Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6902869 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6902869

Odpowiedzi 37317

Robharek

Robharek

Użytkownicy
posty53
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@wicos bo skończyło ci się zadanie ""najemnicy orków" musisz przecierpieć do łatki, albo wczytać save
 

wicos

wicos

Użytkownicy
posty39
Propsy2
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Ja pierdole... Nie da się jakoś włączyc zadania w gve czy jakkolwiek?
 

AdriN

AdriN

Użytkownicy
posty21
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jako że jestem nowy na forum to należy sie przywitać :)
Mam kilka pytań odnośnie rozgrywki. Wersja 0.66 hotfix 3(?). To jest w ten w którym dodali nagrodę za odnalezienie klucza constantino.
1. Od czego zależy zużycie wytrzymałości. Bo zauważyłem że jak założyłem Długi topór z legowiska to tracę 10 wytrz. za uderzenie a poprzednia broń( topór od najemnika z farmy akila) 5 wytrz. za uderzenie. Zależy to od sily potrzebnej do noszenia?
2.Pkt. trafień. Jako że gram na hardzie to życie za poziom mi  się nie zwiększa. Czy warto inwestować pkt. w życie? I w jaki sposób mogę je jeszcze zwiększyć ( oprócz mikstury od constantino i tabliczek)
3.Najemnicy- zadanie od Onara. Jak wziąłem je przed połudbiem do bedę mógł iść na cmentarz tego samego dnia czy dopiero następnego?
 

Morty

Morty

Użytkownicy
posty954
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@wicos Podobno zabicie demona  z bagien załatwia sprawę, ale nie mogę tego potwierdzić.
@AdriN
1. Pancerz i broń mają coś na kształt własnego ciężaru i to wpływa na zużycie wytrzymałości.
2.Hp daj do 500-1000 pkt, zależy jak dobrze grasz, potem jedziesz na eliksirach życia i ciastach.
Maks hp uczy Wulgraf w przypadku staży i Torolf u najemników.
 

AdriN

AdriN

Użytkownicy
posty21
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Morty a jak wygląda z wytrzymałością, tzn. do ilu opłaca się uczyć?
 

Morty

Morty

Użytkownicy
posty954
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@AdriN Wojownikiem pod siłę to pewnie dajesz maks(1000) aby w miarę komfortowo walczyć z bossami. Nie wiem czy będziesz chciał poświęcić jakieś szczawie na eliksiry wytrzymałości, czy zamierzasz iść czysto pod siłę.
 

wicos

wicos

Użytkownicy
posty39
Propsy2
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Oficjalnie wszem i wobec oświadczam że na wersji 66.2 zabicie demona na bagnach bez questa nic nie daje i wódz orków nadal nie chce z nami gadać.
 

Sensoy

Sensoy

Użytkownicy
posty144
Propsy29
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@wicos
Zostanie to dopiero poprawione w wersji 0066.3 na stronie RPGRUSSIA jest tak napisane
 
Ukończone Modyfikacje:
Gothic 1
Zagadka Bagiennego Ziela                               
Świat Skazańców
Edycja Rozszerzona 1.4.5 i 1.4.8
Ciemności Gordotha
Czas Zapłaty 1.5
Gothic 2
TheReturning 2.0 (0062) i (0066.1)
L'hiver Edition 0.9.3 i 1.1 PL
Złote Wrota
Bandyci

Morty

Morty

Użytkownicy
posty954
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Sensoy Ale wiesz że 66.3 ma być kolejnym dużym patchem, dodającym nowe lokacje, nowe zadania, więc wątpliwe jest wydanie go w tym roku.
 

wicos

wicos

Użytkownicy
posty39
Propsy2
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Napisałem na ruskim forum..
 Gość mi odpisał że sprawdzi czy jest możliwość zmiany w kodzie która aktywuje misje lub pomoże w inny sposób. Jeśli dostanę odpowiedz to dam tu znać. Pewnie nie tylko ja mam ten problem.
 

Roman Reigns

Roman Reigns

Użytkownicy
posty138
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@wicos z tego co pamiętam to pierw musisz mieć opcję dialogową od Garonda zadanie odnośnie palanynów (Alberta i Wenzela) potem gadasz z Talbinem , potem Jergenem(zwiadowcą) , potem dopiero z Ur Trallem i musisz odpowiednio poprowadzić dialog ( poprawnie jak będziesz miał pod koniec rozmowy nagrodę +1 za retorykę) , kolejnie on zsyła Cię do kopalni orków musisz tam zabić demona , dopiero wtedy możesz zapytać o świątynię śniącego i pozwoli Ci tam iść
 

Robharek

Robharek

Użytkownicy
posty53
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam jeszcze jedno pytanie, czy w misji "mroczne rytuały", jeśli poproszę o wsparcie orków, zaliczy mi zadanie, i normalnie porozmawiam z Ur thrallem?
 

wicos

wicos

Użytkownicy
posty39
Propsy2
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Ja pierdole przeskoczyłem jeden błąd a pojawiło się kolejne 10... Wszedłem do kopalni orków i oczywiście strażnik sfery dał mi w dupę bo mimo patcha na ilość jednostek jakie się z nim pojawiają mam spawn 1000 szkieletów naraz po zbiciu połowy HP. Marvin oczywiście w kopalni nie działa. Jakieś rady?
 

Roman Reigns

Roman Reigns

Użytkownicy
posty138
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Slesh

Slesh

Użytkownicy
posty23
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ile jest tych książek do ulepszenia szaty nekromanty? I jeśli 2 to czy ktoś mógłby sprecyzować, co to jest dokładnie tear pepper?
 

PoLoPL

PoLoPL

Użytkownicy
posty77
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jakie są plusy i minusy wybrania sarry zamiast canthara ?
 

Morty

Morty

Użytkownicy
posty954
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@PoLoPL Nie ukończysz zadań gildii kupców, i ciężko będzie zrobić misje gildii zabójców.
 

furlon

furlon

Użytkownicy
posty70
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
jak podnosic moc magiczna u magów
 

wicos

wicos

Użytkownicy
posty39
Propsy2
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
https://forum.worldofplayers.de/forum/threads/1505168-RETURNING-v2-0-Stand-Fragen-Antworten-8

RET2_0066R2.1_googlepatch.exe , sprawdź to
Dzięki działa :D Jak to jest że u ruskich patcha nie ma a na niemieckiej stronie jest... Ehh.
 

PoLoPL

PoLoPL

Użytkownicy
posty77
Profesjabrak
  • Użytkownicy
a w jaki sposób później zacząć ten trudniejszy sposób dołączenia do gildi zabójców ?

Post połączony: 2017-11-26, 15:34
a w jaki sposób później zacząć ten trudniejszy sposób dołączenia do gildi zabójców ?
 


0 użytkowników i 7 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry