Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6903170 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6903170

Odpowiedzi 37317

lis420

lis420

Użytkownicy
posty99
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dzieki! Zapomniałem, grałem w returninga z rok temu.

Pociągnę, w wersji 066.2, wciąż towarzysze, jak np. Lares, nie czekają na ciebie gdy się oddalą.

Oraz, w alternative balance na poziomie hard, Lares przy wyprawie do lasu po część ornamentu, wywala się za każdym razem od czarnego orka, tzn. ork go bije do 1 hp, Lares się wywala, wstaje, ork go znowu ubija do 1, i tak w kółko. Ciekawe nie powiem

Post połączony: 2018-02-21, 12:40
Dobra, nie mam pojęcia jak nauczyć się otwierania zamków w Alternative balance:

1. Ramirez w gildii złodziei nie chce mnie tego nauczyć, bo zabilem Attile

2. Thorben również nie chce mnie nauczyć, ponieważ nie mogę zabrać księgi długów Lehmara, gdyż nie ma jej przy sobie, a do skrzyń w jego mieszkaniu potrzebuję otwierania zamków, a Thorben inaczej mnie tego nie nauczy gdy mu nie oddam księgi.

Jestem w kropce. Czy mógłby ktoś mi pomóc?
 

sysek1231

sysek1231

Użytkownicy
posty97
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
co do otwierania zamkow to thorben nauczy cie jak bedziesz mial karme u innosa a nie jak mu ksiege oddasz
a ktoś powie mi jak sie dostać na wyspe etlu? gadałem z pijanym paladynem ukradlem klucz od hagena gadałem z xardasem a teleportu znalesc nie moge
i jeszcze przed walką z krukiem w tej jego swiątyni jest teleport do jakiejś nowej lokacji opłaca sie tam isc z 5k życia  400 siły średnim pancerzem łowcy smoków i magicznym ostrzem na smoki?
 

BUMCYKAFYSZ

BUMCYKAFYSZ

Użytkownicy
posty235
Propsy19
Profesjabrak
  • Użytkownicy
mam takie pytanie jak naprawić sobie styl walki bo mi się na tarczy zmienił i jak zrobić magiczne bełty mam groty patyki oraz kwarc  podchodze do stołu i jest napisane że nie mam odpowiednich materiałów ?
 

Robharek

Robharek

Użytkownicy
posty53
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam 3 pytania.
1. Chociaż, że mam 70 zręki w 2 rozdziale, Cassia nie chce mnie nauczyć akrobatyki,bo twierdzi że mam za mało umiejętności
2. Remirez jest na mnie obrażony bo zabiłem Atille, jest jakiś sposób żeby go udobruchać?
3. Jak robię zadania dla Ur Karrasa, i jest tam zadanie z magazynem paladynow, jak go spale to Saturas będzie wkurzony?(tak słyszałem)
 

BUMCYKAFYSZ

BUMCYKAFYSZ

Użytkownicy
posty235
Propsy19
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Robharek
1. Żeby nauczyć się akrobatyki trzeba mieć 120 zręczności
2. użyj zaklęcia zapomnienia
3. NWM
 

Morty

Morty

Użytkownicy
posty954
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Robharek Spalenie zapasów paladynów na nic nie wpływa tak naprawdę. Obrazić może się Vatras jak będziesz mordował 'niewinnych' NPC ale da się go udobruchać poprzez Gravo i 3 tysiące złota. (lub GVE)

@sysek1231
Teleport jest w jaskini za obozem zbieraczy bagiennego ziela, tuż przed  Grimbaldem. W jaskini jest zamek w którym używasz ukradzionego klucza, i w ten sposób otwierasz przejście do teleportu.

Nowa lokacja jest bardzo ciężka, więc upewnij się że masz zapis przed wejściem do niej, i spory zapas mikstur. Z tej lokacji jedynym wyjściem jest ukończenie jej wątku, nie można w niej używać kodów.
 

sysek1231

sysek1231

Użytkownicy
posty97
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Morty ok dzieki za info
a wiec zabiłem demona na bagnach oddałem questa do szmana a ur thrall dalej nie chce ze mna gadac o swiątyni śniącego ani nie chce mnie wpuścic do kopalni żelaza co musze więc zrobić zeby popchnąc watek dalej?
 

Morty

Morty

Użytkownicy
posty954
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@sysek1231 Zadanie zaginieni paladyni, rozmawiasz z Garondem, Talbinem i Jergenem, potem idziesz do Thralla,
 

BUMCYKAFYSZ

BUMCYKAFYSZ

Użytkownicy
posty235
Propsy19
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czemu jak mam wyuczoną tarcze na 5 czy 10 % i walczę innym sposobem niż normalnie (nie wiem jak to nazwać ale robię takie obroty) gdy po nauczeniu walczę tak jak się nauczyłem to jak wyjde i wczytam to to walcze nowicjusz ??

Post połączony: 2018-02-21, 19:09
wiecie jak to naprawić ??
 

lis420

lis420

Użytkownicy
posty99
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
1. Wie ktoś jak włączyć wyświetlanie ile HP/życia ma przeciwnik? Mówię o wersji 66.2

2. Jak wyświetlić szanse na sukces przy kradzieży kieszonkowej?

3. Czy pomijając kradzież kieszonkową (której nienawidzę w każdym RPGu) dużo tracę?
 

BUMCYKAFYSZ

BUMCYKAFYSZ

Użytkownicy
posty235
Propsy19
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@lis420
1. CHYBA w ustawieniach AST to zmienisz
2. gdy masz ustawioną kradzież AST to przy osobie klikasz bodajże O
3. na pewno wtedy nie zrobisz zadania z krwawymi pucharami i pucharem baronów rudy więcej nie wiem
 

Morty

Morty

Użytkownicy
posty954
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@lis420 Bez kradzieży kieszonkowej da się przejść grę, jednak tracisz kilka pomniejszych zadań.
 

BUMCYKAFYSZ

BUMCYKAFYSZ

Użytkownicy
posty235
Propsy19
Profesjabrak
  • Użytkownicy
zrobiłby by może ktoś wątek odnośnie dobrego rozwoju postaci który przydałby by się nowym graczom którzy kreowali by postać tak jak się to robi w zwykłym G2 oraz jeszcze byłby by tam zawarte porady odnośnie mądrego wydawania PN ???
 

Morty

Morty

Użytkownicy
posty954
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@BUMCYKAFYSZ Mądre wydawanie PN jest potrzebne na hardzie i obowiązkowe na legendzie. mógłbym zrobić coś takiego, ale jak na razie zajmuje się spisem broni.
 

BUMCYKAFYSZ

BUMCYKAFYSZ

Użytkownicy
posty235
Propsy19
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Morty widziałem i tak ode mnie świetna robota :)

Post połączony: 2018-02-21, 21:26
i jeszcze mam takie  pytanie czy jak gra się strażnikiem miejskim to lepiej ukończyć szybko w 2 rozdziale ukończyć GD czy i robić ją długo w 3 czy robić wszystko w 2 ( bo według mnie lepiej pójść do miasta orków czy poza palisadę jako paladyn ale nwm czy dobrze myśle) i jeszcze po jakim wydarzeniu zostaje się rycerzem ,gdy naprawiło się oko innosa czy jak się wyzwoli Beneta nwm bo w G2 magiem grałem
 

Robharek

Robharek

Użytkownicy
posty53
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jeszcze jedno pytanie...gdzie jest klucz, ten co zgubił Engrom, to magazynu paladynów? chodzę po całym zamku i nie mogę go znaleźć

Post połączony: 2018-02-21, 23:17
Dobra znalazłem, ale nie mogę spalić tego magazynu...
 

kam1802

kam1802

Użytkownicy
posty155
Propsy12
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie znajdę broń z zadania Sekrety Świątyni Adannosa? Smok wspomina że broń jest w jednej z świątyń ale przeszukałem wszystkie i nic nie znalazłem.
 

Morty

Morty

Użytkownicy
posty954
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@kam1802 Jeśli grasz na wersji 065 to musisz przyzwać młot kodem.
 

kam1802

kam1802

Użytkownicy
posty155
Propsy12
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A jaki jest na niego kod? Poza tym gram na normalnym więc chyba wywali mnie do menu po aktywowaniu marvina.
 

Morty

Morty

Użytkownicy
posty954
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@kam1802 W 065 i 066.1/2 Marvin nie działa tylko podczas walki, i w  dwóch lokalizacjach, tu masz kod : ITMW_ADANOSMOLOT  .
 


0 użytkowników i 10 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry