Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6905008 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6905008

Odpowiedzi 37317

darek0100

darek0100

Użytkownicy
posty287
Propsy39
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Jao to kwestia wyczucia odległości od kolców. Przechodziłem to 2 razy. Za pierwszym razem trwało to trochę dłużej (za około 15x się udało). Za drugim razem czułem już tą odległość i za 3 razem się udało. Ważne aby nie biec na wprost bo ciężko jest ustawić odpowiednią odległość, tylko z ukosa
 

Dudeus

Dudeus

Użytkownicy
posty230
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@gelenczei Problem jest taki, że moje czary nic mu nie robią.
 

Kyp

Kyp

Użytkownicy
posty72
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zna ktoś kod na pierścień z questa "Przeklęta latarnia"? Albo chociaż wie jak on się nazywa, bo jestem na stronie ruskich i nie wiem, który to :/
 

Ezry

Ezry

Użytkownicy
posty95
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Opłaca uczyć się kradzieży tylko pod nabijanie retoryki za wyłgiwanie się za nieudane kradzieże? Bo zręczności nie chcę pakować a retoryka by się przydała.
 

darek0100

darek0100

Użytkownicy
posty287
Propsy39
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Ezry warto, zarówno dla retoryki, jak również przy okazji uczyć się zręczności. Okradanie to także dodatkowy exp. Nie rozwijając w ogóle zręczności i tak jej możesz mieć około 200, a z dodatkami nawet 300, a to wystarczy żeby praktycznie wszystkich okraść
 

1marcin1

1marcin1

Użytkownicy
posty77
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam.
Wyczytałem na forum, że żeby się dostać do kopalni orków muszę wykonać zadanie dla szamana orków Hosh-Nara związane z demonem w starym obozie na bagnie. Ale nie mam żadnego z nim dialogu.
 

Namiot

Namiot

Użytkownicy
posty399
Propsy48
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Chyba musisz mieć kłesta na podlizywanie się orkom, a dostaniesz je od fagasa pilnującego wstępu do eastereggu Rzemiosła Wojny III.
 

paulpolska

paulpolska

Użytkownicy
posty604
Propsy31
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Witam.
Wyczytałem na forum, że żeby się dostać do kopalni orków muszę wykonać zadanie dla szamana orków Hosh-Nara związane z demonem w starym obozie na bagnie. Ale nie mam żadnego z nim dialogu.

Możesz zabić demona bez questa. Efekt będzie taki sam tzn. nowy dialog u Ur-Thralla posuwający do przodu fabułę
 
Pomogłem ? Daj tego PROPSa to nic nie kosztuje

Dudeus

Dudeus

Użytkownicy
posty230
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nieprzyjemny Mag z wieży trafia mnie swoimi spellami przez ściane. Jak sobie z tym poradzić? Mam namyśli tego fireballa a nie deszcz.
 

gorek

gorek

Użytkownicy
posty23
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ma ktoś listę włóczni pod zręczność albo wie gdzie można zdobyć lepszą niż ja mam (włócznia Gascula 260obr z pustyni) ?
 

latek

latek

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Panowie mam problem,

w dzienniku zadań mam wpisane, że bennet oddał mi naprawione oko innosa,
Magowie już czekają od kilku dni w słonecznym kręgu (robiłem wątki poboczne)
Jednak w eq nie mam oka a przy dialogu z vatrasem nie mam opcji w stylu "zrobiłem o co prosiłeś" po czym dawało mu się oko, aby je naprawili w kręgu.

Co zrobić ?
LVL już 69 i wszystkie wątki w 3 rozdziale skończone.

HELP
 

MatiSupcio

MatiSupcio

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanie Panowie, właśnie Kruk mi uciekł. Zebrałem wszystko ze świątyni, wszedłem w teleport nowy i prze teleportowało mnie do nowej krainy. Pełna świątyń i lasów. Na filmikach na YT ludzie pojawiają się tuż obok smoka, a ja ciągle chodzę po jakimś lesie i smoka nie ma.

1. Co to za kraina i co warto w niej zrobić?
2. Jak otworzyć w niej skrzynie? Każdą otwieram i po otwarciu natychmiast ginę.
3. Jak ruszyć tu dalej fabułę?
 

Kayoi281

Kayoi281

Użytkownicy
posty49
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Właśnie złożyłem berło addanosa. Co teraz muszę zrobić by popchnąć fabułę? Plus włożyłem na pulpit obok świątyni w którym znajdował się złoty kostur (ten od berła) prawą część tabliczki (znikneła mi z eq plus te kawałki co zbierałem po całej pustyni też) Help ;d
 
You are gonna carry that weight

gorek

gorek

Użytkownicy
posty23
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Kayoi281, a masz lewą część tabliczki? Wylatuje z bossów mini-śniących przed wielką piramidą lub z tego Bossa maga szkieleta z wieży (zależy chyba od wersji gry).
 

Kayoi281

Kayoi281

Użytkownicy
posty49
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@gorek już wszytko wiem wystarczyło tylko solucje przeczytać :p
 
You are gonna carry that weight

Komachi

Komachi

Użytkownicy
posty271
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanie Panowie, właśnie Kruk mi uciekł. Zebrałem wszystko ze świątyni, wszedłem w teleport nowy i prze teleportowało mnie do nowej krainy. Pełna świątyń i lasów. Na filmikach na YT ludzie pojawiają się tuż obok smoka, a ja ciągle chodzę po jakimś lesie i smoka nie ma.

1. Co to za kraina i co warto w niej zrobić?
2. Jak otworzyć w niej skrzynie? Każdą otwieram i po otwarciu natychmiast ginę.
3. Jak ruszyć tu dalej fabułę?

1. Otworzyć skrzynie, zabić potworki, pogadać ze smokiem.
 2. Skrzynie te są do otwarcia za pomocą zręczności. Bez zrecznosci możesz otworzyć tylko jedna skrzynie, przypisana dla twojej klasy (chyba tak to szlo xD)
3' porozmawiać ze smokiem. Siedzi sobie grzecznie od tysiącleci na kamieniu przy bajorku
 

R.Loos

R.Loos

Użytkownicy
posty373
Propsy66
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@gorek lepszą włócznie (o 20 dmg) masz od demona z kopalni, a następną (lepszą o dodatkowe 40 dmg) w nekropoli w dolinie cieni. Polecam jednak wcześniej przerzucić się na duale bo włócznie z czasem tracą na zajebistości, w znaczeniu, że najlepsza włócznia traci sporo do 2h pod siłę, a duale je miażdżą.
 
Pół litra na dwóch jest dobre kiedy jedna osoba nie pije

Darant

Darant

Użytkownicy
posty77
Propsy2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jak jeszcze nie oddałem żadnych questow u orków ani nie rozpocząłem areny mogę ich dalej zabijać??
Bo od kiedy nauczyłem się jezyka orków za kazdego mam po -1 rep, a nie wiem czy moze byc 0 czy bedzie schodzic na minus.
 

R.Loos

R.Loos

Użytkownicy
posty373
Propsy66
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Tu chodzi tylko i wyłącznie o misję - Najemnik Orków, nie ważne czy coś więcej zrobiłeś czy nie, jeśli zacząłeś tę misję i zabijasz orków to zaczęło się liczenie reputacji, w tym za każdego zabitego orka leci -1. Jeśli nie zacząłeś lub skończyłeś tę misję u Tarroka, to klep ile chcesz.
 
Pół litra na dwóch jest dobre kiedy jedna osoba nie pije

Mathias

Mathias

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z wyrobem strzał. Otóż po zrobieniu grotów i kawałków drewna u Thorbena aktywując stół łuczarza mam komunikat "brak odpowiednich przedmiotów". Raczej mi na tym zależy, biorąc pod uwagę że kupowanie strzał i bełtów się nie opłaca. Byłbym niezwykle wdzięczny za pomoc.

Ponawiam pytanie. Jak uruchomić stół łuczarza koło Thorbena żeby zrobić patyki do strzał? Jakieś protipy?
 


0 użytkowników i 3 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry