Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6904712 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6904712

Odpowiedzi 37317

Kyubie

Kyubie

Użytkownicy
posty389
Propsy32
  • Użytkownicy
Z tego co widzę masz klasyczny błąd który ma połowa użytkowników, tu chyba czeka cie zabawa z GVE. Zobacz pare stron wcześniej tam ktoś coś chyba pisał...

A ja mam takie proste pytanie... Gdzie teraz ognistego smoka wywiało? :D
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Wybudował (no dobra, nie wybudował, może wypiętrzył) sobie wulkan w starym obozie bandytów Quentina :D
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Kyubie

Kyubie

Użytkownicy
posty389
Propsy32
  • Użytkownicy
O panie... Nie pamiętam gdzie to już jest... Trzeba bardziej łopatologicznie :D
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Tam, gdzie w normalnym R2 jest miasto orków :P
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

tomu1

tomu1

Użytkownicy
posty351
Propsy24
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Winiu
Zrobiłeś zadania z eliksirem dla zurisa? w zadaniu o zdobycie stoiska? jeżeli nie i dałeś mu kase, to grimsa to druzyny nie mozesz wziąć
 

Winiu

Winiu

Użytkownicy
posty10
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Tak zrobiłem zadanie z eliksirem dostałem klucz od grimesa
 

zeddicus94

zeddicus94

Użytkownicy
posty523
Propsy40
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wersja AB
Nie moge Wilka zaprosic do obozu, ktos wie dlaczego?
 

MrTLord001PL

MrTLord001PL

Użytkownicy
posty246
Propsy25
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Dałeś mu kase za ochrone farmy Bengara? Jeżeli tak to masz odpowiedz
 
Ukończone modyfikacje:
Gothic 1 Mroczne Tajemnice
Returning 1.2 : Bardzo łatwy
Returning 2.0 + AB : Mieszanka łatwy (staty) + trudny (ogólna rozgrywka)
Returning 2.0 + AB (S&C) : Koszmar (ze wszystkimi utrudnieniami [200% defa hp i ataku])
Mody w trakcie przechodzenia:
Luźne granie w AB (testowanie nowych aktualizacji)
Oczekiwane mody:
Goetja
Dzieje khorinis

Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty666
Propsy232
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Podobno można zabić Bengara, poprosić Wilka o przejście do nas, i wskrzesić Bengara zwojem. Możesz spróbować czy zadziała. Warto jednak mieć tego save'a.
 
while (!success) try{...}

Najlepszy modder od gothic multiplayer - polecam pytać go o wszystko!

zeddicus94

zeddicus94

Użytkownicy
posty523
Propsy40
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@MrTLord001PL siedzi u onara pytam sie czy znalazl prace i nic
 

Dameczek

Dameczek

Użytkownicy
posty56
Propsy5
  • Użytkownicy
Może mi ktoś wyznać sekret jak w zadaniu "Bezgraniczna Potęga" mam przeskoczyć przez te jebaną rozpadlinę na samym początku lokacji za Janusem?
Próbuje to zrobić już od godziny, skacze w lewo, skacze w prawo, skacze prosto, skacze dupą, skacze z każdej strony i albo nie dolatuje, albo dolatuje i się odbijam od ściany, bo mądrzy rosjanie nie pomyśleli żeby zrobić, nie wiem, przykładowo miejsca na które trzeba doskoczyć pod kątem ostrym a nie kurwa 90 stopni.

Przecież to jest niemożliwe żeby tam doskoczyć z taką dziurą jaką oni tam wpierdzielili. Tam jest jakiś ukryty mechanizm, który mi otworzy to przejście? Bo przeskoczyć to ja tam nie potrafię ani akrobatyką, ani nawet zamieniony w cieniostwora. Po prostu mi tam nie dolatuje bo sie odbija od jebniętej pod kątem prostym ściany.
 

MrTLord001PL

MrTLord001PL

Użytkownicy
posty246
Propsy25
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Jest to wykonalne. Wystarczy tylko że znajdziesz najbliższy punkt skoku i najbardziej wysunięty. Ewentualnie odpal jakiegoś youtubera i zobacz jak przeskoczył rozpadline.
I nie nie ma machanizmu. Trzeba kombinować ale powiem cie tylko że nagroda jest warta trudu :D.
 
Ukończone modyfikacje:
Gothic 1 Mroczne Tajemnice
Returning 1.2 : Bardzo łatwy
Returning 2.0 + AB : Mieszanka łatwy (staty) + trudny (ogólna rozgrywka)
Returning 2.0 + AB (S&C) : Koszmar (ze wszystkimi utrudnieniami [200% defa hp i ataku])
Mody w trakcie przechodzenia:
Luźne granie w AB (testowanie nowych aktualizacji)
Oczekiwane mody:
Goetja
Dzieje khorinis

Dameczek

Dameczek

Użytkownicy
posty56
Propsy5
  • Użytkownicy
A to ciężko jest im to zrobić, no nie wiem dobrze od razu a nie na odpierdol, robiąc skok przez to gówno praktycznie niewykonalnym, który uda się raz na milion prób?
Ten mod ma swoje mega plusy, ale takie akcje, jak rozpadlina przez którą przeskakiwać trzeba sposobami, wybijając się z nieistniejących pikseli bo inaczej się nie da, to jest lekkie przegięcie i zaniża to ocenę i to bardzo.

Naprawdę, robili nową lokację, to ciężko jest wygładzić tamten obszar, albo przybliżyć a nie wyjebać przepaść przez którą nie da sie przeskoczyć?
Im dalej ide w te zadania tym bardziej widzę że twórcy moda kierowali się wyłącznie idiotyzmem i debilizmem projektując niektóre miejsca.
 

Keldorn

Keldorn

Użytkownicy
posty439
Propsy77
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
W poprzedniej wersji Ret z zabitych Orków i Trolli można było zebrać serca potrzebne do potek w tej wersji dalej nie ma takiej opcji w moim przypadku, to dobrze czy coś zwaliłem? Dodam że jestem w 2 akcie i mam wyuczone wszystko poza tymi duperelami od smoków.
 

Komachi

Komachi

Użytkownicy
posty271
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W poprzedniej wersji Ret z zabitych Orków i Trolli można było zebrać serca potrzebne do potek w tej wersji dalej nie ma takiej opcji w moim przypadku, to dobrze czy coś zwaliłem? Dodam że jestem w 2 akcie i mam wyuczone wszystko poza tymi duperelami od smoków.

Nie ma w 2.0 już serc orków.

Robie misje z ucieczką niewolników. Z tego co widziałem na filmach, u Wenzela powinna byc opcja z portalem. Ja takowej nie mam, chyba przez to, ze misje z tabliczką od Crowa zrobiłem dużo wcześniej. Da sie coś jeszcze z tym zrobic czy chuj i cześć?
 

Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty666
Propsy232
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Komachi A zrobiłeś zadanie z dziennikiem tamtego murzyna? Chyba trzeba było zaliczyć te obydwa.
 
while (!success) try{...}

Najlepszy modder od gothic multiplayer - polecam pytać go o wszystko!

zeddicus94

zeddicus94

Użytkownicy
posty523
Propsy40
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty666
Propsy232
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jakieś porady na Azgalora?

Ciągle przywołuje te swoje duchy. Kiedy zajmuję się duchami Azgalor ponownie ma full hp. Zdążę go uderzyć 2 razy i znowu je przyzywa. Cmon...
 
while (!success) try{...}

Najlepszy modder od gothic multiplayer - polecam pytać go o wszystko!

Corypheus

Corypheus

Użytkownicy
Posąg Beliara
posty118
Propsy13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Posąg Beliara
@Cruc

Duchy, znaczy te zjawy z mieczami? Ja pierdolę, przecież to ma po 5k hp :/. Nie no panowie z rasiji tak się nie bawimy... chyba poleci w najbliższym czasie cheat engine na exp,pkt nauki i złoto...

Działa na niego (Azga) bryła lodu/lodowa fala?
 

Jesteśmy ludem wybranym. Bogactwo dla nas, władza dla Beliara. A jego królestwo nastanie, i zadrżą ci ku którym skieruje swój gniew! Więc zapłać propsem, bo inaczej zapłacisz krwią!

Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty666
Propsy232
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Corypheus Te mają na szczęście 1200 hp, ale to jest zmiana broni, 3 ciosy na każdego i blokowanie/unikanie, czyli w cholerę czasu, podczas którego Azgalor regeneruje całe hp i przyzywa nowe duchy xd

A no i bym zapomniał. W trakcie przyzywania tych duchów dodatkowo zadaje ci dodatkowe obrażenia, których nie możesz uniknąć. Także walka jest co najmniej irytująca.
 
while (!success) try{...}

Najlepszy modder od gothic multiplayer - polecam pytać go o wszystko!


0 użytkowników i 3 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry