Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 944206 31965

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 944206

Odpowiedzi 31965

MonCalamari

MonCalamari

Użytkownicy
posty152
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Da sie jakos farmic menzurki? Brakuje mi ich na potki..

NobleOne

NobleOne

Użytkownicy
posty245
Propsy72
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Po prostu za każdym razem jak zaglądasz do np Constantina, repsi mu się 5 menzurek w asortymencie

eldo

eldo

Użytkownicy
posty39
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cześć, gdzie mogę kupić jakiś łuk, który wymaga dużo zręczności w pierwszym rozdziale. Pakowałem w zręczność, żeby założyć zbroję Szefa Gildii Zabójców, ale nie mogę znaleźć łuku. :)

Do jakiej gildii powinienem się zapisać, jeśli gram pod zręczność?

Samanta

Samanta

Użytkownicy
posty55
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
łowca może zabojca gildia złodzieji

Subuki

Subuki

Użytkownicy
posty94
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cześć, gdzie mogę kupić jakiś łuk, który wymaga dużo zręczności w pierwszym rozdziale. Pakowałem w zręczność, żeby założyć zbroję Szefa Gildii Zabójców, ale nie mogę znaleźć łuku. :)

Idąc z laresem do wykopalisk magów wody mijasz jaskinię z dwoma cieniostworami, jest ona dokładnie pod mostem.
A tam znajdziesz najlepszy łuk w pierwszym rozdziale a cieniostwory smaczną zakąskę xP

Samanta

Samanta

Użytkownicy
posty55
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
to pomoze mi ktos ? na goze opis

Papajmati149

Papajmati149

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mogę jakoś wbić Broń jednoręczną wyżej niż 30, chcę szkolić się u Cord'a i jestem w pierwszym rozdziale i wyskakuje "przekroczono limit szkolenia" czy coś podobnego :D

eldo

eldo

Użytkownicy
posty39
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Musisz klikać po jednym punkcie, a nie co pięć.
Swoją drogą znalazłem łuk, dzięki za pomoc. :D

A jest gdzieś łuk na 80-100 zręczności?
Ten Nocny ma bardzo duże wymagania. Może istnieje jakaś baza przedmiotów, rosyjska stronka?

Maciuś

Maciuś

Użytkownicy
Believer in Jesus Christ
posty1560
Propsy217
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Believer in Jesus Christ
Musisz klikać po jednym punkcie, a nie co pięć.
Swoją drogą znalazłem łuk, dzięki za pomoc. :D

A jest gdzieś łuk na 80-100 zręczności?
Ten Nocny ma bardzo duże wymagania. Może istnieje jakaś baza przedmiotów, rosyjska stronka?
Nauka tworzenia łuków u Bospera.

1 Corinthians 3:19
For the wisdom of this world is foolishness with God.
Psalm 19
The heavens declare the glory of God; and the firmament sheweth his handywork.
Luke 8:17
For nothing is secret, that shall not be made manifest; neither any thing hid, that shall not be known and come abroad.

Bezio123

Bezio123

Użytkownicy
posty106
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Łuk kompozytowy jest całkiem spoko jak nie jesteś czeladnikiem bospera (koło spalonych chat nieopodal mostu i karczmy)
Edit
Gdzie jest miejsce które otwiera klucz do składowiska orków w kopalni?

Aedin

Aedin

Użytkownicy
posty115
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ma ktoś poradę na zdobycie mlotu  tarakota? Te golemy sa spierdolone xd nie da sie uniku zrobić bo i tak cie jebnie :p moze jakas dobra bron obuchowa ?

MonCalamari

MonCalamari

Użytkownicy
posty152
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ma ktoś poradę na zdobycie mlotu  tarakota? Te golemy sa spierdolone xd nie da sie uniku zrobić bo i tak cie jebnie :p moze jakas dobra bron obuchowa ?

Pika magow wody jest calkiem dobra na te golemy.

Mastst

Mastst

Użytkownicy
posty17
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Pika magow wody jest calkiem dobra na te golemy.

Nie potrzebujesz bić tych golemów bo młot znajduje się przy królowej pełzacza w skrzyni. Na luzaku bez zabijania jej możesz otworzyć bo zabicie ciebie zajmie jej wieczność. Ale możesz zabić 2 golemy (jeden do questa drugi do runy)

Aedin

Aedin

Użytkownicy
posty115
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A ten mlot nie jestjest przy bossie golemow?

Mastst

Mastst

Użytkownicy
posty17
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Napisałem na wątku AB, ale nie wiem czy ktoś tam wgl zagląda, więc mam nadzieję, że nie obrazicie się jak napiszę to tutaj, mianowicie, opłaca się w AB iść magiem pod 1h, są niby 2 miecze 1h na manę u Galahada, ale czy dalej w postępie gry dane mi będzie zdobyć lepszy?

Najlepszy miecz 1h dla maga to Oddech Beliara Wymagana mana: 1000 Obr.Mag 600 Bonus do int. 250

MrocznyZły

MrocznyZły

Użytkownicy
posty307
Propsy17
ProfesjaConcept Artist
  • Użytkownicy

Najlepszy łuk w pierwszym rozdziale, to ten jak idziesz pod górkę w stronę wykopalisk magów wody, ale skręcisz przed nią w lewo. Zobaczysz jaskinię z cieniostworami, a nad sobą będziesz mieć mostek. W środku jest naprawdę fajny łuk. Co do gildii, to z własnego doświadczenia Ci powiem, że najlepsze pod łucznika są dwie gildie:
- Strażnik świątynny - jeśli zamierzasz grać pod łuk i od razu w 2h (włócznie). Osobiście polecam, 1h w Returningu nie ma żadnego sensu.
- Najemnik - jeśli zamierzasz grać pod łuk i 1h, a potem pójść w 2h.
Polega to na tym, że nie ma broni na walkę z duchami, która wymaga zręki. Są tylko włócznie.

Mastst

Mastst

Użytkownicy
posty17
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A ten mlot nie jestjest przy bossie golemow?

Nie.

Bezio123

Bezio123

Użytkownicy
posty106
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ten ork który chciał iść ze mną do kopalni umarł, wskrzeszenie nie dziala. Co zrobić?

Keldorn

Keldorn

Użytkownicy
posty371
Propsy75
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ten ork który chciał iść ze mną do kopalni umarł, wskrzeszenie nie dziala. Co zrobić?

Wczytać save... ba dum tsss...

MonCalamari

MonCalamari

Użytkownicy
posty152
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Wczytać save... ba dum tsss...

Pyta bo pewnie gra na jednym save xD

1 Użytkownik i 16 gości przegląda ten wątek.
Do góry