Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6903864 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6903864

Odpowiedzi 37317

NobleOne

NobleOne

Użytkownicy
posty251
Propsy72
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Po prostu za każdym razem jak zaglądasz do np Constantina, repsi mu się 5 menzurek w asortymencie
 

eldo

eldo

Użytkownicy
posty53
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cześć, gdzie mogę kupić jakiś łuk, który wymaga dużo zręczności w pierwszym rozdziale. Pakowałem w zręczność, żeby założyć zbroję Szefa Gildii Zabójców, ale nie mogę znaleźć łuku. :)

Do jakiej gildii powinienem się zapisać, jeśli gram pod zręczność?
 

Samanta

Samanta

Użytkownicy
posty55
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
łowca może zabojca gildia złodzieji
 

Subuki

Subuki

Użytkownicy
posty163
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cześć, gdzie mogę kupić jakiś łuk, który wymaga dużo zręczności w pierwszym rozdziale. Pakowałem w zręczność, żeby założyć zbroję Szefa Gildii Zabójców, ale nie mogę znaleźć łuku. :)

Do jakiej gildii powinienem się zapisać, jeśli gram pod zręczność?

Idąc z laresem do wykopalisk magów wody mijasz jaskinię z dwoma cieniostworami, jest ona dokładnie pod mostem.
A tam znajdziesz najlepszy łuk w pierwszym rozdziale a cieniostwory smaczną zakąskę xP
 

Samanta

Samanta

Użytkownicy
posty55
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
to pomoze mi ktos ? na goze opis
 

Papajmati149

Papajmati149

Użytkownicy
posty9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mogę jakoś wbić Broń jednoręczną wyżej niż 30, chcę szkolić się u Cord'a i jestem w pierwszym rozdziale i wyskakuje "przekroczono limit szkolenia" czy coś podobnego :D
 

eldo

eldo

Użytkownicy
posty53
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Musisz klikać po jednym punkcie, a nie co pięć.
Swoją drogą znalazłem łuk, dzięki za pomoc. :D


A jest gdzieś łuk na 80-100 zręczności?
Ten Nocny ma bardzo duże wymagania. Może istnieje jakaś baza przedmiotów, rosyjska stronka?
 

Maciuś

Maciuś

Użytkownicy
Believer in Jesus Christ
posty1583
Propsy217
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Believer in Jesus Christ
Musisz klikać po jednym punkcie, a nie co pięć.
Swoją drogą znalazłem łuk, dzięki za pomoc. :D


A jest gdzieś łuk na 80-100 zręczności?
Ten Nocny ma bardzo duże wymagania. Może istnieje jakaś baza przedmiotów, rosyjska stronka?
Nauka tworzenia łuków u Bospera.
 
1 Corinthians 3:19
For the wisdom of this world is foolishness with God.
Psalm 19
The heavens declare the glory of God; and the firmament sheweth his handywork.
Luke 8:17
For nothing is secret, that shall not be made manifest; neither any thing hid, that shall not be known and come abroad.

Bezio123

Bezio123

Użytkownicy
posty106
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Łuk kompozytowy jest całkiem spoko jak nie jesteś czeladnikiem bospera (koło spalonych chat nieopodal mostu i karczmy)
Edit
Gdzie jest miejsce które otwiera klucz do składowiska orków w kopalni?
 

Aedin

Aedin

Użytkownicy
posty115
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ma ktoś poradę na zdobycie mlotu  tarakota? Te golemy sa spierdolone xd nie da sie uniku zrobić bo i tak cie jebnie :p moze jakas dobra bron obuchowa ?
 

MonCalamari

MonCalamari

Użytkownicy
posty180
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ma ktoś poradę na zdobycie mlotu  tarakota? Te golemy sa spierdolone xd nie da sie uniku zrobić bo i tak cie jebnie :p moze jakas dobra bron obuchowa ?

Pika magow wody jest calkiem dobra na te golemy.
 

Mastst

Mastst

Użytkownicy
posty17
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ma ktoś poradę na zdobycie mlotu  tarakota? Te golemy sa spierdolone xd nie da sie uniku zrobić bo i tak cie jebnie :p moze jakas dobra bron obuchowa ?

Pika magow wody jest calkiem dobra na te golemy.

Nie potrzebujesz bić tych golemów bo młot znajduje się przy królowej pełzacza w skrzyni. Na luzaku bez zabijania jej możesz otworzyć bo zabicie ciebie zajmie jej wieczność. Ale możesz zabić 2 golemy (jeden do questa drugi do runy)
 

Aedin

Aedin

Użytkownicy
posty115
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A ten mlot nie jestjest przy bossie golemow?
 

Mastst

Mastst

Użytkownicy
posty17
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Napisałem na wątku AB, ale nie wiem czy ktoś tam wgl zagląda, więc mam nadzieję, że nie obrazicie się jak napiszę to tutaj, mianowicie, opłaca się w AB iść magiem pod 1h, są niby 2 miecze 1h na manę u Galahada, ale czy dalej w postępie gry dane mi będzie zdobyć lepszy?

Najlepszy miecz 1h dla maga to Oddech Beliara Wymagana mana: 1000 Obr.Mag 600 Bonus do int. 250
 

frans

frans

Użytkownicy
posty413
Propsy33
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cześć, gdzie mogę kupić jakiś łuk, który wymaga dużo zręczności w pierwszym rozdziale. Pakowałem w zręczność, żeby założyć zbroję Szefa Gildii Zabójców, ale nie mogę znaleźć łuku. :)

Do jakiej gildii powinienem się zapisać, jeśli gram pod zręczność?
Najlepszy łuk w pierwszym rozdziale, to ten jak idziesz pod górkę w stronę wykopalisk magów wody, ale skręcisz przed nią w lewo. Zobaczysz jaskinię z cieniostworami, a nad sobą będziesz mieć mostek. W środku jest naprawdę fajny łuk. Co do gildii, to z własnego doświadczenia Ci powiem, że najlepsze pod łucznika są dwie gildie:
- Strażnik świątynny - jeśli zamierzasz grać pod łuk i od razu w 2h (włócznie). Osobiście polecam, 1h w Returningu nie ma żadnego sensu.
- Najemnik - jeśli zamierzasz grać pod łuk i 1h, a potem pójść w 2h.
Polega to na tym, że nie ma broni na walkę z duchami, która wymaga zręki. Są tylko włócznie.
 

Mastst

Mastst

Użytkownicy
posty17
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A ten mlot nie jestjest przy bossie golemow?

Nie.
 

Bezio123

Bezio123

Użytkownicy
posty106
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ten ork który chciał iść ze mną do kopalni umarł, wskrzeszenie nie dziala. Co zrobić?
 

Keldorn

Keldorn

Użytkownicy
posty439
Propsy77
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ten ork który chciał iść ze mną do kopalni umarł, wskrzeszenie nie dziala. Co zrobić?

Wczytać save... ba dum tsss...
 

MonCalamari

MonCalamari

Użytkownicy
posty180
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ten ork który chciał iść ze mną do kopalni umarł, wskrzeszenie nie dziala. Co zrobić?

Wczytać save... ba dum tsss...

Pyta bo pewnie gra na jednym save xD
 

Bezio123

Bezio123

Użytkownicy
posty106
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
No ale oni wszyscy umierają jak zaczynamy bawić się z tym dużym demonem...
 


0 użytkowników i 7 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry