[G3] CP1.75 + QP + CM + Kon. + G3EEUP + PGL + LTM + Union ModPack PL 800649 1453

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 5.01.2016 roku

Wyświetleń 800649

Odpowiedzi 1453

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
No właśnie Angara i inne postaci w Ardei dodają Konsekwencje. Ogólnie ta wersja lubi się bugować, gdy się ich nie zainstaluje (polecam, to naprawdę nie utrudnia gry, raczej, hm, urealnia; czasem nawet ułatwia - Asasyni nie są już źli za wybijanie obozów orków przy świątyniach na pustyni). A o burdelu w Cape Dun to pierwsze słyszę, w CPT miał być niby burdel w Monterze czy tam Geldern, ale kiedy CPT wyjdzie i czy tego dożyjemy, to nie wiem.
(wiem, nie jestem Ventruem, mam nadzieję, że mi wybaczy wcinanie się xD)
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Ventrue

Ventrue

DreamVader
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • DreamVader
  • Herr Mannelig
O burdelu w Cape Dun też pierwsze słyszę. A co to reszty to Jao ma racje. Pogadaj z Miltenem i zobacz czy ci da zadanie o smokach. Jeśli tak to QP działa poprawnie.
 

asiab

asiab

Użytkownicy
posty6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dziękuję Panowie za odpowiedź. Zainstalowałam ponownie grę i zaznaczyłam tym razem opcję CM z Quest Pack (po przeczytaniu komentarzy). O dziwo stare Save'y działają. Wróciłam się z Trelis i otrzymałam nowe zadania. Ale, ale nie ma już Miltena, Laresa, Diega - pewnie już wyruszyli w drogę, więc myślę sobie, że w związku z powiedzmy późnymi zmianami wprowadzonym w grze już od nich misji nie otrzymam. Ciekawa jestem czy będzie dalej wszystko ok. Zastanawiałam się po przeczytaniu wielu postów, czy może użyć konsoli do teleportowania się do nich i czy to nie wprowadzi błędów w grze. Gdyby moje savy stare nie działały zesłałabym na Ciebie Ventrue gniew Innosa, ale skoro mogę chociaż częściowo zagrać w nową wersję to dostaniesz jedynie po tyłku Szponem Beliara za wprowadzenie w błąd w pierwszym poście (jak już go zdobędę). Mam nadzieję, że dużo mnie nie ominęło. W Myrtanie nie byłam jeszcze w Geldern, Faring, Gotha, Vengard i Nemora. A co myślicie o próbie teleportowania się do Miltena, Laresa i Diego?
 

Ventrue

Ventrue

DreamVader
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • DreamVader
  • Herr Mannelig
Nie ma tam żadnego błędu, ja zawsze instaluję wszystko takim sposobem i mody działają elegancko. A te QuestPackowe zadanie chyba nie są ograniczone czasowo, to w końcu powinnaś je dostać.
 

asiab

asiab

Użytkownicy
posty6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ale jak instalowałam tak jak tam było napisane, że przy cm zaznaczyć bez quest pack to nie miałam nowych misji. A jak zainstalowałam od nowa i zaznaczyłam cm z quest pack to mam nowe zadania. Na szczęście nie muszę zaczynać gry od nowa, bo stare savy działają i cofam się jedynie do osób, które powinny mi dać nowe misje i tak się dzieje. Być może powodem jest to, że ja odznaczyłam konsekwencje i wtedy trzeba zaznaczyć opcję z qp (tak tylko zgaduję). Ale już mam, więc ok. Jakby były jakieś problemy jeszcze to napiszę.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Kompletnie nie chcę się powtarzać, bo to już było wałkowane dwu- albo i trzykrotnie, ale instrukcja Ventrue'a zawiera dwa poważne błędy. Po pierwsze, należy zaznaczyć CM (with QP Quests), gdyż inaczej będzie to sam CM bez questów z QP. Po drugie, co do orków: to druga opcja, nie trzecia, daje sporo orków wzorowanych na tych z G2 pozostawiając oryginalnych, trzecia podmienia tekstury wszystkim bez wyjątku.
Ventrue, znowu mówisz to samo. Kiedy już piąta (piąta? No nie wiem, na pewno nie pierwsza i nie druga) osoba mówi ci, że instaluje według twojej instrukcji i jest coś nie tak, to może warto wziąć pod uwagę, że maybe, just maybe, coś jest na rzeczy? xD
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

tefendy

tefendy

Użytkownicy
posty9
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, instalator quest packa powiadamia mnie, że trzeba mieć polską wersję gry i aktualizację 1.73 lub nowszą.


A ja mam polską wersję gry oraz najnowszą aktualizacje, razem z community patchem 1.75.14.


Gra jest oryginalna ze steama, co może być przyczyną błędu?
Jeżeli posiadam już jakiś postęp w grze to, to może być powodem? Ofc mam zamiar zacząć od początku grę razem z QP i CM, ale czemu do jasnej cholery to się nie chce zainstalować.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
ze steama
Uprzedzając - nie wiem, co z tym zrobić. Może przenieś pliki gry do innego folderu.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

tefendy

tefendy

Użytkownicy
posty9
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nic to nie dało ;/


Nie wiem jak mentionować więc wpisze

@Ventrue ;

Nie wiesz może co jest problemem?
 

Ventrue

Ventrue

DreamVader
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • DreamVader
  • Herr Mannelig
Na chomiku moim jest jakiś patch co dodaje wpis do rejestru, waży chyba mega to za darmola ściągniesz.
 

tefendy

tefendy

Użytkownicy
posty9
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ok działa.


a jak moge sprawić bym w grze mógł podnosić itemy z kufrów na klucz samym ppmem oraz bronie ppmem?


I dzięki za pomoc tak w ogóle.
 

Ventrue

Ventrue

DreamVader
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • DreamVader
  • Herr Mannelig
 

tefendy

tefendy

Użytkownicy
posty9
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Coś dziwnego się dzieje, jak chcę pobrać update pack to za każdym razem pod koniec pobierania wyskakuje "nie odnaleziono pliku" w menadżerze pobierania, wyłączyłem antywirusa i zapore i nic to nie dało...

Post połączony: 2018-03-18, 22:07
@Ventrue

Przepraszam za double post ale teraz bardziej nad tym pogłówkowałem i pobrałem z innej przeglądarki,
ta przeglądarka napisała mi czarno na białym, że ten plik ma wirusa?

Co to ma znaczyć, że opera, google chrome, mozilla i microsoft edge blokują mi pobieranie?
To znaczy, że wciskany tu jest jakiś kit?
 

tefendy

tefendy

Użytkownicy
posty9
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Wonsz

Wonsz

Użytkownicy
posty838
Propsy114
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Żaden kit, niektóre programy lub gry MMO RPG wykrywa jako wirusy, a w rzeczywistości nic tam nie ma. Szczególnie Opera lubi sobie poblokować. Wyłącz blokowanie w opcjach przeglądarki i ściągnij.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Pan mie tu Opery nie obraża, dobra?
Ale serio, nie wiem, co może być nie tak. Sam dopiero co sprawdziłem (operą, jakżeby inaczej) i pobrało się jak należy.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

tefendy

tefendy

Użytkownicy
posty9
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Najwidoczniej to ja jestem głupi sprawdzając paroma przeglądarkami,
zablokowałem pare opcji w operze i pobrałem.

No to się urządziłem, avast i mcafee od razu alerty o wirusach, nawet uploadem na virustotalu dowiedziałem się, że ten plik jest zawirusowany.

Czy któryś administrator do tego się jakoś ustosunkuje?

Post połączony: 2018-03-25, 10:11
Podbijam post.
 

tefendy

tefendy

Użytkownicy
posty9
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Ventrue nie jest tutaj administratorem, anyway plikowi nic nie ma.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Ventrue

Ventrue

DreamVader
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • DreamVader
  • Herr Mannelig
Zmień antywirusy, bo wychodzi na to, że jakieś gówniane masz.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry