Dyskusja na temat modyfikacji 628123 2122

O temacie

Autor Simon Said

Zaczęty 27.12.2015 roku

Wyświetleń 628123

Odpowiedzi 2122

Sentinel

Sentinel

Użytkownicy
posty174
Propsy19
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
przydał by się jakiś poradnik do returna 2.0 tak samo jak powstał do rebalance:)
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
A może zamiast coraz więcej wymagać, sami byście coś zrobiliście? :)
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Squerol

Squerol

Użytkownicy
twój stary
posty712
Propsy547
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • twój stary
Spoiler
Nie wiem czy jak wejdziesz tam na kodach nie włączy sie zabezpieczenie, które tworcy moda umiescili ale tak czy siak. Aby sie tam dostac musisz pojsc do tego wąwozu za obozem sekty. I tam za ściana jest przejscie do tej lokacji . Obok za sciana jest prawdopodobnie teleport do opiekunów przynajmnie tak bylo w Rebalance :P

Dzięki, znalazłem. Co do odliczania, to nie mam odliczania w żadnej innej lokacji, może to przez to że mam oddzielnego save'a do cheatów z poziomem trudności easy i używam postaci innej niż główny bohater?

Sentinel

Sentinel

Użytkownicy
posty174
Propsy19
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
 SonGoku

czy za kradzież kieszonkową nadal traci się karmę u Innosa? na rosyjskich filmach r2.0 widziałem że można nieźle expa i złota się dorobić na kradzieży kieszonkowej:) w rebalance to się nie opłacało do 3 rozdziału gdyż karma innosa była potrzebna do zadania:) może teraz poprawili to i możemy kraść bezkarnie?
edit:
 

SonGoku

SonGoku

Użytkownicy
posty123
Propsy46
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
SonGoku

czy za kradzież kieszonkową nadal traci się karmę u Innosa? na rosyjskich filmach r2.0 widziałem że można nieźle expa i złota się dorobić na kradzieży kieszonkowej:) w rebalance to się nie opłacało do 3 rozdziału gdyż karma innosa była potrzebna do zadania:) może teraz poprawili to i możemy kraść bezkarnie?

Tak karme nadal sie traci :p.
 

Sentinel

Sentinel

Użytkownicy
posty174
Propsy19
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
SonGoku

czy za kradzież kieszonkową nadal traci się karmę u Innosa? na rosyjskich filmach r2.0 widziałem że można nieźle expa i złota się dorobić na kradzieży kieszonkowej:) w rebalance to się nie opłacało do 3 rozdziału gdyż karma innosa była potrzebna do zadania:) może teraz poprawili to i możemy kraść bezkarnie?

Tak karme nadal sie traci :p.

czy karma innosa jest nam do czegoś potrzebna poza zadaniem ze statuetkami? a i jak teraz się nabija karmę u innosa wystarczy zabijać poszukiwaczy?

a i zapomniał bym gdzie można znaleść skóry cieniostwora w pierwszym rozdziale?
 

Razakel

Razakel

Quest Pack Team
Dużo gada, mało robi
posty304
Propsy58
ProfesjaTester
  • Quest Pack Team
  • Dużo gada, mało robi
Dobra dam sobie z tym spokój, inne pytanie
Spoiler
kupiłem sobie cieniostwora, tylko jak na niego wsiąść? XD
 

Sentinel

Sentinel

Użytkownicy
posty174
Propsy19
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Spoiler
dupa, oddałem Hartowi miecz a on nie ma już żadnych kwestii dialogowych, nie mam już pojęcie kto może nauczyć xd

Spoiler
Hmm a spróbuj obgadać orków wokół areny jak juz ich pokonasz wszystkich może któryś z nich. Kowal orków jeszcze mial jakąs kwestie z orkową bronią ale nie wiem czy nauczy wykuwac czy uzywac nie pamietam :P

Post połączony: 2016-01-09, 18:48
SonGoku

czy za kradzież kieszonkową nadal traci się karmę u Innosa? na rosyjskich filmach r2.0 widziałem że można nieźle expa i złota się dorobić na kradzieży kieszonkowej:) w rebalance to się nie opłacało do 3 rozdziału gdyż karma innosa była potrzebna do zadania:) może teraz poprawili to i możemy kraść bezkarnie?

Tak karme nadal sie traci :p.

czy karma innosa jest nam do czegoś potrzebna poza zadaniem ze statuetkami? a i jak teraz się nabija karmę u innosa wystarczy zabijać poszukiwaczy?

a i zapomniał bym gdzie można znaleść skóry cieniostwora w pierwszym rozdziale?

Spoiler
Karma innosa tylko statuetki no i bonusy z Modlitwy ale poszukiwacze daja chyba dosyc sporo bo mialem duzo na minusie i jak spojrzalem pozniej na karme to byla duzo na plus. Za smoki chyba tez jest karma. No Modlitwa daje +1 ale to raz dziennie.. Bardzo duzo poszukiwaczy jest tam gdzie byl Dexter to zwiazane z zadaniem od Torlofa. Myśle ze jak troche pokradniesz to pozniej dasz rade odrobic :P.
Skóra cieniostwora jedna jest na pewno tam gdzie jest List od Lucii.

czyli warto było wyuczyć się kradzieży kieszonkowej  :D gdzieś wyczytałem na poprzednich stronach że skóry cieniostwora można zdobyć od bandytów  :P skoro ukończyłeś moda albo kończysz to ponowie moje wcześniejsze pytanie gdyż nie dostałem jeszcze odpowiedzi jakie nowe stworki zostały dodane poza pajakami no i ile jest w końcu tych nowych lokacji jak narazie wiem gdzie jest las assasynów :lol:
 

SonGoku

SonGoku

Użytkownicy
posty123
Propsy46
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Dobra dam sobie z tym spokój, inne pytanie
Spoiler
kupiłem sobie cieniostwora, tylko jak na niego wsiąść? XD

Spoiler
Po prostu LPM ^^
 

Squerol

Squerol

Użytkownicy
twój stary
posty712
Propsy547
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • twój stary
Combo dwóch ostrzy nieco lepsze niż arcymistrz jednoręcznych  :), na dodatek trzeba dwa konkretne miecze do pary, kod na przykładowego npc jak ktoś chce sobie sprawdzić:
Spoiler
insert ass_131_adept
Są też goście wyżsi rangą, ale coś z nimi nie tak, mają dwie katany, ale jedna służy jako dwuręczniak a druga jako kusza, nie da rady dwóch na raz wyciągnąc, przykładowy kod:
Spoiler
insert ass_126 - powinna już sama się wpisać reszta

SonGoku

SonGoku

Użytkownicy
posty123
Propsy46
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Spoiler
dupa, oddałem Hartowi miecz a on nie ma już żadnych kwestii dialogowych, nie mam już pojęcie kto może nauczyć xd

Spoiler
Hmm a spróbuj obgadać orków wokół areny jak juz ich pokonasz wszystkich może któryś z nich. Kowal orków jeszcze mial jakąs kwestie z orkową bronią ale nie wiem czy nauczy wykuwac czy uzywac nie pamietam :P

Post połączony: 2016-01-09, 18:48
SonGoku

czy za kradzież kieszonkową nadal traci się karmę u Innosa? na rosyjskich filmach r2.0 widziałem że można nieźle expa i złota się dorobić na kradzieży kieszonkowej:) w rebalance to się nie opłacało do 3 rozdziału gdyż karma innosa była potrzebna do zadania:) może teraz poprawili to i możemy kraść bezkarnie?

Tak karme nadal sie traci :p.

czy karma innosa jest nam do czegoś potrzebna poza zadaniem ze statuetkami? a i jak teraz się nabija karmę u innosa wystarczy zabijać poszukiwaczy?

a i zapomniał bym gdzie można znaleść skóry cieniostwora w pierwszym rozdziale?

Spoiler
Karma innosa tylko statuetki no i bonusy z Modlitwy ale poszukiwacze daja chyba dosyc sporo bo mialem duzo na minusie i jak spojrzalem pozniej na karme to byla duzo na plus. Za smoki chyba tez jest karma. No Modlitwa daje +1 ale to raz dziennie.. Bardzo duzo poszukiwaczy jest tam gdzie byl Dexter to zwiazane z zadaniem od Torlofa. Myśle ze jak troche pokradniesz to pozniej dasz rade odrobic :P.
Skóra cieniostwora jedna jest na pewno tam gdzie jest List od Lucii.

czyli warto było wyuczyć się kradzieży kieszonkowej  :D gdzieś wyczytałem na poprzednich stronach że skóry cieniostwora można zdobyć od bandytów  :P skoro ukończyłeś moda albo kończysz to ponowie moje wcześniejsze pytanie gdyż nie dostałem jeszcze odpowiedzi jakie nowe stworki zostały dodane poza pajakami no i ile jest w końcu tych nowych lokacji jak narazie wiem gdzie jest las assasynów :lol:

Spoiler
Z nowych stworków to oprócz pająków są straznicy świątynni rodem z G3 ci co zawsze pilnowali wejśc do świątyń na pustyni. Światów 5 na pewno + do jednego nie udało mi sie dotrzeć . Są też szkielety magów bardzo podobne do tych z G3. /spoiler]
 

Maciuś

Maciuś

Użytkownicy
Believer in Jesus Christ
posty1583
Propsy217
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Believer in Jesus Christ
Z tego co oglądam stream naszego rosyjskiego przyjaciela to kradzież kieszonkowa jest totalnie imbalanced - gość dostaje już 1400 expa za udaną próbę. Nie odwiedzając bodajże nawet Jarkendaru, Górniczej doliny czy też żadnej nowej lokacji. Przecież to są żarty.
 
1 Corinthians 3:19
For the wisdom of this world is foolishness with God.
Psalm 19
The heavens declare the glory of God; and the firmament sheweth his handywork.
Luke 8:17
For nothing is secret, that shall not be made manifest; neither any thing hid, that shall not be known and come abroad.

SonGoku

SonGoku

Użytkownicy
posty123
Propsy46
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jest tez jeden quest w gorniczej dolinie zbuowany po zrobieniu częsci questa mozemy "oddawać" go w kółko i za kazdym razem dostajemy większą ilość expa ale to aka cheaterstwo :p
 

Sentinel

Sentinel

Użytkownicy
posty174
Propsy19
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Spoiler
dupa, oddałem Hartowi miecz a on nie ma już żadnych kwestii dialogowych, nie mam już pojęcie kto może nauczyć xd

Spoiler
Hmm a spróbuj obgadać orków wokół areny jak juz ich pokonasz wszystkich może któryś z nich. Kowal orków jeszcze mial jakąs kwestie z orkową bronią ale nie wiem czy nauczy wykuwac czy uzywac nie pamietam :P

Post połączony: 2016-01-09, 18:48
SonGoku

czy za kradzież kieszonkową nadal traci się karmę u Innosa? na rosyjskich filmach r2.0 widziałem że można nieźle expa i złota się dorobić na kradzieży kieszonkowej:) w rebalance to się nie opłacało do 3 rozdziału gdyż karma innosa była potrzebna do zadania:) może teraz poprawili to i możemy kraść bezkarnie?

Tak karme nadal sie traci :p.

czy karma innosa jest nam do czegoś potrzebna poza zadaniem ze statuetkami? a i jak teraz się nabija karmę u innosa wystarczy zabijać poszukiwaczy?

a i zapomniał bym gdzie można znaleść skóry cieniostwora w pierwszym rozdziale?

Spoiler
Karma innosa tylko statuetki no i bonusy z Modlitwy ale poszukiwacze daja chyba dosyc sporo bo mialem duzo na minusie i jak spojrzalem pozniej na karme to byla duzo na plus. Za smoki chyba tez jest karma. No Modlitwa daje +1 ale to raz dziennie.. Bardzo duzo poszukiwaczy jest tam gdzie byl Dexter to zwiazane z zadaniem od Torlofa. Myśle ze jak troche pokradniesz to pozniej dasz rade odrobic :P.
Skóra cieniostwora jedna jest na pewno tam gdzie jest List od Lucii.

czyli warto było wyuczyć się kradzieży kieszonkowej  :D gdzieś wyczytałem na poprzednich stronach że skóry cieniostwora można zdobyć od bandytów  :P skoro ukończyłeś moda albo kończysz to ponowie moje wcześniejsze pytanie gdyż nie dostałem jeszcze odpowiedzi jakie nowe stworki zostały dodane poza pajakami no i ile jest w końcu tych nowych lokacji jak narazie wiem gdzie jest las assasynów :lol:

Spoiler
Z nowych stworków to oprócz pająków są straznicy świątynni rodem z G3 ci co zawsze pilnowali wejśc do świątyń na pustyni. Światów 5 na pewno + do jednego nie udało mi sie dotrzeć . Są też szkielety magów bardzo podobne do tych z G3. /spoiler]
ciekawe a mógłbyś podać te światy gdzie się znajdują? co do potworów to ponoć w jarku są ogry z g3

Post połączony: 2016-01-09, 19:12
Z tego co oglądam stream naszego rosyjskiego przyjaciela to kradzież kieszonkowa jest totalnie imbalanced - gość dostaje już 1400 expa za udaną próbę. Nie odwiedzając bodajże nawet Jarkendaru, Górniczej doliny czy też żadnej nowej lokacji. Przecież to są żarty.
wiem widziałem i dla tego się kradzieży wyuczyłem
 

Sentinel

Sentinel

Użytkownicy
posty174
Propsy19
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
A no tak w khorinis tez sie da znalezc jednego :p

Spoiler
W nowej kopalni nalezy wskoczyc tam za tarroka przejsc do konca bedzie 1 swiat. Kolejny jest za nim ale nie wiem co sie tam znajduje bo tam nie dotarlem. Las asasynów to wiadomo. Grobowiec mrocznego paladyna tez jest na to traficie na pewno bo to zwiazane z Questem. Kolejnym swiatem jest przejscie przez wolna kopalnie :p. Juz nie znajdziemy sie bezposrednio w Gorniczej dolinie trzeba bedzie znalezc sobie przejscie. No i na irdorath Smok ma swoje pomieszczenie. A i jeszcze zapomnialem o Krainie Adanosa

tego było mi trzeba  :D widzę że nieźle ogarnołeś returna 2.0 mógłbyś jakiś poradnik nawet zrobić  :D
 

SonGoku

SonGoku

Użytkownicy
posty123
Propsy46
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
A no tak w khorinis tez sie da znalezc jednego :p

Spoiler
W nowej kopalni nalezy wskoczyc tam za tarroka przejsc do konca bedzie 1 swiat. Kolejny jest za nim ale nie wiem co sie tam znajduje bo tam nie dotarlem. Las asasynów to wiadomo. Grobowiec mrocznego paladyna tez jest na to traficie na pewno bo to zwiazane z Questem. Kolejnym swiatem jest przejscie przez wolna kopalnie :p. Juz nie znajdziemy sie bezposrednio w Gorniczej dolinie trzeba bedzie znalezc sobie przejscie. No i na irdorath Smok ma swoje pomieszczenie. A i jeszcze zapomnialem o Krainie Adanosa

tego było mi trzeba  :D widzę że nieźle ogarnołeś returna 2.0 mógłbyś jakiś poradnik nawet zrobić  :D

Ta brakuje mi tylko jedej rzeczy.. Po Rosyjsku nie umiem sie nawet przedstawic :DDD
 

K0nopa

K0nopa

Użytkownicy
Barbarzyńca
posty700
Propsy278
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Barbarzyńca
Moim zdaniem problem z kradziezia kieszonkowa polega na tym ze za kazdego okradionego npc dostajemy +5 xp. Nie ma chyba limitu.
 

Sentinel

Sentinel

Użytkownicy
posty174
Propsy19
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
A no tak w khorinis tez sie da znalezc jednego :p

Spoiler
W nowej kopalni nalezy wskoczyc tam za tarroka przejsc do konca bedzie 1 swiat. Kolejny jest za nim ale nie wiem co sie tam znajduje bo tam nie dotarlem. Las asasynów to wiadomo. Grobowiec mrocznego paladyna tez jest na to traficie na pewno bo to zwiazane z Questem. Kolejnym swiatem jest przejscie przez wolna kopalnie :p. Juz nie znajdziemy sie bezposrednio w Gorniczej dolinie trzeba bedzie znalezc sobie przejscie. No i na irdorath Smok ma swoje pomieszczenie. A i jeszcze zapomnialem o Krainie Adanosa

tego było mi trzeba  :D widzę że nieźle ogarnołeś returna 2.0 mógłbyś jakiś poradnik nawet zrobić  :D

Ta brakuje mi tylko jedej rzeczy.. Po Rosyjsku nie umiem sie nawet przedstawic :DDD

ja gram na angielskiej wersji, gdyż rosyjskiego nie znam kompletnie:) co do krainy adanosa to jak tam trafić? wolna kopalnia minie sporo czasu zanim tam trafie chyba 4 rozdział dopiero  :D

Spoiler
Wykonując wątek kruka się trafia do Krainy Adanosa, trzeba aktywowac portal w Kanionie

odnośnie zadań na farmie onara słyszałem że za pobicie najemników są spore grzywny? to bug czy trzeba po prostu sklepać tych najemników w czasie zadania od Jarvisa bodajże albo po rozmowie z lee:) cały czas siedze w khorinis ale przydałoby się wyruszyć na farmę onara
 

SonGoku

SonGoku

Użytkownicy
posty123
Propsy46
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
To raczej jest bug tez tak mialem lee chcial mnie zabić musialem gravo zaplacic 3k ^^.
Nawet za walke z kims w porcie andre chcial ode mnie 1500... I jeszcze zaczął od tego ze bitwa z motlochem w porcie to jedno ^^^^^^
 

Sentinel

Sentinel

Użytkownicy
posty174
Propsy19
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
To raczej jest bug tez tak mialem lee chcial mnie zabić musialem gravo zaplacic 3k ^^.

świetne to narazie sobie odpuszcze farmę onara  :/ ciekawe czy ruscy już wiedzą o tym bugu i robią pacha  ^^
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry