Pytania i problemy techniczne 863887 3676

O temacie

Autor matekacp

Zaczęty 27.12.2015 roku

Wyświetleń 863887

Odpowiedzi 3676

Dambir

Dambir

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Murgraht  A gdzie one są? xd Jeśli chodzi o folder Data nic nie widzę.
 

Murgraht

Murgraht

Użytkownicy
Książe Eterni
posty733
Propsy44
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • Książe Eterni
 
W dzień monarcha, w nocy He-Man! Jak Batman!

Dambir

Dambir

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam tylko to w folderze.
 

Robertboanerges

Robertboanerges

Użytkownicy
posty488
Propsy79
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
 
Z mojego chomika można pobrać moda returing i profesjonale finalne spolszczenie i nowy path.

http://chomikuj.pl/robertboanerges/Gry/Mod+do+Gothic+2+NK/Oficjalne+pelne+profesjonalne+spolszczenie+Returninga

A tu 2 łatki do moda 1.3.1 i najnowsza 1.3.2
http://chomikuj.pl/robertboanerges/Gry/Mod+do+Gothic+2+NK/Path+do+spolszczenia+pro/Patch+1.3.1


Także można z mojego chomika pobrać nową wersję moda DarkSaga łącznie z spolszczeniem
http://chomikuj.pl/robertboanerges/Gry/Mod+do+Gothic+2+NK/Dark+saga+Dark+Saga+1.0.4

Link do moda Złote Wrota
http://chomikuj.pl/robertboanerges/Gry/Mod+do+Gothic+2+NK/Z*c5*82ote+Wrota

Także z mojego chomika można pobrać Returninga 2.0 plus spolszczenie.

https://chomikuj.pl/robertboanerges/Gry/Mod+do+Gothic+2+NK/Returning+2+PL

TitanShira

TitanShira

Użytkownicy
Erandill
posty18
Propsy3
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
  • Erandill
TitanShira u mnie runa działa jak należy. Ładnie zadaje obrażenia.

http://ifotos.pl/zobacz/Gothic2-2_qwewqhp.jpg

http://ifotos.pl/zobacz/Gothic2-2_qwewqhh.jpg
A wie ktoś może czy mogę to jakoś naprawić?, swoją drogą odeślij mi prosze save nadpisanego gdzieś może zadziała.
 

Corypheus

Corypheus

Użytkownicy
Posąg Beliara
posty118
Propsy13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Posąg Beliara
Błąd(?) który zaraz opiszę występuje też w (przynajmniej moim) returningu, ale nie tylko - w odysei również. Także podejrzewam, że i w gołym G2NK też jest taki brzydki bąk.

No jest limit przedmiotów w ekwipunku xD. Serio, zaskoczenie jak chuj, no ale faktów nie zakłamiemy. A dokładnie to limit 1000/1025 przedmiotów w ekwipunku. Wie ktoś przypadkiem, jaki skrypt, jakie ustawienie w gothic.ini czy tam innym .ini odpowiada za maksymalną ilość przedmiotów w ekwipunku? Nie pytajcie jak grałem, żeby dowiedzieć się o istniejącym limicie aż tylu przedmiotów (xD), ale może to i lepiej, że ktoś to zauważył.

Także pytanie moje jest takie, ale to chyba bardziej do skryptera, bądź do osoby która z takim błędem się już spotkała. Jak zdjąć limit 1025 przedmiotów w ekwipunku w Gothicu 2 Noc Kruka.

W kwestii wyjaśnienia - nie chodzi tutaj o ilość przedmiotów w "stacku" czyli np. 1025 strzał, bełtów, chlebów, wód, złota itd. Chodzi tutaj o pojedynczo liczone przedmioty takie jak książki, pierścienie/amulety, mapy, inne rodzaje skór - ogólnie o przedmioty które w ekwipunku pojawiają się "obok siebie" a nie w "stosach" czy tam "stackach". No i jak będziemy mieli ekwipunek liczący 1025 przedmiotów - nic więcej nie podniesiemy, bo postać wykonuje animację/ruch kręcenia głową w prawo i w lewo - zupełnie, jakby mówiła nic już więcej nie wezmę - i nie ma możliwości dalszego podnoszenia/kupowania jakichkolwiek nowych przedmiotów zajmujących nowe okienko w ekwipunku.
 

Jesteśmy ludem wybranym. Bogactwo dla nas, władza dla Beliara. A jego królestwo nastanie, i zadrżą ci ku którym skieruje swój gniew! Więc zapłać propsem, bo inaczej zapłacisz krwią!

crydead

crydead

Użytkownicy
posty14
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Moi drodzy Gothic 2 NK Returning 2.0 mocno mi klatkuje mimo dobrego kompa, prócz tego pojawiają się jakby linie renderingu podczas obracania się postacią, zna ktoś rozwiązanie?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Tak, wywal DX11. Albo chociaż wyłącz normalmapy.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Siwy2235

Siwy2235

Użytkownicy
posty63
Propsy3
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Po wywalenie dx11 returning może uruchamiać się na zintegrowanej karcie... Jeśli oczywiście masz 2 karty graficzne. Polecam najpierw pobawić się ustawieniami dx11. Napewno wyłącz cienie itd. Może coś pomoze

Podaj też konfigurację kompa
 

crydead

crydead

Użytkownicy
posty14
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Moi mili,

wywalić DX11 czy po prostu po chamsku usunąć folder DX11 z Gothica NK?

Procesor: i7-4700
RAM: 16GB
karta graficzna geforce 770M
windows: 10 64b

Pozdrawiam
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
wywalić DX11 czy po prostu po chamsku usunąć folder DX11 z Gothica NK?
A czym to się różni? :F
Wywalaj. Za słabą kartę masz, żeby to dobrze chodziło.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Siwy2235

Siwy2235

Użytkownicy
posty63
Propsy3
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Ja na GTX 660 grałem z dx11. Tylko tak mi się uruchamialo na nie zintegrowanej karcie. W ustawieniach dx11 (pod F11) wyłączone wszystkie dodatkowe opcje, widoczność średnia itp. Praktycznie wszystko na low. Wtedy jako tako dało się grać.


DX11 wywal tylko z folderu gothic, nie z systemu całkowicie :)
 

iJothel

iJothel

Użytkownicy
posty20
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mógłby ktoś podesłać plik ORCTEMPEL.SAV z sejwa przed wejściem do świątyni śniącego  po otrzymaniu korony demonów w 7 rozdziale? Kiedy wchodzę do świątyni wywala błąd stack overflow

Wersja 66.2
 

crydead

crydead

Użytkownicy
posty14
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Jao co masz na myśli pisząc, abym nie marnował PN? Czyli rozdawanie punktów do zręczności, posługiwania się bronią i łukami jest okej, ale kradzieży, trofeów, alchemii już niekoniecznie?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@crydead Odwrotnie. Kradzież, trofea i alchemia są niezwykle istotne. To na broń i atrybuty masz nie przepłacać i biada ci, jeśli idziesz równocześnie w siłę i zręczność albo kilka rodzajów broni.
I nie ten temat. :F
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Deviusowaty

Deviusowaty

Użytkownicy
posty55
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mógłby ktoś mi wrzucić na jakiś dysk Google, czy coś w tym stylu RET2_FONT_High_Resolution.vdf? Przywróciłem sobie starą czcionkę, ale na AB ona wygląda dość brzydko (chodzi mi o wybór kwestii Bezimiennego), nie chce wszystkiego od nowa reinstalować, a na RPGRussia trzeba się rejestrować, żeby pobrać ten plik :/
 

YuichiKitsune

YuichiKitsune

Użytkownicy
posty44
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Deviusowaty https://megawrzuta.pl/download/6c3762f8d6e85dc0e5d345b0973a4ddd.html

Ma ktoś może jakąś poradę na spadki fps do 15 a nawet poniżej w okreslonych lokacjach?
Pierwsza na walce z Krukiem, przez taką małą ilość fps nie mogę wykonywać ataków, bo następuje on sekundę po kliknięciu. Teraz mnie to spotkało w lokacji obozu sekty. A tam za dużo silnych szkieletów, bym mógł walczyć w ten sposób. Modele i tekstury na najniższe, renderowanie i widoczność to samo i ZERO zmian. Co może być problemem?
 

Deviusowaty

Deviusowaty

Użytkownicy
posty55
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Deviusowaty https://megawrzuta.pl/download/6c3762f8d6e85dc0e5d345b0973a4ddd.html

Dzięki wielkie! Ratujesz mi tyłek. Przez tą głupią czcionkę już chyba 10 razy powtarzałem niektóre konwersacje.
 

YuichiKitsune

YuichiKitsune

Użytkownicy
posty44
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam dziwny bug. Leże Masjafu, misja z czarnymi zębaczami. Na jakieś 6-7 prób tylko raz mi się udało nie zostać zaatakowanym przez losowego assasyna po tym, jak wszedłem w zasięg renderowania zębaczy. To chyba zależy od drogi, którą się poruszam pomiędzy nimi a jaskinią/świątynią. Dalej to sprawdzam i nie jestem pewien od czego to zależy.

Edit: To nie zębacze triggerują wrogie nastawienie assasynów. To przejście po tym fragmencie lokacji. Od jaskini Osima, czy jak mu tam, na skos to tej małej przełęczy, która jest wejściem do kotlinki, ten fragment mapy jest dla mnie zakazany, bo jak tam postawię stopy, to od razu jestem wrogiem assasynów. XD Dziwny bug.

Post połączony: 2019-01-25, 08:00
Wygląda to w ten sposób:
 

Vego1213

Vego1213

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem żeby gapiowego nie płacić. W grze asmal u mnie juz spadł z rowerka a nie zrobiłem zadania z listami więc list można (TFU) kodem przywołać i tu jest problem. PB mam na 2 klawiszach bo laptop więc wejść na pauze moge poprzez bezczynnośc i wtedy sam siada ale wyjście z marvina? ma ktoś pomysł jak to ugryźć ?
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry