Co ten Spacer? Czyli jak naprawić Spacera. 2716 2

O temacie

Autor Sryncu

Zaczęty 18.02.2016 roku

Wyświetleń 2716

Odpowiedzi 2

Sryncu

Sryncu

Użytkownicy
posty90
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Siemanko  :D
Zapewne duzo ludzi meczy się ze spacerem na swoim kompie z win wyzszym niz xp.
Dlatego pisze ten poradnik, tak na szybko, ale ma byc pomocny(mam nadzieje) a nie ladny.
Tak wiec co robimy na poczatek:
Pobieracie fajny program VMware Player.
Kierujcie sie tym bardzo madrym poradnikiem:
http://www.morfiblog.pl/2013/10/16/gramy-w-gothic-i-oraz-ii-na-wirtualnej-maszynie/
Gosc napisal dla tych co nie moga pograc sobie w Gothic na swoim kompie.
Ja to wykorzystalem do Spacera  ^^
Robicie to co na poradniku, tzn. pierwsze trzy kroki do "Tworzenie udostępnionych folderów"
Dalej nie potrzeba chyba ze chcecie grac na W. maszynie.
Ważne jest zeby po 1 uruchomieniu maszyny zainstalowac sterowniki do karty graficznej(dawno to robilem, wiec nie jestem pewny) wyskoczy nam komunikat, trzeba go zainstalowac.
Dobra, a co z windowsem XP? Ja w domu na 100% posiadam licencje na win xp, ale nie uzywam go poniewaz przeszedlem na 7 i nie mam zamiaru z niej wracac, czy isc dalej. Wiec pobralem z neta obraz win xp, mysle ze to nic strasznego tym bardziej ze robie to dla Gothica.
Teraz do folderu z plikami do maszyny wklejacie Gothica z plytki i g2mdk, chyba ze pobieracie przez maszyne.
No i gotowe, kiedy wszystko zrobiliscie dobrze spacer powinien dzialac bez problemu.
Ja zawsze mialem jakis problem ze Spacerem, na win 7 zacina sie w portalach, teraz jest wszystko OK. Sprawdzam meshe co prawda na win 7, ale kiedy zamiezam vobowac przenosze sie na maszyne i jade z koksem :lol:
Mam nadzieje ze wam to pomoze  :cool:
Podziekowania dla: Morfeusz888, ktorego to poradnik uzyczylem, bez jego wiedzy. Mam nadzieje ze sie nie zezlosci :trollface:
P.S Sory za bledy interpunkcyjne, pewnie sa. I powodzonka :D
 

Narkan

Narkan

Użytkownicy
posty435
Propsy115
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
Ta... ja zawsze byłem pewny, że maszyny wirtualne mają problem z dostępem do grafiki i sterowników, i grać na nich to katorga...
 

Sryncu

Sryncu

Użytkownicy
posty90
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A widzisz jednak jest odpowiednia maszyna.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry