Błędy i bugi w grze 29748 267

O temacie

Autor Araxus1995

Zaczęty 14.04.2016 roku

Wyświetleń 29748

Odpowiedzi 267

MrTLord001PL

MrTLord001PL

Użytkownicy
posty246
Propsy25
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
@Bazzar
Typowy bug. Nie zapisuj gry! gdy ci tak spada. Z tego co pamiętam to musisz się tp cały czas do skutku.

Ukończone modyfikacje:
Gothic 1 Mroczne Tajemnice
Returning 1.2 : Bardzo łatwy
Returning 2.0 + AB : Mieszanka łatwy (staty) + trudny (ogólna rozgrywka)
Returning 2.0 + AB (S&C) : Koszmar (ze wszystkimi utrudnieniami [200% defa hp i ataku])
Mody w trakcie przechodzenia:
Luźne granie w AB (testowanie nowych aktualizacji)
Oczekiwane mody:
Goetja
Dzieje khorinis

MrMatik

MrMatik

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cześć, mam chyba problem z kamiennymi tabliczkami, mam wyuczony język pradawnych całkowicie, ale nie mogę żadnej z tablic odczytać. Czy to błąd? Czy może świadomy zabieg? w Czystym 2.0 nie miałem tego problemu. Przeszukałem też forum, nie udało mi się nic znaleźć na ten temat.
Dzięki!

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty3484
Propsy693
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Użyj stołu do tłumaczenia w domu Vatrasa.

Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się, Ringo. Naprawdę staram się być pasterzem.

Avos

Avos

Użytkownicy
posty1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

Avos

Błędy i bugi w grze
#263 2019-01-07, 17:07(Ostatnia zmiana: 2019-01-07, 23:04)
Witam mam coś takiego, że jestem w drugim rozdziale, a gra traktuje mnie jakbym był w pierwszym (np. mogłem drugi raz zostać czeladnikiem u rzemieślników).
Nie mogę rozmawiać z Garondem o kopaczach, przez co nie mogę przejść do 3 rozdziału. Ktoś wie jak to naprawić? Zmienić rozdział, uruchomić opcję dialogową o dowody dla Hagena lub co mogło spowodować taki BUG krytyczny?
Bo szczerze mówiąc nie chce mi się robić tego wszystkiego od początku: 40lv, na wcześniejszych save'ach też już miałem drugi rozdział i tez pokazuje pierwszy.  :|
LINK SAVE jakby ktoś chciał sprawdzić u siebie: http://chomikuj.pl/reqlika/Gothic+R2.0

Jakka

Jakka

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, ktoś może mi napisać jak mam ogarnąć moje bugi w dolinie cieni?

Jestem w grobowcu paladyna, Lorda jakiegoś tam, z którego z jego ciała mam wziąć klucz do kufra i miecz Klątwę Azgalora. Najśmieszniejsze, że po zebraniu mikstur jakie miał u siebie nie mogę wziąć owego miecza + klucza. Bezi po prostu macha głową przecząco. :pokerface:

To samo jak zabiłem przeklętego kapłana, Thiyal'a. Nie mogę zebrać klucza i pierścienia bo bezi macha przecząco głową (w jaskini pod kamiennym kręgiem, gdzie jest stojak w książką). Przy tym kapłanie jest ukośny stół z menzurką i starożytną tablicą. Nie muszę chyba pisać że tej tabliczki też nie mogę podnieść? :huh:

Zauważyłem że jak opuściłem w tej dolinie, z mojego intentory, nóż myśliwski to również nie mogłem go podnieść (machanie przecząco głową). :huh:

Co to za dziwny glitch? Jak go obejść bez wpisywania kodów na przedmioty.

A teraz wisienka na torcie. Miasto umarłych.

Po zabiciu latającego kościeja z kosą, przejściu kilku pułapek, kamera przełącza mi się na otwieranie kratownicy na dole. Schodzę na dół. Chcę wejść do tego pomieszczenia i... bezi nagle zaczyna PŁYWAĆ w powietrzu! :huh: :huh: (traci kondycję i oddech, standardowo jak pod wodą).

Dlaczego? Też ktoś miał takie problemy? Moja wersja returninga to 2.0 66.2 (bez alternatywnego balansu)

ABEEe

ABEEe

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, mam pewien problem a mianowicie:
Wykonałem całego questa na dołączenie do gildi zabójców (asmal zabił wamba, zagadałem z nim, dostałem się do gildi), ale nie dostałem od niego questa gaduła.
Mam w zadaniach "Droge zabójcy" i jak rozmawiam z Asmalem to mam tylko kwestie z nauką broni jednoręcznej.
Sprawdzałem Przez GVE i zmienne dostania sie do gildi ma ok
Da ktoś jakąś solucje jakie zmienne muszą być zeby asmal dal mi questa gadula.

W4ldi

W4ldi

Użytkownicy
posty85
Propsy27
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Nie wiem czy to bug czy co ale zauważyłem że defensywa podczas przechodzenia Lasu Assasynów znacznie mi wzrosła bez zmian w eq. Chyba że coś się pochrzaniło wtedy jak zabiłem pierwszego Masjafu żeby zdobyć zbrojke od nich
Staty postaci całkowicie rozebranej:
Spoiler

No i staty w pełnym eq pod def:
Spoiler

Gdzie wcześniej miałem 400+ defa tylko

BUMCYKAFYSZ

BUMCYKAFYSZ

Użytkownicy
posty233
Propsy19
Profesjabrak
  • Użytkownicy
co zrobić jeżeli moja postać nie chce walczyć tarczą ? wszystko było dobrze mam 50% a gdy sie przeteleportowałem z GD do Khorinis to walcze samą bronią a tarzce trzymam na ręce

Post połączony: 2019-07-17, 19:25
o i jeszcze gdy włączam bieganie to mi po prostu zżera więcej wytzymałości ale chodze normalnie (a ikonka biegu nad zdrowiem jest pokazana)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry