Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6905022 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6905022

Odpowiedzi 37317

fleksiu

fleksiu

Użytkownicy
Krzyżówkomaniak
posty302
Propsy24
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Krzyżówkomaniak
Dlaczego po pomodleniu się do Beliara, zamiast Zigosa pojawił się demon S'enyaka? Po każdym przystąpieniu do posągu Beliara pojawia się on. W dzienniku mam wpis, że Beliar wysłuchał mojej modlitwy.

Post połączony: 2018-07-12, 16:56
Czy może bardziej opłaca mi się wybić paladynów, żeby podbić sobie karmę u Beliara. W końcu to też cała masa expa. Jak bardzo będę potrzebował karmy u Innosa?
 
Księżycowe kamienie można znaleźć w najczęściej zadawanych pytaniach.

Dudeus

Dudeus

Użytkownicy
posty230
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Eee to jakie są w końcu wymagania do demonologii? Nauczyłem sie podstaw, Xardas już nie uczy dalej, mam legendarny kamień runiczny. Na stole demonologa jedyną opcją jest KONIEC.
 

ksiazeeek

ksiazeeek

Użytkownicy
posty112
Propsy8
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Dlaczego po pomodleniu się do Beliara, zamiast Zigosa pojawił się demon S'enyaka? Po każdym przystąpieniu do posągu Beliara pojawia się on. W dzienniku mam wpis, że Beliar wysłuchał mojej modlitwy.
W poprzednich wersjach Returninga chyba trzeba było wyrzucić Szpon z eq przed modlitwą
 

fleksiu

fleksiu

Użytkownicy
Krzyżówkomaniak
posty302
Propsy24
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Krzyżówkomaniak
@ksiazeeek rzeczywiście, podziałało. Jeszcze to pytanie: Bardziej opłaca mi się wybić paladynów, żeby podbić sobie karmę u Beliara? W końcu to też cała masa expa. Jak bardzo będę potrzebował karmy u Innosa? Bo tak to w ogóle bym nie pytał Xardasa o to, i sam wybił całą wyspę Etlu
 
Księżycowe kamienie można znaleźć w najczęściej zadawanych pytaniach.

Bezixx

Bezixx

Użytkownicy
posty128
Propsy12
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Opłaca się brać wsparcie do "Mroczne Rytuały" czy lepiej od razu wpaść i wszystko wybić?
 

ksiazeeek

ksiazeeek

Użytkownicy
posty112
Propsy8
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@ksiazeeek rzeczywiście, podziałało. Jeszcze to pytanie: Bardziej opłaca mi się wybić paladynów, żeby podbić sobie karmę u Beliara? W końcu to też cała masa expa. Jak bardzo będę potrzebował karmy u Innosa? Bo tak to w ogóle bym nie pytał Xardasa o to, i sam wybił całą wyspę Etlu
Nie wiem czy się przyda, ale można sobie łatwo nadrobić płacąc w kapliczce Innosa o ile nie masz problemów z kasą. Więc raczej warto bo exp

Post połączony: 2018-07-12, 17:14
Opłaca się brać wsparcie do "Mroczne Rytuały" czy lepiej od razu wpaść i wszystko wybić?
Wybij cały obóz i jeśli masz kłopot z demonem to weź pomoc przy czym musisz im troszkę pomóc i najlepiej zadaj ostatni cios. Zanim oddasz questa temu strażnikowi orków z odpowiednią reputacją zrób osobny save. Podobno jest jakiś bug i nie można kontynuować wątku jeśli nie zakończyłeś questa na bagnach, ale mi się on nie trafił
 

Aedin

Aedin

Użytkownicy
posty115
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mial ktos blad z bronia ręka strażnika? Xd od gor na kosha
Mial ja do sprzedaży poszedlem zarobic na nia wracam i jej juz nie ma xd
 

Papajmati149

Papajmati149

Użytkownicy
posty9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dałem 60% w jednoręke, czy mg cofnąć i pójść w 2reke
 

ksiazeeek

ksiazeeek

Użytkownicy
posty112
Propsy8
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mial ktos blad z bronia ręka strażnika? Xd od gor na kosha
Mial ja do sprzedaży poszedlem zarobic na nia wracam i jej juz nie ma xd
Zawze pytaj go dwa razy o towary. Za drugim razem zdejmuje ją i pojawia się w okienku. W zasadzie to rób tak z nim co rozdział jak ma nowe bronie :D
 

Bezixx

Bezixx

Użytkownicy
posty128
Propsy12
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@ksiazeeek Wiem, dlatego nie oddaje zadania z reputacją aż nie porobię co się tylko da, chodziło mi raczej czy prośba o wsparcie coś daje ( exp? ) czy lepiej od razu wszystko powybijać, bo z tym drugim nie mam problemu.
 

Aedin

Aedin

Użytkownicy
posty115
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

eldo

eldo

Użytkownicy
posty53
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie dokładnie jest ten kamienny teleport na farmie Onara? Ten, który uaktywniamy.
 

Bezixx

Bezixx

Użytkownicy
posty128
Propsy12
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@eldo Ustaw się w linii ( czyli idealnie obok, po jego lewej ) z Sentenzą i obróć się o 90 stopni w lewo.
 

Samanta

Samanta

Użytkownicy
posty55
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
moze ktos mi powiedziec gdzie sa skrypty returning 2.0 ze wszystkimi kodami np itmw_2h albo itar_ ?
 

arc89

arc89

Użytkownicy
posty37
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Panowie znajde gdzieś na youtube efekt wspaniałej pracy ekipy spolszczającej w postaci rapu Pyrokara i disującego go Xardasa gdy składamy Oko Innosa? :)


E: Nevermind znalazłem

E2: Czy poza ścinaniem drzew i Thorbenem jest jakieś źródło jesionowego drewna?
 

NobleOne

NobleOne

Użytkownicy
posty251
Propsy72
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Napisałem na wątku AB, ale nie wiem czy ktoś tam wgl zagląda, więc mam nadzieję, że nie obrazicie się jak napiszę to tutaj, mianowicie, opłaca się w AB iść magiem pod 1h, są niby 2 miecze 1h na manę u Galahada, ale czy dalej w postępie gry dane mi będzie zdobyć lepszy?

Najlepszy miecz 1h dla maga to Oddech Beliara Wymagana mana: 1000 Obr.Mag 600 Bonus do int. 250

A po drodze jeszcze jakieś będą?
 

Bezixx

Bezixx

Użytkownicy
posty128
Propsy12
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@arc89 Nie. Jedynie bukowe możesz zdobyć z leśnych golemów i przy okazji uprzedzam że lepiej będzie jak zostawisz tworzenie większości łuków aż wyuczysz się bukowych. Jesionowe polecam tylko jak brakuje Ci skór trolla.
 

eldo

eldo

Użytkownicy
posty53
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Kiedy powinienem zacząć 2. rozdział? Na jakim poziomie Wy go zaczęliście?
 

Gajor

Gajor

Użytkownicy
posty63
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
ktoś wie dlaczego mając 67% 2h bije jakbym miał mniej niż 30%? jestem w mieście orków na arenie
 

keny111

keny111

Użytkownicy
posty22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wie ktoś gdzie jest klucz do skrzynki obok Scatty'ego przy wejściu do kopalni ?
 


0 użytkowników i 5 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry