Dyskusja na temat modyfikacji 628052 2122

O temacie

Autor Simon Said

Zaczęty 27.12.2015 roku

Wyświetleń 628052

Odpowiedzi 2122

Bezixx

Bezixx

Użytkownicy
posty128
Propsy12
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Kojarzy ktoś może różne nie-Gothicowe utwory użyte w modzie? Bo wiem że część jest z Thief: Deadly Shadows, ale na przykład tych z oazy przed Krukiem, Etlu czy krypty Ginnoka to za cholerę nie rozpoznaję.
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Z Dark Sagi też jest sporo, z G3 także i Wiedźmaka.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Bezixx

Bezixx

Użytkownicy
posty128
Propsy12
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Dlatego wspomniałem nie-Gothicowe, bo Gothic 3 się wlicza i Dark Saga po części w te Gothicowe. Co do Wieśmina to nie zwróciłem uwagi do końca.
 

22714

22714

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Chcialem sie dowiedziec, czy jest tu balans klas, bo slyszalem, ze magowie strasznie odstaja od wojow.
jesli juz sie zdecyduje na woja, to 1h czy 2h ?
generalnie chcialbym klase, ktora z czasem jest OP.

na poczatek latwy poziom trudnosci , ktos, cos ?
 

Nemrok19r

Nemrok19r

Użytkownicy
posty235
Propsy37
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Chcialem sie dowiedziec, czy jest tu balans klas, bo slyszalem, ze magowie strasznie odstaja od wojow.
jesli juz sie zdecyduje na woja, to 1h czy 2h ?
generalnie chcialbym klase, ktora z czasem jest OP.

na poczatek latwy poziom trudnosci , ktos, cos ?

Zdecydowanie poziom: trudny, na łatwym poziomie levele idą w górę jak szalone, a mając tak 40-50 level jesteśmy na łatwym już koksem, gdzie szkielety i orkowie lecą na 1-3 ciosy( bo z takimi przeciwnikami najwięcej przyjdzie się nam mierzyć od połowy gry)  Poprawieni i wzmocnienie magowie ( balans względem wojownika nowe czary itp) są dopiero w AB

Tak więc AB + trudny + ustawienie 10 punktów nauki na level.

Co do woja najlepiej mnie zawsze grało się Najemnikiem ( najlepsze bronie dwuręczne): pod siłę 2H + kusze+ 3 krąg magi i czar zniszczenie truposzy:P. Ale i tak gdy już mamy lev 60-70 i 400 czy 500 siły przeciwnicy padają jak muchy, bez różnicy czy mamy 1h czy 2h. Cały bajer Returna ( trudność) chodzi tu głównie o walki z bosami polega na tym że, bosowie mają przegiętą ilość HP. 


 

22714

22714

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@ okej
więc pograłem jakieś 3h na normalnym i jest imho niesamowicie trudno. Na 10 lv golbin wojownik solo zdejmuje mnie na 2 strzały.
To AB to balans alternatywny? mam to wyłączone w opcjach. Powinienem to włączyć ?
btw. mam returninga 2.0, pobrałem z pół roku temu. Powienienem to usunąć i pobrać AB osobno ze spolszczeniem?
 

Bezixx

Bezixx

Użytkownicy
posty128
Propsy12
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mag jest mocny, ale trzeba nim zwykle zrobić lekkiego rusha żeby odblokować czary większego kręgu. AB instaluje się na Returningu, ale nie polecam, bo sprawia że gra magiem nawet na legendarnym jest błacha. Już w drugim rozdziale można się ładnie wykoksić i przejść masę contentu z moda, co jak dla mnie psuje cały "balans". Co najwyżej zwiększone hp bossów może Cię zatrzymać, ale i tak wątpię żebyś sobie z tym nie poradził. W zwykłym R 2.0 mag jest ogółem bardziej skillowy, ale za to nagradza tym że robi się mocny w późniejszych rozdziałach i daje sporą satysfakcję.
 

Vixior

Vixior

Użytkownicy
posty46
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hejka, pytanko mam co do zapisywania gry na poziomie legendarnym, po lekkim odejściu od Wieży Xardasa gry zapisać nie można, doszedłem do miasta i wciąż nie miałem opcji zapisania gry, wie ktoś może, jak to działa?
 

Nemrok19r

Nemrok19r

Użytkownicy
posty235
Propsy37
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hejka, pytanko mam co do zapisywania gry na poziomie legendarnym, po lekkim odejściu od Wieży Xardasa gry zapisać nie można, doszedłem do miasta i wciąż nie miałem opcji zapisania gry, wie ktoś może, jak to działa?

Grając na Legendarnym można zapisywać grę tylko w określonych miejscach: np Wieża Xardasa, Farma Onara, Khorinis (port)
 

Vixior

Vixior

Użytkownicy
posty46
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hejka, pytanko mam co do zapisywania gry na poziomie legendarnym, po lekkim odejściu od Wieży Xardasa gry zapisać nie można, doszedłem do miasta i wciąż nie miałem opcji zapisania gry, wie ktoś może, jak to działa?

Grając na Legendarnym można zapisywać grę tylko w określonych miejscach: np Wieża Xardasa, Farma Onara, Khorinis (port)

A to sobie odpuszczę chyba grę na legendarnym :D dzięki
 

BUMCYKAFYSZ

BUMCYKAFYSZ

Użytkownicy
posty235
Propsy19
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Vixior możesz zmienić w opcjach żeby zapisywało ci na legendarnym ale musisz gre zacząć od początku
 

domix

domix

Użytkownicy
posty237
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
opłaca się grać na tej wersji magiem ? bo słyszałem że jest dużo słabszy od wojownika
 

R.Loos

R.Loos

Użytkownicy
posty373
Propsy66
Profesjabrak
  • Użytkownicy
No dużo lepiej na AB ze względu na możliwość szybszej nauki kręgów magii i szybszej regeneracji many.
Ale Magiem ognia czy Nekro da się swobodnie, Maga Wody i Guru w tej wersji unikaj jak ognia
 
Pół litra na dwóch jest dobre kiedy jedna osoba nie pije

domix

domix

Użytkownicy
posty237
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
No dużo lepiej na AB ze względu na możliwość szybszej nauki kręgów magii i szybszej regeneracji many.
Ale Magiem ognia czy Nekro da się swobodnie, Maga Wody i Guru w tej wersji unikaj jak ognia

a czy AB zostało w pełni spolszczone ze wszystkimi dialogami ?
 

R.Loos

R.Loos

Użytkownicy
posty373
Propsy66
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Tak jest, jest osobny temat gdzie można wszystko pobrać w dziale Alternative Balance.
Jest tam tez poradnik jak poprawnie pobrać i powgrywać wszystkie pliki
 
Pół litra na dwóch jest dobre kiedy jedna osoba nie pije

Zatsuu

Zatsuu

Użytkownicy
posty165
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cześć, dawno mnie tu nie było i na nowo chciałbym sprobowac swojej przychody z returningiem i chcialem sie zapytac po tej przerwie 1-2 letniej jaka jest najnowsza wersja i za ile wyjdzie nowsza i jak jest z bugami oraz spolszczeniem czy dalej takie ''translator'' oraz dubblingiem?
 

Murgraht

Murgraht

Użytkownicy
Książe Eterni
posty733
Propsy44
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • Książe Eterni
@Zatsuu skoro jest już Returning 2.0 Alternative Balance to znaczy że oryginalny R2.0 jest sfinalizowany - licząc tłumaczenie z rosyjskim dubbingiem. Co do AB to... domyślisz się szybko, jakie linijki tekstu zostały dodane/zmienione (brakuje im dubbingu oraz polskie tłumaczenie jest czasami bekowie [zamiast Pancerz Strażnika Równowagi jest Zrównoważony pancerz strażnika {xddd}]), ale ogólne wrażenie jest bardzo pozytywne - przynajmniej jeśli chodzi o mnie.
 
W dzień monarcha, w nocy He-Man! Jak Batman!

Zatsuu

Zatsuu

Użytkownicy
posty165
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czyli 66.3 nie bedzie? Polecasz najnowsze AB czy lepiej zagrac bez niego?
 

blackero

blackero

Użytkownicy
posty215
Propsy13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Sa jakieś patche do tego?
 

wojtek988

wojtek988

Użytkownicy
posty172
Propsy21
Profesjabrak
  • Użytkownicy
i jak byl najlepszym modem returning 2.0 z balansem tak nim pozostaje i jak to juz dawno napisalem, dalej nic na horyzoncie nie widac, ciekawe co z ta ich Goetja czy jak tam sie to zwie


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry