Błędy i bugi w grze 26887 263

O temacie

Autor Araxus1995

Zaczęty 14.04.2016 roku

Wyświetleń 26887

Odpowiedzi 263

MrTLord001PL

MrTLord001PL

Użytkownicy
posty244
Propsy23
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
@Bazzar
Typowy bug. Nie zapisuj gry! gdy ci tak spada. Z tego co pamiętam to musisz się tp cały czas do skutku.

Ukończone modyfikacje:
Gothic 1 Mroczne Tajemnice
Returning 1.2 : Bardzo łatwy
Returning 2.0 + AB : Mieszanka łatwy (staty) + trudny (ogólna rozgrywka)
Returning 2.0 + AB (S&C) : Koszmar (ze wszystkimi utrudnieniami)
Mody w trakcie przechodzenia:
Luźne granie w AB (testowanie nowych aktualizacji)
Oczekiwane mody:
Goetja
Dzieje khorinis

MrMatik

MrMatik

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cześć, mam chyba problem z kamiennymi tabliczkami, mam wyuczony język pradawnych całkowicie, ale nie mogę żadnej z tablic odczytać. Czy to błąd? Czy może świadomy zabieg? w Czystym 2.0 nie miałem tego problemu. Przeszukałem też forum, nie udało mi się nic znaleźć na ten temat.
Dzięki!

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty2956
Propsy607
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Użyj stołu do tłumaczenia w domu Vatrasa.

Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się, Ringo. Naprawdę staram się być pasterzem.

Avos

Avos

Użytkownicy
posty1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

Avos

Błędy i bugi w grze
#263 2019-01-07, 17:07(Ostatnia zmiana: 2019-01-07, 23:04)
Witam mam coś takiego, że jestem w drugim rozdziale, a gra traktuje mnie jakbym był w pierwszym (np. mogłem drugi raz zostać czeladnikiem u rzemieślników).
Nie mogę rozmawiać z Garondem o kopaczach, przez co nie mogę przejść do 3 rozdziału. Ktoś wie jak to naprawić? Zmienić rozdział, uruchomić opcję dialogową o dowody dla Hagena lub co mogło spowodować taki BUG krytyczny?
Bo szczerze mówiąc nie chce mi się robić tego wszystkiego od początku: 40lv, na wcześniejszych save'ach też już miałem drugi rozdział i tez pokazuje pierwszy.  :|
LINK SAVE jakby ktoś chciał sprawdzić u siebie: http://chomikuj.pl/reqlika/Gothic+R2.0

0 użytkowników
Do góry