Red Dead Redemption 2 15238 53

O temacie

Autor Fabio

Zaczęty 9.04.2015 roku

Wyświetleń 15238

Odpowiedzi 53

Zireael

Zireael

Użytkownicy
Przezorny
posty387
Propsy304
NagrodyV
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Przezorny
Dosyć ciekawy ten trailer. Muszę się chyba bardziej zainteresować tym projektem, bo może coś z tego być. Najważniejsze, aby postacie były dobrze wykreowane, żeby też był dobrze utrzymany klimat westernu, dobrze rozpisana fabuła i dużo zwrotów akcji. No i liczę, że będę miał wybór kogo zabić lub kogo ograbić? Bo jak mam przymusowo grać tym "złym" to chyba nie będę zadowolony.
 
Ludzie (...) lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni (...) Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć.

RazorLive

RazorLive

Użytkownicy
posty65
Propsy56
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Przy GTA V, wedle mojego zdania Rockstar Games się "zeszmaciło". Samo RDR1 miało wylądować w koszu. Toteż dwójkę będę obserwować, ale raczej w nią nie zagram.

 :facepalm:

RDR1 było akurat bardzo dobrą grą, ale stworzenie jej przyniosło rockstarowi wiele trudów na szczęście nie mają w zwyczaju wyrzucać projektów do kosza. To co w jedynce było na minus to spora monotonia pomiędzy misjami bo sama fabuła była ciekawa i z dobrym zwrotem akcji. Ale znając życie pewnie nawet nie grałeś :lol2: .Patrząc na to co potrafili zrobić w gta 5 na starej generacji konsol to strach pomyśleć co sie będzie działo w RDR2. Szykuje sie kolejna poprzeczka, której znowu żaden deweloper nie dosięgnie.

Kolejny fanboy Rockstara.

Cytat: ShadowsAssassin
RDR1 było akurat bardzo dobrą grą, ale stworzenie jej przyniosło rockstarowi wiele trudów na szczęście nie mają w zwyczaju wyrzucać projektów do kosza.

Ach tak? A Agent coś Ci mówi?

Cytat: ShadowsAssassin
To co w jedynce było na minus to spora monotonia pomiędzy misjami bo sama fabuła była ciekawa i z dobrym zwrotem akcji. Ale znając życie pewnie nawet nie grałeś

Może i jesteś osobnikiem który kieruje się zasadą Nie wiem, ale się wypowiem, ale na mnie nie patrz przez pryzmat tego. Grałem w jedynkę przez 2 godziny u znajomego.

Cytat: ShadowsAssassin
Patrząc na to co potrafili zrobić w gta 5 na starej generacji konsol

A mocy ps4, xbox one czy pc-tów nie potrafili wykorzystać, a tacy wielcy specjaliści z nich.

Cytat: ShadowsAssassin
Szykuje sie kolejna poprzeczka, której znowu żaden deweloper nie dosięgnie.

Czyżby? A Watch Dogs 2 od Ubisoftu? A Wiedźmin 3 od Naszych rodaków? A The Last of Us, a Uncharted 4? Faktycznie, fanboy. Twoja wiedza ogranicza się jedynie do gier Twojego ukochanego studia które rżnie piękne pieniądze oszukując graczy przy gta online na pc.
 
Ciekawostka - Juzio Stalin nie był złym człowiekiem. Głodził ludzi tylko po to, by nauczyć ich patriotyzmu i wzięcia w dłoń broni za obronę Ojczyzny.

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
@RazorLive skończ pierdolić. Watch Dogs to akurat gówno, dwójka trochę lepsza od jedynki, ale nic ponadto. Gry od Ubisoftu od bardzo dawna trzymają słaby poziom, nie są żadnym wyznacznikiem. Wiedźmin 3 to oczywistość, ale on wyznaczył bardziej standardy w kwestii opowiadania historii, to nadal RPG Akcji i nie wszystko tam było idealnie. Uncharted 4? Graficznie bomba, a fabularnie? Nic nowego, ale poprawne. Historia o takim poszukiwaczu przygód na pewno jest mniej ciekawa niż to co może być w RDR2.

Rockstar akurat wie jak zrobić dobry produkt, o to bym się nie martwił.

RazorLive

RazorLive

Użytkownicy
posty65
Propsy56
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Fabiosek

Skończ używać wulgarnego słownictwa, jak niewyrośnięte dziecko.

Cytat: Fabiosek
. Watch Dogs to akurat gówno, dwójka trochę lepsza od jedynki, ale nic ponadto. Gry od Ubisoftu od bardzo dawna trzymają słaby poziom, nie są żadnym wyznacznikiem.

Watch Dogs 2 trochę lepsza od jedynki, ale nic ponadto? A przez różne redakcje zbierała niekiedy nawet i oceny równające ją z gta v.

Cytat: Fabiosek
Wiedźmin 3 to oczywistość, ale on wyznaczył bardziej standardy w kwestii opowiadania historii, to nadal RPG Akcji i nie wszystko tam było idealnie.
Co z tego, że wyznaczył standardy w kwestii opowiadania historii? Fakt jest taki, że wyznaczyła. A jak to osiągnęła, to już inna kwestia.

Cytat: Fabiosek
Uncharted 4? Graficznie bomba, a fabularnie? Nic nowego, ale poprawne. Historia o takim poszukiwaczu przygód na pewno jest mniej ciekawa niż to co może być w RDR2.
Mówisz, że gra która zdobyła tytuł gry roku 2016, jest mniej ciekawa od gry, która jeszcze nie wyszła? Ach, nie zagrałem jeszcze w grę, ale się wypowiem że będzie dobra. - Dobre jaja.
 
Ciekawostka - Juzio Stalin nie był złym człowiekiem. Głodził ludzi tylko po to, by nauczyć ich patriotyzmu i wzięcia w dłoń broni za obronę Ojczyzny.

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@RazorLive : lol2: Widzę piękny ból dupy.

Może i jesteś osobnikiem który kieruje się zasadą Nie wiem, ale się wypowiem, ale na mnie nie patrz przez pryzmat tego. Grałem w jedynkę przez 2 godziny u znajomego.

To mnie najbardziej rozbawiło, keep up bro :ok:

Czyżby? A Watch Dogs 2 od Ubisoftu? A Wiedźmin 3 od Naszych rodaków? A The Last of Us, a Uncharted 4? Faktycznie, fanboy. Twoja wiedza ogranicza się jedynie do gier Twojego ukochanego studia które rżnie piękne pieniądze oszukując graczy przy gta online na pc.
Watch Dogs 2? Ta bezpłciowa produkcja od Ubisoftu? Mam nadzieje że darują już wszystkim bólu i zakończą tą marną serie na tej "produkcji". W kwestii wiedźmina fabiosek dobrze podsumował. Natomiast do exów playstation nie bardzo jest sens sie wypowiadać.
Nie wiem czy wiesz ale pisząc o poprzeczce mam tu na myśli rozmach produkcji i sprzedaż. To jak silną marką jest Rockstar nie trzeba zbytnio tłumaczyć, samo to że olewają od dawna jakiekolwiek targi czy inne tego typu reklamy a sprzedają się w kosmicznych ilościach mówi samo za siebie.

P.S nie jestem fanboyem po prostu podoba mi sie gra a nie studio jełopie, pozdrawiam :D
 

RazorLive

RazorLive

Użytkownicy
posty65
Propsy56
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@RazorLive : lol2: Widzę piękny ból dupy.

Może i jesteś osobnikiem który kieruje się zasadą Nie wiem, ale się wypowiem, ale na mnie nie patrz przez pryzmat tego. Grałem w jedynkę przez 2 godziny u znajomego.

To mnie najbardziej rozbawiło, keep up bro :ok:

Czyżby? A Watch Dogs 2 od Ubisoftu? A Wiedźmin 3 od Naszych rodaków? A The Last of Us, a Uncharted 4? Faktycznie, fanboy. Twoja wiedza ogranicza się jedynie do gier Twojego ukochanego studia które rżnie piękne pieniądze oszukując graczy przy gta online na pc.
Watch Dogs 2? Ta bezpłciowa produkcja od Ubisoftu? Mam nadzieje że darują już wszystkim bólu i zakończą tą marną serie na tej "produkcji". W kwestii wiedźmina fabiosek dobrze podsumował. Natomiast do exów playstation nie bardzo jest sens sie wypowiadać.
Nie wiem czy wiesz ale pisząc o poprzeczce mam tu na myśli rozmach produkcji i sprzedaż. To jak silną marką jest Rockstar nie trzeba zbytnio tłumaczyć, samo to że olewają od dawna jakiekolwiek targi czy inne tego typu reklamy a sprzedają się w kosmicznych ilościach mówi samo za siebie.

P.S nie jestem fanboyem po prostu podoba mi sie gra a nie studio jełopie, pozdrawiam :D

Cytat: ShadowAssassin
To mnie najbardziej rozbawiło, keep up bro :ok:
A więc aż tak Cię dziwi to, że postanowiłem nie spędzać więcej swojego czasu na grze, która przez 2 godziny nie dała rady mnie urzec?

Cytat: ShadowAssassin
Watch Dogs 2? Ta bezpłciowa produkcja od Ubisoftu? Mam nadzieje że darują już wszystkim bólu i zakończą tą marną serie na tej "produkcji".
Nadzieja matką głupich. Bezpłciowa produkcja to raczej omawiane gta v od GTA V, której fabuły można się domyślić od momentu gdy Michael spotyka się z Trevorem.

Cytat: ShadowAssassin
W kwestii wiedźmina fabiosek dobrze podsumował.
Jaaaka szkoda! Brakło Ci argumentów i sam nie potrafisz się już wypowiedzieć a wolisz się obronić wypowiedzią kolegi.

Cytat: ShadowAssassin
Natomiast do exów playstation nie bardzo jest sens sie wypowiadać.
Bo co? Bo nie masz dobrych argumentów? Cóż za strata.

Cytat: ShadowAssassin
Nie wiem czy wiesz ale pisząc o poprzeczce mam tu na myśli rozmach produkcji i sprzedaż. To jak silną marką jest Rockstar nie trzeba zbytnio tłumaczyć, samo to że olewają od dawna jakiekolwiek targi czy inne tego typu reklamy a sprzedają się w kosmicznych ilościach mówi samo za siebie.
Rockstar jest silną i rozpoznawalną marką, bo do tej pory udało im się zrobić dobre części gta, nie licząc 5. Przy Vice City, San Andreas, trójce czy czwórce spędziłem dobre godziny.

Cytat: ShadowAssassin
P.S nie jestem fanboyem po prostu podoba mi sie gra a nie studio jełopie, pozdrawiam  :D

I na tym skończę dyskusję z Tobą. Dorośnij, a następnie dopytaj rodziców, czemu nie powinieneś wyzywać innych, nieznajomych Ci osób.

NA sam koniec jeszcze jedna, bardzo ważna uwaga.
Cytat: ShadowAssassin
@RazorLive : lol2: Widzę piękny ból dupy.

Gdy uda Ci się dorosnąć, o ile rzeczywiście to nastanie, polecam się zainteresować nad pobraniem dodatkowych lekcji z języka Polskiego, abyś mógł dowiedzieć się na czym polega dyskusja.
 
Ciekawostka - Juzio Stalin nie był złym człowiekiem. Głodził ludzi tylko po to, by nauczyć ich patriotyzmu i wzięcia w dłoń broni za obronę Ojczyzny.

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
@RazorLive to że masz 16 lat i udajesz wielkiego dorosłego nie oznacza, że nim jesteś. Powtarzam - skończ pierdolić. Uncharted nie jest zajebiste, wiem, bo grałem dwie godziny u kolegi :)

Pozdrawiam.

PS. ShadowAssassin to nie mój kolega.

RazorLive

RazorLive

Użytkownicy
posty65
Propsy56
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@RazorLive to że masz 16 lat i udajesz wielkiego dorosłego nie oznacza, że nim jesteś. Powtarzam - skończ pierdolić. Uncharted nie jest zajebiste, wiem, bo grałem dwie godziny u kolegi :)

Pozdrawiam.

PS. ShadowAssassin to nie mój kolega.

Cytat: Fabiosek
to że masz 16 lat
No niestety, nie trafiłeś. A szkoda, fakt faktem. Chciałbym wrócić do tego wieku.

Cytat: Fabiosek
udajesz wielkiego dorosłego nie oznacza, że nim jesteś.
Ależ ja nie udaję, a staram się zachowywać jako "wielki dorosły". Tak przynajmniej wychowali mnie rodzice. Skoro dla Ciebie to jest zupełnie obca sytuacja no to cóż, nie pozostaje mi nic innego... Jak współczuć.

Cytat: Fabiosek
Powtarzam - skończ pierdolić.

A ja powtarzam, dorośnij do odbywania z kimś dyskusji.

Cytat: Fabiosek
Uncharted nie jest zajebiste, wiem, bo grałem dwie godziny u kolegi :)

Ciekawa sprawa. Ale już brak jakichkolwiek argumentów dlaczego "nie jest zajebiste".
 
Ciekawostka - Juzio Stalin nie był złym człowiekiem. Głodził ludzi tylko po to, by nauczyć ich patriotyzmu i wzięcia w dłoń broni za obronę Ojczyzny.

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Nowe ssy i data premiery, 28 października:













Wygląda całkiem spoko, oby fabuła dała radę, bo o gameplay raczej nie ma się co martwić :D.

Zireael

Zireael

Użytkownicy
Przezorny
posty387
Propsy304
NagrodyV
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Przezorny
Jak fabuła będzie głównie polegać na tym, że będziemy organizować napady i grabieże. To będzie lipa. Liczę na coś bardziej konkretnego.
 
Ludzie (...) lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni (...) Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć.

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Tak z ciekawości przeleciałem sobie liste premier na ten rok i jestem pewien że w tym roku GOTY dostanie właśnie RDR2.
@Zireael Nie sądzę. Popatrz na formułe jaką wprowadzili w GTA V. Myśle że w RDR2 będzie podobnie z tym. Napady będą pewnie planowane z przemyślaną otoczką fabularną. Główny hero zdaje sie być bardzo charyzmatyczny no i sam fakt że jest to prequel opowiadający historie bandy Dutcha daje sporo optymizmu.
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Chociaż ciągle pokazują tylko Dutcha i Morgana, to tu ewidentnie widać Marstona (bohatera z jedynki): :D.

Gdyby ciągle były napady to byłoby nudno, z drugiej strony to w końcu Dziki Zachód, więc zbyt sielankowych rzeczy pokroju zaganiania bydła też za wiele być nie może.

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ja tam widze tylko rozmazaną postać :D ale to że sie pojawi w grze jest więcej niż pewne. Mnie bardziej ciekawi to czy ta laska to Abigail
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Ja tam widze tylko rozmazaną postać :D ale to że sie pojawi w grze jest więcej niż pewne. Mnie bardziej ciekawi to czy ta laska to Abigail


To tylko przypuszczenia, według mnie nietrafne, chociażby z uwagi na kolor włosów. Tutaj też wygląda bardziej na taką towarzyszkę pokroju tej z pierwszej części, a żona Marstona przed zapoznaniem się z nim była kurwą, którą zresztą dymał chociażby Escuella, ta na taką bardzo nie wygląda, ale kto wie...

Zireael

Zireael

Użytkownicy
Przezorny
posty387
Propsy304
NagrodyV
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Przezorny
Tak z ciekawości przeleciałem sobie liste premier na ten rok i jestem pewien że w tym roku GOTY dostanie właśnie RDR2.

GOTY? Wątpie. Dla mnie Kingdom Come może przebić wszystkie gry w tym roku. Pożyjemy i zobaczymy. Oczywiście RDR2 też może nas czymś zaskoczyć, ale na grę roku to bardziej stawiam na czeską produkcję.
 
Ludzie (...) lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni (...) Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć.

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Myślałem że napiszesz God of War albo Metro. Co do Kingdom Come to jestem bardzo sceptycznie nastawiony. Premiera za dwa tygodnie i średnio ją widze. Poczekam na recenzje i może kupie, ale tytułu gry roku na pewno jej nie wróże. Rockstar ma to do siebie że jest marką samą w sobie i nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Po RDR2 można sie spodziewać że będzie mega wielkim action tpp, z wciągającą fabułą i totalnie miodną rozgrywką.
 

Zireael

Zireael

Użytkownicy
Przezorny
posty387
Propsy304
NagrodyV
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Przezorny
O właśnie zapomniałem o Metro Exodus...no też ma szansę na zgarnięcie nagród. Cóż, jak zrobią zajebistą fabułę i przyjemną rozgrywkę, to może RD2R namiesza na rynku, w to nie wątpie.

 
Ludzie (...) lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni (...) Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć.

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
https://www.youtube.com/watch?v=eaW0tYpxyp0
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders

Fabio
The Modders

Red Dead Redemption 2: The Legend of the West?
#38 2018-05-02, 18:12(Ostatnia zmiana: 2018-05-02, 18:18)
Kozackie, giera rozjebie. :D

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Wreszcie go ujawnili :D
Gra roku, tyle w temacie.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry