Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6903266 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6903266

Odpowiedzi 37317

tomu1

tomu1

Użytkownicy
posty351
Propsy24
Profesjabrak
  • Użytkownicy
2. Osobiście powiem że ta trudniejsza bardziej się opłaca :)

Dlaczego bardziej się opłaca?
 

bassarka84

bassarka84

Użytkownicy
posty37
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam co mam zrobic abym mógł wykuc zbroje z płytek pełzaczy dla myśliwych w 7 rozdziale. Mam sztabki rudy płytki i smołe...a przy kowadle wyskakuje ze nie mam wszystkich składników....
 

Latwopalny

Latwopalny

Użytkownicy
posty78
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dziękuje wszystkim za odpowiedź :)

Skoro nie zdobędę już lepszej broni w tym rozdziale to chyba wymaksuje % władania bronią. Do ilu % inwestować punkty? Tzn po osiągnięciu ilu % mogę zacząć korzystać z kapliczek itp. Mowa o broni 2 H :)

Wykonywałem zadanie z Nigielem dla gildi zabójców. W trakcie rozmowy gdy ten prosił mnie o przyniesienie jemu złota wybrałem opcje że to za mało. Myślałem że będe mógł się z nim potargować jednak on zakończył dialog mówiąc abym przyniósł mu złoto gdybym jednak się rozmyślił. Zabiłem bandytów odzyskałem sakiewkę jednak w żaden sposób nie mogę mu jej oddać. Mam rozumieć że popsułem dalszy ciąg zadania i nie będę mógł już z nim handlować? :/
 

gibonex16

gibonex16

Użytkownicy
posty129
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
pytanie do zadania galahada
jest pewien problem
oddałem list saradnlilla, valentina, gerbranda, i lutero. a w solucji jest napisane ze jeszcze fernando musi byc. ale jest pewien problem u mnie fernando siedzi za kratkami. co dalej zrobic? czy bede mógl kontynuowac tą misje? czy niestety nie
 

Hatton

Hatton

Użytkownicy
posty296
Propsy11
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Nie mogę wejść do zaginionego brata w świątyni kruka. Jestem w piątym rozdziale. mam 5,8k zdrowia i 1,3k many. Szpon beliara przerobiłem na rune. Gdzie leży problem? Gram na returningu 2.0.
 
Daj Propsa jeżeli pomogłem :)

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Nie masz szponu lub bo takie rzeczy tez już miały miejsc jesteś nie fartem który chce tam wejść za późno tam się wchodzi wcześniej nie w 5 rozdziale u niektórych  gra nie pozwala tam wejść w 5 rozdziale bo jest już za późno
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Hatton

Hatton

Użytkownicy
posty296
Propsy11
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Nie masz szponu lub bo takie rzeczy tez już miały miejsc jesteś nie fartem który chce tam wejść za późno tam się wchodzi wcześniej nie w 5 rozdziale u niektórych  gra nie pozwala tam wejść w 5 rozdziale bo jest już za późno

Kurwa ;/ Da radę to jakoś naprawić? Może jakiś kod na teleportacje tam? :(
Wyczytałem, że można tam zdobyć niezłą szatę i kostur więc mi zależy. Można jeszcze gdzieś w grze zdobyć coś lepszego niż tam?
 
Daj Propsa jeżeli pomogłem :)

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Nie i nie, tam masz najlepsze możliwe equ w grze, wyjątkiem od reguły jest postać pod zreke ta może znaleźć lepsze itki gdzie indziej.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@Hatton Czy portal w ogóle nie reaguje z postacią, czy wyświetla ci się opcja wejścia, ale dostajesz powiadomienie o odmowie?
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Hatton

Hatton

Użytkownicy
posty296
Propsy11
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Hatton Czy portal w ogóle nie reaguje z postacią, czy wyświetla ci się opcja wejścia, ale dostajesz powiadomienie o odmowie?

Portal nie reaguje, a szpon beliara mam w eq...
Musi być chociaż jakiś kod na teleport.... Help
 
Daj Propsa jeżeli pomogłem :)

tomu1

tomu1

Użytkownicy
posty351
Propsy24
Profesjabrak
  • Użytkownicy
pytanie do zadania galahada
jest pewien problem
oddałem list saradnlilla, valentina, gerbranda, i lutero. a w solucji jest napisane ze jeszcze fernando musi byc. ale jest pewien problem u mnie fernando siedzi za kratkami. co dalej zrobic? czy bede mógl kontynuowac tą misje? czy niestety nie

Niestety nie.

Post połączony: 2018-12-16, 10:04
Dziękuje wszystkim za odpowiedź :)

Skoro nie zdobędę już lepszej broni w tym rozdziale to chyba wymaksuje % władania bronią. Do ilu % inwestować punkty? Tzn po osiągnięciu ilu % mogę zacząć korzystać z kapliczek itp. Mowa o broni 2 H :)

Wykonywałem zadanie z Nigielem dla gildi zabójców. W trakcie rozmowy gdy ten prosił mnie o przyniesienie jemu złota wybrałem opcje że to za mało. Myślałem że będe mógł się z nim potargować jednak on zakończył dialog mówiąc abym przyniósł mu złoto gdybym jednak się rozmyślił. Zabiłem bandytów odzyskałem sakiewkę jednak w żaden sposób nie mogę mu jej oddać. Mam rozumieć że popsułem dalszy ciąg zadania i nie będę mógł już z nim handlować? :/

Oddaj sakiewke przywódcy assasynów. Handlować z nim możesz dopiero po zakończeniu gildii kupców. Nie ma on jednak ciekawych rzeczy do sprzedania.
 

Latwopalny

Latwopalny

Użytkownicy
posty78
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wczytalem save sprzed 2 godzin bo mnie to za bardzo gryzło :)

I tak mam już wyrzuty że nie mogę handlować z Valeranem. Ciekaw jestem czy oni mają później jakieś przydatne przedmioty. :)

Podpowie mi ktoś odnośnie tych % nauki bronia dwuręczną. Tzn do ilu procent się uczyć a od ilu zacząć korzystać z bonusów? :)
 

tomu1

tomu1

Użytkownicy
posty351
Propsy24
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wczytalem save sprzed 2 godzin bo mnie to za bardzo gryzło :)

I tak mam już wyrzuty że nie mogę handlować z Valeranem. Ciekaw jestem czy oni mają później jakieś przydatne przedmioty. :)

Podpowie mi ktoś odnośnie tych % nauki bronia dwuręczną. Tzn do ilu procent się uczyć a od ilu zacząć korzystać z bonusów? :)

Nie mają nic ciekawego. Ogólnie zadania z gildią kupców zajmują dużo czasu i sił, a nagroda czyli możliwość handlowania z jej członkami jest mega słaba. Gdyby oni mieli jakieś unikalne przedmioty czy mocno podnoszące statystyki itemki to wysiłek byłby tego wart. A tu dostajemu itemki, które ma każdy przeciętny handlarz.

Dodaj sobie tak do 80-85% resztę już możesz z tabliczek.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@Hatton Skoro portal nie reaguje, to problem jest ze Szponem. Spróbuj przyzwać czysty Szpon (ten, który wypada z Kruka) i nie zapomnij wyrzucić go z ekwipunku, gdy już przejdziesz przez portal.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Cord838

Cord838

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam.
Posiada ktoś kod na czarny kryształ (potrzebny do zadania 9 opiekuna)?
Mam 4 kryształy a w miejscu gdzie powinien być następny jest pusto.
 

adasm12

adasm12

Użytkownicy
posty45
Profesjabrak
  • Użytkownicy
gdzie mogę zdobyć za darmo łój kretoszczura? Podobno da sie po za kupnem u martina
 

ShoferoV

ShoferoV

Użytkownicy
posty6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
ktoś wie jakie dokładnie warunki muszę spełnić aby odblokować sobie opcję dialogową czy rozmowie z senyakiem aby uwięzić jego duszę? Mam na sobie szpon beliara oraz założoną runę mora oulart i gdy go przyzywam to jedyną opcją jest coś w stylu "przejdźmy do interesów", po czym zaczyna się walka. Przekształciłem wcześniej te 4 sfery żywiołów w tą runę co bije 20khp, bo to jednak sporo expa czy to w tym tkwi problem?
 

Ezry

Ezry

Użytkownicy
posty95
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
gdzie mogę zdobyć za darmo łój kretoszczura? Podobno da sie po za kupnem u martina

U Ehnima na farmie Akila. Ubij go i zabierz mu łój.
 

gibonex16

gibonex16

Użytkownicy
posty129
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
pytanie odnoscie zadania podejrzany handlarz:
w solucji jest napisane Gritta znajduje się w namiocie w obozie gdzie wcześniej były gobliny za południową bramą (szliśmy tam z Bartokiem na polowanie). a mój problem jest taki ze w tym obozie gdzie gobliny były nie ma zadnych bandytów a tym bardzej gritty (z początku myslałem ze to chodzi o to obozowisko gdzie ten przywódca kurt jest ale nie)


proszę o pomoc

i misja bezgraniczna potęga prosze o pomoc xd
 

Gościo1

Gościo1

Użytkownicy
posty180
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak mam przejść 2 pułapkę w świątyni adanosa tą z kolcami krata się zamyka i pojawia się kamienny strażnik
 


0 użytkowników i 8 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry