Dyskusja na temat modyfikacji 226160 1848

O temacie

Autor Simen

Zaczęty 27.12.2015 roku

Wyświetleń 226160

Odpowiedzi 1848

Loop

Loop

Użytkownicy
posty637
Propsy131
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
1 z 2 op no ale jak się nie ma pojęcia o rozwoju postaci to takie są efekty gry
Podpowiem nie ważne czym grasz obwiązuje prosta zasada gry,  pierw do 50 siła i zreka oraz 30% w 1h dopiero potem przestawiasz się  adekwatny styl gry do danej gildii.

Wyjątkiem od tego jest postać pod zreke, cała reszta przez prawie cały 1 rozdział lata z el bastardo i klepie co chce i jak chce mając tone pkt które idą na faktyczny rozwój postaci.

Dawno nie czytałem większej głupoty  :lol2:

Najpierw by trzeba samemu mieć pojęcie o rozwijaniu postaci, żeby nigdy więcej nie pisać takich kwiatków  :trollface:

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty3252
Propsy893
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
To może sam się pochwal, bo naprawdę zarzucając mnie ze ja nie mam pojęcia o rozwój postaci to naprawdę dojebałeś teraz.

Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

PC
Spoiler
I7 4770K 3,5 Ghz 4R/8W ( Oc 4.6GHz ) + Macho B/W
MSI Z87 GD65 Gaming Dragon Edition
MSI GtX 780Ti Gaming Dragon Edition TwinFrozr 3GB
Corsair Venegance Pro Series 2x 8GB CL9 1600Mhz DDR3
Wd Caviar Blue 1TB
Corsair CS Series Modular 650W 80+ Gold
Zalman Z9 U3

Loop

Loop

Użytkownicy
posty637
Propsy131
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Zależy czym mam się "pochwalić", grając postacią pod zręke nie daje ani jednego punkta w siłe bo to pieprzony bezsens :F tak samo jak dawanie czegokolwiek % w walkę bronią której nie będę dalej grał. Wg. to co napisałeś nawet grając na 2 ręczniakach mam napierdalać 50 zręki i 30% w jednoręke bo tak :F

A build zależy od tego czym się gra, 50 siły i 50 zręki i 30% w jednoręke do czegokolwiek byś nie chciał grać nie dość że się mija z celem, to na dodatek tracisz PN'y i golda a postać wygląda jak upośledzona w statystykach

bcklvr

bcklvr

Użytkownicy
posty50
Propsy10
Profesjabrak
  • Użytkownicy
ja grając nekro zanim dostałem pierwszą runę, to dobiłem do 40 siły, 200 wytrzymałości i 30% w dwureczniakach, a i obyłoby się bez tej siły i dwureczniaka jakbym się postarał

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty3252
Propsy893
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Loop naucz się czytać posty na które odpowiadasz wyraźnie napisałem ze wyjątek od reguły stanowi postać pod zreke a ty wyjeżdżasz mi z postacią pod zreke.

Brak sensownego 2h w r1 nie licząc broni najemnika dość mocno stopuje grę w 1 rozdziale  strikte pod 2h
Wiec aby nie stać i czekać na zbawienie 30% w 1h rozwiązuje problem.
Magowie w r1  magicznie nie istnieją bo ogranicza ich fakt ze muszą rozpocząć wszystkie poboczne gildiie jako bez gildyjni  także dla nich opcja z elbastardo tez jest na propsie
Gold nie jest problemem trzeba być albo idiota albo grac pod zreke żeby nie byc czeladnikiem u harada
Wytrzymałości się nie uczymy, cale 1000 mamy bez wydawania w to strikte pn po za nauka  potka z alchemi
Mag i i wojownik od tak z dupy nie uzbierają 200 zreki z samych bonusów bez jej nauki,  dopiero w rozdziale 5 staje się to możliwe dzięki biżuterii  serio mam czekać do r5 aby moc po okradac zaległe rzeczy które już w r3 mógłbym wykorzystać do z maksymalizowania postaci

I tak  w okolica r3/4 mamy wszystko co chcemy mięć i pozostaje głupie pakowanie w siłę zreke czy manę w cenie ostatniego progu 6/1 bo nic innego nie pozostaje do nauki a są limity, postać nie może mieć więcej niż 7500 życia 1000 staminy 2500 many i 1000 siły/zreki to są nie przekraczalne progi.

Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.

PC
Spoiler
Wd Caviar Blue 1TB
Zalman Z9 U3

Loop

Loop

Użytkownicy
posty637
Propsy131
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Brak sensownego 2h w r1 nie licząc broni najemnika dość mocno stopuje grę w 1 rozdziale  strikte pod 2h

A no bo halabarda u Atramentora, czy miecz do kupienia jak się jest ŚŚ nie jest sensowny

Mag i i wojownik od tak z dupy nie uzbierają 200 zreki z samych bonusów bez jej nauki

A po co 200 zręczności? Do okradania potrzebnych NPC wystarczy 100, które można spokojnie zdobyć już w R2

Nie wnikam, odpowiadam oczywiście na temat czystego 066.2 bez AB

I tak  w okolica r3/4 mamy wszystko co chcemy mięć i pozostaje głupie pakowanie w siłę zreke czy manę w cenie ostatniego progu 6/1 bo nic innego nie pozostaje do nauki a są limity, postać nie może mieć więcej niż 7500 życia 1000 staminy 2500 many i 1000 siły/zreki to są nie przekraczalne progi.

To jest akurat prawda, bo returning jest bardzo schematyczny pod tym względem że jedynie r1/początek r2 stanowi jakiś tam problem na jakimkolwiek poziomie trudności, potem to wygląda zawsze tak samo -> wypierdolona postać w kosmos ot tak

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty3252
Propsy893
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
To są shity nie sensowne bronie, 1h najemnika czy strażnika miejskiego ma 165 po zaostrzeniu znajdź mi 2h bron w r1 która ma lepsze staty po za ofc mieczem dla najemnika który ma bodajże 190 po zaostrzeniu
A niby jak chcesz  okraść npc którzy maja wymogi po 175 zeki czy skrzynie po 160, quest od gildii złodzieju wymagają 200 można je ukończyć w r4 o ile ma się te 200 zreki.

PC
Spoiler
Wd Caviar Blue 1TB
Zalman Z9 U3

Chris Moltisanti

Chris Moltisanti

Użytkownicy
posty45
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ten moment gdy dostajesz załamania nerwowego bo jakaś owca wlazła ci pod ostrze w walce z Raoulem i wszyscy się na ciebie rzucili. Zabiłem chyba wszystkie owce w Khorinis, polecam każdemu.

Loop

Loop

Użytkownicy
posty637
Propsy131
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
To są shity nie sensowne bronie, 1h najemnika czy strażnika miejskiego ma 165 po zaostrzeniu znajdź mi 2h bron w r1 która ma lepsze staty po za ofc mieczem dla najemnika który ma bodajże 190 po zaostrzeniu
A niby jak chcesz  okraść npc którzy maja wymogi po 175 zeki czy skrzynie po 160, quest od gildii złodzieju wymagają 200 można je ukończyć w r4 o ile ma się te 200 zreki.

Mam nadzieje że jesteś świadom że na 1 rozdziale gra się nie kończy?  :lol2: Zrozum koleś że dana Halabarda lub dwuręczniak SŚ spokojnie starczy na 1 rozdział, na początku 2 i tak dostajesz lepszą tak czy inaczej niż Peacemaker czy rzekomy miecz najemnika (czy halabarda i wszystko INNE Z 1 ROZDZIAŁU )

A ktoś Ci każe robić to wszystko 1/2 rozdziale? Możesz zrobić questy dla GZ w 3-4 rozdziale, jakie to ma znaczenie?  :F Próbujesz robić z siebie chuj wie kogo, najchętniej Uriziel w 1 rozdziale czy w ogóle Szpon Beliara od razu po zabiciu 1 strażnika z ornamentem  :lol2: Strach pomyśleć nad tym waszym tłumaczeniem, Orlan będzie sprzedawał Uriziela za pokazanie pierścienia wodnego kręgu?  :lol2:

W 2 rozdziale mam Uriziela i Szpon, jak mam porównać z tym co wypisałeś to twoje to są shity a nie sensowne bronie, co za logika :lol:

0 użytkowników
Do góry