre - wersji nieco szybszej ale trochę mniej ciekawej...

ArcyDemon

ArcyDemon

Użytkownicy
posty18
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Eh... cóż to skończę już tak bo i tak nie mam zapisu wcześniejszego. Dzięki!
 

Reynevan

Reynevan

Użytkownicy
posty45
Propsy5
  • Użytkownicy
Czy jeśli nie mogę wziąć zadania od Eleny dotyczącego Sentenzy to jest błąd? Czy coś trzeba zrobić?
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Musisz mieć od Uno zlecone zadanie z okradzeniem Onara, potem pogadać z Eleną i wszystko powinno być git.
 

Reynevan

Reynevan

Użytkownicy
posty45
Propsy5
  • Użytkownicy
Po rozmowie z Czarnym Paladynem w jaskini nie mam zadania Starożytny kult ani żadnego nowego wpisu, mimo że po rozmowie było powiadomienie że taki wpis się pojawił... Czy to nic takiego?

Sory za te ciągłe pytania, postaram się ich za dużo nie zadawać, po prostu wiem że wątek Starożytnego kultu jest później potrzebny by popchnąć grę do przodu i boję się że mi ten błąd uniemożliwi dalszą rozgrywkę... Normalnie bym takiego pytania nie zadawał.
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zadanie starożytny kult masz w dzienniku niemal od początku gry, poszukaj na samym dole dziennka bo jest chyba drugi lub trzeci od dołu, wpis mógł też dotyczyć zadań czarni paladyni lub zbrodnia i kara.
 

ffffffffff

ffffffffff

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam. Mam problem z zaniesieniem ornamentu do Saturasa. Lares zaraz za miastem, zatrzymuje się, by pokazać mi pancerz wodnego kręgu. Po tej opcji dialogowej nie chce ruszyć dalej, mimo że w podstawce robił to bez problemu. To jakiś bug? Czy możliwość odniesienia ornamentu pojawi się w późniejszym etapie gry?
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Skoro doszliście do tego miejsca to i do piramid cię zaprowadzi. Nie zdażyła mi się nigdy taka akcja ale, jeśli zakończyłeś dialog poprawnie czyli ruszajmy ( czy jakoś w ten deseń ) to spróbuj odbiec na taką odległość żeby go stracić z oczu i wróć może zaskoczy, ewentualnie prześpij się w mieście.
 

ffffffffff

ffffffffff

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
To chyba nie bug. Gdy prosze go o zaprowadzenie na farmę Onara, to idzie, a gdy spowrotem proszę go o zaniesienie ornamentu, to wraca do tego punktu pod miastem. Ktoś coś?
 

ffffffffff

ffffffffff

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Oki, włączyłem gre od nowa i sprawdziłem czy Lares zaprowadzi mnie do ornamentu. Zaprowadził. A więc szkoda mi było tych 20 godzin gry, więc wpisałem kod na ornament i zaniosłem go Saturasowi. Bez pomocy Laresa  było trudno, ale się udało.

Post połączony: 2019-03-13, 23:40
 

Empec

Empec

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie rozpoczyna się wątek ,,Demonicznego Ostrza?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Co znaczy "gdzie"? W którymś momencie, w 4 chyba rozdziale, Imperanon ci o tym powie, a ostatecznie zdobędziesz ostrze dopiero w 5 rozdziale w ramach questa z Apogeonem. Oczywiście jeśli nie grasz Mrocznym, to wątek jest niedostępny.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Empec

Empec

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
No właśnie jestem już w 5 i nie miałem do tej pory tego zadania (gram mrocznym magiem)

Post połączony: 2019-03-16, 10:10
Dlatego pytam, co jest ,,aktywatorem" tego wątku (jakieś zadanie, interakcja)?
 

Empec

Empec

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Bez tego zadania z demonicznym ostrzem stoję w miejscu, bo nie mogę popchnąć głównego wątku dopóki nie przyzwę Apogeona, a bez tego zadania tego nie zrobię. Próbuję szukać tego questa, ale nie wiem gdzie. Pomoże ktoś?
 

ffffffffff

ffffffffff

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, mam dwa pytania.
1. Jak dostać się do wieży w zamku Gomeza? Przetrząsnąłem cały zamek i nigdzie nie znalazłem klucza.
2. Gdzie jest pierścień strażnika? Potrzebuję go dla Thorusa.
 


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry