Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6903843 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6903843

Odpowiedzi 37317

Komachi

Komachi

Użytkownicy
posty271
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
600 siły, Ur'Arath ( czy jak jej tam), 800dmg w nieumarle here. :(
 

adasm12

adasm12

Użytkownicy
posty45
Profesjabrak
  • Użytkownicy
jak moge sprawic zeby ramirez chciał mnie nauczyc otwierania zamków? Zabiłem atille i sie obrazil, albo co zrobic zeby thorben chciał mnie nauczyc?
 

Komachi

Komachi

Użytkownicy
posty271
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
jak moge sprawic zeby ramirez chciał mnie nauczyc otwierania zamków? Zabiłem atille i sie obrazil, albo co zrobic zeby thorben chciał mnie nauczyc?

Rzuć zaklęcie zapomnienia na Ramirezie.
 

burzaa

burzaa

Użytkownicy
posty33
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jakiś sposób na bossy z pustyni adanosa grając nekromantą ? Czarami średnio mi idzie, padam jak mucha po dwóch atakach. Oraz czy rozwijać runę demonologa ? 4 rozdział. Jakie czary będą mi potrzebne ?
 

Matrixen

Matrixen

Użytkownicy
posty84
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak się dostać do skarbu koło piramid w Khorinis ?
 

Gościo1

Gościo1

Użytkownicy
posty180
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam wszystkie składniki do wykucia Sihila i nadal nie mogę go wykuć :/
 

Andargon

Andargon

Użytkownicy
NiepokornySługaJebacza
posty162
Propsy9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • NiepokornySługaJebacza
Jakiś sposób na bossy z pustyni adanosa grając nekromantą ? Czarami średnio mi idzie, padam jak mucha po dwóch atakach. Oraz czy rozwijać runę demonologa ? 4 rozdział. Jakie czary będą mi potrzebne ?

Gram nekro ale 1rozdzial ale powiem ci ze demonologia jest dobrq bo masz wtedy demona ktory robi za tanka i to ulatwia ci wtedy gre to praktycznie najwiekszy atut nekro
 
Szanuj mnie.. a być może i ja będę szanował ciebie..

Vechpro

Vechpro

Użytkownicy
posty109
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jaka bron jest w koncu liczona do duali? 1h czy 2h bo juz na prawde sie gubie i nie wiem co rozwijać
 

Andargon

Andargon

Użytkownicy
NiepokornySługaJebacza
posty162
Propsy9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • NiepokornySługaJebacza
Pytanie bo mam zapis 31h gry odpalam go i gra sie scina... Wszedzie najgozej w miescie .. Wczesniej tak nie bylo i kiedys tez mi sie tak stalo z zapisem gry i musialem wczytac wczesniejszy no i nie wiem co moze byc problemem .. Krwa returning ruskow optymalizacja ssie i juz mam dosc tego moda wszystkie zApisy sie zjebaly
 
Szanuj mnie.. a być może i ja będę szanował ciebie..

MrTLord001PL

MrTLord001PL

Użytkownicy
posty246
Propsy25
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Jaka bron jest w koncu liczona do duali? 1h czy 2h bo juz na prawde sie gubie i nie wiem co rozwijać
Duale biorą od 2h
 
Ukończone modyfikacje:
Gothic 1 Mroczne Tajemnice
Returning 1.2 : Bardzo łatwy
Returning 2.0 + AB : Mieszanka łatwy (staty) + trudny (ogólna rozgrywka)
Returning 2.0 + AB (S&C) : Koszmar (ze wszystkimi utrudnieniami [200% defa hp i ataku])
Mody w trakcie przechodzenia:
Luźne granie w AB (testowanie nowych aktualizacji)
Oczekiwane mody:
Goetja
Dzieje khorinis

burzaa

burzaa

Użytkownicy
posty33
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ponawiam pytanie. Jak pokonać bossów na pustyni adanosa grając nekro. Padam bo dwóch atakach, a czary zabierają po 600dm z 25k
 

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@burzaa A chciałeś ubić bosa jednym strzałem, no może dwoma? Ha, ha. Ja walcząc (AB, mag ognia) z magiem na pustyni w wieży byłem na hita i go pokonałem. Tak więc, nie wiem czemu narzekasz. Po prostu się ruszaj.
 

Hatton

Hatton

Użytkownicy
posty296
Propsy11
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jak się dostać do skarbu koło piramid w Khorinis ?

W jednej z piramid za krzakiem jest dźwignia otwierająca przejście w jaskini obok
 
Daj Propsa jeżeli pomogłem :)

Ereniusz

Ereniusz

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam. Mam pytanie odnośnie kompotów z jagód. Mianowicie potrzebuję tego jak diabli, ale nie mam pojęcia gdzie aię nauczyć tworzenia ich. Czytałem, że Lutero sprzedaje przepis od drugiego rozdziału, ale niestety nie ma nic takiego. Tak samo alchemicy. Może potrzebuję skilla w alchemii? Poratujcie, proszę! >.<

Edit miałem na myśli alchemików w mieście, jeszcze szukam samemu, ale narazie brak rezultatów
 

Komachi

Komachi

Użytkownicy
posty271
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam. Mam pytanie odnośnie kompotów z jagód. Mianowicie potrzebuję tego jak diabli, ale nie mam pojęcia gdzie aię nauczyć tworzenia ich. Czytałem, że Lutero sprzedaje przepis od drugiego rozdziału, ale niestety nie ma nic takiego. Tak samo alchemicy. Może potrzebuję skilla w alchemii? Poratujcie, proszę! >.<

Edit miałem na myśli alchemików w mieście, jeszcze szukam samemu, ale narazie brak rezultatów

Uczy ich Cliff w zamku w GD
 

Matrixen

Matrixen

Użytkownicy
posty84
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy to,że moja postać potrafi utarcić moc akrobatyki przez co muszę wczytać grę to jest jakiś bug ?
 

Hatton

Hatton

Użytkownicy
posty296
Propsy11
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Czy to,że moja postać potrafi utarcić moc akrobatyki przez co muszę wczytać grę to jest jakiś bug ?

Możesz to włączyć i wyłączyć bodajże klawiszem T albo R

Post połączony: 2018-12-11, 15:12
.
 
Daj Propsa jeżeli pomogłem :)

burzaa

burzaa

Użytkownicy
posty33
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@burzaa A chciałeś ubić bosa jednym strzałem, no może dwoma? Ha, ha. Ja walcząc (AB, mag ognia) z magiem na pustyni w wieży byłem na hita i go pokonałem. Tak więc, nie wiem czemu narzekasz. Po prostu się ruszaj.
No nie jednym, po prostu myślałem, że coś robię źle :P Aż tak to nie narzekam hehe.
 

gelenczei

gelenczei

Użytkownicy
posty81
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Gdzie mogę znaleźć sztabkę złota i sztabki magicznej rudy? Pomijam wyrobienie własnych.
 

Hamerajt

Hamerajt

Użytkownicy
posty92
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@gelenczi Sztabkę magicznej rudy jak dobrze pamiętam można dostać od Kharima za przyniesienie mu jego pucharu. Jest też do kupienia u Lemara jak zrobiłeś zadanie w 1 rozdziale dla Parlana. A złota to nie pamiętam.


W solucji pisze że Fellangor po spotkaniu go pod postacią Fellana będzie się znajdował w godz. wieczornych obok słonecznego kręgu, no i go nie ma. Pewnie źle szukam, gdzie on dokładnie powinien być, a może przychodzi dopiero za kilka dni?
I jeszcze się zapytam czy jak zdobędę Mora Ulartu to to też zbiera dusze zwierząt czy orków?
 


0 użytkowników i 11 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry