[G2NK] Caduon Prolog/Caduon - Der Prolog PL 21500 45

O temacie

Autor ProjektPierscien

Zaczęty 18.04.2015 roku

Wyświetleń 21500

Odpowiedzi 45

Freddy

Freddy

Użytkownicy
posty232
Propsy64
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Po zakończeniu czułem ten niedosyt i czekam teraz na pełną wersję modyfikacji.

Niestety pełnej wersji nie będzie. Twórcy planowali wydać ją jako osobną grą, ale plany legły w gruzach.
 

Draco

Draco

The Modders
posty242
Propsy67
  • The Modders
Ciekawa modyfikacja, miła rozrywka, szkoda tylko, że tak krótki. Gorąco polecam :)
 

Lobos

Lobos

Użytkownicy
posty594
Propsy360
Profesjabrak
  • Użytkownicy
oo jest i po polsku :) Czekałem na tego moda. Dobra robota Recovery Team
 

Laren

Laren

Użytkownicy
posty183
Propsy54
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
Modyfikacja jest bardzo dobra:) Świat, budynki, modele z najwyższej pułki :) Fabuła ciekawa oraz klimatyczna muzyka :)
Wiecie gdzie można znaleźć stronę poświęconą tej modyfikacji? Jestem ciekaw czy twórcy kontynuują projekt?
 

PanPink

PanPink

Użytkownicy
posty37
Propsy50
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Kolejna świetna modyfikacja w ktorą miałem ostatnimi czasy zagrac. Po Przygodach Martina przyszedl czas na Caduon. Szkoda ze pełnej wersji moda się nie doczekamy. Pierwsze co rzuca się w oczy to fajnie wykonane intro i świetna muzyka. Później widzimy ładny, choć niewielki świat. Miałem wrażenie ze twórcy pod względem designu wzorowali się na Gothicu 3, masa wzniesień, spadków. Świat jest mocno pofalowany, do tego niektóre modele jak ścierwojady, drzewa czy domki też były zrobione na wzór G3. Fabuła jest ciekawa, choć już nie tak intrygująca jak w Przygodach Martina, ale nie jest źle. Zadanka są w porządku i przyjemnie się je wykonuje. Przejscie moda zajelo mi jakies 4 godziny. Duże wrażenie zrobiły na mnie podziemia na samym końcu kiedy już uciekaliśmy z tej doliny. Pod względem projektu skojarzyły mi się z serią TES. Były rozległe, różnorodne. Raz przypominały kopalnię obsianą masą różnokolorowych kryształów by zaraz później przejść w jakieś starożytne ruiny. Podziemne groty w których rosną drzewa i przez które wpada światło. Moze to i mało realistyczne ale bardzo efektowne.
 
Może i ten sweter jest wieśniacki, ale taki właśnie ma być.

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Modyfikacja dodana na Steam.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu




0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry