Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 848506 3362

O temacie

Autor Simon Said

Zaczęty 29.07.2016 roku

Wyświetleń 848506

Odpowiedzi 3362

Marcelek

Marcelek

Użytkownicy
posty5
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Musisz mieć Przywołanie Quahodrona, tak samo jak w podstawce NK.
 

Xerondiablo

Xerondiablo

Użytkownicy
posty10
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Te zadanie z krucjatą mnie dobije...po rozmowie z alvinem i iglerio treść zadania mówi o tym co mówił constantino ''gdy zdobędzie magiczną energie tego świata dostatecznie silną by wypowiedzieć zaklęcie''
Do tego ten głupi zwoastun burzy regis go nie przyjął i że ten miecz skrywa tajemnice byłem u byłych magnatów i strażników i nikt nie ma jakieś opcji dialogowej na temat miecza.
 

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1481
Propsy813
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Krucjata - idź teraz do Zurisa.
Zwiastun - ok, cierpliwie czekaj.

Erwin

Erwin

Użytkownicy
posty130
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Te zadanie z krucjatą mnie dobije...po rozmowie z alvinem i iglerio treść zadania mówi o tym co mówił constantino ''gdy zdobędzie magiczną energie tego świata dostatecznie silną by wypowiedzieć zaklęcie''
Do tego ten głupi zwoastun burzy regis go nie przyjął i że ten miecz skrywa tajemnice byłem u byłych magnatów i strażników i nikt nie ma jakieś opcji dialogowej na temat miecza.

Zwiastun - koniec w Dworze Irdorath
 

LigenTex

LigenTex

Użytkownicy
posty86
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ktoś się orientuje gdzie znajdę wszystkie Chromaniny, bo pojawił mi się jeden wpis w dzienniku z zadaniem Chromanin, który mówi coś o zagadce, ale kompletnie nie wiem co dalej. I czy Chromaniny są związane z zadaniem Stara Kopalnia od Gomeza?
 

Jaskot

Jaskot

Użytkownicy
Magical Inquisition Team
posty77
Propsy22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Magical Inquisition Team
Ktoś się orientuje gdzie znajdę wszystkie Chromaniny, bo pojawił mi się jeden wpis w dzienniku z zadaniem Chromanin, który mówi coś o zagadce, ale kompletnie nie wiem co dalej. I czy Chromaniny są związane z zadaniem Stara Kopalnia od Gomeza?

Tak, są związane z tym zadaniem. :)

Pierwszy Chromanin jest tam, gdzie w 1 części gry, drugi zaś znajduje się na Zamku. A dalej kombinuj. :D

LigenTex

LigenTex

Użytkownicy
posty86
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ktoś się orientuje gdzie znajdę wszystkie Chromaniny, bo pojawił mi się jeden wpis w dzienniku z zadaniem Chromanin, który mówi coś o zagadce, ale kompletnie nie wiem co dalej. I czy Chromaniny są związane z zadaniem Stara Kopalnia od Gomeza?

Tak, są związane z tym zadaniem. :)

Pierwszy Chromanin jest tam, gdzie w 1 części gry, drugi zaś znajduje się na Zamku. A dalej kombinuj. :D
Na zamku? Coś dokładniej?
 

Jaskot

Jaskot

Użytkownicy
Magical Inquisition Team
posty77
Propsy22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Magical Inquisition Team
W jednej z wież, nie pamiętam której.

LigenTex

LigenTex

Użytkownicy
posty86
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W jednej z wież, nie pamiętam której.
Chromanin znaleziony, jakieś wskazówki gdzie można znaleźć chromanin numer 3?
 

Araxus1995

Araxus1995

Użytkownicy
posty116
Propsy10
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
W jednej z wież, nie pamiętam której.
Chromanin znaleziony, jakieś wskazówki gdzie można znaleźć chromanin numer 3?

3 chromanim jest na przełęczy dokładnie do wyjścia przez tunel do Khorinis księga leży przy miejscu gdzie siedzi Bilgot lub Diego.

Wie ktoś gdzie znajdę harfę dla Lutero?
 

Jaskot

Jaskot

Użytkownicy
Magical Inquisition Team
posty77
Propsy22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Magical Inquisition Team
Jeśli dobrze pamiętam to w latarni w DP.

Xerondiablo

Xerondiablo

Użytkownicy
posty10
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
''Ostatnia Krucjata'' zaliczone dzięki za pomoc
 

Godlo

Godlo

Użytkownicy
posty92
Propsy10
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam do was pytanie, będę grał wojownikiem pod siłę i broń 1h, zostałem czeladnikiem u Harada i teraz rodzi mi się pytanie czy opłaca się dołączyć do gangu złodziei czy jednak do czarnych jastrzębi ? nie wiem która gildia będzie bardziej odpowiednia dla takiej postaci :) Jak by ktoś mógł mi napisać jakie są progi punktowe dla siły i walki bronią będę bardzo wdzięczny :) ( Kiedy siła i walka kosztują więcej niż 10 pkt za 5)
I do jakiej wielkości walki bronią jednoręczną pakować ? Ile % wbije z tabliczek(są mocno osłabione bonusy z tabliczek) i różnych ksiąg jak południowce(ta od lutero), bitwa o varant czy bonus od Wulfgara ?
 

Erwin

Erwin

Użytkownicy
posty130
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ja w Przeznaczenie grałem też pod siłę tyle ,że z bronią 2h i też byłem czeladnikiem u Harada ( można nauczyć się wykuwania naprawdę fajnych mieczy, których używałem przez większą część gry ). Ja dołączyłem do Jastrzębi, którzy mają typowo zadania pod siłę, ale trochę żałowałem, bo będąc u nich nie mogłem sprzedawać fantów u Halvora i nauczyć się u nich umiejętności złodziejskich, a z tego co pamiętam to można grając na siłę zrobić zadania dla złodzieji, bo są mikstury akrobatyki. Poza tym złodzieje mają fajnie rozbudowany wątek fabularny w stosunku do podstawki.
Jeśli chodzi chodzi o gildie to polecam Ci Mrocznych jako wojownik, bo:
- nowa i najbardziej fabularna gildia ( zachęcam do ogrania po Przeznaczeniu - Epilogu, Przebudzenia i Korzeni Zła, w których akcja toczy się tak jakby się ukończyło wątek Mrocznymi
- nauczysz sie 3 kregów magii ( np runa zniszczenia ozywienca itp )
- bedziesz mogł wykuć miecz na nieumarlych i bronie magiczne z kamieni wypadających ze smoków -  mega fajne

Post połączony: 2018-04-21, 23:42
Bonusy są osłabione, ale ogólnie cały balans gry jest bardzo dobrze zrobiony.
Trochę już słabo pamiętam, ale chyba broń ma próg przy 40%, a siła przy 90, ale pewny nie jestem.
Ja pakowałem do progu zmiany, ale chyba jakbyś nawet używał bonusów od razu to niewiele stracisz.
Ewentualnie poszukaj info na forum DS.
 

Jihadisto

Jihadisto

Użytkownicy
posty1
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Pytanko mam.
Widziałem, że ludzie piszą o wykuwaniu broni zręcznościowych u Carla, ale ja sam takiej opcji nie mam.. Czy warunkiem nauki u niego jest jakiś wątek lub misja? Jeżeli tak to proszę o nakierowanie.
Z góry dziękuje za pomoc.
 

Fletcher

Fletcher

Użytkownicy
Strażnik
posty240
Propsy52
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Strażnik
Siemka.
Po dłuższej przerwie postanowiłem wrócić do Gothica i wybrałem tego moda. W Global Mod oczywiście grałem, ale kiedy to było.. Człowiek wiele zapomniał.
Tak czy siak mam parę pytań, które pewnie już niejednokrotnie tutaj padły.

- Do jakiej nowej gildii najkorzystniej będzie dołączyć ? Zależy mi ilości zadań
- Jeżeli wybiorę drogę maga to macie jakieś porady na początek gry ?
- Jak wojownik to w co inwestować najlepiej na początku
 

Ecstasy

Ecstasy

Użytkownicy
posty6
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
1. Siran i Loren gdzie jest ta księga?
2. Kochająca żona. Gdzie znajduje się ta paczka?
3. Denar Gdzie go znaleźć?
 

Godlo

Godlo

Użytkownicy
posty92
Propsy10
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ja w Przeznaczenie grałem też pod siłę tyle ,że z bronią 2h i też byłem czeladnikiem u Harada ( można nauczyć się wykuwania naprawdę fajnych mieczy, których używałem przez większą część gry ). Ja dołączyłem do Jastrzębi, którzy mają typowo zadania pod siłę, ale trochę żałowałem, bo będąc u nich nie mogłem sprzedawać fantów u Halvora i nauczyć się u nich umiejętności złodziejskich, a z tego co pamiętam to można grając na siłę zrobić zadania dla złodzieji, bo są mikstury akrobatyki. Poza tym złodzieje mają fajnie rozbudowany wątek fabularny w stosunku do podstawki.
Jeśli chodzi chodzi o gildie to polecam Ci Mrocznych jako wojownik, bo:
- nowa i najbardziej fabularna gildia ( zachęcam do ogrania po Przeznaczeniu - Epilogu, Przebudzenia i Korzeni Zła, w których akcja toczy się tak jakby się ukończyło wątek Mrocznymi
- nauczysz sie 3 kregów magii ( np runa zniszczenia ozywienca itp )
- bedziesz mogł wykuć miecz na nieumarlych i bronie magiczne z kamieni wypadających ze smoków -  mega fajne

Post połączony: 2018-04-21, 23:42
Bonusy są osłabione, ale ogólnie cały balans gry jest bardzo dobrze zrobiony.
Trochę już słabo pamiętam, ale chyba broń ma próg przy 40%, a siła przy 90, ale pewny nie jestem.
Ja pakowałem do progu zmiany, ale chyba jakbyś nawet używał bonusów od razu to niewiele stracisz.
Ewentualnie poszukaj info na forum DS.

Dzięki wielkie za te porady :) na pewno przydadzą mi się na początek :P

Czy ktoś wie gdzie mogę dostać pas +5 do siły ? ( Canthara niestety wsypałem do więzienia i zapomniałem go od niego kupić na początku, choć nawet nie wiem czy miał go na sprzedaż )
 

Erwin

Erwin

Użytkownicy
posty130
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Pas +5 dostajesz od babki w porcie za zadanie gdzie masz przynieść jej narzędzia, jakieś miotły, szczotki, grabie - nie pamiętam dokładnie. Pas +10 w GD w zamku od palka, który bedzie chcial ileś tam butelek wody
 

Opium

Opium

Użytkownicy
posty60
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy jest w Przeznaczeniu jakiś pierścień szybkości? Coś mi się kojarzy że w Global Modzie był taki.
 


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry