Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 1335923 36789

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 1335923

Odpowiedzi 36789

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty3319
Propsy664
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@modzel1998 Constantino uczy mikstur, kto inny. Jako paladyn możesz się też uczyć od Neorasa, ale nie wiem, czy on też to ma. W zrękę nie pakuj, będą bonusy. Siły potrzebujesz, ale musisz zachować też punkty na naukę tarczy, więc musisz racjonalnie te punkty rozdzielać. Kradzież kieszonkowa obowiązkowo, niezależnie kim grasz. Magia... zasadniczo możesz ją sobie nawet darować, bo z mieczem i tarczą będziesz tankiem, ale jeśli nie chcesz uczyć się kręgów, to możesz ogarnąć runy leczenia paladyna.

Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się, Ringo. Naprawdę staram się być pasterzem.

modzel1998

modzel1998

Użytkownicy
posty24
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Jao Ale czeladnikiem zostaje u harada tak czy siak ? A zeby constantino uczyl mnie mikstur musze wpierw nauczyć się jakiejś u ignaza i potem dostane questa Moja pierwsza misktura czy jakos tak i wtedy constantino bedzie mnie uczył?

domix

domix

Użytkownicy
posty200
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Czy opłaca mi się ulepszyć szpon beliara i będzie on silniejszy od uriziela ? odpowie ktoś ?

wolan

wolan

Użytkownicy
posty52
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@domix ulepszać się opłaca ale ulepsz go zwykłymi duszami a nie duszą senyaka

Hatapon

Hatapon

Użytkownicy
posty124
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jest gdzies może mapa pustyni adanosa?

wolan

wolan

Użytkownicy
posty52
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy

domix

domix

Użytkownicy
posty200
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
czy trofea myśliwskie które podnoszą mi statystyki mogę zużyć czy będą mi do czegoś innego potrzebne ?

UmeczekPL

UmeczekPL

Użytkownicy
posty439
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
One się nie zużywają, potrzebne są do nauki robienia pancerzy u Falka w obozie myśliwych.

modzel1998

modzel1998

Użytkownicy
posty24
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jak zrobić zeby constantino uczył mnie alchemii nie będąc jego czeladnikiem? Zrobiłem tak ze nauczylem sie jakiejś mikstury od ignaza lecz nie mam zadnej opcji zeby spytac o alchemie,zaznaczam ze nie jestem jeszcze u nikogo czeladnikiem.

wolan

wolan

Użytkownicy
posty52
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@modzel1998 musisz najpierw czeladnikiem zostać u kogoś albo zrobić zadanie ze zgodą dla constantina(tego nie jestem pewny)

modzel1998

modzel1998

Użytkownicy
posty24
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@wolan Zeby uzyskac zgode od Constantino nie trzeba zadnego zadania robic przeciez.W poradniku jest tak napisane :
Mój pierwszy eliksir(R2.0)

Zadanie można uzyskać jeśli nie jest się czeladnikiem a także trzeba mieć wyuczoną jakąkolwiek miksturę np: od Sagitty czy Ignaza. Pytamy wtedy Constantina o naukę alchemii

lecz nie mam takiej opcji,wyuczylem sie mikstury u Ignaza.

Ale nie musze uczyc sie alchemii u constatino nie? Jak bede paladynem to Neoras mnie bedzie uczyl.
Tylko kto mnie mikstury siły potem nauczy?

screamerr

screamerr

Użytkownicy
posty11
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Siema mam problem, mianowicie w mieście umarłych po otwarciu kraty na wprost wejścia oraz wejściu do nowego pomieszczenia załącza mi się animacja nurkowania i nie mogę nic z tym zrobić. Bezi się dusi, przycisku nie nacisnie i pływa w powietrzu jak tylko chce...

wolan

wolan

Użytkownicy
posty52
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@modzel1998 jeśli bazujesz na poradniku heartstone'a to musisz wiedzieć że w nim parę błędów jest. Zadanie ze zgodą to miałem na myśli to zadanie, które constantino zleca żeby zostać czeladnikiem konkretnie u niego(zioła mu trzeba zebrać), jeśli to nie pomoże to na pewno cię nauczy po zostaniu czeladnikiem, bo tak było w zwykłym gothicu 2, no chyba że grasz na AB to nie mam pojęcia jak tam jest

modzel1998

modzel1998

Użytkownicy
posty24
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@wolan
Dobra okazało się że trzeba zostać wpierw czeladnikiem w moim przypadku u harada,nauczyc sie robic jakąś miksture i wtedy dostajemy tego questa od constantino.

Panker

Panker

Użytkownicy
posty49
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hej, skąd wziąć Pas Nordmarskiego Zdobywcy?

domix

domix

Użytkownicy
posty200
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
witam czemu nie mogę umieścić czaszki demona w stojaku w zadaniu bezgraniczna potęga ?

lukipukix2002

lukipukix2002

Użytkownicy
posty84
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ramirez nie chce ze mną gadać bo zabiłem attile. jak moge go przekonac do uczenia mnie robienia dobrych mieczy?

UmeczekPL

UmeczekPL

Użytkownicy
posty439
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zapewne retoryką.

Post połączony: 2019-03-16, 16:01
Mam problem z zadaniem "Przeklęta Latarnia", otóż oddałem pierścień(tak myślę bo te zadanie robiłem w 1 rozdziale) idę do Xardasa i nie mam żadnych opcji dialogowych. Też gadałem z Halvorem, Haradem i Hakonem. Ostatni wpis w dzienniku był że Hanna mówi że nie wiadomo kto zabił Stefana. Teraz jestem w 2 rozdziale i mam 60 retoryki. Też gram na AB.

Post połączony: 2019-03-16, 17:31
Nieważne, problem rozwiązany.

modzel1998

modzel1998

Użytkownicy
posty24
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@lukipukix2002  Czy zawsze musicie isc na łatwizne?

Zacznij od nowa,nie sprzedaj Rengaru,oddaj smierdzącą notke dla Halvora i zrób zadanie dla Nagura z odebraniem paczki od Akila,i wtedy dostaniesz klucz od Atilli i normalnie Ramirez bedzie cie uczył,i zgarniesz dodatkowo retoryke od nagura jesli powiesz ze jestesmy wspólnikami i dzielimy sie po połowie,oraz od Halvora za oddanie notki.

lukipukix2002

lukipukix2002

Użytkownicy
posty84
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@lukipukix2002  Czy zawsze musicie isc na łatwizne?

Zacznij od nowa,nie sprzedaj Rengaru,oddaj smierdzącą notke dla Halvora i zrób zadanie dla Nagura z odebraniem paczki od Akila,i wtedy dostaniesz klucz od Atilli i normalnie Ramirez bedzie cie uczył,i zgarniesz dodatkowo retoryke od nagura jesli powiesz ze jestesmy wspólnikami i dzielimy sie po połowie,oraz od Halvora za oddanie notki.
ta od nowa xD 6 godzin w pizdu? nie . wystarczylo uzyc na ramireza tego spella od ignaza, zapomnienia

0 użytkowników
Do góry