Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 848385 3362

O temacie

Autor Simon Said

Zaczęty 29.07.2016 roku

Wyświetleń 848385

Odpowiedzi 3362

kuba25000

kuba25000

Użytkownicy
posty38
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Returning 2.0
Witam. Jak i gdzie jest opcja do ustawienia zeby np nad paskiem hp bylo pokazane informacje w cyfrach np 750/800 hp tak samo z maną i wytrzymaloscia. Tez zeby pokazywalo ile zadaje lub otrzymuje obrazen walcząc. Mozna to ustawic czy to tylko w dx11 tak jest?
 

Mystoo

Mystoo

Użytkownicy
posty244
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Siema Zadanie Porzadek na farmch mam isc z cordem na farmy i sprawdzic czy wszystko ok jak podchodze do farmy bengara to staje w miejscu i nic nie mowi....
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
On się często wiesza w tym zadaniu, odbiegnij od niego tak, żeby ci zniknął z widoku i potem podbiegnij do niego jeszcze raz powinien zagadać.
 

Mystoo

Mystoo

Użytkownicy
posty244
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie jest jakiekolwiek zmniejszenie potwora zwoj bo zadnego nie znalazlem plzzz szybka odp
 

kuba25000

kuba25000

Użytkownicy
posty38
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Czy sa jakies lokacje z returninga jeszcze oprócz :
1. Dolina cieni
2. Leze mesjasu
3. Swiatynia sniacego
4. Miasto orkow

Jesli tak to podajcie nazwe
 

devstructor

devstructor

Użytkownicy
posty9
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
Hej
Potrzebuje kodów na znikajace postacie :
Ratford, Drax, Omid i ten drugi kucharz dla Arto

Spójrz na mój poprzedni post:


Jeśli zniknie wam jakaś postać i nie chcecie się prosić na forum o podanie kodów:
1. Rozpocznijcie na chwilę nową grę
2. Znajdźcie postać która wam znikła. Nacelujcie na postać, tak żeby wyświetliło się jej imię
3. Otwórzcie konsolę (klawisz B, wpiszcie MARVIN, potem klawisz F2)
4. Wpiszcie w konsoli: edit focus
5. Enter
6. Wyświetli się okienko z informacjami o postaci. Na samej górze jest kod na postać

Podaję kody:
Omid: STRF_1112_OMID
Balam: STRF_1114_BALAM
Ratford: XBS_7510_RATFORD
Drax: XBS_7509_DRAX


Post połączony: 2018-11-11, 00:22
Teraz ja z kolei mam problem z Urizielem. Zeby popchnąć zadanie trzeba dostać od zjawy Corristo pierścień Strażnika dla Thorusa. Niestety watek zjaw w zamku mam już za sobą i Corristo po prostu sobie znikł.

Czy mógłby mi ktoś podać kod albo na Corristo albo na ten pierścień?
 

xKondziox

xKondziox

Użytkownicy
posty358
Propsy16
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Returning 2.0
Witam. Jak i gdzie jest opcja do ustawienia zeby np nad paskiem hp bylo pokazane informacje w cyfrach np 750/800 hp tak samo z maną i wytrzymaloscia. Tez zeby pokazywalo ile zadaje lub otrzymuje obrazen walcząc. Mozna to ustawic czy to tylko w dx11 tak jest?
Kolego , działy ci się pomyliły , ale jak już pytasz to włączasz tą opcję klawiszem I
 

devstructor

devstructor

Użytkownicy
posty9
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
Teraz ja z kolei mam problem z Urizielem. Zeby popchnąć zadanie trzeba dostać od zjawy Corristo pierścień Strażnika dla Thorusa. Niestety watek zjaw w zamku mam już za sobą i Corristo po prostu sobie znikł.

Czy mógłby mi ktoś podać kod albo na Corristo albo na ten pierścień?

Jeśli kiedyś ktoś by się znalazł w tak samo czarnej dupie jak ja w tym temacie to podaję rozwiązanie:

Corristo: NONE_8401_CORRISTO
Pierścień strażnika: ITRI_GUARD

Nie za ma co
 

mazgdn

mazgdn

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam potrzebowałbym kod na statuetke beliara tej 3 ze złota i ze stali nie działa z góry dziekuję za pomoc .
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A nie lepiej ją sobie zrobić? Z tym raczej nie ma problemu.
 

devstructor

devstructor

Użytkownicy
posty9
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
Po 197 godzinach gry zakończyłem wreszcie Przeznaczenie. Grało się fajnie. Jednak... mod jest najeżony błędami od lewej do prawej. Wielkrotnie miałem sytuacje, ze jakaś postać która potrzebna była do fabuły leżała trupem z niewiadomych przyczyn. Kilka postaci mi z kolei poznikało... Bez kodów ukończyć moda się po prostu chyba nie da.
Inna kwestia - mod jest przeznaczony chyba dla ludzi z dużą dozą cierpliwości. Zadania są tak rozstrzelone, że czasami trzeba biegać z Khorinis do Jarkendaru, potem do Górniczej Doliny, żeby zakończyć zadanie w Dolinie Przodków. Po kilkunastu razach takiej wędrówki frustracja gracza narasta. Pod koniec gry byłem już tak zdegustowany, że chciałem tylko jak najszybciej zamknąć temat Przeznaczenia. Ze śmiesznych kwiatków - Apogeon pod koniec gry żąda od nas jakichś tam przedmiotow, bo inaczej coś tam sie stanie naszej załodze. Nie dalem mu tego i kazałem kapitanowi odpłynąć :D. Gra skończona. Hihihi. Podsumowując - chwała wam twórcy, za wielki wysiłek i danie nam możliwości powrotu jeszcze raz do Gothica. Gdyby podszlifować mankamenty to pewnie byłaby to gra bliska ideału. A tak jest jedynie tylko bardzo dobra. Pozdrawiam
 

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1481
Propsy813
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wielkrotnie miałem sytuacje, ze jakaś postać która potrzebna była do fabuły leżała trupem z niewiadomych przyczyn. Kilka postaci mi z kolei poznikało... Bez kodów ukończyć moda się po prostu chyba nie da.
Wielu graczy tak miało, a jeszcze więcej - nie miało żadnych problemów...

Cytuj
Ze śmiesznych kwiatków - Apogeon pod koniec gry żąda od nas jakichś tam przedmiotow, bo inaczej coś tam sie stanie naszej załodze. Nie dalem mu tego i kazałem kapitanowi odpłynąć :D. Gra skończona. Hihihi.
Nie wykonałeś po prostu zadania gildyjnego. Główna fabuła i cel tej gry pozostał bez zmian. Przypłynąłeś zabić smoka i go zabiłeś, a to, że Apogeon czekał na Oko Mocy i Kamień Duszy a ty go olałeś? Nie wykonałeś tylko zadania pobocznego... ale 'kogo to obchodzi?'  :)

No i gratulacje za ukończenie!  :ok:

generalniedobry

generalniedobry

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak ruszyć zadanie Orkowa krew? Jestem po rozmowie z Laresem, wyczytałem gdzieś, żeby pójść do Ferettiego, ale nie mam żadnej opcji dialogowej z kupnem łoju kretoszczura

Skrzynia Darona, komu mogę sprzedać tą szkatułkę?
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
U Faretiego masz tylko koniec czy są jakieś inne opcje dialogowe, bo po rozmowie z Constantino i Laresem ta opcja musi wyskoczyć, opcja z łojem z tego co wiem jest dostępna tak długo aż kupisz ten łój. Skrzynka Darona u Vicenzo.
 

orcworim

orcworim

Użytkownicy
posty47
Propsy1
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Co zrobić po pierwszej rozmowie z Garondem?
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Pogadać z Miltenem
 

RCzarny

RCzarny

Użytkownicy
posty32
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Moje drugie podejście do przeznaczenia, tym razem jako Mag Ognia ;)

1. Gdzie znaleźć tego myśliwego na H w zadaniu Artefakty Innosa: Miecz? Irwin wspomniał coś o chacie za latarnią jeśli dobrze pamiętam. Pomyszkowałem tam, znalazłem jakieś drabiny na szczycie których była chatka, w niej dokument, ale dalej nie wiem co mam robić.

2. Pancerz z rudy. Gadałem z duchem kowala. Do kogo mam się udać by wykuł mi ten pancerz? Logika mi podpowiada by udać się do Benneta, bo on jest w sumie najlepszy na wyspie, ale brak jakichkolwiek opcji dialogowych u niego. Tak samo u Harada i kowala w DP. Mam ostatnio mało czasu na granie, więc nie chcę za tym latać po wszystkich możliwych kowalach w grze ;)
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
1. Jak wychodzisz z obozu myśliwych w stronę latarni to po lewej masz ruiny małej chatki, musisz się dostać do środka przez dach.
2. Jak grałeś w g1 to powinieneś wiedzieć, oczywiście Stone w obozie Netbecka.
 

RCzarny

RCzarny

Użytkownicy
posty32
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
A słuchajcie, gdzie mam szukać brata Valeriana (jeśli dobrze imię zapamiętałem), chodzi o misję dla Pyrokara, z wątku Łowców Nieumarłych, gdy chcemy od niego dostać dostęp do księgi Otchłań.

PS. Rozumiem, że dostęp do księgi Dwór Irdorath też dostanę po tej misji? xD Nie było żadnego dialogu z Pyrokarem po przeczytaniu listu Xardasa.

PS. 2 w Jarkendarze miałem szukać jakiegoś gościa, który ma klucz do tych Wież osnutych mgłą. Gdzie go znajdę, bo przejrzałem całą mapę w 4 rozdziale i nigdzie go nie dorwałem. Domyślam się, że dopiero teraz w 5R się pojawi? Jakaś wskazówka gdzie go szukać?
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Valeriana szukaj w jaskini z nieumarłymi koło gospody Orlana, co do reszty pytań trochę się gubię, w r4 kończysz wątek wież powinieneś zakończyć, w jarkendarze masz znaleźć gościa do wątku gildii nieumarłych i jego faktycznie złapiesz w r5, musisz pogadać z piratami.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry