Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 584730 23237

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 584730

Odpowiedzi 23237

Wonsz

Wonsz

Użytkownicy
posty830
Propsy114
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Tak zrobiłem, był odgłos jakby postać czytała kartkę, trofeum znikło, a bonusu nie dostałem.

Loop

Loop

Użytkownicy
posty861
Propsy172
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Nie znikło, przejrzyj ekwipunek, poza tym powinno być przy postaci (z lewej strony przy pasie)

Wonsz

Wonsz

Użytkownicy
posty830
Propsy114
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Faktycznie, nie znikło. Zmienia położenie w ekwipunku. Niemniej jednak bonusu nie dostaję.

PoLoPL

PoLoPL

Użytkownicy
posty51
Profesjabrak
  • Użytkownicy
nwm czy gra mi się zbugowała czy ja czegoś nie rozumiem ale do tworzenia strzał potrzebny jest dany grot np zwykły czy magiczny i drewno przerobione na shafty. Do tych czas wytwarzanie działało jednak teraz wyskakuje mi że nie posiadam wystarczająco materiałów mając 650 magicznych grotów i 2000 shaftów co robić jak żyć. Help pls

BUMCYKAFYSZ

BUMCYKAFYSZ

Użytkownicy
posty130
Propsy9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@PoLoPL masz nauczone magiczne strzały ???

PoLoPL

PoLoPL

Użytkownicy
posty51
Profesjabrak
  • Użytkownicy
ta wszystkie mogę robić

Wonsz

Wonsz

Użytkownicy
posty830
Propsy114
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Co do Szponu Beliara, orientuje się ktoś czy zadaje jakieś sensowne obrażenia i ile karmy u Beliara potrzeba?

Marcinoczek

Marcinoczek

Użytkownicy
posty6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z misją z Zabójcami
Idę przed północą za budynek sędziego i widzę wambo i obcego, w momencie kiedy podchodzę, zapala się światło i idę w moją stronę i nie walczą. W momencie kiedy czekam aż pogadają i tak w końcu idą w moim kierunku i nie walczą. Próbowałem o różnych porach czyli przed północą, lekko po północy i nic. Pomoże ktoś?

arminvanbuuren

arminvanbuuren

Użytkownicy
posty458
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z misją z Zabójcami
Idę przed północą za budynek sędziego i widzę wambo i obcego, w momencie kiedy podchodzę, zapala się światło i idę w moją stronę i nie walczą. W momencie kiedy czekam aż pogadają i tak w końcu idą w moim kierunku i nie walczą. Próbowałem o różnych porach czyli przed północą, lekko po północy i nic. Pomoże ktoś?
https://www.youtube.com/watch?v=tCMpqBlWNtY
od lewej albo od prawej strony,jak wygodniej

Procek - i5-4460 3.9 GHZ
Karta Graficzna -GTX 970 MSI
Pamięć Ram - 16GB
https://steamcommunity.com/id/templartitan/

xMefistox

xMefistox

Użytkownicy
posty247
Propsy15
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Opłaca się robić biżuterie? Jeżeli tak, to jaka i w jakim rozdziale?

Marcinoczek

Marcinoczek

Użytkownicy
posty6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@arminvanbuuren Wielkie dzięki, a męczyłem się chyba z 3 godziny dzisiaj z tym zadaniem, jeszcze raz dzięki :)

GroBar

GroBar

Użytkownicy
posty110
Propsy7
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Jak mogę usunąć wiadomość z forum?

BUMCYKAFYSZ

BUMCYKAFYSZ

Użytkownicy
posty130
Propsy9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
ej takie pytanie przydają się wojownikowi do czegoś te kamienne tabliczki które można dawać vatrasowi (jak nie to w jakiś ilościach i kiedy je otwierać)

GroBar

GroBar

Użytkownicy
posty110
Propsy7
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
ej takie pytanie przydają się wojownikowi do czegoś te kamienne tabliczki które można dawać vatrasowi (jak nie to w jakiś ilościach i kiedy je otwierać)
Jak oddasz 10 dostajesz 10 many, innego zastosowania nie znam

Człowiek Sukcesu

Człowiek Sukcesu

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ktoś jeśli ktokolwiek uczy walki dwoma mieczami?

Jao

Jao

Użytkownicy
posty1534
Propsy325
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Na to musisz zaczekać do 3 rozdziału, wtedy w obozie Bractwa dostaniesz misję, która doprowadzi cię do nowej lokacji.

Dne207

Dne207

Użytkownicy
posty9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanie jak zacząć questy w nowym obozie bractwa? Coś wyczytałem że trzeba założyć opaskę nowicjusza ta z początku gry oczywiście się jej już pozbylem, co Teraz? Restart czy może da się ja z kads załatwić?

Jao

Jao

Użytkownicy
posty1534
Propsy325
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Restart to niekoniecznie, bo bez przyłączenia się do Bractwa możesz wykonać tylko 1 prosty quest. Jeśli jednak chcesz akurat tą drogą przejść grę, to albo znajdujesz kupca, któremu sprzedałeś (co było arcyzłym pomysłem - za słabe zbroje w ogóle nie dostajesz złota) i odkupujesz, albo kody.

Dne207

Dne207

Użytkownicy
posty9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dzięki za szybką odpowiedź, mam to rozumieć że od razu przyjmują mnie na nowicjusza jak jest to w przypadku magów ognia i zamykają się inne drogi gildii? Od razu spytam się jak to jest w przypadku zostania necromantą można zrobić questy wstępne i olać czy trzeba iść ta droga do końca

Jao

Jao

Użytkownicy
posty1534
Propsy325
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Jest tak, jak przy magach ognia. Nekromanta nawet nie ma żadnych questów wstępnych, od razu zostajesz nowicjuszem.

1 Użytkownik i 13 gości przegląda ten wątek.
Do góry