Edycja Rozszerzona - Poradnik 77633 30

O temacie

Autor Zohrokey

Zaczęty 19.03.2016 roku

Wyświetleń 77633

Odpowiedzi 30

Zohrokey

Zohrokey

Użytkownicy
Buggerfall
posty138
Propsy51
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Buggerfall

Zohrokey

Edycja Rozszerzona - Poradnik
2016-03-19, 18:58(Ostatnia zmiana: 2016-09-01, 00:17)
Przedstawiam wam poradnik do najnowszej wersji Edycji Rozszerzonej (1.4.7)  :lol2:

Dla tych co mają problem z instalacją modyfikacji:

https://www.youtube.com/watch?v=7xHa6WCL7Ik



Wymagany program potrafiący otwierać pliki .rar i .pdf

Download z ModDB:
 
Steam

System operacyjny: Windoors 10 Home (64-bitowy)
GeForce GT 740M
8GB RAM
Intel i5-3317U/1.70GHz CPU

gothic1210
  • Gość
Naprawdę dobra robota. Nie szczędźcie propsów, ludzie! :ok:
Szkoda, że tak niefortunnie sformatowałeś tekst, ale jest czytelny, a to najważniejsze więc się nie czepiam. Pobieżnie też to przejrzałem i gdybyś to później aktualizował, to możesz dopisać, że Kyle można też oddać chatę po Dustym. Była, też chyba jakaś trzecia opcja, ale nie pamiętam. W każdym razie nieźle to wyszło.
 

Zohrokey

Zohrokey

Użytkownicy
Buggerfall
posty138
Propsy51
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Buggerfall
Poradnik został już zaktualizowany  :lol2:

Zapraszam do pobierania!
 
Steam

System operacyjny: Windoors 10 Home (64-bitowy)
GeForce GT 740M
8GB RAM
Intel i5-3317U/1.70GHz CPU

Zohrokey

Zohrokey

Użytkownicy
Buggerfall
posty138
Propsy51
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Buggerfall
Znalazłem jedno zadanie, którego nie ma w poradniku:
Spoiler
Edit: Zadanie jest już w poradniku
 
Steam

System operacyjny: Windoors 10 Home (64-bitowy)
GeForce GT 740M
8GB RAM
Intel i5-3317U/1.70GHz CPU

Brimstone

Brimstone

Użytkownicy
posty117
Propsy43
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Zajebisty poradnik, pomógł mi w paru miejscach gdzie myslalem, ze gra sie pobugowała :D Thx.
 

Token

Token

Użytkownicy
posty125
Propsy9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Możesz rozwinąć tę poradę z kopiowaniem scrashowanego zapisu na pulpit?
Ogólnie kawał dobrej roboty, dzięki!
 

WotanGolS

WotanGolS

Użytkownicy
posty112
Propsy22
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Wielki Props : ) Znakomita Robota
 

Zohrokey

Zohrokey

Użytkownicy
Buggerfall
posty138
Propsy51
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Buggerfall
Poradnik został zaktualizowany  :D
Żeby nie było, że jestem leniwy stworzyłem film jak zainstalować najnowszą wersję Edycji Rozszerzonej (1.4.7) i nawet przetłumaczyłem ten film na język angielski, wprawdzie nie nic nie mówię ale lepsze to niż ivona  :F

Zapraszam do pobierania!

Mam małą prośbę, mógłby ktoś zmienić nazwę tego wątka z "Edycja Rozszerzona - Poradnik 1.4.5.1" na zwykłe "Edycja Rozszerzona - Poradnik" bo ja za bardzo nie wiem jak
 
Steam

System operacyjny: Windoors 10 Home (64-bitowy)
GeForce GT 740M
8GB RAM
Intel i5-3317U/1.70GHz CPU

Mark56

Mark56

Moderator
som veľký magič
posty1632
Propsy1846
ProfesjaAnimator
  • Moderator
  • som veľký magič
Zrobione :)
 


Zohrokey

Zohrokey

Użytkownicy
Buggerfall
posty138
Propsy51
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Buggerfall
 
Steam

System operacyjny: Windoors 10 Home (64-bitowy)
GeForce GT 740M
8GB RAM
Intel i5-3317U/1.70GHz CPU

gothic1210
  • Gość
Zrobiłem upload poradnika na ModDB.
@Zohrokey jeśli chcesz go zaktualizować to daj znać, a wrzucę nowszą wersję na ModDB. Mam też tło, gdybyś chciał dodać zamiast czarnego koloru. :)

 

gothic1210
  • Gość
Link z ModdB zaktualizowany (nowa wersja poradnika). Zohrokey wkrótce zaktualizuje także link do GD.
 

Al0neW0lf

Al0neW0lf

Użytkownicy
posty19
Propsy5
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Znalazłem dwa zadania które nie były w solucji. Dodaje je tutaj. (UWAGA ! Ważne te zadania można wykonać będąc tylko członkiem Starego Obozu)

Niepokorny Kopacz :

-Przechadzając się po obozie zaczepia nas Sanias i opowiada o Onedzie który nie chce płacić za ochronę strażnikom. Każe nam pogadać z Lothem, kumplem Oneda. Tak więc udajemy się do Lotha i przekonujemy go aby nam pomógł. Idziemy przespać się 2-3 dni. Teraz potrzebni są nam trzej kopacze którzy zorganizują zasadzkę na Oneda i Lotha. Są to następująco : Herek , Tippler , Uscan. Idziemy gadamy z każdym z nich (płacąc każdemu 50 bryłek) i idziemy przespać się jeden dzień. Następnie udajemy się do Saniasa gadamy z nim i zadanie ukończone.

Przesyłka dla magów :

Przechadzając się po Wewnętrznym Pierścieniu zaczepia na Torrez i informuje, że Corristo chce się z nami widzieć. Udajemy się do Corristo informuje on nas o kurierze Emilio, który zaginął wraz z cenna paczką starych pierścieni. Każe nam go odszukać. W tym celu udajemy się do Snafa. Mówi nam, że kurier był ostatnio widziany na terytoriach orków i Pacho może coś więcej o nim wiedzieć. Tak więc idziemy do Pacho który udzieli nam informacji jeżeli przyniesiemy mu : 5 piw , 3 bochenki chleba , 2 szynki , 5 kawałków pieczonego mięsa, 2 jabłka i wino. Dajemy mu jedzenie i ten opowiada nam o tym co widział. Okazuje się że Emilio został zamordowany przez Bandytę oraz że był przy tym cień Flint. Tak więc udajemy się do Flinta wypytujemy go o tego bandytę , jednak ten nie chce nam nic powiedzieć. Wtedy mamy dwie możliwości : Walczyć z nim bądź zapłacić mu. Po walce lub zapłacie wyjawia on nam że kuriera zabił Ratford. Tak więc idziemy do niego jednak ten też nie chce nam nic powiedzieć. Teraz musimy porozmawiać z Draxem , który powie nam że ostatnio kupowali  bagienne ziele u Fortuno ale skończyło im się przez co Ratford strasznie marudzi. A więc udajemy się do Fortuno zakupujemy 1 skręta ( kosztuje on 100 bryłek). Wracamy się do Ratforda i dajemy mu je. Ten strasznie się zjara :D i odda nam przesyłkę. Wracamy do Corristo, który każe nam ją teraz zanieść do Cronosa. A więc lecimy do naszego Maga i oddajemy mu ją. Ten jednak poinformuje nas jeszcze że ktoś chce się z nami widzieć w karczmie na jeziorze. No to idziemy tam okazuję się że to Roscoe , który ma interes do Magów Ognia i chce żebyśmy zanieśli do nich list. Więc znowu zapierdalamy do Starego Obozu oddajemy list i na tym kończy się zadanie.
 

Zohrokey

Zohrokey

Użytkownicy
Buggerfall
posty138
Propsy51
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Buggerfall
Ok, dzięki mam 2 zadania mniej. Obecnie szukam zadań, których nie mam w poradniku. Po znalezieniu wszystkich zadań zaktualizuje już ostatecznie poradnik. Jeśli znajdziesz jeszcze jakieś zadania to daj mi znać, najbardziej mnie interesują zadania w Obozie Bandytów.

Zohrokey wkrótce zaktualizuje także link do GD.

Gotowe  :trollface: :ok:
 
Steam

System operacyjny: Windoors 10 Home (64-bitowy)
GeForce GT 740M
8GB RAM
Intel i5-3317U/1.70GHz CPU

Al0neW0lf

Al0neW0lf

Użytkownicy
posty19
Propsy5
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Ok, dzięki mam 2 zadania mniej. Obecnie szukam zadań, których nie mam w poradniku. Po znalezieniu wszystkich zadań zaktualizuje już ostatecznie poradnik. Jeśli znajdziesz jeszcze jakieś zadania to daj mi znać, najbardziej mnie interesują zadania w Obozie Bandytów.

Zohrokey wkrótce zaktualizuje także link do GD.

Gotowe  :trollface: :ok:

Jak jakieś wyłapie to dam znać :)
 

Al0neW0lf

Al0neW0lf

Użytkownicy
posty19
Propsy5
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Pora na porcje kolejnych zadań :

-Eskorta Kopaczy
Po zostaniu Strażnikiem Thorus zleca nam odeskortowanie konwoju do Starej Kopalni. Nic prostszego , idziemy do strażnika konwoju dajemy mu znać że jesteśmy gotowi i idziemy. Jednak po drodze zostaniemy zaatakowani przez grupkę bandytów. Docierając do Starej Kopalni zadanie się kończy.

- Ktoś odstrasza skazańców
To zadanie również zleca nam Thorus jeśli zostaniemy Strażnikiem. Mówi nam że ostatnio w obozie nie pojawił się nikt nowy , ponieważ ktoś skutecznie odstrasza skazańców od Starego Obozu. Mamy się dowiedzieć kto to jest. Nasz bohater już sam podejrzewa że to sprawka Bullita. Tak więc udajemy się do miejsca gdzie przesiaduje, jednak Siekacz poinformuje nas , że Bullit poszedł w stronę placu wymian. Tak więc idziemy na plac wymian gdzie spotkamy Bullita oraz nowego skazańca. Po"miłej" pogawędce ze strażnikiem musimy zagadać do skazańca i przekonać go do dołączenia do Starego Obozu. Z początku będzie bardzo niechętny jednak później zacznie nam zadawać pytania. Gdy odpowiemy na nie poprawnie zgodzi się dołączyć. No to wracamy do Thorusa i zadanie zakończone.

-Obrona placu wymian
Zadanie po raz kolejny zleca Thorus będąc Strażnikiem (Kto by się tego spodziewał). Mówi nam że plac wymian zaatakowała spora grupka bandytów. Mamy tam się udać i pomóc w obronie. Tak więc idziemy na plac wymian wybijamy bandytów, wracamy to Thorusa i zadanie skończone.
 

blackero

blackero

Użytkownicy
posty215
Propsy13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Czy ten poradnik ma zadania z wersji 1.4.8?
 

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem
Czy ten poradnik ma zadania z wersji 1.4.8?

Nie ma
 
 

Grahtnakk

Grahtnakk

Użytkownicy
JA BYĆ BROŃ SZAMAN !!!!
posty139
Propsy16
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • JA BYĆ BROŃ SZAMAN !!!!
Witam, mam pytanie co do misji z Felgorem. Nie ma jej w dzienniku, ale mam przy sobie kajdanki, ale nie wiem jak pchnąc misję dalej. Wolę zapytać tutaj, bo w poradniku nie ma. Pomoże ktoś?
 
KRUSHAK KA RUSHTASOK!!!!

mroziu1922

mroziu1922

Użytkownicy
posty45
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam gram w wersje 1.4.8 mam bunt zbieraczy mam broń alkohol daje wszystko i gada do mnie lewus atakuje go i reszta stoi albo mnie leją co jest nie tak
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry